Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Madika
Z tego co wiem to taksowkarze jak maja foteliki to dla starszych dzieci niz noworodki.
Dlatego lepiej pozyczyc od znajomej na wyjscie i problem z glowy.

Z reszta powiem Wam szczerze ja bym sie bala z taksowkarzem jechac z dzieckiem w takiej torbie.
Uwazam ze to niebezpieczne poprostu...
Ale kazdy robi jak uwaza :)

mi się wydaje tez, że dla taksówkarza to ryzyko otrzymania mandatu, dlatego myślę, że mają nosidełka.

Odnośnik do komentarza

łeeee dziewczyny,tak patrze na olx pełno takich fotelików z ta wkładką dla niuniulka małego także luzzz..zapiasałam do listy zakupów w lutym :D
Boże,sobie tak pomyślałam,że rzeczywiście ktoś by zajechał nam drogę,kierowca by zachamował..Jezuu...dobrze,że jesteście jeju..az mi się słabo zrobiło i musze ciastko zjeść :)

Ja smoczek mam darowany z SR i będę używała tylko jak dzidzia będzie miała silny odruch ssania,albo do snu jak Zu2ia pisze..ciekawe co jeszcze na to Paweł,mam nadzieję,że podzieli moje zdanie :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

~kalae
ja akurat zamawiam na allegro u tego samego sprzedawcy kilka rzeczy i butelka avent jest za niecałe 15zł, a w rossmanie za 35, dlatego zastanawiam się czy nie kupić za jednym zamachem..

a smoczki mam 2 na wszelki wypadek z canpol i nuk

oczywiście żeby kupić ,15 zł to dobra cena i jedna cena za przesyłkę za wszystko...a butelka zawsze sie przyda :D

teraz patrzę,że ja mam ta butelkę nie 100ml tylko 60mln,na samym końcu kupię większą..może i nawet po porodzie to się nic nie stanie..Mam nadzieję,że będę miałą pokarm od razu,a jak nie to Paweł wyskoczy jak będę w szpitalu i kupi :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

heh Aniia niedługo do domku Cię wypuszczą to nadrobisz,jem ciastko za Was :)
My tez czasem słuchamy muzyki :)

Przyjazna hehe no polecam Margolki z Netto :D

no i tak zrobię ,kupię fotelik i niech jest..bo rzeczywiście czy szybko do lekarza będzie trzeba czy coś,albo pogoda bedzie straszna to sie nie zmarnuję a 20 zł nie majątek :)

Niuśka nio i ten zapach pewnie obłędny małego bombelka coo?:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Misiakowata z tego co ja wiem to niektóre szpitale naprawdę nie chcą wypuścić z dzieckiem bez fotelika samochodowego. My akurat nie mamy tego problemu bo fotelik kupujemy z wózkiem, nie mamy nawet innego wyboru fotelik porostu musi być.
Jeżeli chodzi o promocję to bardzo fajne są również w c&a na wielopaki. Naprzyklad 5-pack body z krótkim rękawem za 30 zł.
Ernesto ja również uważam że podjęłas najlepszą decyzję jaką mogłaś tylko odezwij się do nas bo ja już też zaczynam się niecierpliwic.
Dziewczyny ten temat na pewno był już poruszany ale powiedzcie jeszcze raz jakie materace do łóżeczka kupujecie? Bo ja myślę nad kokos-pianka-kokos albo kokos-pianka-lateks i nie mam pojęcia co zrobić.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie przyszłe mamusie:) jak widzicie jestem tu nowa ale od jakiegoś czasu was kobietki obserwuje hehe
Jestem w 29tygodniu ciąży i +9kg;)
Mam już wiekszosc ubranek ( tak mi sie wydaje), wózek, łóżeczko z pościelą, wanienka, termometr, nosidełko do samochodu itd ale zastanawiam sie jeszcze nad kupnem nosidełka/ chusty. Co wy o tym myślicie? Przydatne czy nie? Mam jeszcze jedno pytanko... Jak to u was jest z ilością ubranek? Body, śpioszki itd? Mam 25 lat i to moje pierwsze dziecko wiec jestem troche ciemna w tym. Na każdej stronie mozna przeczytać co innego ale doświadczone mamusie wiedza lepiej niż jakiekolwiek artykuły. Z tego co przeczytałam to wystarczy po 5-6 sztuk bodow, pajacyków... ale jak dla mnie to wydaje sie mało. Możecie mi powiedziec jak to u was wyglada?

Odnośnik do komentarza

Mi miała wczoraj siostra przywieźć materacyk ale zrobiła to dzisiaj kokos pianka gryka plus podkład nieprzepuszczalny wilgoci do materacyka, podusie klin, 2 komplety pościeli i kolderke także zobaczymy jaka reakcja będzie małego mam nadzieję że ok bo dostałam to jako prezent od niej dla małego hehe trochę się wczoraj na nią nadenerwowałam no ale to co zrobiła dziś wynagrodziło mi to ;-) zawsze trochę kasy w kieszeni na co innego ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ew3p8xvbj.png

Odnośnik do komentarza

Misiakowata, znalazlam cos takiego :
" W ostateczności może go zastąpić gondola wózka, jeśli jest wyposażona w system pasów pozwalających na jej zamontowanie w samochodzie. A jeśli będziecie wracać taksówką? Tu też fotelik samochodowy jest niezbędny, i najlepiej jest mieć własny, bo rzadko która korporacja ma je na wyposażeniu."

Wiec lepiej kupcie fotelik:) ale z tego co czytalam, to juz raczej zdecydowalas:)))

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

maqdallena
Trusarka
Zielona to ja dopiero jestem! Jak Was tak czytam to sie podlamuje...tyyyle jeszcze do załatwienia! Do kupienia! Do nauczenia! Stara dupa juz jestem-34 lata i pierwsza ciąża...termin na 3marca, na grudniowej kontroli lekarz mnie zrugał, ze sie przemeczam-Malutka juz sie do ewakuacji szykuje, wiec dostałam luteinę i nakaz leżenia...a pokoik w lesie, wózek i fotelik niby juz zamówione, ale dotrą pod koniec stycznia...torba do szpitala pusciutka, ciuszków tez jak na lekarstwo (głownie "wyjściowe"-prezenty od rodziny, czyli najsłodsze słodkości), o wanienkach, termometrach, butelkach, smoczkach itd itp nie wspomnę... Tak sie z mężem powstrzymywaliśmy z zakupami, zeby nie zapeszać, ze nas zaraz maleństwo zastanie...a my jej na ten moment mozemy zaproponować figowy listek ;)

Trusarka, nie jesteś sama :) Ja też jeszcze dużo mam do kupienia i uczę się wszystkiego. I tak jak Ty stara dupa ze mnie :) 34 letnia i też to moje pierwsze dziecko będzie :)

No to już jesteśmy 3 - "zielone" 34-latki w pierwszej ciąży :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9ci09klvyn2j4t.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...