Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Aniołek_nocy
Kurwa jak mnie teściowa dziś wkurza to mało powiedziane...
Przyszła paczka na którą długo czekaliśmy no i teściowa i kurier proszę podpisać i dla spokoju podpisałam, i tak wściekła jestem bo okazało się że uszkodzona... Brak prawa do reklamacji a niech to szlak jasny trafi ...

zawsze masz prawo do reklamacji z ustawy, nie daj się zbyć, reklamujesz u sprzedawcy bo on zawiera umowę z dostawcą.
Ewentualnie możesz zadzwonić do federacji konsumentów i się dowiedzieć szczegółów.
Niemniej zawsze masz prawo złożyć reklamację z ustawy u sprzedawcy

Odnośnik do komentarza

Olija
ajka88
Ja dzisiaj też po wizycie, następna z moim gin 12 stycznia. I na następnej wizycie mam mieć podobno wywiad do cc i skierowania na badania. A w międzyczasie jeszcze u drugiej wizyta i usg, ktg. Mój lekarz mnie dzisiaj zdenerwował nie dał mi refundacji na luteine i zamiast jakiś 4 zł zapłaciłam 54. Dobrze że to już koniec, ale się zapytam dlaczego tak.

O rany. To jest masakryczna różnica cenowa :( moze sie pomylił?! :( w kazdym razie nie fajnie bo przed swietami kazdy grosz sie przydaje.


Właśnie przed samymi świętami mi tak dowalil, zapytam się go na następnej wizycie czy mi już refundacja nie przysługuje.

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09piqvv3v7dr48.png

Odnośnik do komentarza

W ogóle co mnie dzis spotkało. Poszliśmy rano na pocztę, ja weszłam mąż z synkiem czekali na zewnątrz. Oczywiście kolejka kilometrowa. Stanęłam grzecznie w kolejce, rozpielam kurtkę bo gorąco tam było. Stoję i czekam, az byłam juz pierwsza do podejścia do okienka. Za mną stała dziewczyna młoda, za nia babcia jakaś a za nia matka z podwójnym wózkiem a w nim dzieci: jedno malutkie jedno mniej wiecej w wieku mojego synka - 1,5 roku. Podchodzi do mnie ta babcia i mówi (nie pyta, ona oświadczyła) że podjedzie ze mną bo ona tylko po pieczątkę jakąś. Powiedziałam grzecznie ze nie, bo raz ja tez mam tylko jedna rzecz do wysłania, dwa jestem w ciazy i jest mi ciezko stać a nie wpycham sie w kolejkę i trzy ja przepuszczę panią z dziećmi bo dzieci sie denerwują. Babcia spojrzała sie na mnie z oburzeniem, a ja mowię do tej mamy z wózkiem zeby podeszła bo wiem co to znaczy jak sie dzieci w kolejce denerwują (tydzień wczesniej na tej samej poczcie Synek zrobił awanturę bo czekaliśmy w dugiej kolejce). Ona podziękowała i podeszła do okienka. Jak mnie wkurzają takie babcie... Bo oba TYLKO po pieczątkę... Grrrr...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl2n0amowleixu.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm17vkmfcs.png

Odnośnik do komentarza

Zu2ia, ona tylko po pieczatke, a przy okazji odbierze emeryture i wysle 3 listy... Jejku jak ja nie znosze takich bab, ktory siedza w domu, ale ciagle sie im spieszy...
Ale ok, ni denerwuje sie, bo u mnie tez cisnienie szwankuje. Ostatnio mialam 100 na 140 lub na odwrot :-) ale to chyba i tak wysokie...
Jutro zobacze mojego Robaczka! Happy :-)

Odnośnik do komentarza

filmiku nie będzie,ale wiem,że tu na Parrentingu jest ta pozycja z merdaniem ogonkiem :P

Sylwia,no a ja koszyk w Gemini zapelnilam,a jeszcze nie oplacone. jutro puszczę :)Wygodne to bardzo :)
Zu2ia dobrze zrobiłaś :)
Ech a ja się dzis pokłóciłam z moim,tym razem zawinił po całości i trochę się na nim zawiodłam..ech chłopy..
potem już z tego bólu nerki i tego przewiania usnęłam z termoforem na godzinę..Teraz posiedziałam w wannie,wygrzałam się..mam nadzieję,że mi do jutra przejdzie..bo ile można..Zmykam,miłego wieczorku :*

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Hej !
Ja dzis po kolejnym zawalonym dniu...
Ale, udalo mi sie kupic Medele Swing za 470 zl w SuperPharm! :)
Wiec troche taniej niz w innych miejscach-zawsze to cos;)
Poza tym, kupilismy wanienke ze stojakiem, skarpeteczki i szczotke z grzebykiem:)
Super dziewczyny, ze wracacie do domow!
Mam nadzieje, ze sle przeplywy okaza sie na tyle dobre, ze malenstwo pociagnie jeszcze troche w brzuszku mamy:)
Co do pecherza, to zazwyczaj e coli. A ona nie lubi zurawiny (nie pozwala osadzac sie bakteriom na sciankach ukladu moczowego), ciepla (ale z tym ostroznie-skurcze!!!), wody (spowalnia namnazanie sie bakterii). Trzeba natomiast unikac kawy i herbaty (podrazniaja pecherz).
Misiakowata, tak bardzo chcialabym zobaczyc Cie w przebraniu, wykonujaca te cwiczenia:))))

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
filmiku nie będzie,ale wiem,że tu na Parrentingu jest ta pozycja z merdaniem ogonkiem :P

Sylwia,no a ja koszyk w Gemini zapelnilam,a jeszcze nie oplacone. jutro puszczę :)Wygodne to bardzo :)
Zu2ia dobrze zrobiłaś :)
Ech a ja się dzis pokłóciłam z moim,tym razem zawinił po całości i trochę się na nim zawiodłam..ech chłopy..
potem już z tego bólu nerki i tego przewiania usnęłam z termoforem na godzinę..Teraz posiedziałam w wannie,wygrzałam się..mam nadzieję,że mi do jutra przejdzie..bo ile można..Zmykam,miłego wieczorku :*

Misiakowata jutro bedzie lepszy dzień, uszy do góry. Masz nas:D
A nerki też ustąpią, pij dużo bo dziś w szpitalu ta dietetyk mówiła, że powinnyśmy pić około 2 litrów w ciąży żeby należycie filtrować nerki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...