Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Któraś pisała o luxmedzie, ja mam w pakiecie enelmed i też jest masakra. Jak poszłam tam do gin, że jestem w ciąży to powiedziała że mam przyjść za dwa tygodnie bo teraz za wcześniej. OK rozumiem bo to był dopiero 5 tyg, ale w rejestracji okazało się że się do niej nie zapisze bo nie ma wolnych terminów. I się już wkurzyłam, i tam nawet jak jesteś w ciąży to nie gwarantuje Ci wizyty w konkretnym terminie. A wiecie jakie to ważne, bo i zwolnienia i usg. A i tam jest problem ze zwolnieniami, chyba mój pracodawca ma to z nimi w umowie żeby nie dawali nam zwolnień. Jedyny plus tego pakietu że enelmed ma podisana umowę z przychodniami w małych miejscowościach, co dla mnie jest plus. Bo z dzieciakami jak na coś będę musiała czekać to tam będę miała odrazu i niedaleko mnie.

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09piqvv3v7dr48.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, pytanie całkiem z innej beczki, może Wy coś doradzicie, w pierwszy dzień świąt mam 25-lecie rodziców, no i w planach był romantyczny weekend we dwoje, z tym, że moi rodzice wstydzą sie gdziekolwiek wyjść nawet do kina, a co dopiero tam...także jestem w kropce, co można kupić? mysłałam o pościeli, no ale coś jeszcze bym chciała fajnego, żeby mieli pamiątke...

Odnośnik do komentarza

aniia
Ja na glukozę idę w przyszłym tygodniu- jakoś mi się nie spieszy :D
Właśnie się wykąpałam i ze zgrozą stwierdziłam, że wypadałoby już ogolić nogi... EH.

misiakowata a tantum rosa dodajesz tylko do kąpieli czy jeszcze jakoś inaczej stosujesz?

to znaczy..hm dodaję do czystej wody w wannie saszetke..nie wiem czy nie za malo,ale oszczednie jedną..siedzę sobie w tym,wiadomo cala sie myje..a na sam koniec przy wyjsciu uzywam zelu na cialo,po czym splukuję:)
Powinno sie saszetke na miskę używać,a ze mi nie wygodnie juz kucać nad miską,to wsypuje do wanny :)wygodnie chociaż..na problemy tam na dole troszke pomaga,wiadomo efekt bylby lepszy jakby sie np.dawało 2-3 saszetki na małą wannę..ale to drogi interes jest :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

aniia
Ja na glukozę idę w przyszłym tygodniu- jakoś mi się nie spieszy :D
Właśnie się wykąpałam i ze zgrozą stwierdziłam, że wypadałoby już ogolić nogi... EH.

misiakowata a tantum rosa dodajesz tylko do kąpieli czy jeszcze jakoś inaczej stosujesz?

To mamy z ta glukoza podobnie ;) poczekam na mojego żeby sie nie czuł wykluczony, a ja bede pewniejsza

Odnośnik do komentarza

Nie Kamila nie pomylilam sie termin do dentysty 23 maj :D ale powiedziala, ze jak chce do karty ciazy to żebym wpadla po nowym roku z rana i wcisnie mnie miedzy pacjentami :) ale to mama kolegi wiec moze to dlatego :D
Co do miesiaczki to bardzo sie ciesze, ze jej nie mam. Moze nie byla bolesna, ale baaaardzo obfita. Jakby krowe rzneli :/
Dla mnie glukoza za pierwszym razem tez smakowała jak rozpuszczona wata cukrowa, ale teraz miala mocniejszy smak.
Wg to zamowilam oilatum w tej aptece co Megi polecala i wg nie moglam sie ogarnąć w tej stronie po rejestracji i nie zauważylam, ze tam jest płatność przez pay u bo byly literki poucinane. I zrobilam sama przelew nie przez to pay u i nie wiem czy mi to przyjma. Ale bym sie wsciekla jakby mi kasa przepadla. Kurde moje dziecko ma matke blondynkę ( umyslowa) masakra :/ i teraz sie bd martwic caly czas. Jeszcze dostalam wiadomosc z pay u, ze mam do 10 dni dokonac płatności i ze nie została dokonana. Kurde :/

Odnośnik do komentarza

Ja jutro ide po tygodniu na kontrolę do gina tego mojego płynu owodniowego i kosci udowej maluszka nawet nie wiecie jak sie boje. Mam badzieje, że wody przybyło a mały urósł :-( już nawet boje się pytać.
W domu robie dobrą minę do złej gry a później wieczorami to łzy same nachodzą. Chciałbym tylko, żeby mały był zdrowy!

http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdskjoucvrhlin.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, pytanie całkiem z innej beczki, może Wy coś doradzicie, w pierwszy dzień świąt mam 25-lecie rodziców, no i w planach był romantyczny weekend we dwoje, z tym, że moi rodzice wstydzą sie gdziekolwiek wyjść nawet do kina, a co dopiero tam...także jestem w kropce, co można kupić? mysłałam o pościeli, no ale coś jeszcze bym chciała fajnego, żeby mieli pamiątke... :/

Odnośnik do komentarza

aniia
Ja na glukozę idę w przyszłym tygodniu- jakoś mi się nie spieszy :D
Właśnie się wykąpałam i ze zgrozą stwierdziłam, że wypadałoby już ogolić nogi... EH.
misiakowata a tantum rosa dodajesz tylko do kąpieli czy jeszcze jakoś inaczej stosujesz?

to znaczy..hm dodaję do czystej wody w wannie saszetke..nie wiem czy nie za malo,ale oszczednie jedną..siedzę sobie w tym,wiadomo cala sie myje..a na sam koniec przy wyjsciu uzywam zelu na cialo,po czym splukuję:)
Powinno sie saszetke na miskę używać,a ze mi nie wygodnie juz kucać nad miską,to wsypuje do wanny :)wygodnie chociaż..na problemy tam na dole troszke pomaga,wiadomo efekt bylby lepszy jakby sie np.dawało 2-3 saszetki na małą wannę..ale to drogi interes jest :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Sylwia921125
Nie Kamila nie pomylilam sie termin do dentysty 23 maj :D ale powiedziala, ze jak chce do karty ciazy to żebym wpadla po nowym roku z rana i wcisnie mnie miedzy pacjentami :) ale to mama kolegi wiec moze to dlatego :D
Co do miesiaczki to bardzo sie ciesze, ze jej nie mam. Moze nie byla bolesna, ale baaaardzo obfita. Jakby krowe rzneli :/
Dla mnie glukoza za pierwszym razem tez smakowała jak rozpuszczona wata cukrowa, ale teraz miala mocniejszy smak.
Wg to zamowilam oilatum w tej aptece co Megi polecala i wg nie moglam sie ogarnąć w tej stronie po rejestracji i nie zauważylam, ze tam jest płatność przez pay u bo byly literki poucinane. I zrobilam sama przelew nie przez to pay u i nie wiem czy mi to przyjma. Ale bym sie wsciekla jakby mi kasa przepadla. Kurde moje dziecko ma matke blondynkę ( umyslowa) masakra :/ i teraz sie bd martwic caly czas. Jeszcze dostalam wiadomosc z pay u, ze mam do 10 dni dokonac płatności i ze nie została dokonana. Kurde :/

kuzwa grudzien a juz na maj zapisy. ;D z ta krowa to tak samo miala, a wez kichnij albo kaszlnij, ;D

jak wyslalas na konto bankowe to napisz do nich czy dostali kase, pewnie musialas wpisac tam jakis nr zamowienia w tytul-?

Odnośnik do komentarza

Sylwia - pieniądze na konto dostaną, chodzi o to że nieraz przez ich stronę szybciej dochodzą pieniądze na konto -odrazu, tak samo jest z allegro a też kiedyś nie zrobilam przez stronę tylko normalnie i doszły pieniądze tylko na następny dzień, a nie odrazu :)

Misiakowata dzięki :* co do tych saszetek to ważne chyba że cokolwiek się TAM dostanie :)

Megi nie martw się każde rośnie w swoim tempie, jeszcze nadgoni :)
Ide spróbować zasnąć, bo rano do Gina! Dobranoc :D :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

kamilla
Sylwia921125
Nie Kamila nie pomylilam sie termin do dentysty 23 maj :D ale powiedziala, ze jak chce do karty ciazy to żebym wpadla po nowym roku z rana i wcisnie mnie miedzy pacjentami :) ale to mama kolegi wiec moze to dlatego :D
Co do miesiaczki to bardzo sie ciesze, ze jej nie mam. Moze nie byla bolesna, ale baaaardzo obfita. Jakby krowe rzneli :/
Dla mnie glukoza za pierwszym razem tez smakowała jak rozpuszczona wata cukrowa, ale teraz miala mocniejszy smak.
Wg to zamowilam oilatum w tej aptece co Megi polecala i wg nie moglam sie ogarnąć w tej stronie po rejestracji i nie zauważylam, ze tam jest płatność przez pay u bo byly literki poucinane. I zrobilam sama przelew nie przez to pay u i nie wiem czy mi to przyjma. Ale bym sie wsciekla jakby mi kasa przepadla. Kurde moje dziecko ma matke blondynkę ( umyslowa) masakra :/ i teraz sie bd martwic caly czas. Jeszcze dostalam wiadomosc z pay u, ze mam do 10 dni dokonac płatności i ze nie została dokonana. Kurde :/

kuzwa grudzien a juz na maj zapisy. ;D z ta krowa to tak samo miala, a wez kichnij albo kaszlnij, ;D

jak wyslalas na konto bankowe to napisz do nich czy dostali kase, pewnie musialas wpisac tam jakis nr zamowienia w tytul-?

a chyba nr konta był podany na stronie skoro zrobiłaś przelew, przecież payu nie jest jedyną formą płatności, można to użyć ale nie trzeba

Odnośnik do komentarza

~kalae
kamilla
Sylwia921125
Nie Kamila nie pomylilam sie termin do dentysty 23 maj :D ale powiedziala, ze jak chce do karty ciazy to żebym wpadla po nowym roku z rana i wcisnie mnie miedzy pacjentami :) ale to mama kolegi wiec moze to dlatego :D
Co do miesiaczki to bardzo sie ciesze, ze jej nie mam. Moze nie byla bolesna, ale baaaardzo obfita. Jakby krowe rzneli :/
Dla mnie glukoza za pierwszym razem tez smakowała jak rozpuszczona wata cukrowa, ale teraz miala mocniejszy smak.
Wg to zamowilam oilatum w tej aptece co Megi polecala i wg nie moglam sie ogarnąć w tej stronie po rejestracji i nie zauważylam, ze tam jest płatność przez pay u bo byly literki poucinane. I zrobilam sama przelew nie przez to pay u i nie wiem czy mi to przyjma. Ale bym sie wsciekla jakby mi kasa przepadla. Kurde moje dziecko ma matke blondynkę ( umyslowa) masakra :/ i teraz sie bd martwic caly czas. Jeszcze dostalam wiadomosc z pay u, ze mam do 10 dni dokonac płatności i ze nie została dokonana. Kurde :/

kuzwa grudzien a juz na maj zapisy. ;D z ta krowa to tak samo miala, a wez kichnij albo kaszlnij, ;D

jak wyslalas na konto bankowe to napisz do nich czy dostali kase, pewnie musialas wpisac tam jakis nr zamowienia w tytul-?

a chyba nr konta był podany na stronie skoro zrobiłaś przelew, przecież payu nie jest jedyną formą płatności, można to użyć ale nie trzeba

nm dokladnie, pozatym przeciez bedziesz miala potwierdzenie zaplaty na ich konto mawet gdyby chcieli cie wychujac, w co watpie. jakis nr zamowienia napewno masz takze spoko;)

Odnośnik do komentarza

kamilla
Jesuiskaska
Dziewczyny NFZ NFzetem, ja mam luxmed oplacony przez pracodawce I jak na poczatku ciazy chcialam sie zapisac do mojego lekarza to pierwszy termin na Wrzesien! Zapisalam sie na szybko do pierwszego lekarza stwierdzic ciaze I potem wybralam prowdzaca. Ale ona przyjmuje raz w tyg w luxmedzie tylko. Ostatnio potrzebowalam na szybko is zapisac na konkretny dzien bo wyjezdzalam. Wizyta u nie just prywatnie 140pln , ale ze bylam pierwszy raz to pierwsza wizyta 180! Bez usg, 5 min gadki I spr tetna... (Ogolnir tfu tfu odpukac na razie nie mam zadnych problemow w ciazy). Usg robie prywatnie bo lux med am sprzet slaby to 220 2d. Dlatego tez pytalam Kamille (dziekuje!) o namiary na ta Klinike 3D. Wiec mimo, ze mam oplacony lux med to czasami I 500 pln zostawiam u lekarzy.... Ech licho z tymi lekarzami w wawie...

ktos mi ostatnio mowil wlafsnie ze lux med strasznie sie pogorszyl. masakra ;\ i co bylas w tej klinice na usg co ci podalam???

Jeszcze nie, za tydzien wracam do PL, ale jutro tam przedzwonie I sie jakos zapisze

Odnośnik do komentarza

Tak wpisalam nr zamowienia w tytule przelewu, ale jestem zla na siebie za moja ciemnote :D ale jak zwykle mnie pocieszylyscie :) napisalam do nich wiadomość.
Hehe mam nadzieje,ze ten okres sie uspokoi po porodzie a nie odwrotnie bo to juz by bylo tsunami :D
Megi nie płacz kochana. Wiem, ze sie boisz, ale jutro juz będzie wszystko wiadomo. Trzymam kciuki zeby bylo dobrze. I napewno będzie. Spij spokojnie :*
Ja juz tez zmykam bo maz wrocil z pracy i musze mu trochę " dac po pizdzie" :D bo jest bardzo skruszony a ja bardzo nie wzruszona. Pewnie bym byla smutna i przybita ta sytuacja, ale jak narazie forum, moj siostrzeniec i oczywiście ksiezniczka w brzuszku zaspokajaja moje potrzeby. Do jutra kochane. Jutro licze na dzien dobrych wiadomosci buziaki :*

Odnośnik do komentarza

Sylwia921125
Tak wpisalam nr zamowienia w tytule przelewu, ale jestem zla na siebie za moja ciemnote :D ale jak zwykle mnie pocieszylyscie :) napisalam do nich wiadomość.
Hehe mam nadzieje,ze ten okres sie uspokoi po porodzie a nie odwrotnie bo to juz by bylo tsunami :D
Megi nie płacz kochana. Wiem, ze sie boisz, ale jutro juz będzie wszystko wiadomo. Trzymam kciuki zeby bylo dobrze. I napewno będzie. Spij spokojnie :*
Ja juz tez zmykam bo maz wrocil z pracy i musze mu trochę " dac po pizdzie" :D bo jest bardzo skruszony a ja bardzo nie wzruszona. Pewnie bym byla smutna i przybita ta sytuacja, ale jak narazie forum, moj siostrzeniec i oczywiście ksiezniczka w brzuszku zaspokajaja moje potrzeby. Do jutra kochane. Jutro licze na dzien dobrych wiadomosci buziaki :*

buhahahaha ;D narciarz, tez zaraz zmykam ;D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...