Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie Lutowka też siedzi w głowie, jak przeczytałam to płakać mi się chciało... Wiem co to znaczy stracić dziecko, ale tak późno... Ale widać że silna Kobieta z Niej.
Renia - nie wiem czy Ty już się pogodziłas ze stratą Synka, ale jest mi Cię tak strasznie szkoda, jak piszesz to, to odrazu łzy mi spływają... W ogóle ostatnio jestem jakaś płaczliwa. :'(

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Olka do łóżka i nie ruszać się za dużo jak trzeba leżeć to trzeba. Pamiętaj Ty się trochę pomęczysz ale to dla dobra Twojego maleństwa.

U mnie niby wszystko w porządku po wczorajszej wizycie dostałam skierowanie na glukozę. A następną wizytę mam dopiero 11 stycznia. A wyniki u lekarza będą. Więc w sumie nie będę wiedziała do wizyty czy mam cukrzycę ciążową czy nie.... Może jak coś nie tak będzie to zadzwonią....

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgenypzflnq.png

Odnośnik do komentarza

niuska_aw
olka135 nie mam badania na fotelu, w poprzedniej ciąży też nie miałam. Pamiętam tylko ze chyba w 38 tc mi badała w poprzedniej ciąży...

a usg dopochwowo nie masz też? bo mi mierz tym usg, a wcześniej na fotelu tym wziernikiem patrzy

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczyny :) któras pytala ktory to tydzien 24+4 :) juz wróciłysmy z zakupkow. Oczywiście drugi raz jechalam specjalnie po glukoze i kubeczek do apteki i zapomniałam. Jejku jak ja tego nie lubie.
Olka uwazaj na siebie :)
Monika ja bylam u gina w poniedzialek i też mu powiedzialam o pieczeniu zbadal powiedział,ze nie podoba mu sie moja wydzielina koloru nie określil,ale mialam taka lekko mleczna i przepisal mi clotrimazolum.

Odnośnik do komentarza

możesz spróbować lactovaginal lub provag tabletki i żel, ewentualnie clotrimazolum w kremie, ale do tego to bez zalecenia lekarza nie jest przekonana.
możesz jeszcze zaparzyć sobie rumianek tak pół kubka wody, i podmywać się delikatnie tym bo mi przynajmniej łagodziło, niemniej ostatecznie bez lekarza i tak się obyło i dostałam macmiror dopochwowo

Odnośnik do komentarza

Olka zwolnienie do szkoły dostałas? Ja bym na twoim miejscu z łóżka nie wychodziła, ale ja nawet mając pessar z łóżka nie wychodze. I nie że musisz coś sprzątnąć bo samo się nie sprzątnie, albo musisz isc do sklepu- musisz sama wybrac co wazniejsze. Leżenie przy krótkiej szyjce to podstawa.
Niuska to dziwna ta gin, powinna albo na fotelu albo usg sprawdzac. A nie ze tak supełnie nic.
Pamiętajcie dziewczyny że jak my nie zadbamy o wszystkie badania czy o przestrzeganie zalecen to nikt za nas nie zadba.

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwl6d878ytfrqp.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...