Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Olka fajnie jak facet gotuje :) Ja uważam, że faceci się lepszymi kucharzami.
Ja póki co jestem u rodziców, więc też jestem rozpieszczana. Dopóki nie wyremontuję kuchni (a trochę to potrwa, bo będa rujnowane ściany i zamurowywane dotychczasowe drzwi) stołówkuję sie u rodziców. Mamy piętrowy dom i na dole ja rządzę a na górze oni :D

kalae do niedzieli włącznie w moim tesco.

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

do stadionu mam kupe drogi. :(

słuchajcie, może to głupie pytanie ale w jakich pozycjach siedzicie najczesciej? no na przyklad teraz siedze w fotelu ale nachylona do kompa, wiec jakby brzuch mam oparty na udach (prawie)i czuje moja mala non stop jak mnie puka i kopie. jak siedze po turecku to tak samo. mam wrazenie czasem ze nie powinnam tak siedziec zeby jej nic nie zrobic... :D

Odnośnik do komentarza

Kamilla ale to moje uczucie to takie dziwne, opisać się tego nie da, to popros żeby Ci sprawdził, chociaż jak sprawdza palcami to też może powiedzieć czy jest ok czy za krótką, tak jak w mojej sytuacji, ale nie martw się na zapas :)

Kurde mieliśmy iść w sobotę na andrzejki gdzies do 'pubu' Michał ma piwo a ja na sok, pewnie skończy się pizza w domu :D
Chyba że Mój nowonarodzony kucharz coś upichci :D

Kamilla ją zauważyłam że u mnie zatoki spływały i nosem i buzia rano, jak na wieczór zjadłam słodycze, nie wiem czemu ale to pomogło :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

no wlasnie ja czuje jakby splywalo mi po gardle cos i sie pozbyc tego nie moge. szlag mnie trafia. ogolnie to jest czesty problem u mnie, momentami az idzie sie udusic.

wiesz wpienia mnie to ze ja go musze kuzwa prosic o zbadanie mnie. do tego on jest taki ze mam wrazenie ze robie mu krzywde proszac czy pytajac o cokolwiek. jego spojrzenie mi wystarcza

Odnośnik do komentarza

Hej. Witam Was dzisiaj z lozka szpitalnego. Wczoraj zaczal mi strasznie twardniec brzuch i pojawialy sie skurcze. Pojechalam dzisiaj na IP i moj gin zostawil mnie pod swoja opieka. Zobaczymy co to jest- pobralu mi posiew z pochwy i z moczu- moze to jakas bakteria. Dostalam adalat i jakis antybiotyk. Szyjka jest nadal krotka ale pessar ja trzyma. Poki co leze i czekam az skurcze calkiem ustapia.

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3okw7im5393ric.png

Odnośnik do komentarza

Jak zdarzy mi się bardziej przygarbić siedząc i przycisnąć brzuch,to mała zazwyczaj też wtedy do mnie puka i się zawsze prostuję, bo mam wrażenie, że ją zgniatam :P mi jest najwygodniej po turecku albo z nogami wywalonymi do przodu. W kinie np ostatnio byłam, to ciężko mi wysiedzieć- po pół godziny wiercę się jak oszalała :P

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeli2cuo5h.png

Odnośnik do komentarza

kamilla
do stadionu mam kupe drogi. :(

słuchajcie, może to głupie pytanie ale w jakich pozycjach siedzicie najczesciej? no na przyklad teraz siedze w fotelu ale nachylona do kompa, wiec jakby brzuch mam oparty na udach (prawie)i czuje moja mala non stop jak mnie puka i kopie. jak siedze po turecku to tak samo. mam wrazenie czasem ze nie powinnam tak siedziec zeby jej nic nie zrobic... :D

ja najczęściej w rozkroku siedze,

Odnośnik do komentarza

hehe wlasnie Ania o to mi chodzi, ze mam wrazenie jakbym ja zgniatała :) wiem ze to nie realne ale.. :) moja strasznie aktywna dzis i wczoraj tak samo, caly dzien mnie puka i stuka, tu sie wypnie tam przeplynie i to wszystko czuje.. a coraz bardziej bolesne to sie robi. dzis juz jakby mnie szczypalo w brzuchu jak sie kitosiła

Odnośnik do komentarza

Mnie w ogóle bardzo niewygodnie siedzi się przed kompem. Mały zawsze daje mi nieźle popalić kopniakami, tak samo w samochodzie jak pasy się same dociągają to musze ten dolny luzować, dlatego teraz juz jeżdżę tylko jako pasażer :D

Nie pamiętam która z Was wstawiła zdjęcie kombinezonu reniferka, też go oglądałam, ale jak zobaczyłam minę męża to odłożyłam i nie kupiłam :P (nawet dobrze zrobiłam, bo wtedy jeszcze nie bylo promocji). W ogóle to mam wrażenie, że do mojego męża nie dociera że będziemy mieli dziecko i że jak czasami gorzej się czuję to wolę więcej poleżeć, wg niego przesadzam. Chociaż wczoraj jak czytaliśmy razem forum lutówek i styczniowek to jakby coś tam dotarło, że nie zawsze wszystko jest ok i to czasem bez objawów może się coś dziać.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr3e5ekflq3mjf.png

Odnośnik do komentarza

Pani w aptece poratowala mnie Clotrimazolem i tabletkami dowcipnymi Vagical. Teraz czekam, aż przestanie swedziec. Tylko znowu nici z seksu :'(
Olka wypoczywaj i nawet nie mysl o wstawaniu z lozka. Badz spiaca krolewna :-D
Piszecie duzo o twardym brzuchu. Moze dziwne pytanie, ale jakie to jest uczucie? Ten brzuch jest po prostu twardy czy co? :-)
Witamy nowa mamusie z takim samym terminem porodu jak moj :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...