Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

A mnie mama dziś zabiera do MC na kurczakburgera :D
Nika spaghetti za mną chodzi od kilku dni, choć od lutego do maja minimum raz w tygodniu miałam, bo po prostu mi się chciało, nie wiem czego i od tamtej pory zwlekam żeby zrobić :D dziewczyny które czują już wyraźne ruchy, jak często je odczuwacie? Ja właśnie leże i co 3-4 sekundy wyraźny kopniak, wiadome że zdarza się też rzadziej, ale żeby aż tak często? :D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Piękny kocyk,mąż mógłby dorabiać na tym :)

Ja ruchy czuje tylko jak leżę na plecach :) Chociaż wczoraj W Biedronce jak stałam nad waflami to czułam drżenie w brzuszku :) Synuś może dawał znać:"mama weź te,mama te gofrowe "hihhihihi

My po obiedzie,dziś schabowe były :)
Miniek śpi po pracy,a ja dorwałam nowy album wykonawcy,którego ubóstwiam i na słuchaweczkach odsłuchuję :D, racząc się lizakiem Chupa Chups z gumą w środku :)heheh

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Olka moja ma takie zrywy jakby w miejscu biegała - te "kopniaki" to nawet nie co sekundę są:) a aktywna jest w zasadzie cały dzień - dzisiaj to może przez godzinę jej nie czułam, a tak to średnio co parę minut, więc jakby nagle chciała dłużej pospać to chyba od razu na SORze bym była:P
A czkawkę to czuję jak przyłożę rękę jakby puls czy coś takiego. Na początku myślałam, że to jakaś żyła się przesunęła czy coś, ale przesuwało się razem z małą, albo w ogóle cichło no i lekarz powiedział, że to pewnie czkawka, bo żyły tak bym nie czuła. Koniec końców - czkawkę ma prawie za każdym razem jak przykładam rękę, ale to podobno dobrze:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3csqvfone4cp2.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny.

Zacznę od dobrych wieści. Dziś byłam na wizycie i będę miała córeczkę :D. Miał być Julek, będzie Paulinka. Połowkowe usg będę miała 16.11 a dodatkowo na echo serca płodu u specjalisty będę miała 9.11.

Czy robicie echo? Ja się zdecydowałam u diagnosty, po tym jak u znajomych wszystkie wyniki wychodziły super, a córka urodziła się z rzadką chorobą, która mógł taki specjalista kardiolog wykryć.

Jola ja mam takie bóle w klatce (prawie tam gdzie serce), że jak zakuje to jakby ktoś nóż włożył, powietrza wciągnąć nie mogę :( Mam tak przy moich chorobach żołądkowych :( nadżerki w żołądku.

Monia wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :)

Aga, znam Twój ból jak nikt inny :( Jak chcesz pogadać pisz na priv.

Dzidzia u mnie w brzuszku harcuje najczęściej rano i wieczorem. Rano zawsze po śniadaniu. Dziś wstałam trochę później i miałam manifestację w brzuchu ;) ktoś był bardzo głodny :D
Zachcianki się nie sprawdzają, odrzuca mnie od słodkiego, a marzy mi się coś pikantnkego, kwaśnego i niezdrowego.

Co do szybkiego pulsu, to mam monitoroawać 3xdziennie ciśnienie i puls i zapisywać w zeszycik :) Od dwóch dni puls opadł mi poniżej 100, więc licze, że wraca do normy.
Za dużo ostatnio stresu i pracy fizycznej. Pobolewa mnie brzuch z lewej strony i dostałam magnez i buskopan (na nospę mam uczulenie).

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

Ernesto gratuluję córki :) kurcze a jak Groszek się też okaże dziewczynką?! :)

Renia, a gdzie mąż zaopatruje się w materiały? Mogę prosić o jakieś namiary? sprawdzonego sprzedawcę czy coś?

A to my z dzisiaj :) kurcze muszę ogarnąć w tej łazience ale dziś mam lenia

monthly_2015_10/marcoweczki-2016_37739.jpg

Odnośnik do komentarza

a ja mam smaka na schabowego :)

Enesto -no to super, ciekawe jak się tu układa ilość chłopców i dziewczyn :)

nad echo się zastanawiałam, ale się dowiedziałam, że robi się je po usg jeżeli są wskazania.

ja mam nadzieje się dowiedzieć w następny czwartek kto siedzi w moim brzuchu, choć tak naprawdę to tylko ciekawość, bo bez różnicy mi czy to chłopak czy dziewczynka.

mój maluszek raczej mało ruchliwy jest tzn zauważyłam że około 24 się wierci, później 6-7 rano jak wstaje na siku, i w dzień czuję 2-3 razy.
chyba, że ja tak po prostu mało wyczulona jestem jeszcze na te ruchu
w każdym razie jakby po urodzenie tak sobie spał i wstawał o takich porach to byłoby fajnie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...