Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Nie zazdroszcze przebierania chlopcow;-) jak widac leci na wszystkie strony swiata;-)
U nas 3 kupa od polnocy! To juz 3 dzien tak...
Pogoda tez w kratke, w ciagu dnia nawet roznie. Ostatnio wyszlam do sklepu to zAnim doszlam cala mokra bylam bo tak sie goraco zrobilo nagle
Tosia 5 miesiecy juz. Czas szybko leci.
KotkaB moze ten dlugi urlop to naprawde to. Czlowiek czasami odchodzi od zmyslow
Lilijka a co nad ranem?
Podobno rodzice, szczegolnie matki ciagle czuja wyrzuty sumienia z jakiegos powodu.
Karmicie swoje maluszki (nasze wyrosniete maluszki) rzadziej moze teraz? Dziesczyny ktore kp.
Nati te krzyki czy denerwowanie sie to wlasnie czasami bezsilnosc ze nie wiadomo o co maluszkowi chodzi, zmeczenie, brak czasu. Nie lubie tej czesci macierzynstwa

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość arwena 89

~kalae
dziś imieniny miesiąca i Tosia kończy 5 miesięcy :)
mój maluszek już taki duży

Mój Miki też dzisiaj kończy 5 miesięcy.

Izabel modlimy się za szwagra, żeby z tego wyszedł!

Ciąża biedna jesteś z tym spaniem. Ja czasem zasypiam wczesniej niż Miki :P bo usypianie go polega na leżeniu obok z zamkniętymi oczami, to wtedy on sobie po cichutku coś pogada a jak widzi że nie odpowiadam to szybciutko zasypia :)

Odnośnik do komentarza

Ale te dzieciaki namrosna!
Probowalam w dzien lezec kolo Malej z zamknietymi oczami:-) nie zadzialalo. Czasem teraz to i przy cycu nie zasnie
Wlasnie spacerujemy, a obiad zrobi sie sam:P aa i nawet wlosynieswieze dzis mam, a co tam, wszyscy w pracy i cisza na ulicy:P
Tez sie Wam wlosy zaczely przetluszczac? Jak po ciazy moglam nagle co 4-5 dni myc, wczesniej co 2. Tak teraz to zwiazuje i na drugi dzien to boki lekko nieswieze

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ciaza316
Ale te dzieciaki namrosna!
Probowalam w dzien lezec kolo Malej z zamknietymi oczami:-) nie zadzialalo. Czasem teraz to i przy cycu nie zasnie
Wlasnie spacerujemy, a obiad zrobi sie sam:P aa i nawet wlosynieswieze dzis mam, a co tam, wszyscy w pracy i cisza na ulicy:P
Tez sie Wam wlosy zaczely przetluszczac? Jak po ciazy moglam nagle co 4-5 dni myc, wczesniej co 2. Tak teraz to zwiazuje i na drugi dzien to boki lekko nieswieze

Włosy tragedia.Nie dość że garściami wypadają,to znowu przetłuszczają się tak jak przed ciążą,czyli msze myć codziennie:( W czasie ciąży i chwilę po wystarczyło co 3dni, ale wszystko co dobre kiedyś się kończy buuu
Odnośnik do komentarza
Gość arwena 89

~Tangoyaa
Ciaza316
Ale te dzieciaki namrosna!
Probowalam w dzien lezec kolo Malej z zamknietymi oczami:-) nie zadzialalo. Czasem teraz to i przy cycu nie zasnie
Wlasnie spacerujemy, a obiad zrobi sie sam:P aa i nawet wlosynieswieze dzis mam, a co tam, wszyscy w pracy i cisza na ulicy:P
Tez sie Wam wlosy zaczely przetluszczac? Jak po ciazy moglam nagle co 4-5 dni myc, wczesniej co 2. Tak teraz to zwiazuje i na drugi dzien to boki lekko nieswieze

Włosy tragedia.Nie dość że garściami wypadają,to znowu przetłuszczają się tak jak przed ciążą,czyli msze myć codziennie:( W czasie ciąży i chwilę po wystarczyło co 3dni, ale wszystko co dobre kiedyś się kończy buuu

U mnie z włosami tak samo jak u Tangoya.
Ciąża u nas w dzień też takie usypianie nie przejdzie, tylko na noc tak go usypiam

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

My używamy pampersy zielone i białe, kończymy 3 i juz trzeba 4 kupić bo Luiza ma 8 kg:)

A jęczy i stęka non stop także frustracja i mi nie obca..:Db

Kupiłam jej Gąsienice Gawędziarkę z FP chociaż ja ja jeszcze obsługuje to mała zadowolona, uśmiecha sie i wyciąga rączki z zainteresowaniem:D

Skurcz..zabłysnęła:D dałam malej polizać arbuza a potem śliwkę i co słyszę? -" No no ! pestkowe? Nie wolno! " - koniec wypowiedzi jak jeblam gromem z oczu :D

My używamy pampersy zielone i białe, kończymy 3 i juz trzeba 4 kupić bo Luiza ma 8 kg:)

A jęczy i stęka non stop także frustracja i mi nie obca..:Db

Kupiłam jej Gąsienice Gawędziarkę z FP chociaż ja ja jeszcze obsługuje to mała zadowolona, uśmiecha sie i wyciąga rączki z zainteresowaniem:D

Skurcz..zabłysnęła:D dałam malej polizać arbuza a potem śliwkę i co słyszę? -" No no ! pestkowe? Nie wolno! " - koniec wypowiedzi jak jeblam gromem z oczu :D

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Dady trójki (pomarańczowe) są większe od bd trójek (żółte) :) nie robią z nóżek Anki parówek.

A mi w ciąży wypadały włosy na potęgę, a teraz tak normalnie. Myć muszę codziennie, tak jak przed ciążą. W ciąży było tak samo.

Ciąża (jak masz na imię?) nad ranem, tj. Po 4 Ania obudziła się na jedzenie, dostała swoje i zasnęła. Wstałam, więc do łazienki, a jak wróciłam to zastałam ją radośnie bawiącą się stopami. I już nie zasnęła aż do 8!

Gąsienica gawędziarka :) brzmi nieźle aż sprawdzę co to.

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Dady trójki (pomarańczowe) są większe od bd trójek (żółte) :) nie robią z nóżek Anki parówek.

A mi w ciąży wypadały włosy na potęgę, a teraz tak normalnie. Myć muszę codziennie, tak jak przed ciążą. W ciąży było tak samo.

Ciąża (jak masz na imię?) nad ranem, tj. Po 4 Ania obudziła się na jedzenie, dostała swoje i zasnęła. Wstałam, więc do łazienki, a jak wróciłam to zastałam ją radośnie bawiącą się stopami. I już nie zasnęła aż do 8!

Gąsienica gawędziarka :) brzmi nieźle aż sprawdzę co to.


Lilijka,mi jak ta Gasienca szepnęła swoją cene to przestalysmy się do siebie odzywac :p
Odnośnik do komentarza

Arwena, zdrówka dla Mikiego :)
Ciąża, no ta bezradność jest najgorsza...
Mi włosy już przestały tak mocno wypadać, a przetłuszczają się szybciej, niż w ciąży.
Lilijka, no to Ci Ania psikusa zrobiła, nie możesz tak sobie do toalety sama wychodzić :D
Sylwia, jak rozprawa? Mam nadzieję, że się skończyło i poszło po Waszej myśli.

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6io4p2e2irzwe.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyesqoui9t8.png

Odnośnik do komentarza

Orzesz! Taki długi post mi skasowalooooo
Izabel będę się modlila w intencji szwagra. Sama mam tyle lat co on...to straszne, bardzo współczuję sytuacji
Maddalena jaka jest różnica między bialymi i zielonymi pampersami bo próbowałam już kilka ale nie trafiłam na dobre...takie w pomarańczowym opakowaniu też używasz i jakie sa Twoje spostrzeżenia?jakos nigdy nie zglebialam tematu a chętnie bym wypobowala
KotkaB bardzo mi przykro z powodu takiego stanu rzeczy. To pewnie przejściowe zmęczenie materiału. Po urlopie się unormuje i będzie dobrze. Czasem musi być gorzej żeby docenić ze jednak ogólnie to jest dobrze. Trzymam kciuki i życzę cierpliwości
Misia dziękuję za motywację. Wstawilas filmik pilates i mi podpasowalo.
Ogólnie u nas ze spaniem to jakiś koszmar... Najpierw był skok, teraz dziąsła ewidentnie swedzą i ciężko w nocy o spokojny sen. Jak się budzi co 3godz to jest super bo w standardzie potrafi co godz! I stąd też frustrację odpadają mi mnie. Więc widzę, że sama nie jestem i na forum też nastroje podobne.
A co ze spotkaniem łódzkich Marcoweczek? Trochę jestem w tyle i przyznaje się bez bicia że mam kilka stron do nadrobienia.
Hmmm cos jeszcze pisałam w tym ucietym poście...Tylko co?!

Odnośnik do komentarza

Ale dzisiaj spokój na forum...
Co do spotkania w Łodzi, to ja mogę do czwartku. Jutro ma być zimno i deszcz :( Przy takiej pogodzie to naprawde zostanie nam kawa w Manu. Z drugiej strony mogłybyśmy wtedy przejśc się na Stary Rynek. Coś mi się wydaje, że Bartusiowi baaardzo spodobałyby się wstążki:)
W piątek jedziemy na tydzień do teściów i już mam rzucawkę. Już słyszę te cenne uwagi. Teściową i babcie jakoś może jeszcze strawię (chociaż wizje na bank będą :DD ), mam zamiar sobie powtarzać, że to już ten wiek i w ogóle. Ale jak mi szwagierka będzie udzielać lekcji to jej walnę. Już słyszałam jaka była zdziwiona rozmawiając przez Skypa z TŻ, że jeszcze diety małemu nie rozszerzam. Podjarana piszczała, że jak przyjedzie to "pieczemy mu jabłuszko z sadu" ... wrrr Cycki niech se upiecze
aaaaaaa (wyrywam ostatnie włosy z głowy) chcę żeby już było po!!!!

Odnośnik do komentarza

~Tangoyaa
Ale dzisiaj spokój na forum...
Co do spotkania w Łodzi, to ja mogę do czwartku. Jutro ma być zimno i deszcz :( Przy takiej pogodzie to naprawde zostanie nam kawa w Manu. Z drugiej strony mogłybyśmy wtedy przejśc się na Stary Rynek. Coś mi się wydaje, że Bartusiowi baaardzo spodobałyby się wstążki:)
W piątek jedziemy na tydzień do teściów i już mam rzucawkę. Już słyszę te cenne uwagi. Teściową i babcie jakoś może jeszcze strawię (chociaż wizje na bank będą :DD ), mam zamiar sobie powtarzać, że to już ten wiek i w ogóle. Ale jak mi szwagierka będzie udzielać lekcji to jej walnę. Już słyszałam jaka była zdziwiona rozmawiając przez Skypa z TŻ, że jeszcze diety małemu nie rozszerzam. Podjarana piszczała, że jak przyjedzie to "pieczemy mu jabłuszko z sadu" ... wrrr Cycki niech se upiecze
aaaaaaa (wyrywam ostatnie włosy z głowy) chcę żeby już było po!!!!

Nie ma co się stresować - wystarczy wymyśleć sposób na szwagierkę. Niech ugotuje np. to jabłko i weź od niej. Po czym zjedz. Zdziwienie murowane i pytanie... Dlaczego nie podałaś dziecku tylko zjadłaś?
Hm, odpowiedź prosta - dostanie to jabłko w przetworzonej postaci ;)

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

~Tangoyaa
Lilijka87
Dady trójki (pomarańczowe) są większe od bd trójek (żółte) :) nie robią z nóżek Anki parówek.

A mi w ciąży wypadały włosy na potęgę, a teraz tak normalnie. Myć muszę codziennie, tak jak przed ciążą. W ciąży było tak samo.

Ciąża (jak masz na imię?) nad ranem, tj. Po 4 Ania obudziła się na jedzenie, dostała swoje i zasnęła. Wstałam, więc do łazienki, a jak wróciłam to zastałam ją radośnie bawiącą się stopami. I już nie zasnęła aż do 8!

Gąsienica gawędziarka :) brzmi nieźle aż sprawdzę co to.


Lilijka,mi jak ta Gasienca szepnęła swoją cene to przestalysmy się do siebie odzywac :p

Można kupic używana nawet za 30 zl widziałam na olx

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

A właśnie misiakowata chciałaś link do pilatesu to łap

Maddalena i jak pomiary po kolejnym tygodniu? Misiakowata ty się mierzyłaś? I jak?

Strunka aka poskramiaczka skurczy i skurczycórek :)

Co z naszym spotkaniem? Może być 13 września? Kalae, Strunka, Olija, Jola, Karola, Sylwia, Olka? Kogoś pominęłam?

Odnośnik do komentarza

Hej. Izabel tak mi przykro, ze musicie przez to przechodzić. Caly czas niepewność. Modle sie za szwagra. Czekamy na wiesci.
Misia brawo Mati :*
Nati dzieki, ze pytasz. Rozprawa przesiona. Policjant który mial zeznawac ma szkolenie. Nastepna 14.09 dobrze, że nie 13 bo to przeciez spotkanie marcoweczek bedzie :) bylysmy przesłuchiwane. Ale nic nowego rozprawa nie wniosla. Jeszcze 1,5 miesiaca ma stary zakazu a co potem nie wiem.
Awerna ja tez tak usypiam na noc Martynke. Tylko nie zamykam oczu. No moze czasem :) i Martynka musi trzymac paluszek :)
Wczoraj nauczyla sie przewracac na brzuszek. I kurcze 6 razy w nocy sie przewrocila i potem Wrzeszczala jak poparzona bo przeciez ona brzuszka nie lubi ( Awerna nie jestes sama ) chociaż juz jest duzo lepiej niz kiedys. Wtedy to byl placz.
Kotka mi tez sie wydaje, ze meza nosi bo za dlugo nie pracuje. Niech juz konczy ten urlop :)

Odnośnik do komentarza

Witamy się po weekendzie :)

Mieliśmy kontrolę w Klinikach ze Starszakiem, doktorka zadowolona, mówiła że ładnie go prowadzimy. Teraz kontrola co miesiąc w poradni diabetologicznej.

Pozatym byliśmy i Skurcza na urodzinach. Chyba musze z żalem oddać miejsce na podium komuś innemu.. :D jakas taka ludzka się zrobiła. Widać było że bardzo się cieszy że wszyscy byliśmy. Bo tak szczerze to odkąd pamiętam zawsze ktoś był z kimś poklocony i nie było wszystkichyba na urodzinach :P Pozatym, co jest szczytem bycia miłym Skurczem, nie usłyszałam nic, KOMPLETNIE NIC o rozszerzaniu diety Jaśka. Nie mówiąc już żeby próbowała mu cos wcisnąć, no po prostu do tej pory jestem w mega szoku. A już miałam cała litanie argumentów i całą artylerie słowna do walki naszykowana :D nie wierze że to napiszę, ale cóż, było miło :P

KotkaB, co do męża to zdecydowanie zbyt długi urlop. U nas jak się zejdzie długi weekend to już mnie szlag trafia. Bo pałęta mi się taki pod nogami kiedy ja mam swój rozkład dnia i burzy cały ład. Po urlopie jak wracamy do domu i np on jeszcze ma tydzień wolnego to też mnie krew zalewa ;)

Izabel, czekamy na dobre wiadomości. I modlimy się za powrót do zdrowia.

Moje włosy też wróciły do normy przetluszczania. Szkoda.

Coś jeszcze miałam, ale nie pamiętam. Skleroze ;) (szkoda ze nie mogę zwalić na mózg ciążowy :D)

http://www.suwaczki.com/tickers/o148jw4zryx0935t.png

http://www.suwaczki.com/tickers/74dianliy9gjlbfs.png

Odnośnik do komentarza

Dokładnie dziewczyny mój to chyba przez te wolne jest nie do zniesienia :-D. Na szczęście za tydzień idzie już do pracy :-D będzie bardziej ludzki i dzień będzie jakoś bardziej zorganizowany ^_^.

Izabel82 bardzo mi przykro z powodu szwagra. Mam nadzieje że wszystko jednak będzie dobrze. Trzymamy kciuki za powrót do zdrowia (nie bardzo wiem co dokładnie się stało bo nie było mnie długo na forum)

Mój Wiktorek też nie zawsze lubi leżeć na brzuszku. Czasami jest taki wisk że uszy bolą. Może kiedyś polubi :-D

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgenypzflnq.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...