Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Ernesto
Betty współczuję tego co przeszłaś. Cieszę się, że teraz jesteś szczęśliwa.

Ten tydzień był ciężki. Rozmowa z adwokatem (kurcze, załuję, że na prawo nie poszłam :D normalnie za godzinę rozmowy to fiu fiu fiu :P ). No i kolejny raz przemierzyłam pół Polski ze swoim dobytkiem. Zabrałam wszystkie rzeczy i oddałam klucze.
Nie żałuję decyzji :D Cieszę się, że moja córka będzie wychowywała się w atmosferze miłości i szacunku.

Sylwia wierzę że i dla nas kiedyś zaświeci słońce.

Zabieram się za czytanie i nadrabianie zaległości.

a to wy macie ślub, bo mi się wydawało że nie, ale to może coś pokręciłam?

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Lilijka87
2 kg po odstawieniu słodyczy?
Odstawiam słodycze!

Nie! Cofam to! Jeszcze nie jestem gotowa!

:D:D:D

A wogole ja tez wzielam i skopiowalam Twoj tekst o rozrzeszaniu diety. Mądra z Ciebie bestyja;) i bedzie jak znalazł na 6rz ;)

U nas dalej dziwne noce. Chyba tak jak Madika ostatnio pisała. Pobudki miedzy 24 a 5 ktore juz sie nie zdarzaly. Kolezanka opowiadala mi ze miedzy 4 a 5 msc jej córka też tak miała i zaczela na noc podawac mm i corka znów zaczela przesypiac noce tylko po jakims czasie zaczął jej zanikac pokarm i w 6/7msc przestala karmic piersia. Oczywiscie nie musi byc zwiazku ale ona z tym wiaze zakonczenie kp. Troche korci mnie ta butelka na noc ale poki co meczymy oba cycki no i zobaczymy czy wroci sie małej spanie

Odnośnik do komentarza

~kalae
Ja ze spacerowka poczekam jeszcze z miesiac.
U nas na jakis czas sprawdza sie przewrocenie na brzuch w gondoli. Tez dobra pozycja obserwacyjna

Kalae jeszcze nie wypróbowałam sposobu ba brzuchu choc chyba sprobuje bo nela coraz chętniej na brzuch sie przewraca ale czy tosi sie nie nudzi na brzuchu w gondoli? W sumie tylko biale "sciany" dookola?

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn36vgcou73qeg3.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/ic529mw.png

Odnośnik do komentarza

Olija
~kalae
Ja ze spacerowka poczekam jeszcze z miesiac.
U nas na jakis czas sprawdza sie przewrocenie na brzuch w gondoli. Tez dobra pozycja obserwacyjna

Kalae jeszcze nie wypróbowałam sposobu ba brzuchu choc chyba sprobuje bo nela coraz chętniej na brzuch sie przewraca ale czy tosi sie nie nudzi na brzuchu w gondoli? W sumie tylko biale "sciany" dookola?

też myślałam, że biale ściany będzie widziała, ale to mylne jest, bo głowa wystaje tak, że oczy ma ponad gondole i obserwuje otoczenie

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata

Jola lekarze czasem sie mylą..trzymam mocno kciuki:*

A ja mam kryzys..jestem zmeczona,poddenerwowana,mama ma problem z jedna patologiczna baba ze wsi,tydzien do chcin a ja sukienki nie moge znalezc takie co moglabym swobodnie nakarmic...jeszcze tort zamowic..i aaaaaaa.....JA CHCE Czekolady :((

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata

Chrzcin *

A i jestem zla matka..bo nie moglam wytrzymac sie darcia Matiego po kapieli i krzyknelam CICHOoo...po czym sie zryczalam...ze krzycze na bezbtonnego mojego skarbka..ech

Ogarne sie ogarneee....mam tydzien..dam rade

Ps.Kalae ja mam 84 kg

Odnośnik do komentarza

~Misiakowata
Jola lekarze czasem sie mylą..trzymam mocno kciuki:*

A ja mam kryzys..jestem zmeczona,poddenerwowana,mama ma problem z jedna patologiczna baba ze wsi,tydzien do chcin a ja sukienki nie moge znalezc takie co moglabym swobodnie nakarmic...jeszcze tort zamowic..i aaaaaaa.....JA CHCE Czekolady :((

zjedz sobie gorzka, z wedla jest taka z cząstkami grejpfruta chyba.

Odnośnik do komentarza

~Misiakowata
Chrzcin *

A i jestem zla matka..bo nie moglam wytrzymac sie darcia Matiego po kapieli i krzyknelam CICHOoo...po czym sie zryczalam...ze krzycze na bezbtonnego mojego skarbka..ech

Ogarne sie ogarneee....mam tydzien..dam rade

Ps.Kalae ja mam 84 kg

Tule. Każdemu moze się zdarzyć. Tez tak miałam...

Co do sukni to kup taka żeby sie Tobie podobała, bez parcia do karmienia...
Najwyżej w lokalu znajdź ustronne miejsce, P. niech pomoże przy rozpinaniu i zapinaniu sukni (jesli pomoc potrzebna) i po temacie.
Cyc do góry i do przodu!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Leniwieccc

Odnośnie smoka, to podobno po skonczonym 6 m.z. slabnie potrzeba ssania. Dlatego m.in.zaczyna sie wtedy wprowadzac stale pokarmy. Ja zaczynam.walke ze smoczkiem po aktualnym skoku rozwojowym i przy rozszerzaniu diety. Wczesniej nie.

Izabel, przykro mi z powodu informacji od lekarza, ale trzeba miec nadzieje do konca! Rozne sa przypadki... Trzymajcie sie!

Kalae, zgrzeszylam. Mielismy sporo gosci = sporo lodow :(((( ale od jutra znow probuje!
Cwiczen tez pare razy nie robilam...ale to mnie nie demotywuje...:-)
Wiec Sylwia, do dziela!

Dzis mielismy dlugi dzien ale Eliza byla rozkoszna (caly czas ktos z nia byl a to uwielbia!)

Juz nie moge sie doczeksc rozszerzania diety...ale wole doczekac konca skoku.

Ernesto, przykro mi ale jednoczesnie gratuluje decyzji. Tez kiedys myslalam, ze ludzie zmieniaja sie z milosci...gucio prawda...to gra pozorow. Ale czasem trzeba sie upewnic w tym, czego sie nie chce i kogo sie nie chce i juz.

Dobrej nocy !

Odnośnik do komentarza

Miski ale fajnie wygladacie:-)
Mi tez piersi przeszkadzaja, nawet nie przy cwiczeniach a tak w ogole, nawet w wyspaniu sie:P
3,5 pieluchy:-) to jest zawsze problem z tymi rozmiarami
Izabel!!! Sle pozytywna energie!!!!!
Misiakowata, nie wyrzucaj sobie... I sukienke moze znajdziesz. Tez mysle ze kup cos co Ci sie podoba a P ewentualnie Ci pomoze przy rozbieraniu sie do karmienia.
U nas dzis Mala przemeczona wieczorem, przy smarowaniu i ubieraniu juz mnie dnerwowala i tez sie wkurzyla i wydarlam sie na meza bo mi cisnienie skoczylo a Mala obok, tylko spojrzala na mnie... Potem usypianie to jakas porazka dzis i z mezem nie nagamy. Palant jeden! Super weekend...
Leniwiec a masz jakis plan odnosnie rzucania smoczka? Bo jakos nie widze Mojej zasypiajacej nagle bez, wieczoremryk, a w dzien spanie tylko na cycu, wozku, aucie by bylo

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Leniwieccccccc

Aaaa my mamy pieluszki 4 z Fun and Fit Baby Dream. Eliza wazy prawie 8 kg, 73 cm i sa dobre. Ale jakis miesiac temu, jak zaczelismy je kupowac byly troche za duze.

Ciaza, nie mam planu. Teraz ssie czesto. Chcialabym zaangazowac bardziej przytulanke-szmatke, bo sie obija ostatnio... i licze na to, ze sama po prostu bedzie mniej potrzebowala smoka. Dzis np.kapiel dlugo trwala, 3 razy dluzej niz zwykle, na brzuchu w wanience szalala, pozniej przy ubieraniu w pizamke tez... i tak sie zmeczyla, ze po kp zasnela bez smoka. Licze na takie zastepniki. Juz teraz wciskam przytulanke do kazdej drzemki i na noc...

Odnośnik do komentarza

strunka7777
~Misiakowata
Chrzcin *

A i jestem zla matka..bo nie moglam wytrzymac sie darcia Matiego po kapieli i krzyknelam CICHOoo...po czym sie zryczalam...ze krzycze na bezbtonnego mojego skarbka..ech

Ogarne sie ogarneee....mam tydzien..dam rade

Ps.Kalae ja mam 84 kg

Tule. Każdemu moze się zdarzyć. Tez tak miałam...

Co do sukni to kup taka żeby sie Tobie podobała, bez parcia do karmienia...
Najwyżej w lokalu znajdź ustronne miejsce, P. niech pomoże przy rozpinaniu i zapinaniu sukni (jesli pomoc potrzebna) i po temacie.
Cyc do góry i do przodu!!!

no właśnie..ale jakoś tak głupio będzie jak we dwoje bedziemy odchodzic od stołu,choc na 4 godziny to może dwa karmienia wypadną..ale to nawet .Nas tylko 8 osób,głupio jak odejdziemy we dwoje od stołu..
Patrzę w necie na kopertowe i ciążowe..tak ciążowe,bo maja krój do karmienia haha..
Jedna mi sie spodobała aleee 219 zł..EEEee podziekuję :D

Dzieki Ciąża:* ach jeszcze mąż musiał dołożyć..Mam nadzieję,że przeprosi :*
Tak to jest czasem,że z hałasu i zmeczenia warkniemy,krzykniemy..
u mnie P.przyleciał i zagadał małego to ten się uspokoił..
od wczoraj małego smieszy udawanie pszczoły..Bzzzzzzz :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Miaiakowata nie bedzie wcale glupio jesli oboje odejdziecie od stolu. Kazdy powinien to zrozumuec. U nas np jak ktos jest, a ja karmie, a M idzie cos przyszykowac do zjedzenia, to zostaja sami goscie. Jakby ktos mial jakies pretensje do tego to pomyslalabym ze jakis dziwny jest. Nic sie nie krepuj, tylko korzystaj z pomocy P jak bedzie ci potrzebna, a goscie musza zrozumiec i zajac sie soba.
Raz byla dziewczyna brata sie dziwila ze z nimi nie siedze tylko w kuchni. Bylam sama bo M w pracy i robilam kawe i ciasto szykowalam, a tej sie nie podobalo ze jestem w kuchni. No chyba logiczne ze jak mam cos przeyszykowac to musze posiedziec chwile w kuchni. Ale ona sie bardzo dziwna okazala.

Leniwiec tez zgrzeszylam, siostra upiekla browni i zjadlam, ale tak rzadko mam okazje zjesc jak cos upiecze ze uznalam ze zjem. Ale pyszne bylo i bez maki. Tylko jajka czekolada i orzechy

Odnośnik do komentarza

Bry :D
U nas tez w końcu słoneczko :D
Moje dziecię spało pieknie całą noc,o 3.30 był cyc..no ale właśnie..ja nie mogłam spać..zasnęłam przed 5 dopiero :O fuck!
Wstałam,bo P.po nocce i dzis ma kolejną to niech pospi..
Ach i synek prawie urwał mi sutka auć :)Jest na etapie badania rączką wszystkiego i ściskania,czasem z pociągnięciem..brr

Kalae poszukam jeszcze w drugiej galerii sukienki,jak nie znajdę to albo koszula i spódnica,albo tak jak mówicie inna sukienkę..zobaczymy.Jutro ruszamy na łowy :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Leniwiec dzięki!

Strunka my to rzut beretem od Kato więc u nas też słońce ale nie za ciepło, tak w sam raz :)

Ania ostatnio w ciągu dnia ma problem ze spaniem. Wpada w histerie ze zmęczenia, nawet przy piersi. Pomaga jedynie wzięcie w ramiona, bujanie wtedy aż w końcu przytulenie się do piersi. I tak zasypia, po odłożeniu ryk. Także właśnie jestem w pozycji półleżącej, oparta o wezgłowie łóżka i mam me dziecię w ramionach wtulone we mnie. I jak tak na nią patrzę to aż mi mleko poleciało :) blogostan!

monthly_2016_08/marcoweczki-2016_50190.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...