Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Ernesto trzymam kciuki :D Mam nadzieje,ze juz bedzie dobrze z Miśką :D
Cholera to.moze jednak ten nabial calkiem musze odstawic...ale dziwne ,bo ograniczylam bylo ok..a tu znow tak samo..smrod niesamowity..hm a.moze byc od pomidora??
Dodam ze policzki tez ma suche..jakis czas temu wysypalo.mu na jednym takiego tradziku,zagoilo sie..jak pozwoli to.smaruje tylko policzki oilatum i jest lepiej..hmm...kurna teraz mam najwieksza ochote na.pomidory no ;/ ale odstawie calkiem..moze to okaze sie on a nabial zostanie..a jak nie to odstawie ;/Pawel mi wjechal na ambicje,ze fajki rzucilam a nabialu nie potrafie...zobaczymy..

Madika w chwili wolnej popatrz na filmiki,probuj wiazan roznych..jak bedziesz czula sie pewniej to nie bedziesz robila gwaltownych ruchow albo szarpania to i Hanula bedzie spokoja..moze gadaj do niej co robicie itp..
My mielismy taki okres ,ze sie darl...jakos ostatnio jak mi zwymiotowal i nie.mogl sie uspoloic to go zawiazalam w chuste jak zawsze..to bylo pol kangura pol kieszonki i dziewczyny w naszej grupie udzielily mi wskazowek Emotikon slightsmile teraz robie sama kieszonke,zajmuje nam to chwile..Mati ciekawsko patrzy sie na siebie w odbiciu..dzis zawinelam sie nie idealnie bo na chwile polozylam go w bujak i plakal..ale jak zobaczyl ze siegam po chuste to tak przerywal na sekunde i dalej ryk.wzielam go w nia.dociagalam tez na szybko..najwazniejsze ze dziala..probuj..na pewno sie uda i Hanula polubi:D
Dzieki Ciaza :):*zwykla taka,nie stych litlle frogow bo.mam sztywna..do kolejnego prania jest bardziej miekka :) a kolory tez mi sie podobaly.:D

Magdallena olej starych :D Masz teraz najwazniejsza rodzine,sliczna corcie i to jest piorytet teraz :D no i masz nas :D tez rodzinę,marcowkowa :D

Madika z tym turlaniem..hehe przypomnialam sobie jak bylysmy w ciazy i cos Cie rozsmieszylo i pisalas ,ze bys sie poturlala ale z brzuchem nie dasz juz rady :D
Hehe no wkurzajaca masz tesciowa :/
Jak sie nie odzywalas to bylam pewna ,ze zakopalas ja na dzialce i ucieklas do Maksyku chowajac twarz w duze Sombrero :D
Hehehe
Uciekam Marcowe :*dobrej i spokojnej nocy..

Aaa Magdallena piekne zdjecie :D Ingunia jaka ksiezniczka..piekna sukieneczka:D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Ciaza316
A my dzis dzien relaxu ale i duzo porobione. Pogoda zmienna byla i siedzielismy w domu, Mala sporo spala. Po poludniu stwierdzilismy ze pojedziemy na truskawki:-) i sie zaczelo!
Wyszykowalismy sie a maz pyta czy tam jeszcze otwarte? Patrze na zegarek... no pewnie ze za 10 min zamykaja! Ale mowie, pakujemy sie, to gdzies pojezdzimy, podjedziemy po pieluchy. W aucie stwierdzilismy ze stelaza do wozka nie wzielismy. Ok, kij z tym. Potem jak lunelo i zaczelo walic piorunami! Podjechalismy pod market i 10 min w aucie siedzielismy, Mala oczy jak 5zl bo tak deszcze walil:-) smiesznie bylo

nie bała się burzy ???:D
Najwazniejsze,że razem :D fajnie :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Madika
Barcelona
Ciaza316
Barcelona
Rok temu w ten wieczòr zrobilismy Hanię! ...ooooh <3
<br /> My tez jakos rok temu:-)
Nie zazdroszcze tych hukow
Barcelona, a jak tesciowa sie sprawuje? Grzeczna juz jest? Bo to ciagle goracy temat;-)

Hehh Ciaza tesciowa tyla tylko tydzien. Na szczescie mieszka na drugim koncu Hiszpanii :D ...ale cos juz znow chce nas odwiedzac w sierpniu na dluzej...uff męcze się na sama mysl...

Olija nooo tak jakos wyszlo ze nas wzielo na podròzowanie... Jedna się jeszcze w PL uchowala i jak narazie wydaje się ze zostanie :p

Gosia , moni no piękne swieto st juan w hiszpanii ale te stosy smieci, resztek po petardach dzisiaj to masakra...

Máxima no wrucilam wrocilam, jestem caly czas tesknilo mi się za wami nie facebookiwymi pysiaczki :* :D ... Czytam dalej jutro... A teraz lulu ... Dobranoc :*

Barcelona NRAKOWALO mi tego!!!! Maxima to Maxima :D A co to znaczy wogole?:D Mam nadzieje ze to cos ladnego :D

Hehh Madika! :D Máxima znaczy maksymalna :D maksymalna Madiko :D

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
Madika
~strunkaaa
Przyjazna hehe ten skurcz...
Madika powiedz teściowce, ze jak będzie miała często skurcz dupy to dojdzie jej duuuuzo zmarszczek.

Heheh:D Dobre to z tymi zmarszczkami :D Ale ona doszlaby fo wniosku ze jej to nie przeszkadza bo i tak ma stara parchata grbe :D heheh No na serio czasem tak mowi jak jej cos wyskoczy na twarzy :D heheb

Ale widze ze wszystkie bezblednie zgadlyscie kogo sie spodziewalam :D

Boze jaka ta moja tesciowa sie slawna zrobila... :D I to nie tylko w Polsce ale i poza granicami panstwa :D Dla niej egzotyka jest juz pojechac do Poznania i to nawet nie z Lodzi a z Kalisza :D hehe A co dopiero mowic o slawie w Barcelonie lub w Anglii :D hehe

ha ha ha :D:D:D

maxima po hiszpańsku to:

maksimum

maksyma

prawidło

przepis

reguła

zasada

Tez :) :D a najczesciej uzywane z nich znaczenie to "maksymalna"

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
Izabel82
Spoko na codzień już nie liczę nie umartwiam się bo tak jak pisała strunka (??) albo przyjazna??? To nic nie daje tylko wywołuje dodatkowa frustrację, czekam aż minie i tyle.
Kalae nie tyle je godzinę co co godzinę. Gdzieś czytałam że optymalna godzina zaśnięcia dla dziecka na noc to 18-19 tylko u nas to nie wykonalne.

Mati ma przeważnie tak drzemkę o tej 18-19 :D
Też myślałam,że zasypianie dla tak małego dziecka o 22 to za późno..próbowalismy lulania,kołysania,noszenia..owszem zasypiał po czym sie budził :)Dlatego daliśmy sobie spokój..Trzymamy sie planu 21 kapiel,cyc i spać :)
Dziecko zadowolone to chyba jest ok :)

Misia my dokladnie tak samo! Choc dzis dziwnosc bo jak się mecz zaczal portugalia chorwacja to chyba 21h... Chciala jesć no to cyc i juz tak zasnela. Jak na nía to mega wczesnie. Wczoraj w nocy z emocji to mi chyba prawie o polnocy usnela... A potem wstala o 8h.

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza

Madika
misiakowata30
Madika
Izabel82
Grunt że pogadane... Mój i tak nigdy nie rozumie o co mu chodzi więc szkoda nawet gadać czasem mu wygarne coś on mi i tyle
Była u was pielęgniarka środowiskowa??, u mnie dziś była zdziwiona że nie Byłyśmy przed 1 szczepieniem bo teraz się pozmieniało i przed każdym szczepieniem pielęgniarka robi test ptsesiewowy i ogólnie ogląda dziecko sprawdza czy się prawidłowo rozwija. Do tego można zawsze pogadać o karmieniu rozszerzaniu diety i różne inne nurtujące sprawy. Dziś była u nas godzinę obejrzała malutka dokładnie. Jestem pod wrażeniem :)

Ze przed kazdym szczepieniem ma przyjsc do dziecka??? I od kiedy tak jest? I CO TO ZA TEST PRZESIEWOWY? Nie slyszalam o tym...

Aaaa zapomnialam napisac ze sliczne macie te maluchy :D

Wczoraj stanelam wieczorem przed lustrem i ogladalam sie... Wygladam masakrycznie choc NIGDY nie wygladalam jak modelka... Ale tak popatrzylam na brzuch ze 4 miesiace temu tam Hanula miala glowke a tu nozki a tam dupcie... Potem popatrzylam na lozeczko... i doszlam do wniosku ze WARTO bylo stracic cialo i zdrowie dla niej :D

Madika nasze ciała sa piekne..udało nam się donieść ciążę słyszysz?:D Mamy piekne zdrowe dzieci...i Ty dojdziesz do siebie i zdrówko tez się podrasuje :D
Twarda babka z Ciebie :D

a teściowa Je*nij,bo nawet mnie w*urwiła :D:D:D

ale emocjeeee...Mati pzrespał cały mecz...na dogrywkę się obudził i "oglądamy razem ...jeju !
Niech nasi wygraja no !!

Dzieki Misiakowata :D

Ale widze ze jak juz tobie na nerwy dziala moja tesciowa to juz musi byc hard cor (jak to mowi moj tesciu:D ).
Jak to przeczytalam to mezus sie pyta co tam napisalyscie a ja ze nic. A on taaa pewnie cos o mnie. Ja mowie ze nie :D i ze nie moge mu powiedziec :D hehe Moze jutro sam podczyta :D hehehe

Hehh misiakowata Mialam to sano jak przeczytalam o tesciowej madiki :p hehh az mi się moja przypomniala i jak sobie pomysle ze znowu chce przyjechac to mi się krew w zylach gotuje... Uff to ciągle zamarteianie się i szukanie dziury w calym ...EH...

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza

Barcelona
Kurcze ogladamy film o skorumpowanych gliniarzach :
Drugie oblicze (2012)
The Place Beyond the Pines, gdzie glowni pokrzywdzeni bohaterowie maja male dzieci i juz nie moge tengo ogladac... Zaraz mi się wydaje ze zrobia krzywde tym dzidziusiom i mnie skreca instynkt maciwrzynski... Nie moge ogladac juz takich filmow :/

Ja od początku ciąży nie mogę takich rzeczy oglądać. Nie mogę tez słuchać niusow o krzywdzeniu dzieci. Ściska mnie w dołku, od razu proszę o zmianę kanału.

Misiulenk może być od pomidora, te z teraz są pędzone i maja mnóstwo chemi w sobie. U nas jeszcze marchewka nie podchodzi.
Ciąża ja konsultowałam z alergologiem i podaje nutramigen. Może te zapytaj. Z bólem przechodzimy na butelkę, ale ja to sobie tłumacze ze to dla jej dobra. Moje mleczko jej szkodziło teraz mam nadzieje ze będzie dobrze. Jeszcze trochę odciągam mleka laktatorem, ale jak się okarZe ze to skaza (a wszystko na to wskazuje) i zniknie krew z kupek to całkiem zakończę laktację.

Wczoraj już nie dawałam cyca i mogłam już zjeść wszystko na co mam ochotę i wiecie co zjadłam ???

... kisiel :D

A dziś zjem normalny obiad :D ziemniaczki mięsko i suroweczke... Mniam :D

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Ernesto no to w końcu sobie pojesz dziewczyno ! :D Rok czasu na diecie, i to nie jednej ! A i małej to wyjdzie na zdrowie :) Mojej tez ba początku podpasował ten smoczek od Canpola ale na silę zmieniłam na Avent bo z tamtego potrafiła godzinę jeść i przysypiać. .a ty 10)15 minut i po jedzeniu od razu ja podnoszę i jest beknięcie:D ale hak chwilę przytrzymam nadal w poziomie to juz tak od razu nie odbija ..doczytałam marcówki 4:50 mala nadal śpi:) to ja dalej się zdrzemnę..
Ale bolą mnie kości w piętach strasznie od tygodnia ..dopiero co ulżyło w lędźwiach po zabiegach rehabilitacyjnych a tu takie coś..

Odnośnik do komentarza

Ciaza316
A my dzis dzien relaxu ale i duzo porobione. Pogoda zmienna byla i siedzielismy w domu, Mala sporo spala. Po poludniu stwierdzilismy ze pojedziemy na truskawki:-) i sie zaczelo!
Wyszykowalismy sie a maz pyta czy tam jeszcze otwarte? Patrze na zegarek... no pewnie ze za 10 min zamykaja! Ale mowie, pakujemy sie, to gdzies pojezdzimy, podjedziemy po pieluchy. W aucie stwierdzilismy ze stelaza do wozka nie wzielismy. Ok, kij z tym. Potem jak lunelo i zaczelo walic piorunami! Podjechalismy pod market i 10 min w aucie siedzielismy, Mala oczy jak 5zl bo tak deszcze walil:-) smiesznie bylo

Ojjj to wczoraj fajowy dzien mieliscie :D A na truskawki sie zalapaliscie?:D

Tesciowa jak uslyszala ze poszlam do lazienki przed 5 to juz przyleciala zeby zabrac Hanule ale dowiedzialam sie tego od mezulka bo ona zaraz uciekla od nas z pokoju jak weszlam :D

Myslicie ze to przez brak makijazu czy sie mnie boi :D hehe

Zanim tescie przyjechali to powiedzialam mezulkowi ze nie wytrzymam jak beda komentarze na temat mojego kaszlu i ze jak cos to ma zadzialac bo ja nie recze za siebie.

Dzisiaj rano tesciowa ooo Madzia taki masz kaszel brzydki no coraz gorszy (to nic ze jest juz lepszy i wreszcie zaczynam czuc ze jest lepiej) Musisz koniecznie isc do lekarza. Przyszlam do pokoju a mezulek do mnie to na poniedzialek umowic Cie do lekarza??
Wiec oczy mi wyszly....

A potem ze po jedzeniu babcia zamowila sobie dzidziusia. A ja mowie ze po jedzeniu to bedzie miala gile odciagane. I okazalo sie ze robie problemy bo caly tydzien nie miala odciaganych...
Dziwna sprawa ze czasem przez noc moga sie gile nazbierac i dziecko charcholi i trzeba to zrobic...

No tak mnie wkurzyl ze sie spytalam czy ktos mu klepki poprzestawial bo o kaszlu mu juz mowilam przed przyjazdem ze tego nie wytrzymam a gile czasem trzeba odciagnac a po jedzeniu jest najspokojniejsza...

No niby zrozumial...

Jezu musialam wylac z siebie wszystko co od 4:50 zdarzylo sie u nas :D Odrazu mi lepiej :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
Ernesto trzymam kciuki :D Mam nadzieje,ze juz bedzie dobrze z Miśką :D
Cholera to.moze jednak ten nabial calkiem musze odstawic...ale dziwne ,bo ograniczylam bylo ok..a tu znow tak samo..smrod niesamowity..hm a.moze byc od pomidora??
Dodam ze policzki tez ma suche..jakis czas temu wysypalo.mu na jednym takiego tradziku,zagoilo sie..jak pozwoli to.smaruje tylko policzki oilatum i jest lepiej..hmm...kurna teraz mam najwieksza ochote na.pomidory no ;/ ale odstawie calkiem..moze to okaze sie on a nabial zostanie..a jak nie to odstawie ;/Pawel mi wjechal na ambicje,ze fajki rzucilam a nabialu nie potrafie...zobaczymy..

Madika w chwili wolnej popatrz na filmiki,probuj wiazan roznych..jak bedziesz czula sie pewniej to nie bedziesz robila gwaltownych ruchow albo szarpania to i Hanula bedzie spokoja..moze gadaj do niej co robicie itp..
My mielismy taki okres ,ze sie darl...jakos ostatnio jak mi zwymiotowal i nie.mogl sie uspoloic to go zawiazalam w chuste jak zawsze..to bylo pol kangura pol kieszonki i dziewczyny w naszej grupie udzielily mi wskazowek Emotikon slightsmile teraz robie sama kieszonke,zajmuje nam to chwile..Mati ciekawsko patrzy sie na siebie w odbiciu..dzis zawinelam sie nie idealnie bo na chwile polozylam go w bujak i plakal..ale jak zobaczyl ze siegam po chuste to tak przerywal na sekunde i dalej ryk.wzielam go w nia.dociagalam tez na szybko..najwazniejsze ze dziala..probuj..na pewno sie uda i Hanula polubi:D
Dzieki Ciaza :):*zwykla taka,nie stych litlle frogow bo.mam sztywna..do kolejnego prania jest bardziej miekka :) a kolory tez mi sie podobaly.:D

Magdallena olej starych :D Masz teraz najwazniejsza rodzine,sliczna corcie i to jest piorytet teraz :D no i masz nas :D tez rodzinę,marcowkowa :D

Madika z tym turlaniem..hehe przypomnialam sobie jak bylysmy w ciazy i cos Cie rozsmieszylo i pisalas ,ze bys sie poturlala ale z brzuchem nie dasz juz rady :D
Hehe no wkurzajaca masz tesciowa :/
Jak sie nie odzywalas to bylam pewna ,ze zakopalas ja na dzialce i ucieklas do Maksyku chowajac twarz w duze Sombrero :D
Hehehe
Uciekam Marcowe :*dobrej i spokojnej nocy..

Aaa Magdallena piekne zdjecie :D Ingunia jaka ksiezniczka..piekna sukieneczka:D

Nooo z tym Meksykiem to bylo dobre :D heheh Wsumie nie dziwilam sie Tobie ze tak pomyslalas :D
Jakby na moim miejscu byla Przyjazna albo Kalae pewnie juz dawno by sie to tak skonczylo :D heheh

No w ciazy z tym turlaniem to bylo dobre... To niby tak niedawno a jakby wieki temu :D

Co do chustowania... Sprawnie idzie mi wiozanie na kieszonke... Jak robilam wolno i duzo gadalam to sie niecierpliwilam. Jak szybko ja wiaze i smoka wetkne to jeszcze jakos pojdzie. Ale nie moge wiazac prawidlowo na 100% bo ona rece musi miec na wierzchu zeby je zjadac. I gora po 15 min ostrego zabawiania i tak jest taki ryk ze uspokaja sie kiedy ja rozwiarze.

Nie wiem co jest... No ale co zrobic nic na sile... :(

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Barcelona
Madika
Barcelona
Ciaza316
Barcelona
Rok temu w ten wieczòr zrobilismy Hanię! ...ooooh <3
<br /> My tez jakos rok temu:-)
Nie zazdroszcze tych hukow
Barcelona, a jak tesciowa sie sprawuje? Grzeczna juz jest? Bo to ciagle goracy temat;-)

Hehh Ciaza tesciowa tyla tylko tydzien. Na szczescie mieszka na drugim koncu Hiszpanii :D ...ale cos juz znow chce nas odwiedzac w sierpniu na dluzej...uff męcze się na sama mysl...

Olija nooo tak jakos wyszlo ze nas wzielo na podròzowanie... Jedna się jeszcze w PL uchowala i jak narazie wydaje się ze zostanie :p

Gosia , moni no piękne swieto st juan w hiszpanii ale te stosy smieci, resztek po petardach dzisiaj to masakra...

Máxima no wrucilam wrocilam, jestem caly czas tesknilo mi się za wami nie facebookiwymi pysiaczki :* :D ... Czytam dalej jutro... A teraz lulu ... Dobranoc :*

Barcelona NRAKOWALO mi tego!!!! Maxima to Maxima :D A co to znaczy wogole?:D Mam nadzieje ze to cos ladnego :D

Hehh Madika! :D Máxima znaczy maksymalna :D maksymalna Madiko :D

Ooo to mi sie PODOBA :D Bo charakterek to ja mam maksymalnie zryty :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Madika
Noi za sciana ciagle slysze: zobać mamy małpećke.... No kurwa trzymajcie mnie!!!!!

Wez doo niej tak mow, kto jak kto, ale ty dasz rade :D
A maz twoj to troche glupieje przy tej swojej mamusi.

Tosia dzis do 5 spala, nie pozwolilam jej juz spac po 18 wcxoraj moze to to.

Przyjazna oj tam oj tam, z sokowirowka to ja sie nie mierze nawet

Odnośnik do komentarza

~Ernestoo
Barcelona
Kurcze ogladamy film o skorumpowanych gliniarzach :
Drugie oblicze (2012)
The Place Beyond the Pines, gdzie glowni pokrzywdzeni bohaterowie maja male dzieci i juz nie moge tengo ogladac... Zaraz mi się wydaje ze zrobia krzywde tym dzidziusiom i mnie skreca instynkt maciwrzynski... Nie moge ogladac juz takich filmow :/

Ja od początku ciąży nie mogę takich rzeczy oglądać. Nie mogę tez słuchać niusow o krzywdzeniu dzieci. Ściska mnie w dołku, od razu proszę o zmianę kanału.

Misiulenk może być od pomidora, te z teraz są pędzone i maja mnóstwo chemi w sobie. U nas jeszcze marchewka nie podchodzi.
Ciąża ja konsultowałam z alergologiem i podaje nutramigen. Może te zapytaj. Z bólem przechodzimy na butelkę, ale ja to sobie tłumacze ze to dla jej dobra. Moje mleczko jej szkodziło teraz mam nadzieje ze będzie dobrze. Jeszcze trochę odciągam mleka laktatorem, ale jak się okarZe ze to skaza (a wszystko na to wskazuje) i zniknie krew z kupek to całkiem zakończę laktację.

Wczoraj już nie dawałam cyca i mogłam już zjeść wszystko na co mam ochotę i wiecie co zjadłam ???

... kisiel :D

A dziś zjem normalny obiad :D ziemniaczki mięsko i suroweczke... Mniam :D

Nooo Ernesto to szal dzikich cial :D Tak jak Przyjazna napisala. Rok bycia na diecie i odmawiania sobie wszystkiego kiedy my jadlysmy co chcialysmy to kiedys musi sie skonczyc.

Zjedz miecho ziemniaczki i surowke az niech Ci sie uszy trzesa!!!:D NA ZDROWIE!!!:D

P.S. A dlaczego Twoj wybor padl na kisiel?:D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Madika
misiakowata30
Ernesto trzymam kciuki :D Mam nadzieje,ze juz bedzie dobrze z Miśką :D
Cholera to.moze jednak ten nabial calkiem musze odstawic...ale dziwne ,bo ograniczylam bylo ok..a tu znow tak samo..smrod niesamowity..hm a.moze byc od pomidora??
Dodam ze policzki tez ma suche..jakis czas temu wysypalo.mu na jednym takiego tradziku,zagoilo sie..jak pozwoli to.smaruje tylko policzki oilatum i jest lepiej..hmm...kurna teraz mam najwieksza ochote na.pomidory no ;/ ale odstawie calkiem..moze to okaze sie on a nabial zostanie..a jak nie to odstawie ;/Pawel mi wjechal na ambicje,ze fajki rzucilam a nabialu nie potrafie...zobaczymy..

Madika w chwili wolnej popatrz na filmiki,probuj wiazan roznych..jak bedziesz czula sie pewniej to nie bedziesz robila gwaltownych ruchow albo szarpania to i Hanula bedzie spokoja..moze gadaj do niej co robicie itp..
My mielismy taki okres ,ze sie darl...jakos ostatnio jak mi zwymiotowal i nie.mogl sie uspoloic to go zawiazalam w chuste jak zawsze..to bylo pol kangura pol kieszonki i dziewczyny w naszej grupie udzielily mi wskazowek Emotikon slightsmile teraz robie sama kieszonke,zajmuje nam to chwile..Mati ciekawsko patrzy sie na siebie w odbiciu..dzis zawinelam sie nie idealnie bo na chwile polozylam go w bujak i plakal..ale jak zobaczyl ze siegam po chuste to tak przerywal na sekunde i dalej ryk.wzielam go w nia.dociagalam tez na szybko..najwazniejsze ze dziala..probuj..na pewno sie uda i Hanula polubi:D
Dzieki Ciaza :):*zwykla taka,nie stych litlle frogow bo.mam sztywna..do kolejnego prania jest bardziej miekka :) a kolory tez mi sie podobaly.:D

Magdallena olej starych :D Masz teraz najwazniejsza rodzine,sliczna corcie i to jest piorytet teraz :D no i masz nas :D tez rodzinę,marcowkowa :D

Madika z tym turlaniem..hehe przypomnialam sobie jak bylysmy w ciazy i cos Cie rozsmieszylo i pisalas ,ze bys sie poturlala ale z brzuchem nie dasz juz rady :D
Hehe no wkurzajaca masz tesciowa :/
Jak sie nie odzywalas to bylam pewna ,ze zakopalas ja na dzialce i ucieklas do Maksyku chowajac twarz w duze Sombrero :D
Hehehe
Uciekam Marcowe :*dobrej i spokojnej nocy..

Aaa Magdallena piekne zdjecie :D Ingunia jaka ksiezniczka..piekna sukieneczka:D

Nooo z tym Meksykiem to bylo dobre :D heheh Wsumie nie dziwilam sie Tobie ze tak pomyslalas :D
Jakby na moim miejscu byla Przyjazna albo Kalae pewnie juz dawno by sie to tak skonczylo :D heheh

No w ciazy z tym turlaniem to bylo dobre... To niby tak niedawno a jakby wieki temu :D

Co do chustowania... Sprawnie idzie mi wiozanie na kieszonke... Jak robilam wolno i duzo gadalam to sie niecierpliwilam. Jak szybko ja wiaze i smoka wetkne to jeszcze jakos pojdzie. Ale nie moge wiazac prawidlowo na 100% bo ona rece musi miec na wierzchu zeby je zjadac. I gora po 15 min ostrego zabawiania i tak jest taki ryk ze uspokaja sie kiedy ja rozwiarze.

Nie wiem co jest... No ale co zrobic nic na sile... :(

Ja???
Predzej by uciekla ode mnie, a ja bym nie gonila

Fakt faktem po tym nie byciu babcia, mialaby ze mna ciezko

Odnośnik do komentarza

Madika naprawdę nie wiem :) Tyle smacznego jedzenia a ja się rzucam jak dzikus na kisiel.
Co do teściowej to kalae dobrze ci radzi. Powiedz do niej "ty moja kochana małpecko, skurczusiu dupusi". I zrób jej tak za policzki titi bobasku.

Chciałabym karmić piersią to takie przyjemne, ale nie chce szkodzić dziecku.
Przyjazna butelkę Aventu też mam i nuka i chyba wszystkie które są na rynku oprócz Lovi. Narazie ten kauczukowy Smoczek został zaakceptowany. taki sam kształt ma ten w butelce nuka ale jest silikonowy. Nuk będzie następny jak już oswoi się z kaucZukiem.

Miska moja mała zjadła dziś juz90+70. Małymi kroczkami ciagle do przodu.
Mamy karmiące mm,W taką pogodę jak podajecie dzieciom wodę i ile?

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Ja też o 4:50 nie spalam :) karmiłam ale nawet nie miałam siły sięgnąć po telefon. Bez problemu wstanę w środku nocy ale nad ranem jest tragedia.

Ania wczoraj i dzisiaj spała po trochę w dostawce! Czaicie? W dostawce! Tam nie ma dla mnie miejsca, więc spała bez przyklejania się do mnie, więc zaliczam to do spania samej! Juhu! (taniec zwycięstwa)

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
Ciaza316
A my dzis dzien relaxu ale i duzo porobione. Pogoda zmienna byla i siedzielismy w domu, Mala sporo spala. Po poludniu stwierdzilismy ze pojedziemy na truskawki:-) i sie zaczelo!
Wyszykowalismy sie a maz pyta czy tam jeszcze otwarte? Patrze na zegarek... no pewnie ze za 10 min zamykaja! Ale mowie, pakujemy sie, to gdzies pojezdzimy, podjedziemy po pieluchy. W aucie stwierdzilismy ze stelaza do wozka nie wzielismy. Ok, kij z tym. Potem jak lunelo i zaczelo walic piorunami! Podjechalismy pod market i 10 min w aucie siedzielismy, Mala oczy jak 5zl bo tak deszcze walil:-) smiesznie bylo

nie bała się burzy ???:D
Najwazniejsze,że razem :D fajnie :D

Dokładnie tak jak Moaiakowata pomyślałam najważniejsze zw razem i ile zalezy od nastawienia nawet ze stresującej sytuacji mozna mieć fun. Super sie czyta:)

Lilijka gratulacje dla Annusi. Kochana Córeczka

Ernesto naley Ci sie!!!
Smacznego

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn36vgcou73qeg3.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/ic529mw.png

Odnośnik do komentarza

Fuck! Wróciło kilka matek marnotrawnych i ja nie jestem w stanie Was nadgonic :-(
My tez na Nutramigenie, ale praktycznie od poczatku i synek nie wybrzydzal. Ja ma daję wode ok godziny po jedzenie i potem idzie spac i dostaje wody jak sie obudzi. Karmię mleczkiem co 4 godz, a wodę dostaje średnio 2 razy między mleczkiem. Raz wypije 100 ml, a raz np 40. Nie ograniczam picia wody

Odnośnik do komentarza

Barcelona
Kurcze ogladamy film o skorumpowanych gliniarzach :
Drugie oblicze (2012)
The Place Beyond the Pines, gdzie glowni pokrzywdzeni bohaterowie maja male dzieci i juz nie moge tengo ogladac... Zaraz mi się wydaje ze zrobia krzywde tym dzidziusiom i mnie skreca instynkt maciwrzynski... Nie moge ogladac juz takich filmow :/

Tez tak mam..horrorów tez już nie...a jak trillery i coś jest o dzieciach to potem mam porabane sny..
ech my mamy :D

Maksymalna Madika-ZGADZA się :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

~Ernestoo
Barcelona
Kurcze ogladamy film o skorumpowanych gliniarzach :
Drugie oblicze (2012)
The Place Beyond the Pines, gdzie glowni pokrzywdzeni bohaterowie maja male dzieci i juz nie moge tengo ogladac... Zaraz mi się wydaje ze zrobia krzywde tym dzidziusiom i mnie skreca instynkt maciwrzynski... Nie moge ogladac juz takich filmow :/

Ja od początku ciąży nie mogę takich rzeczy oglądać. Nie mogę tez słuchać niusow o krzywdzeniu dzieci. Ściska mnie w dołku, od razu proszę o zmianę kanału.

Misiulenk może być od pomidora, te z teraz są pędzone i maja mnóstwo chemi w sobie. U nas jeszcze marchewka nie podchodzi.
Ciąża ja konsultowałam z alergologiem i podaje nutramigen. Może te zapytaj. Z bólem przechodzimy na butelkę, ale ja to sobie tłumacze ze to dla jej dobra. Moje mleczko jej szkodziło teraz mam nadzieje ze będzie dobrze. Jeszcze trochę odciągam mleka laktatorem, ale jak się okarZe ze to skaza (a wszystko na to wskazuje) i zniknie krew z kupek to całkiem zakończę laktację.

Wczoraj już nie dawałam cyca i mogłam już zjeść wszystko na co mam ochotę i wiecie co zjadłam ???

... kisiel :D

A dziś zjem normalny obiad :D ziemniaczki mięsko i suroweczke... Mniam :D

smacznego :D
Najwazniejsze,żebyście obie były szczęsliwe :D

hm..także pomidory odrzucam..zobaczymy :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...