Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Madika
misiakowata30
Ernesto trzymam kciuki :D Mam nadzieje,ze juz bedzie dobrze z Miśką :D
Cholera to.moze jednak ten nabial calkiem musze odstawic...ale dziwne ,bo ograniczylam bylo ok..a tu znow tak samo..smrod niesamowity..hm a.moze byc od pomidora??
Dodam ze policzki tez ma suche..jakis czas temu wysypalo.mu na jednym takiego tradziku,zagoilo sie..jak pozwoli to.smaruje tylko policzki oilatum i jest lepiej..hmm...kurna teraz mam najwieksza ochote na.pomidory no ;/ ale odstawie calkiem..moze to okaze sie on a nabial zostanie..a jak nie to odstawie ;/Pawel mi wjechal na ambicje,ze fajki rzucilam a nabialu nie potrafie...zobaczymy..

Madika w chwili wolnej popatrz na filmiki,probuj wiazan roznych..jak bedziesz czula sie pewniej to nie bedziesz robila gwaltownych ruchow albo szarpania to i Hanula bedzie spokoja..moze gadaj do niej co robicie itp..
My mielismy taki okres ,ze sie darl...jakos ostatnio jak mi zwymiotowal i nie.mogl sie uspoloic to go zawiazalam w chuste jak zawsze..to bylo pol kangura pol kieszonki i dziewczyny w naszej grupie udzielily mi wskazowek Emotikon slightsmile teraz robie sama kieszonke,zajmuje nam to chwile..Mati ciekawsko patrzy sie na siebie w odbiciu..dzis zawinelam sie nie idealnie bo na chwile polozylam go w bujak i plakal..ale jak zobaczyl ze siegam po chuste to tak przerywal na sekunde i dalej ryk.wzielam go w nia.dociagalam tez na szybko..najwazniejsze ze dziala..probuj..na pewno sie uda i Hanula polubi:D
Dzieki Ciaza :):*zwykla taka,nie stych litlle frogow bo.mam sztywna..do kolejnego prania jest bardziej miekka :) a kolory tez mi sie podobaly.:D

Magdallena olej starych :D Masz teraz najwazniejsza rodzine,sliczna corcie i to jest piorytet teraz :D no i masz nas :D tez rodzinę,marcowkowa :D

Madika z tym turlaniem..hehe przypomnialam sobie jak bylysmy w ciazy i cos Cie rozsmieszylo i pisalas ,ze bys sie poturlala ale z brzuchem nie dasz juz rady :D
Hehe no wkurzajaca masz tesciowa :/
Jak sie nie odzywalas to bylam pewna ,ze zakopalas ja na dzialce i ucieklas do Maksyku chowajac twarz w duze Sombrero :D
Hehehe
Uciekam Marcowe :*dobrej i spokojnej nocy..

Aaa Magdallena piekne zdjecie :D Ingunia jaka ksiezniczka..piekna sukieneczka:D

Nooo z tym Meksykiem to bylo dobre :D heheh Wsumie nie dziwilam sie Tobie ze tak pomyslalas :D
Jakby na moim miejscu byla Przyjazna albo Kalae pewnie juz dawno by sie to tak skonczylo :D heheh

No w ciazy z tym turlaniem to bylo dobre... To niby tak niedawno a jakby wieki temu :D

Co do chustowania... Sprawnie idzie mi wiozanie na kieszonke... Jak robilam wolno i duzo gadalam to sie niecierpliwilam. Jak szybko ja wiaze i smoka wetkne to jeszcze jakos pojdzie. Ale nie moge wiazac prawidlowo na 100% bo ona rece musi miec na wierzchu zeby je zjadac. I gora po 15 min ostrego zabawiania i tak jest taki ryk ze uspokaja sie kiedy ja rozwiarze.

Nie wiem co jest... No ale co zrobic nic na sile... :(

Matko jak ja Ci współczuję tej teściowej !!!
jak ludzie kiedyś pokoleniami mieszkali w jednej kamienicy?nie wyobrażam sobie..
jak mieszkałam 8 lat z obca babą,to tez nie raz pokazywała "kto tu rządzi"i mnie denerwowała..potem sie nie pieprzyłam..
Weź Madika coś jej powiedz, tak wiesz na spokojnie..męzulek widzę,że w dupie ma i daje sie przekonywac mamusi jak mój P.czasem swojej..na szczescie jego liczy się z moim zdaniem.
a jak nie to przyjedziemy z Barcelona i we trzy jej zrobimy Maksymalna interwencję :D
Na pewno jest jakis sposób na to..a jak nie,to może olej jak nic nie da upominanie..
Ja ro jestem taka,że jestem miła,boje sie odezwać..ale jak sie odezwe to nakrzyczałabym he he

Ja nie staram sie idealnie zawiazac sie w chustę ,bo u mnie to na chwilę..może tez na razie tak na szybko się wiazcie,zeby przywykła..Może z czasem polubi jak załapie,że wtedy jest blisko Ciebie :)

Matiemu sie kojarzy przewaznie z żarciem..jak motamy sie w jakimś celu(sklep,piwnica)to robi dzięciola szukając cyca :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Rozkminy Kamilli z sokowirówką nic nie pobije :D

"Co do teściowej to kalae dobrze ci radzi. Powiedz do niej "ty moja kochana małpecko, skurczusiu dupusi". I zrób jej tak za policzki titi bobasku."
Ernesto hehehehehe
padłam :D:D

Lilijka super :) już mały wielki krok Ania zrobiła :D
Brawo :)

Mati usnał o 22.30 i spał do 5.50 :D
P.wstawał do pracy o 4.30,to nawet żadne z nas sie nie obudziło,po 5 wstałam siku to mały smacznie spał,az sprawdziłam czy oddycha :)
wziełam leki i poszłam dalej spać..Przed 6 chuk mnie obudził..oho kopal w przewijak :D
wzięłam na cyca i dalej kima...ok 7.30 znow cycus i z przerwami dospalam do 9.30 :)
i była kupka..troszkę lepsza nić wczoraj..
kurcze,az tesknie za jego kupami,tymi 5 dziennie ech :)

Dziś u nas 18 st i pochmurno,cos tam sie slonko chce przebic..oby nei,bo jak nie pada to fajnie tak odpoczac od upału :)
i sapcer zaliczymy może :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
Ernesto trzymam kciuki :D Mam nadzieje,ze juz bedzie dobrze z Miśką :D
Cholera to.moze jednak ten nabial calkiem musze odstawic...ale dziwne ,bo ograniczylam bylo ok..a tu znow tak samo..smrod niesamowity..hm a.moze byc od pomidora??
Dodam ze policzki tez ma suche..jakis czas temu wysypalo.mu na jednym takiego tradziku,zagoilo sie..jak pozwoli to.smaruje tylko policzki oilatum i jest lepiej..hmm...kurna teraz mam najwieksza ochote na.pomidory no ;/ ale odstawie calkiem..moze to okaze sie on a nabial zostanie..a jak nie to odstawie ;/Pawel mi wjechal na ambicje,ze fajki rzucilam a nabialu nie potrafie...zobaczymy..

Madika w chwili wolnej popatrz na filmiki,probuj wiazan roznych..jak bedziesz czula sie pewniej to nie bedziesz robila gwaltownych ruchow albo szarpania to i Hanula bedzie spokoja..moze gadaj do niej co robicie itp..
My mielismy taki okres ,ze sie darl...jakos ostatnio jak mi zwymiotowal i nie.mogl sie uspoloic to go zawiazalam w chuste jak zawsze..to bylo pol kangura pol kieszonki i dziewczyny w naszej grupie udzielily mi wskazowek Emotikon slightsmile teraz robie sama kieszonke,zajmuje nam to chwile..Mati ciekawsko patrzy sie na siebie w odbiciu..dzis zawinelam sie nie idealnie bo na chwile polozylam go w bujak i plakal..ale jak zobaczyl ze siegam po chuste to tak przerywal na sekunde i dalej ryk.wzielam go w nia.dociagalam tez na szybko..najwazniejsze ze dziala..probuj..na pewno sie uda i Hanula polubi:D
Dzieki Ciaza :):*zwykla taka,nie stych litlle frogow bo.mam sztywna..do kolejnego prania jest bardziej miekka :) a kolory tez mi sie podobaly.:D

Magdallena olej starych :D Masz teraz najwazniejsza rodzine,sliczna corcie i to jest piorytet teraz :D no i masz nas :D tez rodzinę,marcowkowa :D

Madika z tym turlaniem..hehe przypomnialam sobie jak bylysmy w ciazy i cos Cie rozsmieszylo i pisalas ,ze bys sie poturlala ale z brzuchem nie dasz juz rady :D
Hehe no wkurzajaca masz tesciowa :/
Jak sie nie odzywalas to bylam pewna ,ze zakopalas ja na dzialce i ucieklas do Maksyku chowajac twarz w duze Sombrero :D
Hehehe
Uciekam Marcowe :*dobrej i spokojnej nocy..

Aaa Magdallena piekne zdjecie :D Ingunia jaka ksiezniczka..piekna sukieneczka:D


Ja sie zastanawialam czy ta sucha buzka nie od pomidorow. Albo ogolnie tych wszystkich naszpikowanych chemia warzyw. Ale nie jadlam kilka dni i ciezko powiedziec czy byla jakakolwiek roznica. Juz nie wiem. Czesto wydaje mi sie ze jak mam dluga przerwe w karmieniu to jest lepiej, ale znowu tez nie zawsze.

Nie uwierzycie! Mala spala od 20 do 5:50. Potem zasnelismy od ok 6:50 do 9 :-) i za kazdym razem nie plakala nawet ze glodna.
I wczoraj duzo spala, nawet drzemke miala w aucie dosc dluga, wrocilismy po 19 i prosze:-)

Pozniej doczytam bo wypadaloby sniadanie zjesc

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ciąża ale super :) to pospała Mayeczka :D Brawo ona :D Fajnie,że odpoczeliscie :D

hm..no niby w "diecie matki karmiacej"trzeba jesc duzo warzyw,ale unikać tzw.nowalijek..
ta bo mnie stac na jakies bio czy coś..
dziwme to co?w ciązy wszystko sie jadło..no ale własnie nie wiadomo jak tam dzidzia reagowała :)

Ide podszykuje obiadek i lecimy z niuskiem na spacerro..akurat spory kawał jest do P.pracy to po niego polecimy :D
miłęgo niedzielnego dnia :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

~kalae
Madika
Noi za sciana ciagle slysze: zobać mamy małpećke.... No kurwa trzymajcie mnie!!!!!

Wez doo niej tak mow, kto jak kto, ale ty dasz rade :D
A maz twoj to troche glupieje przy tej swojej mamusi.

Tosia dzis do 5 spala, nie pozwolilam jej juz spac po 18 wcxoraj moze to to.

Przyjazna oj tam oj tam, z sokowirowka to ja sie nie mierze nawet

:D hehe dzieki Kalae za wiare we mnie :D hehe ale az tak chyba nie dam rady :D

Z reszta... juz dzis scielam sie z tesciowa :D hehe Dzieki temu mozecie sie posmiac :D
UWAZAJCIE:D
Co troche tesciowa mowi do malej. Babcia z dziadkiem zabiora Cie od rodzicow i nie oddadza. ALBO Babcia z dziadkiem zabiora Cie od rodzicow i wsadza w samochod.

No kuzwa brakuje mi jeszcze tego zeby Hanula jak zacznie cos kumac miala traume ze ktos ja zabierze od rodzicow.
Nie raz slyszalam o takich dzieciach ktore sie boja dziadkow i obcych ludzi.

No to usiadlam i mowie to Skurczu. Nie mow tak do Hani bo jak bedzie kumata itp itd.
To ta ze ona robi wszystko zle ze ja tylko krytykuje. I ze nie slucham jej rad tylko robie wszystko inaczej. I ze mam jej w punktach wypisac co ona moze. I ze ona dzieci z babciami zostawiala i rzadne traumy nie mialo a ona nie wie co sie dzialo.

Wiec jej tlumacze :D ze jak mozemy miec na cos wplyw to logiczne ze to wykorzystujemy.

A ze ona ze ja jej rad nie sluchalam ze skarpetek malej nie chce zalozyc jak ona ma czkawke. To mowie ze ona ma os pampersa czkawke. Nieprawda bo juz na macie ja miala to jej mowie ze sama mowila ze na macie juz miala siku to niech ja przebierze i przykryje pielucha.
No to ta sie znowu nakrecila i powiedziala!!! UWAGA!!!! Ze zadzwoni do mojem mamy zeby sie tez dowiedziec czy ona tez tak nic nie moze :D hehe

Padlam jak to uslyszalam :D

Mezulek jest zalamany jak mu to powiedzialam :D No ale co ma zrobic.

Ale masz racje Kalae ze przy niej mezulkowi rozum odbiera czasem. Ale potem przyznaje mi racje :D I to jest najwazniejsze :D Choc co sie poklocimy to nasze :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

~Ernestoo
Madika naprawdę nie wiem :) Tyle smacznego jedzenia a ja się rzucam jak dzikus na kisiel.
Co do teściowej to kalae dobrze ci radzi. Powiedz do niej "ty moja kochana małpecko, skurczusiu dupusi". I zrób jej tak za policzki titi bobasku.

Chciałabym karmić piersią to takie przyjemne, ale nie chce szkodzić dziecku.
Przyjazna butelkę Aventu też mam i nuka i chyba wszystkie które są na rynku oprócz Lovi. Narazie ten kauczukowy Smoczek został zaakceptowany. taki sam kształt ma ten w butelce nuka ale jest silikonowy. Nuk będzie następny jak już oswoi się z kaucZukiem.

Miska moja mała zjadła dziś juz90+70. Małymi kroczkami ciagle do przodu.
Mamy karmiące mm,W taką pogodę jak podajecie dzieciom wodę i ile?

Heheh:D Juz sobie wyobrazilam jak podchodze ciagne ja za policzki i mowie moj ty skurczusiu dupusi :D hehe Padlam :D

Ja akurat Hanuli zaczelam lac zamiast 90ml wody to 100ml i 3 miarki mleka. A wode z glukoza tez podaje. Mam butelke taka 60ml i mala ja pije na kilka razy.

My uzywamy Dr Braun's butelek. Ja je moge polecic z pelna odpowiedzialnoscia choc wiem ze tylko ja ich tutaj uzywam :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
Ciaza316
A my dzis dzien relaxu ale i duzo porobione. Pogoda zmienna byla i siedzielismy w domu, Mala sporo spala. Po poludniu stwierdzilismy ze pojedziemy na truskawki:-) i sie zaczelo!
Wyszykowalismy sie a maz pyta czy tam jeszcze otwarte? Patrze na zegarek... no pewnie ze za 10 min zamykaja! Ale mowie, pakujemy sie, to gdzies pojezdzimy, podjedziemy po pieluchy. W aucie stwierdzilismy ze stelaza do wozka nie wzielismy. Ok, kij z tym. Potem jak lunelo i zaczelo walic piorunami! Podjechalismy pod market i 10 min w aucie siedzielismy, Mala oczy jak 5zl bo tak deszcze walil:-) smiesznie bylo

nie bała się burzy ???:D
Najwazniejsze,że razem :D fajnie :D


Bylismy jeszcze w domu jak walnelo kilka razy to nie wzruszyło ja to;-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Barcelona
Kurcze ogladamy film o skorumpowanych gliniarzach :
Drugie oblicze (2012)
The Place Beyond the Pines, gdzie glowni pokrzywdzeni bohaterowie maja male dzieci i juz nie moge tengo ogladac... Zaraz mi się wydaje ze zrobia krzywde tym dzidziusiom i mnie skreca instynkt maciwrzynski... Nie moge ogladac juz takich filmow :/

Mam to samo. Zawsze tak mialam ale oczywiscie teraz to inny wymiar. W ogóle to wczoraj z mezem rozmawialismy jak bardzo czlowiek sie zmienia gdy ma dziecko. Sposob myslenia, zycie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ciaza316
Dziewczyny tak jeszcze szybkie pytanie.
Mala wstala o 9 po tej nocce i 10 juz zmeczona, dalismy jej smoka w lozeczku i spi. Nie wiem czy szukam dziury w calym... bo czesto w dzien chce spac. Moze sie nie najada i ma malo energii? Karmie ja ok 1,5-2,5h i je ok 5-8 minut. Przybiera na wadze.

mysle że jakby było głodna to by się upomniała/

Odnośnik do komentarza

Ciąża nie będzie spała nie najedzona chyba że chora/przeziebiona dziecko się dopomni o jedzonko bez obaw :)
Smoczka moja nie uznaje nigdy nie byłam przeciwna ale cóż :)
U nas się ochlodzilo więc potrenujemy kieszonkę :)
Ernesto moja od tygodnia jakoś nie ma krwi w kupce ale od wczoraj kupka troszkę zielonkawa może od upału.
U syna nutramigen nic nie zmienił bo się okazało że to AZS a nie pokarmowka ale na diecie jest do dziś bezmlecznej.

Madika moja babcia jest taka sama ja jej grzecznie że ma tak czy siak nie robić a ta swoje bo ona w żłobku pracowała i była pielęgniarka i wie!!
To się zaczęło ostro.... Był płacz ale moje dziecko jest ważniejsze. A za teksty typu "zabiorę cie, nie dobra mama czy wyjadę jak będziesz nie grzeczny była zjeba"

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
Madika
misiakowata30
Ernesto trzymam kciuki :D Mam nadzieje,ze juz bedzie dobrze z Miśką :D
Cholera to.moze jednak ten nabial calkiem musze odstawic...ale dziwne ,bo ograniczylam bylo ok..a tu znow tak samo..smrod niesamowity..hm a.moze byc od pomidora??
Dodam ze policzki tez ma suche..jakis czas temu wysypalo.mu na jednym takiego tradziku,zagoilo sie..jak pozwoli to.smaruje tylko policzki oilatum i jest lepiej..hmm...kurna teraz mam najwieksza ochote na.pomidory no ;/ ale odstawie calkiem..moze to okaze sie on a nabial zostanie..a jak nie to odstawie ;/Pawel mi wjechal na ambicje,ze fajki rzucilam a nabialu nie potrafie...zobaczymy..

Madika w chwili wolnej popatrz na filmiki,probuj wiazan roznych..jak bedziesz czula sie pewniej to nie bedziesz robila gwaltownych ruchow albo szarpania to i Hanula bedzie spokoja..moze gadaj do niej co robicie itp..
My mielismy taki okres ,ze sie darl...jakos ostatnio jak mi zwymiotowal i nie.mogl sie uspoloic to go zawiazalam w chuste jak zawsze..to bylo pol kangura pol kieszonki i dziewczyny w naszej grupie udzielily mi wskazowek Emotikon slightsmile teraz robie sama kieszonke,zajmuje nam to chwile..Mati ciekawsko patrzy sie na siebie w odbiciu..dzis zawinelam sie nie idealnie bo na chwile polozylam go w bujak i plakal..ale jak zobaczyl ze siegam po chuste to tak przerywal na sekunde i dalej ryk.wzielam go w nia.dociagalam tez na szybko..najwazniejsze ze dziala..probuj..na pewno sie uda i Hanula polubi:D
Dzieki Ciaza :):*zwykla taka,nie stych litlle frogow bo.mam sztywna..do kolejnego prania jest bardziej miekka :) a kolory tez mi sie podobaly.:D

Magdallena olej starych :D Masz teraz najwazniejsza rodzine,sliczna corcie i to jest piorytet teraz :D no i masz nas :D tez rodzinę,marcowkowa :D

Madika z tym turlaniem..hehe przypomnialam sobie jak bylysmy w ciazy i cos Cie rozsmieszylo i pisalas ,ze bys sie poturlala ale z brzuchem nie dasz juz rady :D
Hehe no wkurzajaca masz tesciowa :/
Jak sie nie odzywalas to bylam pewna ,ze zakopalas ja na dzialce i ucieklas do Maksyku chowajac twarz w duze Sombrero :D
Hehehe
Uciekam Marcowe :*dobrej i spokojnej nocy..

Aaa Magdallena piekne zdjecie :D Ingunia jaka ksiezniczka..piekna sukieneczka:D

Nooo z tym Meksykiem to bylo dobre :D heheh Wsumie nie dziwilam sie Tobie ze tak pomyslalas :D
Jakby na moim miejscu byla Przyjazna albo Kalae pewnie juz dawno by sie to tak skonczylo :D heheh

No w ciazy z tym turlaniem to bylo dobre... To niby tak niedawno a jakby wieki temu :D

Co do chustowania... Sprawnie idzie mi wiozanie na kieszonke... Jak robilam wolno i duzo gadalam to sie niecierpliwilam. Jak szybko ja wiaze i smoka wetkne to jeszcze jakos pojdzie. Ale nie moge wiazac prawidlowo na 100% bo ona rece musi miec na wierzchu zeby je zjadac. I gora po 15 min ostrego zabawiania i tak jest taki ryk ze uspokaja sie kiedy ja rozwiarze.

Nie wiem co jest... No ale co zrobic nic na sile... :(

Matko jak ja Ci współczuję tej teściowej !!!
jak ludzie kiedyś pokoleniami mieszkali w jednej kamienicy?nie wyobrażam sobie..
jak mieszkałam 8 lat z obca babą,to tez nie raz pokazywała "kto tu rządzi"i mnie denerwowała..potem sie nie pieprzyłam..
Weź Madika coś jej powiedz, tak wiesz na spokojnie..męzulek widzę,że w dupie ma i daje sie przekonywac mamusi jak mój P.czasem swojej..na szczescie jego liczy się z moim zdaniem.
a jak nie to przyjedziemy z Barcelona i we trzy jej zrobimy Maksymalna interwencję :D
Na pewno jest jakis sposób na to..a jak nie,to może olej jak nic nie da upominanie..
Ja ro jestem taka,że jestem miła,boje sie odezwać..ale jak sie odezwe to nakrzyczałabym he he

Ja nie staram sie idealnie zawiazac sie w chustę ,bo u mnie to na chwilę..może tez na razie tak na szybko się wiazcie,zeby przywykła..Może z czasem polubi jak załapie,że wtedy jest blisko Ciebie :)

Matiemu sie kojarzy przewaznie z żarciem..jak motamy sie w jakimś celu(sklep,piwnica)to robi dzięciola szukając cyca :)

Aaa juz zapowiedzialam mezulkowi ze to odtatni raz byl kiedy gadalam z jego mama. Teraz to on bedzie jej tylko uwage zwracal. I sram na to :D

Uwielbiamy z mezulkiem twoje powiedzenie ze Mati robi dzieciola :D

Lilijka gratuluje spania na dostawce :D i to nie Twojego tylko Ani :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

~Ernestoo
Barcelona
Kurcze ogladamy film o skorumpowanych gliniarzach :
Drugie oblicze (2012)
The Place Beyond the Pines, gdzie glowni pokrzywdzeni bohaterowie maja male dzieci i juz nie moge tengo ogladac... Zaraz mi się wydaje ze zrobia krzywde tym dzidziusiom i mnie skreca instynkt maciwrzynski... Nie moge ogladac juz takich filmow :/

Ja od początku ciąży nie mogę takich rzeczy oglądać. Nie mogę tez słuchać niusow o krzywdzeniu dzieci. Ściska mnie w dołku, od razu proszę o zmianę kanału.

Misiulenk może być od pomidora, te z teraz są pędzone i maja mnóstwo chemi w sobie. U nas jeszcze marchewka nie podchodzi.
Ciąża ja konsultowałam z alergologiem i podaje nutramigen. Może te zapytaj. Z bólem przechodzimy na butelkę, ale ja to sobie tłumacze ze to dla jej dobra. Moje mleczko jej szkodziło teraz mam nadzieje ze będzie dobrze. Jeszcze trochę odciągam mleka laktatorem, ale jak się okarZe ze to skaza (a wszystko na to wskazuje) i zniknie krew z kupek to całkiem zakończę laktację.

Wczoraj już nie dawałam cyca i mogłam już zjeść wszystko na co mam ochotę i wiecie co zjadłam ???

... kisiel :D

A dziś zjem normalny obiad :D ziemniaczki mięsko i suroweczke... Mniam :D


Wlasnie my probujemy dac jej butelke ale nie chce. Bawi sie smoczkiem i i tak chce piers.
W sierpniu lecimy do Polski i bym wtedy juz chciala zeby byla na butelce, ale sie nie zanosi
A tutaj to tylko pediatra. Nie ma jakiejs wiekszej porady... nawet taka wizytorka co mi sie trafila, co przychodzila do nas kilka razy, okazalo sie ze nie ma dzieci... wiec teraz do niej juz nie chodze bo moge sobie wszystko w internecie wyczytac...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
Rozkminy Kamilli z sokowirówką nic nie pobije :D

"Co do teściowej to kalae dobrze ci radzi. Powiedz do niej "ty moja kochana małpecko, skurczusiu dupusi". I zrób jej tak za policzki titi bobasku."
Ernesto hehehehehe
padłam :D:D

Lilijka super :) już mały wielki krok Ania zrobiła :D
Brawo :)

Mati usnał o 22.30 i spał do 5.50 :D
P.wstawał do pracy o 4.30,to nawet żadne z nas sie nie obudziło,po 5 wstałam siku to mały smacznie spał,az sprawdziłam czy oddycha :)
wziełam leki i poszłam dalej spać..Przed 6 chuk mnie obudził..oho kopal w przewijak :D
wzięłam na cyca i dalej kima...ok 7.30 znow cycus i z przerwami dospalam do 9.30 :)
i była kupka..troszkę lepsza nić wczoraj..
kurcze,az tesknie za jego kupami,tymi 5 dziennie ech :)

Dziś u nas 18 st i pochmurno,cos tam sie slonko chce przebic..oby nei,bo jak nie pada to fajnie tak odpoczac od upału :)
i sapcer zaliczymy może :)

Klatwa sokowirowki jest z nami co troche widze :D hehe Kamilla gdzie jestes??? I jak sie spisuje Twoja nowa wyciskarka ktorej nie oddalas do sklepu?:D hehe

U nas tez wiaterek taki ze ja sie ubralam w dlugie spodnie a malej nie mam jak ubrac bo spi :D Ale musze zajrzec czy cieplutka jest bo ma sam bodziak na ramiaczka i flanelka jest przykryta :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Ciaza316
Dziewczyny tak jeszcze szybkie pytanie.
Mala wstala o 9 po tej nocce i 10 juz zmeczona, dalismy jej smoka w lozeczku i spi. Nie wiem czy szukam dziury w calym... bo czesto w dzien chce spac. Moze sie nie najada i ma malo energii? Karmie ja ok 1,5-2,5h i je ok 5-8 minut. Przybiera na wadze.

Ty sie ciesz dziewczyno ze ona chce spac a nie szukasz dziury w calym :D Moze taki dzien spiacy jest... Hanula czasem po 2h altywnosci tez idzie spac :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Izabel82
Ciąża nie będzie spała nie najedzona chyba że chora/przeziebiona dziecko się dopomni o jedzonko bez obaw :)
Smoczka moja nie uznaje nigdy nie byłam przeciwna ale cóż :)
U nas się ochlodzilo więc potrenujemy kieszonkę :)
Ernesto moja od tygodnia jakoś nie ma krwi w kupce ale od wczoraj kupka troszkę zielonkawa może od upału.
U syna nutramigen nic nie zmienił bo się okazało że to AZS a nie pokarmowka ale na diecie jest do dziś bezmlecznej.

Madika moja babcia jest taka sama ja jej grzecznie że ma tak czy siak nie robić a ta swoje bo ona w żłobku pracowała i była pielęgniarka i wie!!
To się zaczęło ostro.... Był płacz ale moje dziecko jest ważniejsze. A za teksty typu "zabiorę cie, nie dobra mama czy wyjadę jak będziesz nie grzeczny była zjeba"

Czyli nie jestem nienormalna :D No bo jak tak mozna do dziecka mowic... Masakra.

Ale z tego co pamietam to Wy z Twoja babcia mieszkacie. To jeszcze kolejne pokolenie wstecz... Ale moja tesciowa to tak sie czasem zachowuje jakby byla z tamtych czasow :D hehe

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Madika
Ciaza316
A my dzis dzien relaxu ale i duzo porobione. Pogoda zmienna byla i siedzielismy w domu, Mala sporo spala. Po poludniu stwierdzilismy ze pojedziemy na truskawki:-) i sie zaczelo!
Wyszykowalismy sie a maz pyta czy tam jeszcze otwarte? Patrze na zegarek... no pewnie ze za 10 min zamykaja! Ale mowie, pakujemy sie, to gdzies pojezdzimy, podjedziemy po pieluchy. W aucie stwierdzilismy ze stelaza do wozka nie wzielismy. Ok, kij z tym. Potem jak lunelo i zaczelo walic piorunami! Podjechalismy pod market i 10 min w aucie siedzielismy, Mala oczy jak 5zl bo tak deszcze walil:-) smiesznie bylo

Ojjj to wczoraj fajowy dzien mieliscie :D A na truskawki sie zalapaliscie?:D

Tesciowa jak uslyszala ze poszlam do lazienki przed 5 to juz przyleciala zeby zabrac Hanule ale dowiedzialam sie tego od mezulka bo ona zaraz uciekla od nas z pokoju jak weszlam :D

Myslicie ze to przez brak makijazu czy sie mnie boi :D hehe

Zanim tescie przyjechali to powiedzialam mezulkowi ze nie wytrzymam jak beda komentarze na temat mojego kaszlu i ze jak cos to ma zadzialac bo ja nie recze za siebie.

Dzisiaj rano tesciowa ooo Madzia taki masz kaszel brzydki no coraz gorszy (to nic ze jest juz lepszy i wreszcie zaczynam czuc ze jest lepiej) Musisz koniecznie isc do lekarza. Przyszlam do pokoju a mezulek do mnie to na poniedzialek umowic Cie do lekarza??
Wiec oczy mi wyszly....

A potem ze po jedzeniu babcia zamowila sobie dzidziusia. A ja mowie ze po jedzeniu to bedzie miala gile odciagane. I okazalo sie ze robie problemy bo caly tydzien nie miala odciaganych...
Dziwna sprawa ze czasem przez noc moga sie gile nazbierac i dziecko charcholi i trzeba to zrobic...

No tak mnie wkurzyl ze sie spytalam czy ktos mu klepki poprzestawial bo o kaszlu mu juz mowilam przed przyjazdem ze tego nie wytrzymam a gile czasem trzeba odciagnac a po jedzeniu jest najspokojniejsza...

No niby zrozumial...

Jezu musialam wylac z siebie wszystko co od 4:50 zdarzylo sie u nas :D Odrazu mi lepiej :D


Dzis planujemy pojechac po te truskawki. Moze sie uda:-) ale to trzeba samemu zbierac:D
Ja mysle ze Cie po prostu nie poznala bez makijazu i uciekla bo sie zawstydzila nowej osoby:D
Haha, zapowiada sie u Was dzien pelen wrazen po takim wstepie:-)
A my wczoraj pojechalismy do babci meza... ona pali ale nigdy przy gościach. Niestety palila wczesniej i czuc bylo bleee. A maz nie chce jej powiedziec nic bo mowi ze to jej dom... i potem nie lubie jak bierze Mala za raczki, glaszcze po policzku, fuuu. I jak Mala spi to niezadowolona bo nie moze jej potulic, jak sie przebudza to od razu szybko do niej i na rece.
Ale jaja. Wlasnie maz podszedl i zaczal czytac co pisze:P cale szczescie nie poprosil zebym przetlumaczyla:-) balam sie ze cos zrozumie ale pewnie mysli ze o mojej babci pisze:D

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Ja też o 4:50 nie spalam :) karmiłam ale nawet nie miałam siły sięgnąć po telefon. Bez problemu wstanę w środku nocy ale nad ranem jest tragedia.

Ania wczoraj i dzisiaj spała po trochę w dostawce! Czaicie? W dostawce! Tam nie ma dla mnie miejsca, więc spała bez przyklejania się do mnie, więc zaliczam to do spania samej! Juhu! (taniec zwycięstwa)


Oj brawo:-) super
Ja rano sie czuje jakby mnie ktos w glowe walnal

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ciaza316
Madika
Ciaza316
A my dzis dzien relaxu ale i duzo porobione. Pogoda zmienna byla i siedzielismy w domu, Mala sporo spala. Po poludniu stwierdzilismy ze pojedziemy na truskawki:-) i sie zaczelo!
Wyszykowalismy sie a maz pyta czy tam jeszcze otwarte? Patrze na zegarek... no pewnie ze za 10 min zamykaja! Ale mowie, pakujemy sie, to gdzies pojezdzimy, podjedziemy po pieluchy. W aucie stwierdzilismy ze stelaza do wozka nie wzielismy. Ok, kij z tym. Potem jak lunelo i zaczelo walic piorunami! Podjechalismy pod market i 10 min w aucie siedzielismy, Mala oczy jak 5zl bo tak deszcze walil:-) smiesznie bylo

Ojjj to wczoraj fajowy dzien mieliscie :D A na truskawki sie zalapaliscie?:D

Tesciowa jak uslyszala ze poszlam do lazienki przed 5 to juz przyleciala zeby zabrac Hanule ale dowiedzialam sie tego od mezulka bo ona zaraz uciekla od nas z pokoju jak weszlam :D

Myslicie ze to przez brak makijazu czy sie mnie boi :D hehe

Zanim tescie przyjechali to powiedzialam mezulkowi ze nie wytrzymam jak beda komentarze na temat mojego kaszlu i ze jak cos to ma zadzialac bo ja nie recze za siebie.

Dzisiaj rano tesciowa ooo Madzia taki masz kaszel brzydki no coraz gorszy (to nic ze jest juz lepszy i wreszcie zaczynam czuc ze jest lepiej) Musisz koniecznie isc do lekarza. Przyszlam do pokoju a mezulek do mnie to na poniedzialek umowic Cie do lekarza??
Wiec oczy mi wyszly....

A potem ze po jedzeniu babcia zamowila sobie dzidziusia. A ja mowie ze po jedzeniu to bedzie miala gile odciagane. I okazalo sie ze robie problemy bo caly tydzien nie miala odciaganych...
Dziwna sprawa ze czasem przez noc moga sie gile nazbierac i dziecko charcholi i trzeba to zrobic...

No tak mnie wkurzyl ze sie spytalam czy ktos mu klepki poprzestawial bo o kaszlu mu juz mowilam przed przyjazdem ze tego nie wytrzymam a gile czasem trzeba odciagnac a po jedzeniu jest najspokojniejsza...

No niby zrozumial...

Jezu musialam wylac z siebie wszystko co od 4:50 zdarzylo sie u nas :D Odrazu mi lepiej :D


Dzis planujemy pojechac po te truskawki. Moze sie uda:-) ale to trzeba samemu zbierac:D
Ja mysle ze Cie po prostu nie poznala bez makijazu i uciekla bo sie zawstydzila nowej osoby:D
Haha, zapowiada sie u Was dzien pelen wrazen po takim wstepie:-)
A my wczoraj pojechalismy do babci meza... ona pali ale nigdy przy gościach. Niestety palila wczesniej i czuc bylo bleee. A maz nie chce jej powiedziec nic bo mowi ze to jej dom... i potem nie lubie jak bierze Mala za raczki, glaszcze po policzku, fuuu. I jak Mala spi to niezadowolona bo nie moze jej potulic, jak sie przebudza to od razu szybko do niej i na rece.
Ale jaja. Wlasnie maz podszedl i zaczal czytac co pisze:P cale szczescie nie poprosil zebym przetlumaczyla:-) balam sie ze cos zrozumie ale pewnie mysli ze o mojej babci pisze:D

A to Twoj maz umie czytac po polsku?? Myslalm ze tylko umie troche gadac :D Ale zes sobie chlopa wyszkolila :D hehe

Ja tez bym oszalal jakby jakis palacz mi tak dziecko mietosil. Cale szczescie ze u nas wzasadzie nikt nie pali :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...