Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

misiakowata30
No to elegancko :D Sylwia w domku to w domku :)

Aga,my tak myslimy w czerwcu,tzn.ja chcę..ale nie wiem co P. na to jeszcze :D
Tylko czy taki maluszek nie umeczy sie w dusznym pociagu??
i jak go karmić jak pełno ludzi,a cyce pływają??

sorry ,że o tych cycach dziś,ale czy Wam tez jest ciagle tak goraco??ja sie poce jak swinia,dokładnie jak przed okresem.
Czy to jeszcze poporodowe??bo u mnei chyba przez tuszę :/


ja mam co jakis czas tak, że mi strasznie gorąco się robi

a co do wyjazdów to ja się chyba ruszę gdzieś jak skończę kp

a nad morze to w tym roku nie, bo za daleko jednak z południa na północ z takim maluchem.

Odnośnik do komentarza
Gość magdalenka8511

Misiakowata łącze się z Toba w "upale"mi też ciągle gorąco i się poce. A pogoda u nas na dworze /polu zdradziecka bo niby cieplusio a wiatr zimny.
Madika slodki tekst ten puculowaty•-pasuje idealnie.
a co to za getry nivea? Co one robia? :D
Aga wystroisz Pawelka to się panny będą za nim oglądać. Słodziutkie te skarpeteczki i jakie kompleciki ładne z bodziakami. gdzie takie ladniusie pokupilas?
Mamami a o co chodzi z tymi plastrami?

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

Kalae czyli ja za 1,5 roku bede laska haha
Mo to masz kawal nad morze..my jakies 2-2,5 godziny pociagiem..samochodem godzinka..
No ale my pkp..pewnie pojedziemy tylko na caly dzien,bo kasy ni ma.
Dzis mi przelali macierzynski w koncu..czyli tak 9-10 bede miala..dobrze na wynajem jest :)
P.jedzie dzis patrzec za chata..

A ja dzis na 18.45 do gina aaa!!
Po tym.porodzie jak mi Tam grzebali co chwile nie ciesze sie na wizyte..uraz mam na cale zycie chyba..
Jeszcze plamie..mam nadzieje ze to nic zlego i nie bede musiala cos z tym robic.
Magdalenka czyli meczacy czas dla nas masakra wspolczuje Tobie i sobie :)
Kamilla u nas gorac i duszno strasznie..czuje sie jak w ciazy rok temu
Spacery dopiero po 15-16 bo inaczej zdechne..
A napilabym sie takiej zimniutkiej coli..albo co tam jak marzyć to marzyć zimniutkiego piwa!!!! Ooo i rybka nad Baltykiem z ffrytami i zimne Tyskie ooooo :)

Odnośnik do komentarza

Sylwia pięknie że już do domku i że warunki były ok. Miałam ci napisać, Ja nie walczę z kp, mała nie jest dokarmiana, tyle że często je co 1-1,5h jest na cycu, śpi mało bo 2-3 razy Max godzinę... I to w lezaczku, w nocy przy samym kp śpi najpier koło 5h potem 2-2,5 i jescze z 1-1,5h nad ranem

Odnośnik do komentarza

My jutro mamy szczepienie. Szczepimy 5w1.
Mam stracha, żeby źle nie zareaogawała Tosia, zeby te szczepionki nie uruchomiły jakiś alergii, czy nie daj Boże czegoś innego.
Z pierwszą córą się tak nie bałam, bo jeszcze mało o tym wiedziałam. Teraz jest obawa i strach. Strach szczepić i jeszcze większy NIEszczepić.

jakie przerwy mają wasze dzieciaczki między jedną drzemką a drugą, jak długo? w ciągu dnia mam na myśli?
U nas jest to 1,5-2h.

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1rdnvc3liu.png

http://www.suwaczek.pl/cache/57f2833102.png

Odnośnik do komentarza

Madika
~kalae
Madika
Aaa laski kupilam te getry nivea. Pachna baaardzo intensywnie i sa mega ciasne i ciezko sie je wciaga ale jak juz sa na dupsku to wcale nie cisna w dupsko :D
Ciekawe czy beda jakies efekty. Niby pisza ze 6h dziennie trzeba je nosic ale ja bede krocej na poczatku zeby zobaczyc co to bedzie :)

a co one robią>?

Podobno wszystko oprocz loda :D hehe
A tak na serio to podobno: Idealne dla kobiet po ciazy. Usuwaja celulit, same gubia sie centymetry i nawilzaja cialo. No podobno cud malina :D

Zobaczymy co to bedzie :D

Wszystko oprócz młoda? :D haha padlam, cieta riposta :D

Odnośnik do komentarza

Łoooo... Jak ja bym teraz chciała poleżeć na hamaczku w cieniu pod drzewkien z zimnym piwkiem w ręce, wąchając zapach grilla i słuchając szumu liści... ehhhh

Fryty, ryba, browarek i morze!
Misia jak mogłaś narobić takiej ochoty!!!!!! Buuu chlip chlip...
Chyba zacznę rozglądać się za czymś na wakacje.
Co byście wybrały? Zatłoczone morze czy domek w lesie nad jeziorem? :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22njw4zasudaiur.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny. Jak karmicie, to czy jak maluszek zaśnie i ciumka cyca to czekacie dotąd aż sam wypluje czy zabieracie pierś i koniec karmienia?

Tez mnie do wina ciągnie,ale chyba odpuszczę bo nigdy. Nie wiadomo czy mala się nie obudzi nagle. Ona ma radar jak ja konieczne cos chce zrobić to ona skutecznie mi to uniemozliwi

Odnośnik do komentarza

Bad woman, ja jezioro:) my jeździmy s raczej jeździliśmy nad jezioro sarnowskie. To taki maly wypizdow miejscowość BOGZAPLAC :D kilka dzialeczek jeziorko cisza spokój, krowy miejscowego.jeziorko tak czyste malze i raki to tam od groma jest. Nad morze chetnie bym pojechala ale wlasnie te tłumy ludzi mnie skutecznie odstraszają. I jeszcze zachowują się gorzej niz bydlo.

Odnośnik do komentarza
Gość arwena 89

Ja po rozmowie z mężem. Nie wiem czy to coś dało... Powiedziałam mu jak się czuję, że nie jest dla mnie wsparciem i czego od niego oczekuję... Popłakałam się przy tym, mam nadzieję że przemyśli to wszystko...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...