Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Jola88
My mamy chrzciny 1 maja, Olis bedzie miał wtedy 5 tyg. Ja chciałam jak będzie malutki i zeby bylo święto najlepiej bo siostra o teściowa w weekend tez pracują.
Dzis w nocy bolal brzuch Oliwiera oi kurde noe wiem czemu nic nowego chyba nie jadłam. A teraz obsral trzy razy przewijak:)

My tez mamy chrzciny 1-go Maja. Mala tez bedzie miala 5 tyg. :) u mnie siostra tez pracuje w weekend :)

Rednails slodkie dzieciaczki. A w Twoim starszym to sie zakochalam :) ma taka kochana buzke :*

Musze Was nadrobic bo w weekend byl maz i jak juz slysze jego tekst "mama z internetu" to mam dosc...

Odnośnik do komentarza

Olka zgadzam sie z Przyjazna.. Widze,ze taki typ ale walcz..moze i jeszcze beda z niego ludzie.Wspolna opieka to podstawa !
Moj P.mial wolny weekend i o ile mniej mnie plecy bola..kochany jest :)

kurde i skasowalo mi prawie cały post wrrrr

Dziś nie zniósł mojego marudzenia i kupił mi dziny :D
śmiełam się,że teraz musze mu lodzika zrobić hehe jak w "Galeriankach" he he he

Czaicie,że rozmiar 48 :O !!
Fuck ,takie mam biodra..ech mam nadzieje ,ze wroca do siebie..
no ale jutro jade dop pracy z papierami to choc jak ludź:D
De facto i tak z rozpietym guzikiem no ale zawsze inaczej :) Blizna ciagnie jednak ech

a w skórce niestety rozpietej musze,takie mam cyce jak donice..niech juz bedzie cieplej...bo naprawde nie mam w czym chodzić ech

Mateuszek dziś skończył 2 tygodnie :D

2 tygodnie a mój Misiek już wczoraj mnie gładził po udzie :D
Nie myślę jeszcze o seksie..tzn czekam miesiac jeszcze,wiem ze nie wolno..no i nie mam ochoty jeszcze..
ale nie powiem,miło tak :)
Normalnie jak pierwsze randki:)Ukradkowy dotyk..złapanie za rękę :)
Przed praca dałam mu takiego mokrego buziaczka :) uch uch gorąco :D
Kontener gumek musze zamówić na za miesiąc :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny
Maly mi zaczol bardzo marudzić całymi dniami i nie miałam czasu was czytać. Maly śpi jak mysz pod miotłą godzinę max i kupa go budzi caly czas popłakuję.
Dziś była położna kazała odstawić espumusan i dawać dicoflor. Maly ma widniste kupki i stwierdziła ze może wyplukam sobie flore i trzeba uzupełnić. Zobaczymy oby pomogło bo kupki tez lekko zielonkawe.
Z pozytywnych wieści to maly przez tydzień przytul kolejne 400h czyli wazy 4700. Boziu nie dziwota ze mnie ręce bolą przy dluzszym noszeniu :D

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzi09kwa3zcvri.png

Odnośnik do komentarza

Moja Mala ma 3 tyg. Bierzecie takie malenstwa na zakupy, w duze skupiska ludzi? Chyba glupio pytam bo u lekarzs bylam z Nia juz kilka razy...
Tak dzis marudzi ze nic nie moge zrobic. Tylko na rekach... A maz ciagle chory lezy:-( na dodatek pod koniec tygodnia rodzice przyjezdzaja a ja nie wyjde do supermarketu zakupy zrobic bo Mala co godzine je. Pranie w pralce od rana bo wybralam zrobienie obiadu...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
Olka zgadzam sie z Przyjazna.. Widze,ze taki typ ale walcz..moze i jeszcze beda z niego ludzie.Wspolna opieka to podstawa !
Moj P.mial wolny weekend i o ile mniej mnie plecy bola..kochany jest :)

kurde i skasowalo mi prawie cały post wrrrr

Dziś nie zniósł mojego marudzenia i kupił mi dziny :D
śmiełam się,że teraz musze mu lodzika zrobić hehe jak w "Galeriankach" he he he

Czaicie,że rozmiar 48 :O !!
Fuck ,takie mam biodra..ech mam nadzieje ,ze wroca do siebie..
no ale jutro jade dop pracy z papierami to choc jak ludź:D
De facto i tak z rozpietym guzikiem no ale zawsze inaczej :) Blizna ciagnie jednak ech

a w skórce niestety rozpietej musze,takie mam cyce jak donice..niech juz bedzie cieplej...bo naprawde nie mam w czym chodzić ech

Mateuszek dziś skończył 2 tygodnie :D

2 tygodnie a mój Misiek już wczoraj mnie gładził po udzie :D
Nie myślę jeszcze o seksie..tzn czekam miesiac jeszcze,wiem ze nie wolno..no i nie mam ochoty jeszcze..
ale nie powiem,miło tak :)
Normalnie jak pierwsze randki:)Ukradkowy dotyk..złapanie za rękę :)
Przed praca dałam mu takiego mokrego buziaczka :) uch uch gorąco :D
Kontener gumek musze zamówić na za miesiąc :D

Misiakowata ja musze sie umowic na przyszly tydzien do gina. Ale wczoraj policzylam ze my KUZWA KUZWA 6miesiecy bez mizi mizi zyjemy... On mnie bedzie musial rozdziewiczyc :D heheh

Ale w weekend bylo taaaak goraco... Jezu jak Nam sie CHCE!!!! Ale grzecznie czekamy co lekarz powie.
Ale z gumkami do tego samego wniosku doszlismy :D hehe

Ja w czwartek przed rezonansem jade z mezulkiem to moze kupie sobie jakies spodnie... Bo w nic nie mieszcze sie w biodrach i w brzuchu... Jak wcisne dziny na dupsko to mnie guzik cisnie w brzucho i blizne... no kuzwa to 5 kilo to to nie wkij dmuchal...

A powiem Wam ze brzydzi mnie moj widok w zaciasnych getrach... No kuzwa brzuch to jak u jakiegos mutanta wazacego ze 200kg. Walek w spodniach walek nad spodniami...
Ja nie mam problemu ze po ciazy mam taki brzuch no musi byc i z czasem sie poprawi ale chce miec w czym chodzic... :(

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

No Madika gdyby nie to,że urodziłaś malutką,nie ważne,że przez cc,to powiedziałabym,że Ci tam pajeczynami zarosło hehehe...u fuck to Ty leć do tego gina i ulzyj sobie dziewczyno:D
i na zakupy tez trza..
kij ,że te moje dzinsy takie..hm..wieksze..ale przynajmniej to nie leginsy..na miasto trza wygladać :D

Uch mały usnął na mnie o 15 w końcu,zdążyłam dokończyć układanie swoich ciuchów w szafie (bo Mati wczesniej uznał,że po co i tak cały pokój w lumpach ),wrzuciłam drugie pranie ,posprzatałam nasz pokój...i wypełniłam wniosek o urlop..jutro jadę do swojej (jeszcze 2 tyg) pracy...dam wniosek,zdam koszulki i nara..reszte papierów niech mi pocztą wyslą..jakoś tak smutno mi...ale dupa tam..znajdę coś za rok..żeby mój synus miał na pieluszki :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Misiakowata to razem będziemy pracy szukać. Chociaż do mnie już Kaśka dzwoniła czy bym w niedziele na parę godzin nie przyszła. Rozwaliła mnie tym. Pewnie, przyjdę a cycki odkręce i w domu zostawię.
Ja używam pieluch dada i są super, żadnych odparzeń nie ma.
W czwartek jadę do Warszawy do fryzjera, a co jak szaleć to szaleć.

Odnośnik do komentarza

Aga2801
Misiakowata to razem będziemy pracy szukać. Chociaż do mnie już Kaśka dzwoniła czy bym w niedziele na parę godzin nie przyszła. Rozwaliła mnie tym. Pewnie, przyjdę a cycki odkręce i w domu zostawię.
Ja używam pieluch dada i są super, żadnych odparzeń nie ma.
W czwartek jadę do Warszawy do fryzjera, a co jak szaleć to szaleć.

no a wszedzie hasła,żeby rodzić,że coś..i masz co??
Aga z Twoim talentem wszędzie ogarniesz pracę..ja jedynie do handlu..trudno..w markecie zawsze potrzebują..byleby świeta wolne były i bez nocek :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
No Madika gdyby nie to,że urodziłaś malutką,nie ważne,że przez cc,to powiedziałabym,że Ci tam pajeczynami zarosło hehehe...u fuck to Ty leć do tego gina i ulzyj sobie dziewczyno:D
i na zakupy tez trza..
kij ,że te moje dzinsy takie..hm..wieksze..ale przynajmniej to nie leginsy..na miasto trza wygladać :D

Uch mały usnął na mnie o 15 w końcu,zdążyłam dokończyć układanie swoich ciuchów w szafie (bo Mati wczesniej uznał,że po co i tak cały pokój w lumpach ),wrzuciłam drugie pranie ,posprzatałam nasz pokój...i wypełniłam wniosek o urlop..jutro jadę do swojej (jeszcze 2 tyg) pracy...dam wniosek,zdam koszulki i nara..reszte papierów niech mi pocztą wyslą..jakoś tak smutno mi...ale dupa tam..znajdę coś za rok..żeby mój synus miał na pieluszki :D

No ja Wam mowie ze jak DZIEWICA sie czuje :D hehe Az sama nie wierze ze tyle wytrzymalismy :D Normalnie dumna z nas jestem:D

A wogole to czuje ze bedziemy miec podgorke przy Hani z mizi mizi:D hehe
Bo hak tylko sie jakos zaczniemy przytulac lub calowac to ona sie budzi :D Ostatnio to taki nr zrobila jak chcialam mezowi ulzyc :D hehe

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
Aga2801
Ja już powoli zbieram zamówienia na torty na komunię. Już mam do zrobienia 2. I mam trochę ciast w domu piec na zamówienia. Zawsze parę groszy wpadnie.

Dlatego mówię,ze z takim pieknym fachem zawsze zajęcie bedzie :) Tak jak fryzjerka,zawsze ma klientów :D
U mnie gorzej..ale jestem pozytywnie nastawiona :D

Misiakowata ja myasle ze Ty mozesz zostac SEXUOLOGIEM wszystkich Polakow !!!!!:D I roboty po pachy bedziesz miala :D

Aga PAMIETAJ ze tort mam obiecany na roczek na 04-03-2017!:D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza
Gość -misiakowata30

Pewnie,ze tak :) dzieki Aga :*
Dzieki Madika :* :D ja seksuologiem taaaaaaaa...heheh
U nas maluszek śpi wieczorami ładnie takze mysle,ze nie bedzie problemu he he
No a moj P.dzis przypomnial mi,ze mialam mu wczoraj ulzyc .ja pitole babybrain trwa nadal :D

A my sobie z Matim odpoczywamy w wyrku :D

Jakies 20 min temu jak polozylam sie na boku zlapal mnie ostry bol w brzuchu i czulam,ze to macica sie spiela...jenyy do tego flaki...

Odnośnik do komentarza

Madika one by chciały żebym nawet teraz wróciła. Nie wiem czy za rok będę tu nadal mieszkała bo może wrócę do rodziców (chociaż wolałabym tego uniknąć) .
Madika jak ty dziewica to już nie wiem kto. Mój ostatni raz to jak Pawełek został poczęty, to dopiero post. :P
O torcie oczywiście pamiętam. Pawełkowi na 3marca dla was na 4 I jest fajnie. A wogóle to mam propozycje. Zrobimy zbiorowe urodziny i tort gigant.

Odnośnik do komentarza

Aga2801
Misiakowata to razem będziemy pracy szukać. Chociaż do mnie już Kaśka dzwoniła czy bym w niedziele na parę godzin nie przyszła. Rozwaliła mnie tym. Pewnie, przyjdę a cycki odkręce i w domu zostawię.
Ja używam pieluch dada i są super, żadnych odparzeń nie ma.
W czwartek jadę do Warszawy do fryzjera, a co jak szaleć to szaleć.

Ja też dołączam do grona poszukujących pracy w przyszłym roku. Umowę miałam do konca marca i nie przedłużyli.

Odnośnik do komentarza

Nadrobilam :)
Moja Malutka dzisiaj miala pierwszy raz dzien aktywnosci 4 h pod rzad nie spala :D szaleństwo.
Ja jeszcze nie zabieram Malej do skupisk ludzi. Dzisiaj bylam z mezem załatwić kilka rzeczy, ale Mala zostala z siostra a ja odciagnelam mleko. Jutro ide do opieki załatwić to rodzicielskie i becikowe i Mala jutro zostanie z tata :)
W nocy Myszka ladnie spi. 3,5- 4,5 godziny. Wiec mama wypoczeta. W dzień tez mam czas dla siebie a zawsze jeszcze mama przyjdzie i siostry pobawic Mala.
My uzywamy dady 2, ale juz Mala cisna w uda. Konczymy opakowanie i przechodzimy na 3. Moja Mala ma 17 dni i juz prawie 5 kg :D
Olka ja sobie nie wyobrażam takiej sytuacji. Dziecko jest wspólne. Moj chodzi do pracy a ja daje mu sie wyspac w nocy, ale w dzien musi mi pomagac. Chociaz moj Aniolek caly czas spi :) tule Cie mocno kochana :* pogadaj z nim. Trzymam kciuki :)
Co do ochoty na igraszki to my juz mamy. A tu trzeba jeszcze 4 tyg. Czekac. Jakos sobie radzimy z M. Ale to nie to :D
Ja za 2 tyg ide wkoncu do fryzjera. Bo moje siwe wlosy juz sie prosza zeby je zakryć :D
Martynka tez robi rzadkie kupki.
Tez macie po porodzie tak ze potrzebujecie bliskosci?? Ja to bym sie caly czas tulila do mojego M.
Jak sie pozbyc plesniawki u dziecka??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...