Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość przyjazna

My dziś mieliśmy wizytę u pediatry i uwaga Leniwiec:D na ropiejące oczko dostaliśmy maść neomecyne 3 razy dziennie. Na bolący brzuszek Delicol do każdego jedzenia 5 kropel i Infacol trzy razy dziennie.

Rower super sprawa :D Ile po cc można sie skusić na przejażdżkę?

A kupiłam pas pociążowy na Gemini i nosze po pare godzin dziennie, bo ten brzuch po cc to taka fałdę nad cięciem ma ble

Odnośnik do komentarza

nati91
Czytam na raty i nie pamiętam wszystkiego.
Haniutek, cieszymy się, że wróciłaś do domu i do nas :) dzielna mama :)
Wszystkie dzieciaczki są przeurocze! :)
Zostałam dziś sama, a jeszcze nie czuję się najlepiej.
Wczoraj mała nie spała od 15 do 22 (sporo płaczu) i była już strasznie zmęczona, dlatego obiecałam sobie, że jak tylko zobaczę, że ziewa i potrzebuje snu, to ją uśpię. I co? Dziś spróbowałam, zasnęła, za chwilę przychodzę i już nie śpi, ale nie płacze, tylko patrzy. No dobra. Po jakimś czasie zaczyna kwilić, uspokajam ją, nie jest łatwo, w końcu zasypia i za jakiś czas znowu to samo. No i tak od 14 do 18 nie spała, w końcu ją otuliłam i ze smoczkiem zasnęła. Czy coś zrobiłam źle? Już sama nie wiem. Ale wymęczyła mnie skubana. No i w ogóle sporo płacze, wcześniej tyle nie płakała :(

Hej
Ale tak naprawdę płacze czy kwili?moja też czasem zapłacze, ale nie od razu ją biorę na ręce.....

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

Jaka piękna pogoda! Wybieramy się dopiero na spacer bo z francuskiego baba mnie męczyła;)

Haniutek wracaj do nas już na stałe:*:)
Moja rana po CC była jeszcze raz cięta bo miałam krwiaka 3x3cm,i przez kolejny tydzień się czyściła;/
A Majka trafiła do szpitala z zapaleniem ucha, na szczęście to był dopiero początek i szybko się zaleczylo ucho, później wyszedł refluks... Następnie 2 patogenne bakterie w moczu, na szczęście powtórzyli badanie i okazało się ich nie ma, no i anemia, groziło jej przetaczanie krwi, narazie czekamy i za dwa miesiące krew do kontroli :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

U nas też katar się pojawił :( dwa razy lekko żółty teraz już przezroczysty, obserwujemy.
Było ważenie 3440 od piątku 140 g przybrała, położna mówi że ok, butle powiedziała że jeszcze możemy podawać jak się mocno domaga, Ja widzę że jak tak doje sobie to potem jest spokojniejsza i lepiej ssie. No i zauważyłam że na rękach to by spała czy butla czy cyc ale odłożyć panne... Ciężka sprawa, zwłaszcza po kp :) terrortstka. Najgorzej w nocy bo zasypiam często i zapominam Ja odłożyć.

Odnośnik do komentarza

~przyjazna
My dziś mieliśmy wizytę u pediatry i uwaga Leniwiec:D na ropiejące oczko dostaliśmy maść neomecyne 3 razy dziennie. Na bolący brzuszek Delicol do każdego jedzenia 5 kropel i Infacol trzy razy dziennie.

Rower super sprawa :D Ile po cc można sie skusić na przejażdżkę?

A kupiłam pas pociążowy na Gemini i nosze po pare godzin dziennie, bo ten brzuch po cc to taka fałdę nad cięciem ma ble

O jak dobrze (tzn nie dobrze, ale razniej), bo myslalam ze ta falde tylko ja mam.
Ja czekam na konsultacje u gin i tez bede tego pasa uzywac

Odnośnik do komentarza

Nadrobilam :) Przyjazna mnie tez pocieszylas z ta faldka po cc :D ile taki Pas kosztuje ?? :)
Powiem Wam dziewczyny, ze dzisiaj zrobiło mi sie bardzo przykro. Tesciowa do mnie zadzwonila, ze mamy za zimno w domu i ze ona z corkami tak stwierdzily ( były u nas w niedziele ) w domu przez dzien mamy 21- 22 stopnie a do kapania 23 powiedziala, że jej corka nawet w lipcu palila w piecu bo to jest male dziecko i ma miec cieplo. Polozna mi mowila, ze mam dobra temperature wiec tego sie trzymam. Ale przykro mi bo zaprosilam gosci a oni mnie obgadali. Maz jutro do niej zadzwoni to dostanie zjeb... ale i tak mi przykro :/poczulam się tak jakbym chciala zle dla mojej Malutkiej albo ja zaniedbywala :(
Strunka ja obkurczania wg nie czulam a podobno juz jest nizej. A z oczyszczania to jeszcze jest, ale delikatne :)

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Sylwia trzeba bylo babie powiedzieć ze to co ona gada to przeżytek a temperatura u Ciebie jest idealna :D my tez taką mamy, nie przejmuj się!
Za pas zapłaciłam 30zl Canpola trzeba sie zmierzyć bo są różne rozmiary. Przez ta falde nie wchodzę w żadne dżinsy moje bo wszystkie to niskie biodrówki. A to nie dosc ze odstaje to jeszcze takie wrażliwe jest .. Musiałam kupic spodnie typu boj frendy :D

Odnośnik do komentarza

KasiaMamusia
nati91
Czytam na raty i nie pamiętam wszystkiego.
Haniutek, cieszymy się, że wróciłaś do domu i do nas :) dzielna mama :)
Wszystkie dzieciaczki są przeurocze! :)
Zostałam dziś sama, a jeszcze nie czuję się najlepiej.
Wczoraj mała nie spała od 15 do 22 (sporo płaczu) i była już strasznie zmęczona, dlatego obiecałam sobie, że jak tylko zobaczę, że ziewa i potrzebuje snu, to ją uśpię. I co? Dziś spróbowałam, zasnęła, za chwilę przychodzę i już nie śpi, ale nie płacze, tylko patrzy. No dobra. Po jakimś czasie zaczyna kwilić, uspokajam ją, nie jest łatwo, w końcu zasypia i za jakiś czas znowu to samo. No i tak od 14 do 18 nie spała, w końcu ją otuliłam i ze smoczkiem zasnęła. Czy coś zrobiłam źle? Już sama nie wiem. Ale wymęczyła mnie skubana. No i w ogóle sporo płacze, wcześniej tyle nie płakała :(

Hej
Ale tak naprawdę płacze czy kwili?moja też czasem zapłacze, ale nie od razu ją biorę na ręce.....


Na ręce biorę, jak płacze tak, że wiadomo, że się nie uspokoi. Ale czasem jak zaczyna płakać tak jeszcze nie bardzo (ale już nie kwilić), to próbuję ją uspokoić w łóżeczku, czy gdzie tam leży. Właśnie zignorowałam taki lekki płacz, który zazwyczaj wydawało mi się, że musi przerodzić się w większy, a tu zaskoczenie - sama się uspokoiła :)
Dziś już mi się udało ją usypiać w porę dzięki otulaniu, więc jak na razie jest ok. A noc też była bardzo fajna. Choć i tak płacze więcej niż zwykle. Może to jednak jest ten skok.

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6io4p2e2irzwe.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyesqoui9t8.png

Odnośnik do komentarza

Ja sie boje zakładać moje getry i jeansy, ze beda uciskac rane po cc :/ wiec tez musze coś nowego zakupić :)
Mam pytanie czy karmiac piersią mozna brac tabletki antykoncepcyjne?? Bo jak sobie pomysle, ze moglabym zajsc teraz w druga ciaze to az mi sie odechciewa baraszkow. A maz juz czeka :D planuje drugie dziecko, ale teraz to dla mnie za wcześnie. Jeszcze jakis uraz zostal po porodzie :D

Odnośnik do komentarza

Ja chyba też kupię ten pas poporodowy, ake to już po połogu. Dziewczyny czy wam też został wielki brzuch po ciąży. Jak mnie raz wdelo to wygladalam na 5 miesiąc :-( niby zostało 4 kilo to rzucenia, ale oprócz tego brzucha to jeszcze uda i masakra moje stopy nie mieszczą się balerinki. Boję się że czeka mnie zmiana całej garderoby od stóp do głowy. Wróć poprzednia figuro:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09piqvv3v7dr48.png

Odnośnik do komentarza

ajka88
Ja chyba też kupię ten pas poporodowy, ake to już po połogu. Dziewczyny czy wam też został wielki brzuch po ciąży. Jak mnie raz wdelo to wygladalam na 5 miesiąc :-( niby zostało 4 kilo to rzucenia, ale oprócz tego brzucha to jeszcze uda i masakra moje stopy nie mieszczą się balerinki. Boję się że czeka mnie zmiana całej garderoby od stóp do głowy. Wróć poprzednia figuro:-)

Ja nie mam w sumie tylko delikatna fałdka nad cięciem. A waga mniej jak przed ciążą - jest co robić, oj jest. Ja też musiałam zmienić troszkę garderobę, a szczególnie dół ;-) Na pewno i Tobie spadnie zaraz, a jeszcze jak chłopaki zaczną chodzić ;-)
A na pas i ja się skuszę może ta skóra też się ujędrni.

U nas się ustatkowało, skóra u Małych się pogoiła, Nutramigen przyniósł skutki pozytywne :-) i walczyły z małym żelazem i czekamy na masę wizyt u specjalistów. Eh.. wcześniaki..

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsve6ydmpbaj4io.png

Odnośnik do komentarza

Sylwia921125
Ja sie boje zakładać moje getry i jeansy, ze beda uciskac rane po cc :/ wiec tez musze coś nowego zakupić :)
Mam pytanie czy karmiac piersią mozna brac tabletki antykoncepcyjne?? Bo jak sobie pomysle, ze moglabym zajsc teraz w druga ciaze to az mi sie odechciewa baraszkow. A maz juz czeka :D planuje drugie dziecko, ale teraz to dla mnie za wcześnie. Jeszcze jakis uraz zostal po porodzie :D

myślę, że tak, ale i tak zapytam gin, ja bym chciała nuva ring, kiedyś stosowałam przed kilka lat i byłam zadowolona w sumie oboje

Odnośnik do komentarza

EfelinaAa
ajka88
Ja chyba też kupię ten pas poporodowy, ake to już po połogu. Dziewczyny czy wam też został wielki brzuch po ciąży. Jak mnie raz wdelo to wygladalam na 5 miesiąc :-( niby zostało 4 kilo to rzucenia, ale oprócz tego brzucha to jeszcze uda i masakra moje stopy nie mieszczą się balerinki. Boję się że czeka mnie zmiana całej garderoby od stóp do głowy. Wróć poprzednia figuro:-)

Ja nie mam w sumie tylko delikatna fałdka nad cięciem. A waga mniej jak przed ciążą - jest co robić, oj jest. Ja też musiałam zmienić troszkę garderobę, a szczególnie dół ;-) Na pewno i Tobie spadnie zaraz, a jeszcze jak chłopaki zaczną chodzić ;-)
A na pas i ja się skuszę może ta skóra też się ujędrni.

U nas się ustatkowało, skóra u Małych się pogoiła, Nutramigen przyniósł skutki pozytywne :-) i walczyły z małym żelazem i czekamy na masę wizyt u specjalistów. Eh.. wcześniaki..


Mam nadzieję że szybko zniknie:-)
Powodzenia z tymi wizytami, nie zazdroszczę. U nas każde wyjście to wielka wyprawa i szykowanie od samego rana.

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09piqvv3v7dr48.png

Odnośnik do komentarza

~-misiakowata30
Boze dziewczyny ile przeszlyscie bidulki i dzieciaczki Wasze :***
Wspolczuje Wam bardzo :*
Moj Mati tez skrzeczy,normalne :)

Jeju..jestem zla matka :(
Wiem ze wstawalam co 2,5 godziny ale nie wiem chyba nie karmilam Matiego !! Snilam ze to robilam
Wzielam go do wyrka dla ulatwienia i co? Zasypialam..co ciekawe swita.mi ze budzilam sie z budzikiem co 2,5 godz.tego jestem pewna...ale nie plakalal..boze zaglodze go :(
Teraz siedzimy na cycu..niech je do konca...matko...jestem jakas noenormalna...dobrze ze kuzwa do rana tak nie bylo :( pieluszka czysta...boze chyba juz dam spokoj sobie ze spaniem razem..pierwszy raz mi sie zdaarzylo :(

Misiakowata jakby był głodny i płakał to byś usłyszała! Nie zamartwiaj!
Jesteś dobrą matką słyszysz? Nie waż się myśleć inaczej!

Bad.Women super,że już lepiej pozdrawiam gorąco i oby było już tylko lepiej;)

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...