Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Misiakowata moja też miała problemy z kupkami po mleku bebilon, a później podałam jej inne i jak ręką odjął, 3-4 kupy dziennie - takie jak stary chłop!;) fakt że ja też daje herbatke koperkowa, ale jednak, spróbuj może masować brzuszek zgodnie ze wskazówkami zegara i np ciepły okład z pieluchy na goły brzuszek?

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

KasiaMamusia
~Leniiiiiiiwiec
Dzis wieczorem tez mialam cos w rodzaju miksu skok rozwojowy+kryzys laktacyjny! Mala ssala po kapieli i mialam wrazenie, ze na pusto. Jak przekladalam ja nadruga piers (wtedy zazwyczaj wygkada juz jak pijak po dwoch czystych) zaczela lapczywie szukac piersi! I po drugiej to samo ! Lacznie possala 20min. Odlozylam do lozeczka i zasnela. A gdyby byla glodna to chyba by tak latwo nie poszlo, nie?:/ dzis T.z nia byl pidczas jej dlugiego czuwania;) i plakala strasznie... bral na rece, mowil, dawal smoka i nic...i co ? Przyszla mama (czyli ja!!@!;))) powiedzialam czule slowko i dziecko spokojne:)) to bylo takie piekne, ze mnie poznala i uznalamoja obecnosc za cos przyjemnego:)) no dobra-na razie jestem wielkim chodzacym cycem dla niej...ale moze za jakis czas dostrzeze moje wewnetrzne piekno ;)))))))

Witam:)
Lubię to! :D to takie mądre!
Czekamy na wizytę jak na zbawienie...znowu rano CRP mi pobierali,wczoraj wieczorem pytam spadło?Będzie dobrze się obniży... Wrrrr
Ale ptaszki pięknie śpiewają:) (za oknem)

Trzymam kciuki! :*
My też byśmy już chciały wyjść, taka ładna pogoda!

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

U nas tez Nocka dosyć ładna. Synek budził się co trzy godziny, tylko przewinęłam, zjadł cyca i spać. Nawet dziś dużo nie protestował i spał w swoim łóżeczku.
Dziś córka w domu,nie puszczam jej do przedszkola, bo jeszcze wczoraj temperaturę miała 37.7.
Mamy dziś wizytę u neonatologa, wiec powolutku trzeba wstawać i ogarniać całą naszą trójkę:)

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2hdge8cnu6ky8.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

A ja dziś zostawiam córcię z tatusiem i lecę na szybkie zakupy. Przez ten brzuszek i jeszcze wrażliwą bliznę po cc nie mam co na tyłek włożyć..wszystkie jeansy biodrówki dopasowane, nawet dresy zbyt przylegają tu gdzie rana. Chyba kupie sobie boj frendy :D a tak nie lubię tego typu spodni :/

Wczoraj stanęłam na wagę i oczom nie wierze mowie do m :) jeszcze trzy kg do wagi sprzed ciąży:D

Odnośnik do komentarza

Misiakowata u nas był problem bo od ostatniej smolki nie było kupki normalnej i to znaczyło że mała słabo je. Położna powiedziała że jakby była choć jedna to ok na kp kupy mogą być codziennie i raz na tydzień, po mm poszły 3 Ale one są zupełnie inne, normalnie brązowe, tyle że rzadkie i potem już poszły te z mojego mleka - taka musztarda czy jajecznica jak kto woli. I teraz mamy tylko takie 1-2 na dobę

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :*
Ciesze sie, ze u was wszystko powolutku i w jak najlpeszym porzadku:)
My z córcia w domku. Malutka ma juz miesiac okrągły.
Blizna po cc swędzi i czucie powoli wraca. Ale od połogu orzypaletala sie infekcja układu moczowego. Swędzi piecze i frustruje w nocy. Chyba antybiotyk bedzie nieunikniony.
Czy u was tez maluchy płaczą jak sie ubiera je na spacer? U nas wchodzi w grę opcja na śpiocha inaczej jest ciezko.
Bo najpierw jest płacz potem kupa i siku i znow płacz, cyc i tak w kółko aż nie padnie ze zmęczenia...

Odnośnik do komentarza

To koje dziecko to ewenement. Gondola jest fe bo nic nie widzi, najlepiej w maxi cosi. Ale znow jak mama nie trzymaniem jest złe... Bo musi w oczka lukać.

I sie juz zaczelam zastanawiać conjest ze mną nie tak... I czy inne dzieci tez płaczą.
Czekam na chustę i moze to bedzie opcja.

Brzuszek tez potrafi bolec i wtedy to juz przerąbane.!koja księżniczka w zasiusianej pieluszce nie posiedzi jestbodrazu płacz

Odnośnik do komentarza

Haneczka super że się odezwałas :) moja mała płacze przy ubieraniu na pole ale z braku cierpliwości, to chyba ma po mnie;)

Kamilla u mnie (Poszlam przy okazji z tą raną po CC)
Badała ginekologicznie, sprawdziła czy macica jest obkurczona i czy rozwarcie się stentegowalo, że już go nie ma, później tylko USG rany mi zrobiła dopochwowe i normalne i zapytala o krwawienie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

No bo za 2tyg konczy mi sie polog i musze wiedzieć co ten moj szaman ma zrobic:D slyszalam ze cytologię robią??

Haneczka moze twoja mala poprostu chce byc przy mamusi :) moja juz mnie sterroryzowała mam wrażenie, na rękach by caly czas byla.. Z jednej strony ja biorę bo potrzebuje bliskości, a z drugiej nie chce żeby się przyzwyczaiła, a kręgosłup. Juz mi wysiada:( niby tylko 4kg...

Odnośnik do komentarza

~-misiakowata30
Magdallena bedzie dobrze :*
Izabel no wyrabiam sobie tak.nawyk..najpier pielucha potem piers..
Nadal kupy nie ma ..to juz ponad dobe i czuc jego baki...
To zaparcie???pije duzo wody..dziwne

Ledwo na oczy patrze :/

Misia ja czekam aż Nikoluś poje wtedy jak idą "grzmoty" to po prostu po 1 karmieniu zmiana pieluszki,pozycja pionowa do odbicia i jeśli chce to dostaje znowu cyca ale drugiego
Najgorsze jak chwyci jak już pije to aż ulgę czuję, popękane są no ale co zrobić damy radę, pozytywne myślenie:)

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

KasiaMamusia
~-misiakowata30
Magdallena bedzie dobrze :*
Izabel no wyrabiam sobie tak.nawyk..najpier pielucha potem piers..
Nadal kupy nie ma ..to juz ponad dobe i czuc jego baki...
To zaparcie???pije duzo wody..dziwne

Ledwo na oczy patrze :/

Misia ja czekam aż Nikoluś poje wtedy jak idą "grzmoty" to po prostu po 1 karmieniu zmiana pieluszki,pozycja pionowa do odbicia i jeśli chce to dostaje znowu cyca ale drugiego
Najgorsze jak chwyci jak już pije to aż ulgę czuję, popękane są no ale co zrobić damy radę, pozytywne myślenie:)

ja w nocy sie obudzilam na karmienie- lewy cycek jakby mial wybuchnac, wkladka przeciekla, koszulka mokra... maladostawilam, taaaaka ulga... ale ona je po 6-10min i ie zawsze czuje ulge. dzis do prawej piersi przystaawialam ja 3 razy zeby byla pusta :P

Odnośnik do komentarza

kamillla
KasiaMamusia
~-misiakowata30
Magdallena bedzie dobrze :*
Izabel no wyrabiam sobie tak.nawyk..najpier pielucha potem piers..
Nadal kupy nie ma ..to juz ponad dobe i czuc jego baki...
To zaparcie???pije duzo wody..dziwne

Ledwo na oczy patrze :/

Misia ja czekam aż Nikoluś poje wtedy jak idą "grzmoty" to po prostu po 1 karmieniu zmiana pieluszki,pozycja pionowa do odbicia i jeśli chce to dostaje znowu cyca ale drugiego
Najgorsze jak chwyci jak już pije to aż ulgę czuję, popękane są no ale co zrobić damy radę, pozytywne myślenie:)

ja w nocy sie obudzilam na karmienie- lewy cycek jakby mial wybuchnac, wkladka przeciekla, koszulka mokra... maladostawilam, taaaaka ulga... ale ona je po 6-10min i ie zawsze czuje ulge. dzis do prawej piersi przystaawialam ja 3 razy zeby byla pusta :P

.

Mam tak samo mogłabym bliźniaki wykarmić. Cyrkoniami kokosy jak mała pośpi więcej na 3 h. A polozna krzyczy odpuścić laktator póki co...
Na dodatek te piersi w sensie gruczołu mam nadal tkliwe. I czuje ta mleczna produkcje w postaci takiego mrowienia

Odnośnik do komentarza

Zazdroszczę nadmiaru mleka. Ja po kryzysie w swieta gdy nie mialam już ani kropli (ostatnie 5ml odciagnelam laktatorem) nie mogę wyprodukować odpowiedniej ilości i muszę na jedno karmienie dawać dwie piersi. A poza tym mam duże piersi i po kilku minutach ssania robią się sflaczale to mój synek nie za bardzo chce wtedy uchwycić brodawke. Za miekko mu chyba. Wiec sie męczymy:(

Odnośnik do komentarza

Zu2ia
maqdallena
Misiakowata, moja Inga do ok 2 tygodnia mało kupek robiła, nawet się zdarzało że była jedna na dwa dni. Na kontroli neonatolog powiedziała, że to zupełnie normalne jest. Nawet może jedną na tydzień zrobić i będzie dobrze.

Tylko Misiakowata dokarmia mm wiec kupa powinna byc czesciej.
Moj starszak będąc w większości na mm robił jedna na dwa dni (pamietam zd zawsze o tej samej godzinie, z zegarkiem w ręku ;)).

Misiakowata a jakie dajesz mm? Mały pręży sie jakby nie mogl zrobic kupy?

hej :D no z Babydream..ale aleeeeeeeeeeeee od wczoraj nie jedlismy mm :)noc na piersi,rano tez :)jestem z siebie dumna..ale usnęłam dopiero ok 6 i niedawno wstałam..usnęłam z małym przy piersi hehe
Minius wrócił z pracy to tylko na druga strone sie obróciłam ,dałam cyca i dalej spać :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Jesli odciąganie laktatorem to nie sugerujcie sie ze jesli odciągnięcie np tylko 10ml to macie mało mleka. Laktator to nie dziecko i nigdy nie odciągnie tyle samo co mały ssak. Podam przykład mojej bratowej: trójkę dzieci wykarmiła piersią (wszystkie 3 byly niezłymi pulpetami) a jak chciała odciągać to udało jej sie dosłownie kilka kropel (rożnymi laktatorami).

Jak dobrze posiedzieć sobie w spokoju u fryzjera :) chwilo trwaj :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl2n0amowleixu.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm17vkmfcs.png

Odnośnik do komentarza

olka135
Misiakowata moja też miała problemy z kupkami po mleku bebilon, a później podałam jej inne i jak ręką odjął, 3-4 kupy dziennie - takie jak stary chłop!;) fakt że ja też daje herbatke koperkowa, ale jednak, spróbuj może masować brzuszek zgodnie ze wskazówkami zegara i np ciepły okład z pieluchy na goły brzuszek?

specjalnie się nie prezy czy coś..brzuszek masowałam i robilam taki masaż nózkami na brzuszek..baki ma jak stary rybak...chyba jadłam cebulki trochę i one takie własnie jak po cebuli..dziś dostanie butle mm niestety bo ja musze na szwy i do urzedu..ech..

zmykam doczytam Was później :* Miłego dnia :*

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...