Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość -misiakowata30

Czesc sloneczka:)
Kasiamamusia gratkiiii :) Mati tylko 1 cm wyzszy :)
Leniwiec a pewnie ze sie ciesze :) nic nie swedzi :)
Tylko doskwiera obkurczanir i plecy...przejdzie :)
No a ja uwierzylam w te maty hehe
My spalismy do 10:-)
Aga fajny piesio ksiecia :)
Rednails czuje ze wieczorem sie zacznie :)

Odnośnik do komentarza

Ernesto
Jola współczuję tych męk, dla mnie jesteś wielka !

Misiakowata fajna Misiowa rodzinka, słodko wyglądacie.

KasiaMamusia trzymam kciuki.

U nas bilirubina spada. Mała troszkę przytyła waży już 3700. Planuję zakup wgi, zeby móc kontrolować ile przybiera na moim mleku. Któraś może ma i poleca jakiś model? Ja się zastanawiam nad dwoma Med Tech TM Baby2 i Nuvita.

Monimoni jak to jest z probiotykami? Podobno dzieciom po cc gorzej pracują jelita. Czy trzeba zasiedlać je bakteriami? Co Twoja mama o tym sądzi?
Wogóle dziewczyny po cc dostawałyście coś na jelita dla dzieci?
Mojej Paulince pieluchy trzeba czesto zmieniać conajmniej 6-10 razy dziennie. Kupki raczej rzadkie idą.

Co do karmienia piersią to przystawiam ile się da i wspieram się laktatorem. Czasami nie mogę soie pozwolić by mała 2h wisiała na cycu. Odciągam i daję jej z butelki.

U mnie z dolegliwości pociążowych bardzo boli kręgosłup :( Trochę pochodzę i czuję się jak Quasimodo :(

No i mam pytanie do tych dziewczyn co już badanie bioderek zaliczyły. Na czym to padanie polegało?

Ja nie mialam nic dawac Hani o zadnych probiotykach nikt nie mowil...

Hania kupe robi ciagle:D Prawie kazde przewiniecie jest z nia zwiazane :D Paczka pieluch starcza nam na 2 gora 3 dni (30 szt.). No ale ona je jak oszalala ostatnio potrafi miec jeden posilek w ciagu dnia z 210ml a pozostale z 150ml. Czasem moze jak szybciej sie obudzi to 90ml ja zaspokoi.

Ja wczoraj bylam u neurologa i dostalam multum badan z krwi: morfologia sod potas magnez tsh ft3 i ft4 oraz skierowanie na EEG.
Podobno po badaniu tym podstawowym ( reka smyranie i mloteczek) neurologicznie wszystko jest ok. Mam nadzieje ze to wszystko to powiklania po znieczuleniu i polaczenie stresu ze zmeczeniem.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Aga2801
KasiaMamusia gratulacje.
Misiakowata super rodzinka. :*
Mi wczoraj skończyła się umowa i dziś dowiedziałam się ze muszę dzieciaki zgłaszać do ubezpieczenia. Muszę o to poprosić mamę bo ojciec Asi i Angeliki chyba nie jest ubezpieczony a Pawełek jak narazie nie ma ojca.
Mam niezły cyrk z Gapą. Tylko zejde z łóżka a on już jest przy małym.

Ojjj kurcze to sie narobilo z tym.ubezpieczeniem...

A Gapa jest fajoski. Podobno dzieciaki dobrze sie wychowuja ze zwierzetami. Musisz tylko uwazac na tego wlochatego ancymona :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

KasiaMamusia gratulacje :)
Rednails nie smutaj juz niedługo :)
Leniwiec ja tez sie nabralam :) mialam pisac, ze pewnie Miskowata z Kamila sie zalapie :D
Miskowata jak masz zastoj i takie grudki to jak karmisz Matiego to sobie to masuj caly czas. Mi juz po jednym karmieniu zeszly :D
MamaMi z ta krwia mozna karmic tylko dzidzius ja zwraca bo nie przetrawi krwi. Mam nadzieje, że wszystko szybko sie zagoi. Ja tez mialam tylko 2 dni problemy z sutkami, ale dzieki mojej wspanialej poloznej przykladam bezboleśnie przed i po smaruje swoim mlekiem no i Mala je szybciej :)
Ernesto ja tez jestem po cc i moja Mala robi duzo kupek. Ale polozna mowila, ze to sie unormuje. Juz jest troche lepiej. Bo nie raz co karmienie byla kupka :)

Odnośnik do komentarza
Gość leniwieeeec

Aleee nieee, te maty mialy byc dla wszystkich marcowek (bo mamy najwiecej postow :-D)
Kalae, w pierwszej wersji chcialam napisac, ze Gemini wysle cos do kazdego, kto zrobil u nich zakupy za min.100 zl ;P

RedNails, fajnie byloby dzis urodzic :) Taka ladna data :D
Nie dosc, ze piekny kwiecien, to jeszcze prima aprilis :-)
No i niedaleko do urodzin e-cioci leniwca (7.04 :-))

Jeszcze wracajac do tych przezyc po porodzie, to mysle, ze jak juz dziecko jest po drugiej stronie brzucha, to jestesmy pozostawione same sobie troche. Wszyscy skupiaja sie na dziecku (z nami wlacznie). Najwazniejsze, ze jest, ze jest zdrowe i my zyjemy ;) A reszta to juz szczegoly... Tylko czesto dla nas te szczegoly sa bardzo wazne, zeby przetrawic jak nalezy porod. Z drugiej strony, dziecko skutecznie odwraca uwage od tego, co przeszlysmy, ale mysle, ze i tak swoje trzeba przeplakac. Dobrze, ze mamy siebie. Bo nikt jak inna kobieta po porodzie nas tak dobrze nie zrozumie.
T. byl prz moich 3,5-godzinych partych, ale on potrafi juz myslec o drugim dziecku. Mnie przerazaja takie mysli.

A tak swoja droga, jak RedNails urodzi, to moze jakis zlocik marcowek ?? :D

Odnośnik do komentarza

Ja przeciwniczka zwierząt w domu muszę pilnować psa :*. Dobrze ze on ma włosy a nie sierść. Uważać na niego trzeba bo to szczeniak,ma dopiero 9 tygodni.

Mój łobuziak robi kilka razy kupkę a pierdziochy u niego jak u starego. :) Ostatnio w nocy budzi się około 1.30 3.30 i o 6 . Niestety potrafi marudzić między 21.30- 23 być może to jest kolka ale pamiętam że Angelika jak miała kolke to dużo bardziej płakała.

Odnośnik do komentarza

leniwiec - ta wersja byłaby bardziej wiarygodna, choć zapomniałam że dziś prima aprilis.

moja w nocy robi 2 lub 1 pobudke 24,1 i ok 3,4 potem około 6,7 no ale to zaliczam już do dnia, choć może nieprawidłowo
wczoraj coś nie mogła zasnąć i dopiero przed 23 zasnęła, a zazwyczaj po 21 zasypia

Odnośnik do komentarza

Madika to twoja córcia bardzo dużo je. Nie boli jej brzuszek? Bo mój siostrzeniec tez dużo jadł mm i potem co któryś dzień na pogotowiu byli bo tak płakał. Ja nie wiem ile mój synuś je,bo tylko na cycu. Ale zwiększył czas z 6 minut do nawet 19:)
Właśnie jesteśmy po spacerku.
Mamusie starszaków, czy już chodźcie z maluszkami odbierać dzieci ze szkoły, przedszkola? Ja jeszcze nie byłam, boję się skupisk chorób. A mąż już mi marudzi że nie może się wyrobić z pracą, bo za krótko pracuje jak musi odbierać córkę z przedszkola.

Odnośnik do komentarza

Madika
Ernesto
Jola współczuję tych męk, dla mnie jesteś wielka !

Misiakowata fajna Misiowa rodzinka, słodko wyglądacie.

KasiaMamusia trzymam kciuki.

U nas bilirubina spada. Mała troszkę przytyła waży już 3700. Planuję zakup wgi, zeby móc kontrolować ile przybiera na moim mleku. Któraś może ma i poleca jakiś model? Ja się zastanawiam nad dwoma Med Tech TM Baby2 i Nuvita.

Monimoni jak to jest z probiotykami? Podobno dzieciom po cc gorzej pracują jelita. Czy trzeba zasiedlać je bakteriami? Co Twoja mama o tym sądzi?
Wogóle dziewczyny po cc dostawałyście coś na jelita dla dzieci?
Mojej Paulince pieluchy trzeba czesto zmieniać conajmniej 6-10 razy dziennie. Kupki raczej rzadkie idą.

Co do karmienia piersią to przystawiam ile się da i wspieram się laktatorem. Czasami nie mogę soie pozwolić by mała 2h wisiała na cycu. Odciągam i daję jej z butelki.

U mnie z dolegliwości pociążowych bardzo boli kręgosłup :( Trochę pochodzę i czuję się jak Quasimodo :(

No i mam pytanie do tych dziewczyn co już badanie bioderek zaliczyły. Na czym to padanie polegało?

Ja nie mialam nic dawac Hani o zadnych probiotykach nikt nie mowil...

Hania kupe robi ciagle:D Prawie kazde przewiniecie jest z nia zwiazane :D Paczka pieluch starcza nam na 2 gora 3 dni (30 szt.). No ale ona je jak oszalala ostatnio potrafi miec jeden posilek w ciagu dnia z 210ml a pozostale z 150ml. Czasem moze jak szybciej sie obudzi to 90ml ja zaspokoi.

Ja wczoraj bylam u neurologa i dostalam multum badan z krwi: morfologia sod potas magnez tsh ft3 i ft4 oraz skierowanie na EEG.
Podobno po badaniu tym podstawowym ( reka smyranie i mloteczek) neurologicznie wszystko jest ok. Mam nadzieje ze to wszystko to powiklania po znieczuleniu i polaczenie stresu ze zmeczeniem.

Madika ja niedowlady rąk i nóg mam od czasu porodu pierwszej córki. Zaczęło się kilka miesięcy po porodzie. Do tego mam często zaburzenia równowagi, uczucie ciśnienia w głowie. Odwiedziłam juz wielu lekarzy a neurolog nawet wysłał mnie do psychiatry!!! Niech sama sobie idzie. Przed porodem nic mi nie dolegało. Wyniki mam dobre, a mimo wszystko samopoczucie fatalne bardzo często. No i tez leczę się na tarczycę, może coś w tym jest?
Także głowa do góry, nie jesteś sama. Ja tak się mecze juz 6 lat i nie raz już nie miałam siły:( ciąża i poród to wielki wysiłek czasami nasze zdrowie niestety od tego momentu może bardzo podupaść.

Odnośnik do komentarza

niuska_aw
Madika to twoja córcia bardzo dużo je. Nie boli jej brzuszek? Bo mój siostrzeniec tez dużo jadł mm i potem co któryś dzień na pogotowiu byli bo tak płakał. Ja nie wiem ile mój synuś je,bo tylko na cycu. Ale zwiększył czas z 6 minut do nawet 19:)
Właśnie jesteśmy po spacerku.
Mamusie starszaków, czy już chodźcie z maluszkami odbierać dzieci ze szkoły, przedszkola? Ja jeszcze nie byłam, boję się skupisk chorób. A mąż już mi marudzi że nie może się wyrobić z pracą, bo za krótko pracuje jak musi odbierać córkę z przedszkola.

Brzuszek jej nie boli bo tak jak pisalam co sie obudzi to kupa w majtach :D Oprocz tego pryka jak rosly chlop...
Poza tym jak jest glodna to bardzo placze i dopiero uspokaja sie jak sie naje...

Moze w przyszlym tygodniu pediatra do nas przyjdzie to ciekawe co powie... No na bank zaokraglila sie bo brzucho ma jak gruszka buzie pyzata i moja mama stwierdzila ze nawet dupka jej sie zaokraglila :D Przedwczoraj wazyla juz 3550g a przy wyjsciu ze szpitala bylo 2740g.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza
Gość EwelinaCzCzy

Dziewczyny jak któraś ma problemy z brodawkami to zaciskajcie zeby to przejdzie;) ja też miałam całe poranione sutki, płakałam z bólu gdy przychodziło do karmienia, do tego zrobił mi się zastój, a potem zapalenie piersi, musiałam brać antybiotyk. Pierś mnie tak bolała że masakra. Ale to wszystko przeszło. Teraz mogę karmić piersią. Aha i jeszcze polecam femaltiker jeśli któraś ma mało pokarmu, bo ja przez antybiotyk miałam dużo mniej i mała nie dojadala, a teraz po tym mi się rozchulala laktacja i mała śpi więcej bo wkoncu jest najedzona ;)

Odnośnik do komentarza

niuska_aw
Madika
Ernesto
Jola współczuję tych męk, dla mnie jesteś wielka !

Misiakowata fajna Misiowa rodzinka, słodko wyglądacie.

KasiaMamusia trzymam kciuki.

U nas bilirubina spada. Mała troszkę przytyła waży już 3700. Planuję zakup wgi, zeby móc kontrolować ile przybiera na moim mleku. Któraś może ma i poleca jakiś model? Ja się zastanawiam nad dwoma Med Tech TM Baby2 i Nuvita.

Monimoni jak to jest z probiotykami? Podobno dzieciom po cc gorzej pracują jelita. Czy trzeba zasiedlać je bakteriami? Co Twoja mama o tym sądzi?
Wogóle dziewczyny po cc dostawałyście coś na jelita dla dzieci?
Mojej Paulince pieluchy trzeba czesto zmieniać conajmniej 6-10 razy dziennie. Kupki raczej rzadkie idą.

Co do karmienia piersią to przystawiam ile się da i wspieram się laktatorem. Czasami nie mogę soie pozwolić by mała 2h wisiała na cycu. Odciągam i daję jej z butelki.

U mnie z dolegliwości pociążowych bardzo boli kręgosłup :( Trochę pochodzę i czuję się jak Quasimodo :(

No i mam pytanie do tych dziewczyn co już badanie bioderek zaliczyły. Na czym to padanie polegało?

Ja nie mialam nic dawac Hani o zadnych probiotykach nikt nie mowil...

Hania kupe robi ciagle:D Prawie kazde przewiniecie jest z nia zwiazane :D Paczka pieluch starcza nam na 2 gora 3 dni (30 szt.). No ale ona je jak oszalala ostatnio potrafi miec jeden posilek w ciagu dnia z 210ml a pozostale z 150ml. Czasem moze jak szybciej sie obudzi to 90ml ja zaspokoi.

Ja wczoraj bylam u neurologa i dostalam multum badan z krwi: morfologia sod potas magnez tsh ft3 i ft4 oraz skierowanie na EEG.
Podobno po badaniu tym podstawowym ( reka smyranie i mloteczek) neurologicznie wszystko jest ok. Mam nadzieje ze to wszystko to powiklania po znieczuleniu i polaczenie stresu ze zmeczeniem.

Madika ja niedowlady rąk i nóg mam od czasu porodu pierwszej córki. Zaczęło się kilka miesięcy po porodzie. Do tego mam często zaburzenia równowagi, uczucie ciśnienia w głowie. Odwiedziłam juz wielu lekarzy a neurolog nawet wysłał mnie do psychiatry!!! Niech sama sobie idzie. Przed porodem nic mi nie dolegało. Wyniki mam dobre, a mimo wszystko samopoczucie fatalne bardzo często. No i tez leczę się na tarczycę, może coś w tym jest?
Także głowa do góry, nie jesteś sama. Ja tak się mecze juz 6 lat i nie raz już nie miałam siły:( ciąża i poród to wielki wysiłek czasami nasze zdrowie niestety od tego momentu może bardzo podupaść.

O kurcze Niuska to az tak moze sie utrzymywac?
Ja jak bede miala wszystkie wyniki to pojde z nimi do mojego endo bo przy hashimoto niby sa mozliwe skurcze miesni... Ale ja troche zaczynam sie bac mala w nocy a juz nie mowie o tym zeby zostac z nia sama...

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Ernesto
Jola współczuję tych męk, dla mnie jesteś wielka !

Misiakowata fajna Misiowa rodzinka, słodko wyglądacie.

KasiaMamusia trzymam kciuki.

U nas bilirubina spada. Mała troszkę przytyła waży już 3700. Planuję zakup wgi, zeby móc kontrolować ile przybiera na moim mleku. Któraś może ma i poleca jakiś model? Ja się zastanawiam nad dwoma Med Tech TM Baby2 i Nuvita.

Monimoni jak to jest z probiotykami? Podobno dzieciom po cc gorzej pracują jelita. Czy trzeba zasiedlać je bakteriami? Co Twoja mama o tym sądzi?
Wogóle dziewczyny po cc dostawałyście coś na jelita dla dzieci?
Mojej Paulince pieluchy trzeba czesto zmieniać conajmniej 6-10 razy dziennie. Kupki raczej rzadkie idą.

Co do karmienia piersią to przystawiam ile się da i wspieram się laktatorem. Czasami nie mogę soie pozwolić by mała 2h wisiała na cycu. Odciągam i daję jej z butelki.

U mnie z dolegliwości pociążowych bardzo boli kręgosłup :( Trochę pochodzę i czuję się jak Quasimodo :(

No i mam pytanie do tych dziewczyn co już badanie bioderek zaliczyły. Na czym to padanie polegało?


Chcialam dołaczyc sie do pytania Ernesto o ten probiotyk. Mi w szpitalu zalecili diclofor w saszetkach przez 30 dni z woda dziecku podawac ale moja polozna twierdzi ze ona by nie podawala ze jej zdaniem to troche komercyjne, firmy farmauceutyczne przekonuja lekarzy by sprzedac te produkty...my nawet probke ze szpitala dostalismy....ale sama nie wiem kogo teraz sluchac nawet kupilam ten probiotyk. Co wy uwazacie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Gość -misiakowata30

Leniwiec bardzo dobrze to napisalas ,zgadzam sie w zupelnosci,ze swoje trzeba przetrawic..opieka nad kruszynka nie pozwala sie calkiem zaglebiac w traumie ale jednak..ja wczoraj nie planowalam lez..
A dzis elegancko :-) dalismy rade sami :-)
zrobic dwa prania

Odnośnik do komentarza
Gość Karola1991

misiakowata30 zmykaj, zmykaj! A dziewczyny, jak tam z wizytą szczepienną, któraż z was ma wyznaczoną na połowę kwietnia, ja trochę się boję, jeszze nie podjęliśmy decyzji jakimi szczepionkami będziemy szczepić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...