Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Haneczko gratulacje, obys szybko nabrala sil po tych meczarniach. Teraz juz bedzie tylko lepiej. Patrzenie na malenstwo wszystko wynagradza.
Kamila, a Ty juz jestes tyle po terminie, jak masz w suwaczku? I nic nie robia?
U mnie cisza kompletna. Wczoraj chcialam pojsc jednak prywatnie na wizyte, ale straszne bylo oblezenie, trzeba sie zapisac kilka dni wczesniej. W czwartek mam wizyte na nfz. Jak sama lek nie będzie chciała mnie zbadac to wymusze, najwyżej zla na mnie bedzie.
Moj maz dzis ni stad ni z owad jak sie obudzil zapytal czy do szpitala dzis jedziemy rodzic. Heh, pierwszy raz mu sie zdarzyło tak zainteresowac.

http://global.thebump.com/tickers/tt1d0300

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Haneczka wielkie gratulacje :)
myślałam że czasy się zmieniły od mojego porodu sn 16 lat temu.."młoda zdrowa urodzi sama.." szkoda słów i bardzo mi przykro że musiałaś przez to wszystko przechodzić. U mnie w szpitalu podobno zmieniło się na tyle że jeśli nie ma postępu po 6-10 godzinach i ciężarna chce to zapada decyzja o cc.

A swoją drogą to co działo się z tętnem malutkiej wiadomo ?
Jak pośpisz to napisz więcej :) ile waży czy karmisz itd..
ide się wpisać do tabelki, mam nadzieję że nic nie zepsuję :D

Odnośnik do komentarza
Gość Leniiiiiiiwiec

Haneczka gratulacje ! Doskonale Cie rozumiem :) ja wczoraj jeszcze raz musialam opowiedziec jak sie czulsm T.pomimo, ze juz to wie... pierwszy raz puscily mi emocje i poplakalam :)
Ale dziewczyny, pocieszajace jest to, ze juz pewnie wyczerpalysmy limit trudnych porodow i Wasze pojda jak po... olejku ze slodkich migdalow.
Co do zoltaczki to pediatra nie mowila ze cos jest nie tak. Tylko ta polozna juz przy wyjsciu patrzac na mala. Dzis T.lezal przy niej i on ma taka troche sniada skore... moze tak juz Eliza bedzie miala... bo zolci jako takiej nie widze...
Mleko podaje jej swoje. Nie chce kombinowac. Jak cos podjedziemy do lab.zrobic bad.krwi na bilirubine, zeby nie schizowac. W pon mamy polozna wiec ja tez zapytam.
Maqdallena, a Wasza Inga jakie misla wartosci przy wyjsciu do domu? Badana bilirubimetrem czy krew? Jak twoje naciecie? Mi lekarz przepisal ketonal ale jakos boje sie go brac... ale boli przy chodzeniu i siedzeniu (czego praktycznie nie robie). Wczoraj w ogole gin taki zarcik na wizycie przed wypisem : dzien dobry, prosze usiasc;)))
Kamilla, porod Cie wezmie niczym mnie niedzwiedz we snie!Na pewno w ten weekend!;))

Odnośnik do komentarza

~Leniiiiiiiwiec
Haneczka gratulacje ! Doskonale Cie rozumiem :) ja wczoraj jeszcze raz musialam opowiedziec jak sie czulsm T.pomimo, ze juz to wie... pierwszy raz puscily mi emocje i poplakalam :)
Ale dziewczyny, pocieszajace jest to, ze juz pewnie wyczerpalysmy limit trudnych porodow i Wasze pojda jak po... olejku ze slodkich migdalow.
Co do zoltaczki to pediatra nie mowila ze cos jest nie tak. Tylko ta polozna juz przy wyjsciu patrzac na mala. Dzis T.lezal przy niej i on ma taka troche sniada skore... moze tak juz Eliza bedzie miala... bo zolci jako takiej nie widze...
Mleko podaje jej swoje. Nie chce kombinowac. Jak cos podjedziemy do lab.zrobic bad.krwi na bilirubine, zeby nie schizowac. W pon mamy polozna wiec ja tez zapytam.
Maqdallena, a Wasza Inga jakie misla wartosci przy wyjsciu do domu? Badana bilirubimetrem czy krew? Jak twoje naciecie? Mi lekarz przepisal ketonal ale jakos boje sie go brac... ale boli przy chodzeniu i siedzeniu (czego praktycznie nie robie). Wczoraj w ogole gin taki zarcik na wizycie przed wypisem : dzien dobry, prosze usiasc;)))
Kamilla, porod Cie wezmie niczym mnie niedzwiedz we snie!Na pewno w ten weekend!;))

też myślę, że kamila to znienacka urodzi, raz dwa i już :)

nie wiem jak u was, ale u mnie swieci słońce, może połóż Elizę tak do słońca

Odnośnik do komentarza

Naprawdę podziwiam was które urodziły szybko naturalnie. Bo jest to duży wysiłek i nie lada wyzwanie. Ale jak sobie słuchajcie to przypomnę to jestem jak w traumie.
U mnie tez było młoda ma świetne warunki do rodzenia szkoda ciąć. Ale jak sobie pomyśle ze zaczęły mi z tego bólu puszczać juz zwieracze to trauma. Mało tego wiecie ze zatrzymał mi sie mocz w pęcherzu:/ lol około 1,5 l i to mogło wstrzymać tez skuteczni akcje. Co to był za ból. A ciecie to było kolejne science fiction bo tych męczarniach. Najpierw znieczulenie Zop w tych bólach bo gaz nie pomagał a pozniej podpajecze... Limit narkotyków czyt środków znieczulających wyczerpany:)

Nasz skarb Wanda ma 57 cm wazy 3260 gram i urodziła sie po 21.
Cyknie zdj i postaram sie wstawic

Odnośnik do komentarza
Gość -misiakowata30

Czesc dziewczyny :D
Net mi w lapku nie dziala i musze meczyc sie na telefonie..
Gratuluje Ci Nati..kurcze wkoncu sie udalo :) opis porodu niczym film sensacyjny :) odpoczywajcie teraz :*

Haniutek znam to! Najlepsza obrona jest atak..moja to samo..jak jej sie prawde powie to zaczyna wydrapywac z przeszlosci zamiast przyjac na klate i cos zmienic..
Nie przejmuj sie..trzeba sie zdynsansowac zeby nie niszczyc swojej rodziny ktora teraz tworzymy..owszem to ze urodzila,wychowala ok..ale skoro teraz obie jestesmy dorosle to tak sie zachowujmy :)a nie dziecinada hehe
Olej to..niedlugo bedziesz miala kolejny skarb na sercu :D
Czytam dalej :)

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Ajka, Nati gratuluję!

Czegoś nie rozumiem. Jola dostałaś w przychodni Bonifratrów inną listę rzeczy do szpitala niż ja na ich SR? A to, że nie mam konsultacji anestezjologa już całkowicie przekreśla możliwość zzo?

Haniutek pamiętaj, że za to ty jesteś wspaniałą mamą!


Z tego co zasłyszalam w poczekalni u anestezjologa to brak tej zgody nie przekreśla mozliwosci znieczulenia ale ponoć ciezko tam zlapac anestezjologa w tym momencie co potrzeba wiec lepiej miec papier ale spokojnie trzeba byc dobrej mysli ze akurat bedzie mniej zajety:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s82c32i0uff4z.png

Odnośnik do komentarza

~Leniwiecccc
Kamilla,tez tak myslalam. W nd mowilam do T., ze bede sie meczyc z oksytocyna i i tsk zrobis cesarke bo nie zadziala ;)

Kalae, na slonce ? A to pomoze ? Czy zeby dobre zdjecie zrobic ???;)

Leniwiec, moja położna też mówiła że w razie żółtaczki do okna wystawiać na słoneczko. A w razie dużej żółtaczki żeby na kilka dni przejść na mm i ratować laktację laktatorem. Podobno przetestowane na wielu dzieciaczkach i na mm pięknie żółtaczka schodzi.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr3e5ekflq3mjf.png

Odnośnik do komentarza

Haneczkaa, gratulacje!
Najważniejsza teraz jest wasza córunia, a Ty powinnaś dostać za to wszystko medal. Wypoczywaj i czekamy na zdjęcia :)

Dziewczyny, rano próbowałam ogarnąć trochę naszą tabelkę, ale sporo dziewczyn nie ma z tych co się udzielają, więc przepraszam za wybiórcze informacje ;) Leniwca też chciałam wpisać ale na tel nie dotarłam do podstawowych informacji :D Leniwcowa Mamo, wybacz! :D

http://www.suwaczki.com/tickers/o148jw4zryx0935t.png

http://www.suwaczki.com/tickers/74dianliy9gjlbfs.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...