Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny ciesze sie, ze piszecie, ze nie dociera za bardzo do Was, ze za niedlugo Maleństwa beda po drugiej stronie bo juz sie obwinialam, ze jestem jakas dziwna :D juz sie nie moge doczekać a z drugiej strony mysle jak to będzie, ze zaraz jakas Mala istotka będzie zalezna tylko ode mnie i bedzie lezala w łóżeczku. O mamuniu :D
Renatka sliczna Karolinka :) mam ta sama opaske dla Martynki i pajacyk ten sam :) chociaz to moze sa body bo tez w tym wzorze widzialam :D
Leniwcu trzymam kciuki zebys byla nastepna bo juz widzę jak sie nie mozesz doczekać :)

Odnośnik do komentarza

~Leniiiiiiiwiec
Wpisze sie wpisze, juz nie straszcie jakas komisja !;)))
Kalae, wiesz jak ja lubie szpitale;) ja sie wlasnie obawiam, ze tak przeciagne, ze w domu urodze a Ruda przednie pepowine swoim rudym pazurkiem;))
Zalicze prysznic, ale najpierw krotki spacer, bo zglupieje w domu!;)
Ja tez juz slyszalam o tych bolach okresowych, ale myslalam, ze tak dzga okresowo, a nie boli przez 40sekund czy dluzej... ale niedlugo sie okaze!;)
Misiakowata, ja to od dobrych paru miesiecy nie podnosze tak wartosciowych rzeczy jak miod z zaufanej pasieki! ;)

właśnie na wizycie gin mi powiedział, że od tych bólów na bolesny okres się zaczyna, potem jest regularne spinanie brzucha tzn skurcze, jak jest co 10 min to nie jedziemy do szpitala, ale dopiero jak jest co 5 min to do szpitala

jak jest śluz podbarwiony krwią to też nie jedziemy do szpitala, ale jak jest żywa krew to bezwzględnie do szpitala

jak wody się sączą też do szpitala, i ponoć tego też się z niczym nie da pomylić.

noi ja mam jeszcze jechać do szpitala jak ciśnienie będzie 140/90

Odnośnik do komentarza
Gość -misiakowata30

RENIU chetnie moge sie pobawic zanim urodze bedac adminem :-)
Moge zaczac od jutra..instrukcje wyslij mi w priv na fb :-)

Aniia wielkie gratki :-) super corcia i super ,ze wstajesz..szkoda ,ze mezulek nie zobaczy,ale juz niedlugo :-)

Ciaza no wlasnie nie wytrzymalam hehe umylam w lazience P tylko wanne wyszorowal i pologe,w sypialni wszedzie kurze no i w kuchni gary..Teraz pijemy kawke,chata z grubsza blyszczy a Mati ma mega czkawke :-)
Jeszcze chwile odpoczniemy i lecimy do Netto ,bo w lodowce moi bracia-pingwiny :-)

Kalae doszlo w koncu hehehe powera dostalas,korzystaj :D

Odnośnik do komentarza

Widzę że zabobon mojej teściowej robi furore :D sama poczekam i na weekend też robię :D
Ale tekst o kupie pobija wszystko!

Aniia, gratulacje! Szkoda tylko że mąż nie może wejść. Ale szybko pójdzie i będziecie w domu!

Dzisiaj jakiś taki dzień do dupy, boli mnie wszystko, krzyż, podbrzusze, żołądek, w pochwie kłuje i guzik z tego. Pocieszam się że nie jestem sama :D

http://www.suwaczki.com/tickers/o148jw4zryx0935t.png

http://www.suwaczki.com/tickers/74dianliy9gjlbfs.png

Odnośnik do komentarza

Ania gratulacje :-)
Któraś jeszcze sie pisze na magiczną date 29.02 ;-)
Ja że tak powiem z grubsza ogarnęłam "obsługę" Antosia ;-) s teraz zostało najgorsze czyli połączyć to z życiem codziennym :-)
Jejku dziewczyny jaką ja mam wielką ochotę wykorzystać mojego M. a tu jeszcze 2 tyg do końca połogu ;-( no dobra niecałe bo w przyszły piątek mam wizyte u gina ale jednak długo...

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ew3p8xvbj.png

Odnośnik do komentarza

~-misiakowata30
RENIU chetnie moge sie pobawic zanim urodze bedac adminem :-)
Moge zaczac od jutra..instrukcje wyslij mi w priv na fb :-)

Aniia wielkie gratki :-) super corcia i super ,ze wstajesz..szkoda ,ze mezulek nie zobaczy,ale juz niedlugo :-)

Ciaza no wlasnie nie wytrzymalam hehe umylam w lazience P tylko wanne wyszorowal i pologe,w sypialni wszedzie kurze no i w kuchni gary..Teraz pijemy kawke,chata z grubsza blyszczy a Mati ma mega czkawke :-)
Jeszcze chwile odpoczniemy i lecimy do Netto ,bo w lodowce moi bracia-pingwiny :-)

Kalae doszlo w koncu hehehe powera dostalas,korzystaj :D

a co doszło?

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna84

Witajcie, od jakiś dwóch tygodni Wa codziennie podczytuję, najlepsze i najbardziej aktywne forum na jakie trafiłam, od kiedy przestałam pracować i głównie leżę, oprócz popołudni, kiedy to zajmuje sie 4-letnim synkiem :) a czytam Was bo w połowie marca (a może wcześniej??) zostanę mama po raz drugi, płci nie znam bo razem z mężem zdecydowaliśmy się tym razem na niespodziankę :) piszę przede wszystkim, żeby pogratulować wszystkim rozpakowanym już mamusiom, ale też tym które wytrwale czekają na swoje maleństwa. Głupio mi teraz dołączać do Was bo jesteście już jak dobrze zżyta paczka znajomych, żałuję tylko ze nie trafiłam tutaj wcześniej! Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza

Monimoni
Aha, chciałam jeszcze wam napisać ciekawostkę, której dowiedziałam się teraz od jednej położnej, wczesniej o tym nie słyszałam. Polecała po porodzie na początku chodzić do kibelka cześciej niż nam się wydaje że potrzebujemy. Bo nasz organizm jest przyzwyczajony do wszystkiego wciśniętego dużym brzuchem: pęcherza i jelit i nie odczuwa, że już są pełne i mogą się robić złogi czy infekcja dróg moczowych. Czyli na siku co jakiś czas nawet jak nie czujemy a jak drugi dzień nie ma kupy to czopek i posiedzieć trochę.

Ooo dobrze wiedziec.... Szczegolnie przy cesarce... Chyba bardzo sie boje tej cesarki i tego gojenia rany i chodzenia do toalety... Kurcze no ale co zrobic...

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza
Gość strunka777

~Martyna84
Witajcie, od jakiś dwóch tygodni Wa codziennie podczytuję, najlepsze i najbardziej aktywne forum na jakie trafiłam, od kiedy przestałam pracować i głównie leżę, oprócz popołudni, kiedy to zajmuje sie 4-letnim synkiem :) a czytam Was bo w połowie marca (a może wcześniej??) zostanę mama po raz drugi, płci nie znam bo razem z mężem zdecydowaliśmy się tym razem na niespodziankę :) piszę przede wszystkim, żeby pogratulować wszystkim rozpakowanym już mamusiom, ale też tym które wytrwale czekają na swoje maleństwa. Głupio mi teraz dołączać do Was bo jesteście już jak dobrze zżyta paczka znajomych, żałuję tylko ze nie trafiłam tutaj wcześniej! Pozdrawiam serdecznie!

Hejka! Ja niedawno dolaczylam :) i nie śledziłam... Ale jak do tej pory nikt tu nie powiedzial mi: E, ty! Co Ty tu robisz? Odfajkuj sie z tego forum :)
Takze nie jest zle :) a nawet dobrze, choc czasem nie nadążam, bo niektóre mamy znają sie juz jak lyse konie, ale co tam :) ważne, ze jest wsparcie i jak cos strzyka, boli fizycznie i mie tylko, to mozna tu wylać. Bo kto jak kto, ale ciężarówka druga ciezarowke najlepiej zrozumie :D Prawda dziewczyny? :) dla panów zawsze to jakas abstrakcja ;)

Odnośnik do komentarza

Jesteście mega wsparciem i cudownie kochane :-* :-* :-*
Aż chcę się powiedzieć: kocham Was!

Postanowiłam jak większość z Was napisała, nie ryzykować i zostanę w domu. Za niedługi czas wybiorę się na cmentarz a teraz najważniejsze jest to aby Gabi nie miała tyle emocji przekazywanych ode mnie. I tak pół nocy płakałam a dzisiaj mam tak opuchniętą buzię jak bym była świeżo po jakimś boksie czy mma...

Aby trochę pomóc, obdzwoniłam wielu znajomych informując ich i kilku z nich przyjedzie po pogrzebie do nas bo są z różnych miast i okolic aby przed drogą powrotną zjeść chociaż ciepły rosół i wypić kawę z czymś słodkim. Składamy się na wieniec i jutro z mężem pójdę zamówić.

http://www.suwaczki.com/tickers/l22njw4zasudaiur.png

Odnośnik do komentarza

Aniołek_nocy
Ania gratulacje :-)
Któraś jeszcze sie pisze na magiczną date 29.02 ;-)
Ja że tak powiem z grubsza ogarnęłam "obsługę" Antosia ;-) s teraz zostało najgorsze czyli połączyć to z życiem codziennym :-)
Jejku dziewczyny jaką ja mam wielką ochotę wykorzystać mojego M. a tu jeszcze 2 tyg do końca połogu ;-( no dobra niecałe bo w przyszły piątek mam wizyte u gina ale jednak długo...

Aniolku to trzymam kciuki zeby lekarz dal Wam zielone swiatlo na WYKORZYSTANIE :D hehe

Dobrze ze juz poznalas obsluge Antosia :D Najgorsze juz za Toba :D Teraz pojdzie juz z gorki :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Witaj Martyna :)Czuj się u nas jak w domu :)

Badwomen my Ciebie tez kochamy :) Jak mozna nie lubieć tak zakręconej,pociesznej kobietki :)
Dobra decyzja :) Tule :*

Ernesto jak tylko schudnę i będę bardziej ogarnieta z Matim(czyli za jakieś 4-5 miesiecy) wróce do mojej fryzurki :D

Kalae chodziło mi o to,że doszło do Ciebie,ze lada dzień zostaniesz mamą :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

~strunka777
~Martyna84
Witajcie, od jakiś dwóch tygodni Wa codziennie podczytuję, najlepsze i najbardziej aktywne forum na jakie trafiłam, od kiedy przestałam pracować i głównie leżę, oprócz popołudni, kiedy to zajmuje sie 4-letnim synkiem :) a czytam Was bo w połowie marca (a może wcześniej??) zostanę mama po raz drugi, płci nie znam bo razem z mężem zdecydowaliśmy się tym razem na niespodziankę :) piszę przede wszystkim, żeby pogratulować wszystkim rozpakowanym już mamusiom, ale też tym które wytrwale czekają na swoje maleństwa. Głupio mi teraz dołączać do Was bo jesteście już jak dobrze zżyta paczka znajomych, żałuję tylko ze nie trafiłam tutaj wcześniej! Pozdrawiam serdecznie!

Hejka! Ja niedawno dolaczylam :) i nie śledziłam... Ale jak do tej pory nikt tu nie powiedzial mi: E, ty! Co Ty tu robisz? Odfajkuj sie z tego forum :)
Takze nie jest zle :) a nawet dobrze, choc czasem nie nadążam, bo niektóre mamy znają sie juz jak lyse konie, ale co tam :) ważne, ze jest wsparcie i jak cos strzyka, boli fizycznie i mie tylko, to mozna tu wylać. Bo kto jak kto, ale ciężarówka druga ciezarowke najlepiej zrozumie :D Prawda dziewczyny? :) dla panów zawsze to jakas abstrakcja ;)

Witam nowa mamusie :D Przygarniamy wszystkie ciekawe ciezarowki :D
Inne po prostu wymiekaja :D hehe

Jak to moj mezulek powiedzial my po prostu spedzilysmy ze soba juz kawal czasu dlatego tak sie poznalysmy :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Madika, nie ma co panikować z ta cesarka.
Ile tu juz mam dalo sobie rady i śmigają jak gdyby nigdy nic???
Miss polonia nigdy nie byla ze mnie i nie jest, a jakos po cc zebralam sie do kupy.
Dasz rade. Ja dalam rade, lew morski, a Ty nie?
Nie rob scen i wrzuc na luz.

Tez balam sie np cewnikowania i ze potem będę popuszczac, ale cslkowicie niepotrzebnie. Przeciez z cewnikiem nie jest sie tygodniami, tylko to kwestia max jednej doby. Z dwójeczka tez żadnego problemu. A jakby co to mysle, ze zawsze się można doradzić kogoś kompetentnego.

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
Witaj Martyna :)Czuj się u nas jak w domu :)

Badwomen my Ciebie tez kochamy :) Jak mozna nie lubieć tak zakręconej,pociesznej kobietki :)
Dobra decyzja :) Tule :*

Ernesto jak tylko schudnę i będę bardziej ogarnieta z Matim(czyli za jakieś 4-5 miesiecy) wróce do mojej fryzurki :D

Kalae chodziło mi o to,że doszło do Ciebie,ze lada dzień zostaniesz mamą :D

nie nie, po prostu taki plan był żeby spakować 29.02
jeszcze mi M przypominał rano że obiecałam się spakować

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...