Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Leniwieccc

Madika
Dziewczyny uwielbiam jogurt naturalny i jem go codziennie... Ale cos czuje ze dzis nie bede kogla go przelknac... :D hehebe

A co do laktatora to warczy jak wibrator troche wiec moze mozna wyobraznie uruchomic i..... i... same sobie dopowiedzcie :D hehehehhe

Smacznego, Madika !!!!

Ps. Parenting zarzucil mi wlasnie za czeste umieszczanie postow! Wstydzilby sie !

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny Wy to macie rozkminy poranne. Podobno dziecko wybiera dla siebie odpowiedni moment. Tak gdzies czytalam.
Ja to wg mam bardzo dlugie (nieregularne) cykle, ale moj gin nawet nie zapytał o to i napisal mi termin tak jak się oblicza z normalnym cyklem. Ale znowu Mala sie rozwija tak jak nalezy wiec nie wiem jak to ma byc.
Boli mnie podbrzusze, ale tak caly czas i w nocy tez. Mozliwe, ze Mala sie pcha?? :)
Leniwiec naprawdę bezczelni. Pisz sobie ile chcesz :D

Odnośnik do komentarza

KasiaMamusia
olka135
Dziewczyny da się zajść w ciążę podczas połogu?

Kochana wszystko się da:) Mówisz, że już chcesz?

Nie no aż tak szybko to nie :D za rok w styczniu chcieliśmy się starać, ale nie wiem czy nam to wyjdzie.

Nie wiem czy czuje się tak podobnie jak w ciąży z Majka jeszcze przez te hormony z ciąży z Nią, czy co....
No nic, zobaczymy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

z Tego co wyczytalam w internecie, to można. zalezy to od wielu czynników. podobno kobiety karmiące piersią zachowują niepłodność laktacyjną, z drugiej strony mówią, żeby się tym nie kierować i nie traktować karmienia piersią jako antykoncepcji.ale podejrzewam że i na to reguły nie ma, pewnie zzalezy to od organizmu... nie bez powodu jest te 6 tyg połogu, potem wizyta u gin sprawdzająca..... w każdym razie raczej powinnaś się skonsultować z ginekologiem

Odnośnik do komentarza

Monimoni
Jest już z nami Zuzanna Maria! 2940, 49cm, wszystko super poszło miałam małą na piersi od razu z brzucha a teraz czekam na męża z córeczką na sali. Jestem taka szczęśliwa potem napiszę sięcej i dodam zdjęcie

gratulację :) ale ekspres, ledwo się obudziłam a tu już po cc :)

Odnośnik do komentarza

Monimoni
Jest już z nami Zuzanna Maria! 2940, 49cm, wszystko super poszło miałam małą na piersi od razu z brzucha a teraz czekam na męża z córeczką na sali. Jestem taka szczęśliwa potem napiszę sięcej i dodam zdjęcie

Jejkus GRATULUJE!!!!!! Nareszcir Zuzia jest juz z Wami po tej stronie brzuszka :D

Dochodz do siebie kochana!!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

felcia898
Zu2ia
felcia898

Zu2ia to już wiem przez kogo kazali mi czekać na ip na ordynatora.....byłam przed 11 i stwierdzili że ordynator właśnie robi cesarke:):):) to już wiem u kogo...Gratulacje!!!!

Przepraszam :) tak, ordynator mnie ciachał ;)
Jestem dopiero w trakcie nadrabiania. Jak sprawy sie potoczyły? Urodziłaś juz?

Mam mieć cc jutro o 9:) jak muzea napisz mi po jakim czasie dają dzieciątko na karmienie??? I ile leżała na sali pooperacyjne? Czy tatuś może być z dzieckiem po cc??

Felcia, dziecka dają po ok dwóch godz do karmienia. Na sali pooperacyjnej leżysz ok 6godz. Potem pod prysznic, na sale i juz masz cały czas dziecko ze sobą. Z tego co wiem tatuś moze tylko zobaczyć dziecko po cc, nie moze go brać na ręce itp..

My zostajemy do jutra na pewno, bo mały ma żółtaczkę. Moze Cie położą do mnie na sale bo dwie sąsiadki ida do domu ;) jakby co jestem w 12 pod oknem ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl2n0amowleixu.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm17vkmfcs.png

Odnośnik do komentarza

Olciaa
Kurcze ! Wyszlismy od lekarza wlasnie termin mamy na 7.03 a tu szyjka zamknieta nic sie jeszcze nie dzieje :( wpisal nam kolejna wizyte na 8.03 gdybym nie urodzila do tego czasu i mowi ze ogolnie czeka sie tydzien od terminu ale wysle mnie do szpitala juz wtedy tego 8 tak dla bezpieczenstwa. Chociaz tyle

nic się nie martw, u mnie będzie tak samo :) tylko wizytę mam w poniedziałek, choć ja podobno mam urodzić 08.03 więc się tego trzymam, najwyżej reklamację złożę ;) :D

Odnośnik do komentarza

Olciaa
Kurcze ! Wyszlismy od lekarza wlasnie termin mamy na 7.03 a tu szyjka zamknieta nic sie jeszcze nie dzieje :( wpisal nam kolejna wizyte na 8.03 gdybym nie urodzila do tego czasu i mowi ze ogolnie czeka sie tydzien od terminu ale wysle mnie do szpitala juz wtedy tego 8 tak dla bezpieczenstwa. Chociaz tyle

kochana, u mnie od 12lutego szyjka skrócona i gotowa teoretycznie na wszystko, a nic się nie dzieje :) wizytę mam a 04 marca jakbym nie urodzila, termin na 3.

Odnośnik do komentarza

boże, boże, bożenko...!

Moni - gratuluję Kochana!!! Zdrówka dla Was i poznańskie pyry Cię sciskają :-* :-* :-* :-* :-*

Co Wy kobiety bierzcie od rana? Ło matko, co za rozkminy :-) choć też planuję wykorzystać męża do lekkiego przyspieszenia porodu, ale to zobaczymy co powie lekarz w piatek, bo jeszcze szereg badań mnie czeka :-)

Wczoraj wieczorem odpierniczałam kamasutrę z obcinaczkami, maszynką i trymerem!!! Jakie to były pozycje!!! Dobrze, że mnie nikt nie widział bo to było naprawdę zdobycie mont everest i komedia w jednym :-)

Sylwia, jak Twoja psinka, widać choć małą poprawę?
Barcelona a jak Twoja kicia?

http://www.suwaczki.com/tickers/l22njw4zasudaiur.png

Odnośnik do komentarza

Zu2ia
felcia898
Zu2ia
felcia898

Zu2ia to już wiem przez kogo kazali mi czekać na ip na ordynatora.....byłam przed 11 i stwierdzili że ordynator właśnie robi cesarke:):):) to już wiem u kogo...Gratulacje!!!!

Przepraszam :) tak, ordynator mnie ciachał ;)
Jestem dopiero w trakcie nadrabiania. Jak sprawy sie potoczyły? Urodziłaś juz?

Mam mieć cc jutro o 9:) jak muzea napisz mi po jakim czasie dają dzieciątko na karmienie??? I ile leżała na sali pooperacyjne? Czy tatuś może być z dzieckiem po cc??

Felcia, dziecka dają po ok dwóch godz do karmienia. Na sali pooperacyjnej leżysz ok 6godz. Potem pod prysznic, na sale i juz masz cały czas dziecko ze sobą. Z tego co wiem tatuś moze tylko zobaczyć dziecko po cc, nie moze go brać na ręce itp..

My zostajemy do jutra na pewno, bo mały ma żółtaczkę. Moze Cie położą do mnie na sale bo dwie sąsiadki ida do domu ;) jakby co jestem w 12 pod oknem ;)

ale fajnie się wam ułożyło :) jeszcze jak będzie w tej samej sali to nawet raźniej ten czas szpitalny zleci :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...