Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Misiakowata Ja też po stracie, Ale mając 4 latka w domu, dla niego musiałam się szybko ogarnąć... I żadne tam głupia odczucia, i naprawdę cudownie że masz Matiego z właściwym mężczyzną, tyle szczęścia bije z twoich postów ze mogłabyś pół forum obdarować, będziesz wspaniała mama :) tulam mocno!!!
Kamilla trzymaj się tam :)

Odnośnik do komentarza

Leniwcu moja Psinka dobrze sie ma. Nawet machala ogonkiem i sie tulila do mnie :) a teraz odpoczywa.
Miskowata ja rowniez nie moge zrozumiec jak takie cpuny, alkoholiki, ktore nie chca dzieci robia je na potege a tacy, którzy maja tyle milosci w serduszkach i czekaja na swoje Maleństwa nie moga miec lub je tracą. Mam znajoma, ktora poronila 2 razy teraz ma na marzec i wg nie chce rozmawiac o ciazy,porodzie, wyprawce itp. Starali sie 10 lat. I jak z nia jestem to musze bardzo uwazac na to co mowie.
Aga dobilas mnie tymi zdjęciami :) pysznosci :)
Uciekam na m jak miłość bo Agnieszka będzie rodzic :) milej nocki mamusie :*

Odnośnik do komentarza

Izabel82
Misiakowata Ja też po stracie, Ale mając 4 latka w domu, dla niego musiałam się szybko ogarnąć... I żadne tam głupia odczucia, i naprawdę cudownie że masz Matiego z właściwym mężczyzną, tyle szczęścia bije z twoich postów ze mogłabyś pół forum obdarować, będziesz wspaniała mama :) tulam mocno!!!
Kamilla trzymaj się tam :)

Dziękuję :* ja musiałam ogarnać się dla siebie samej i nie mogłam przezyc właściwie żałoby,bo zewsząd atakowana byłam tekstami,że jeszcze urodze,że co ty zrobiłaś,nie dbałaś?,przestań ryczeć bla bla bla

Jest to przeszłością,ale w sercu mam te moje aniołeczki..
Mateuszek bedzie dla mnie wszystkim i wiem,że po porodzie czekają mnie inne zmartwienia..Napisałam o moich dotychczasowych,a nowe dopiero będą i je poznam :D

Aga ale Ci slicznie w rozpuszczonych włosach i z brzusiem :D i jakie słodkości :d
Kamilla pakuj torbę,zapraszam na goferra :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Aga super wyglądasz i ta kobaltowa sukienka mhmmm:)

Misiakowata tulę Cie mocnymi ściskam. Jesteś dzielna kobieta i syn bedzie tez taki twardziel, będziesz miała z niego mega pociechę:*
Ja jutro tez badania. Trzymajcie za mnie kciuki żeby mnie puścili bez łaski do domku i tętno mojej malutkiej było spokojne.
Jak mnie mdli słuchajcie po tych antybiotykach... Blehh

Odnośnik do komentarza

Aga szczęśliwa widać że w swoim żywiole! Wiem gdzie możemy zrobić zjazd marcówek, jakby ten nad morzem nie wypalił - na targach słodkości w Warszawie albo w Poznaniu - pewnie też jakieś się odbywają (bym miała blisko;) )

Kamilla coś chyba czytałam że przed porodem ta wydzielina pochwowy znowu jest bardziej wylewna.

http://www.suwaczki.com/tickers/lprkzbmhlydqtmyx.png
http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5e9sf8amqv.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...