Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz Kalae co innego ograniczenie odwiedzin a co innego zakaz całkowity. Wiadomo że człowiek jak musi to sobie poradzi, ale ja np po cc się średnio czułam i mama czy przyjaciółka choć pomogły mi do kibelka czy pod prysznic pójść, małego miał kto podać do karmienia, oczywiście że są pielęgniarki, położne ale no to nie to samo. No i mi było przykro że męża z nami nie było (rozchorowal się na sam poród) i teraz bym chciała żeby był.

Odnośnik do komentarza

heh no Lilijka nie znasz dnia ani godziny..U mnie 36 tydzień,dopiero co mój brzuszek został pochwalony,a tu pach,rozstęp w miejscu brzucha gdzie juz tylko w lustrze zobaczę pod spodem plus trzy małe przy samej bliźnie po wyrostku..Ta z kolei sie rozszerzyła i z tymi rozstepkami wyglada jak stonoga jakaś :D

Kamilla siostra na apokalipse sie szykuje a Ty jej zapasy odkryłaś :D :D :D
Wiem ,że Prenalen rozpuszcza się w 100 ml,ale podkresliłam,że jak nie lubisz tego smaku to możesz rozpuścić w całym kubku cieplej wody i wypić rozwodniony :D
Mój Pawciu tak pije,jak go cos bierze :D

Gabi podziwiam,ja to mam strasznego lenia..mam juz torbe i wszsytmko,wystarczy spakować a mi sie nie chce..ech no za miesiąc rodze a tu taka niemoc :D
Aga ufff :*

Piszecie o tych nalesnikach..fajnie macie,że mama zrobi czy coś..mi nie ma kto..musze sama..ale jakoś mi się nie chce..
teraz musze jeść bardzo mało bo w mig mnie zatyka i pecznieje i boli pod cyckami jak nie wiem..Dziecko tez miejsca nie ma wtedy i się buntuje :)
A dzis mój znów ospały..jak zawisł gula mi z boku tak spał godzine,mimo,że go potrząsałam itp
oho znaczy,że rosnie..az sie boje :D

Obejrzelismy z Miniem nowego Frankesteina-fajny jakby ktoś pytał :)
Teraz jakis drugi seans zanim pójdzie na nockę :D
Do potem

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Aniia-do-Leniwca :) koleżanki na szczęście niechrapiące, zreszta mam taka nutę na spanie,że pewnie i tak bym nie słyszała :D

Mnie dzis mężu zabrał na randkę do baru szpitalnego :P objadlam sie kawa, lodami i świeżym sokiem :P omnomnom..
Tez mam nadzieje,że odwolaja niedługo ten zakaz odwiedzin,bo jak mam za te powiedzmy półtorej tygodnia rodzic,to chce miec męża kolo siebie!

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeli2cuo5h.png

Odnośnik do komentarza
Gość kamilllaaa

misiakowata30
heh no Lilijka nie znasz dnia ani godziny..U mnie 36 tydzień,dopiero co mój brzuszek został pochwalony,a tu pach,rozstęp w miejscu brzucha gdzie juz tylko w lustrze zobaczę pod spodem plus trzy małe przy samej bliźnie po wyrostku..Ta z kolei sie rozszerzyła i z tymi rozstepkami wyglada jak stonoga jakaś :D

Kamilla siostra na apokalipse sie szykuje a Ty jej zapasy odkryłaś :D :D :D
Wiem ,że Prenalen rozpuszcza się w 100 ml,ale podkresliłam,że jak nie lubisz tego smaku to możesz rozpuścić w całym kubku cieplej wody i wypić rozwodniony :D
Mój Pawciu tak pije,jak go cos bierze :D

Gabi podziwiam,ja to mam strasznego lenia..mam juz torbe i wszsytmko,wystarczy spakować a mi sie nie chce..ech no za miesiąc rodze a tu taka niemoc :D
Aga ufff :*

Piszecie o tych nalesnikach..fajnie macie,że mama zrobi czy coś..mi nie ma kto..musze sama..ale jakoś mi się nie chce..
teraz musze jeść bardzo mało bo w mig mnie zatyka i pecznieje i boli pod cyckami jak nie wiem..Dziecko tez miejsca nie ma wtedy i się buntuje :)
A dzis mój znów ospały..jak zawisł gula mi z boku tak spał godzine,mimo,że go potrząsałam itp
oho znaczy,że rosnie..az sie boje :D

Obejrzelismy z Miniem nowego Frankesteina-fajny jakby ktoś pytał :)
Teraz jakis drugi seans zanim pójdzie na nockę :D
Do potem

hehe no wiem wiem ze podkreslilas.. :) ale mysle ze nie bez powodu w 100ml sie go rozrabia...

tez sobie pomyslalam ze fajnie maja ze tak im mamy zrobią czzy ugotują cos... ehh przynajmniej wiem jaka mama byc dla swojej corci :)

Odnośnik do komentarza

Żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce to bym gry mogła przenosić. Olewam wszystko co trzeba w domu zrobić. :)
Zachciało mi się buraczków zasmażanych i zrobiłam tak na szybko. Jednak Aśka musiała przyprawić po swojemu i dolała więcej octu. przyprawiła piź***** uszy i buraczki do kosza,a octem wali w całym mieszkaniu. :(

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Mi sie też nic nie chce, tylko leżę i się pasę:D . A zjeść większej porcji na raz tez nie mogę, bo miejsca nie ma :)
Uwielbiam buraczki a zasmażane to kocham;-) ale po przygodzie z czerwonymi siuśkami po barszczu czerwonym nie tykam do porodu ;-)
Ernesto ach te suche szpitalne powietrze ;-) :-D ... najważniejsze to dobry humor.

Odnośnik do komentarza

Ale mnie maz wkurzyl.... Az sie poplakalam.... A on nadal swoje... I pretensje ma do mnie ze ja mam pretensje do niego....
No kur.a mac!!!!!

Caly tydzien siedze sama do 17 a jak wroci do domu to jeszcze w kompie grzebie cos do pracy....
Dzis rano na zakupy pojechal wrocil kolo poludnia posiedzial chwile i poszedl robic porzadki w garazu. Potem przyszedl na obiad a po obiedzie powiedzial ze jedzie do mamusi.
Noi kur.a znowu zostalam sama!!!!!

Wrocil dopiero kolo 18.

A ja dzis ciagle mam spiecia brzucha jakies i caly dzien przelezalam prawie zeby Hania sie nie pchala na swiat jeszcze.

I jak powiedzialam mu ze jestem sfrusyrowana ze on biega a ja musze lezec itp. To stwierdzil ze nie bedzie uwiazany jak pies i patrzyl tylko w moje oczy. Poza tym inne maja gorzej bo wiekszosc ciazy musza lezec a ja dopiero teraz.
I ze mam tylko pretensje ostatnio i on nie wie o co chodzi.
To mu mowie ze moze wystarczylo zeby mnie przytulil. To stwierdzil ze przez te pretensje to jemu sie odechciewa. A poza tym to zle trafilam bo on nie lubi sie przytulac....

Tak mnie wkurzyl.... Ale to tak.... ze az nie mam sily... wszystko mi opadlo.... I tylko mam ochote plakac....

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

U mnie nigdy babki ziemniaczanej sie nie robilo i ja jakos tez nie robie ale jak tylko mam okazje gdzies to biore:-) maz tez
Aga az normalnie czuje ten ocet blee:-) okropny ma zapach
Oh Madika. Bidulko. Teraz Wasza kolej:-( widzisz jak to z tymi facetami, kilka z nas juz to przechodzilo. Ja w ostatni weekend. Wkoncu i u Ciebie minie. Zobaczysz kochana. Trzymam kciuki zeby maz sie ogarnal

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Madiczka nie smutkaj pomysl ze juz koncoweczka i hormony tez nieco nam opadna.Dwa nie bedziesz sama bo z Hania;* Chlopy tacy juz sa dzis mojemu mowie ze boli a ten ze dobrze bo znaczy ze mala chce wyjsc. Wiec mu powiedzialam ze jak wyjde to palke od ciasta na sucho wloze w ..ujka a potem powiem ze tez chce wyjsc.
Kurcze na sali mam dwie takie pindzie ich zachowanie mozna skwitowac jednym zdaniem" zesraj sie a nie daj sie" .Takie dziunie co pierwsze dziecko a wiedza wszystko najlepiej. Dzis chcialy mnie pouczac ze w cukrzycy jak zjem 2 kawalki macy to oj tak dziecku zaszkodze a same wpie.. Chleb na karmelu ( bo diabetolog powiedzial ze ma byc ciemny).

http://s5.suwaczek.com/201603091556.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Ciaza316
Mamusia, o jejku. Bedzie znosnie czy zalezy?

O nie nie nigdy nie jest nawet- "może być" będzie tragikomedia :D

Hehe Haniutek :) wyobraźnia mu zadziałała?
A laski to " mundre" widać:D
A jak ten cukier w nocy ? Czy to dzis dopiero pierwszy pomiar?

Odnośnik do komentarza

Mial farta!!!! Przyszedl i mnie przeprosil za swoje zachowanie.

Bo za rada Kamilli i zainspirowanaa historia Haniutka zrobilabym mu w nocy z DUPY GARAZ :D Ale to w taki sposob ze poslady przez nastepne 2 tygodnie by mu sie nie zeszly :D

A co do podpowiadania mu to nie wiem... Moze wymyslil moze nie...

Jak wrocil od mamusi to byl rozweselony bo ona o niczym innym nie mowila tylko o Hani. I w kolko niby tulko jak ona na spacery bedzie chodzic i jak bedzie sie nia zajmowac.

Szkoda ze ja nigdy tego nie slyszalam.... No ale jako POSTRACH Lodzi moze tak juz bede traktowana :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...