Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość przyjazna

Lilijka87
~kalae
Lilijka87
Wy się śmiejecie (na zdrowie! :)) ale te dźwięki zostają w pamięci... No szlag może człowieka trafić (pozdro Kamila :)) co to za temat w rozmowach w toku?
Olija, Kalae widzę, że wy mnie rozumiecie! Kalae współczuję, że to się dzieje też nad głową. Wiemy jak to jest z dźwiękami w blokach :p mój P. Mieszkał u mamy na ostatnim piętrze. To siedząc na kiblu słuchał gruchania gołębi :) brzmiały jakby je ktoś zimną wodą oblał "brrr, brrr".
Na szczęście Agata jest już starsza, ma jakieś 9-10 lat, mam nadzieję, że w te lato już odpuści przynajmniej z hulajnogą. Możliwe, że nie wytrzyma (hulajnoga) bo Agata z figurą idzie w ślady matki. Przypomnę, że matka jej jest feeest gruba.

A jak Groszka powie 'mamo ja chce hulajnogę' :)
' Groszka ja mam uczulenie na hulajnogę'

Zuzia ma jakieś 5 także jeszcze chyba nie wyrosnie :(


O to właśnie! Zapiszę ten tekst. Bardzo mi się podoba, tak się uśmiałam z uczulenia, że aż go mężowi sprzedałam :)

Nika dobrze, że już urodziłaś bo bym się bała, że przeze mnie odejdą Ci wody :)

Książka? Pff nienawidziłam pisać wypracowań i dziwne bo nigdy 5 nie dostałam za żadne. Matka i teściowa polonistyki by the way :p

Eee w tym miejscu miałam coś napisać ale nie pamiętam co :/

A ja będę tęsknić za brzuszkiem. Lubię być w ciąży :) może dlatego, że nie musiałam leżeć tygodniami (Renia respect!), nic mnie nie swędzi (Misiakowata dasz radę!), nie rzygałam jak w zawodach na odległość (Olka uff! Masz to już za sobą), nie mam RLS (Maqdallena dobrze, że już minął), nie twardnieje mi brzuch za bardzo (Oczywiście zapomniałam komu najbardziej to dokucza, przepraszam), nie boli mnie blizna po cc, pewnie dlatego, że jej nie mam (Zuzia współczuję!), młoda się nie rozpycha boleśnie (Madika pamiętaj, że to Twój Skarb), spojenie też mnie nie boli za bardzo (kalae dasz radę), nie mam cukrzycy (przyjazna podziwiam za wytrwałość!), problemów z tarczycą też nie mam (Eee znów zapomniałam nicka, przepraszam), mam wsparcie męża (Ernesto tulę, nie daj się draniowi), no i szlag mnie nie trafia (pozdro Kamila :p). Łooo fuck ale wyszło dolegliwości, a ciąża to niby nie choroba, Taa zapewne jakiś facet wymyślił to stwierdzenie!

P.S.
Wyszło, że mam jednak problem z pamięcią :p
P.S. 2
Pozdrawiam również moją rodzinę, koty i resztę Marcóweczek!

Ahaha haha marcówki tez Ciebie pozdrawiają!!!!:-)

Odnośnik do komentarza

o maj gad jaki wspanialy opis... :P no coż, za duzo gadam, wiec nic dziwnego ze to ci zapadlo w pamiec :P

teściowej wczoraj powiedzialam co myśle, w normalny sposob, bez wybuchania i zdaje sie ze ogarnela swoim mózdzkiem to co mialam na mysli, ale to pewnie chwilowe

o tośke martwilam się dopoki nie zrobilam usg 3d :P i od tamtej pory bardzo malo uzywalam okreslenia szlag mnie trafi :P jakbyś miala takiego gina to tez bys sie bala :D

ale faktycznie, szlag mnie trafi z tym forum, jak sie wpienie to do nich napisze!!! skandal.

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Misiakowata dzieki za odpowiedź. Ja właśnie pije przynajmniej dwa litry wody dziennie i do każdej szklanki plaster cytryny. Poza tym dwie filiżanki herbaty najczęściej owocowej i szklankę soku pól na pól z wodą. To skąd te bakterie..

A glukoza z krwi na czczo po raz drugi 85.

Odnośnik do komentarza

~przyjazna
Misiakowata dzieki za odpowiedź. Ja właśnie pije przynajmniej dwa litry wody dziennie i do każdej szklanki plaster cytryny. Poza tym dwie filiżanki herbaty najczęściej owocowej i szklankę soku pól na pól z wodą. To skąd te bakterie..

A glukoza z krwi na czczo po raz drugi 85.

nie mam pojęcia,bo tak nie miałam..
najwazniejsze,że duzo pijesz no i żuravit pomoże..rumianek tez nie zaszkodzi:)a z tą cytryną,to wyciskasz sok z całej cytrynki :) u mnie pomaga :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mam bakterie w moczu prawie 3 tysiące, dr.nie kazał robić posiewu dla niego jak zwykle jest ok nic się nie dzieje..kazal kupić Żurawit , ile tego brać ? Jedna dziennie ?

A w ogóle to dziś wyliczył mi nowy termin porodu qrwa ! Od dnia transferu liczył i wyliczył 20 marzec . Nic mi się nie zgadza ale jestem sfrustrowana wrrr[/quote]

Przyjazna ja bym na wlasna reke zrobila posiew. To kosztuje ok 20-25zl a bedziesz wiedziec co tam siedzi. Mnie w calej ciąży dwa razy na bad moczu kierował a tak to sama sobie robilam i np. Klebsielle pneumonie sobie w posiewie znalazłam wiec warto zrobic to badanie bo teraz mam spokój

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn36vgcou73qeg3.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/ic529mw.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Jak zwykle podczytuje was hak tylko moge, a forum dzis okropnie chodzi. Lilijka:) dołączam sie do Ciebie jako osoba która imienia Agata jakos sobie wybitnie nie umiłowała:) a osoba która znakami tym imieniu łudząco przypomina mi bohaterkę twojej przezabawnej opowieści:) tylko ma prawie 30 lat i jest wkur ....aca na innych płaszczyznach życia:).
Kamilla super fura i kolor tez mi sie podoba bo ja lubie stonowane.
Magdalena współczuje sytuacji z autem. Nasza uwaga teraz zdecydowanie jest zachwiana i to jak najbardziej zrozumiałe. Dobrze, ze nic wam sie nie stało.
Przyjazna ja tez strasznie duzo pije wody. Wczoraj zjadłam upieczona sushi bo miałam taka ochotę ze sie skupiłam na kilka kawałków i cukier po sushi extra, dał jednak kość nad ranem.

Ja dzis po wizycie na KTG. Teraz jak sie okazuje mam przyjemność mieć je co tydzień.
Jejku moze to głupie ale sie stresuje tym dziewczyny. Na badaniu były same kobiety z przenoszonymi ciążami i u każdej bylo cos nie tak z tętnem i miały powtarzane badania.
U nas wszystko cacy. Malutka była grzeczna ja zreszta tez. Położnej chyba nawalił aparat od ciśnienia bo najpierw mi wywaliło 190/90 a pozniej 140/80 jakas masakra.

I teraz powiem wam, ze od wizyty i po zakupach padłam plackiem i leżę mam tak straszny ból przepony żołądka ja juz sama nie wiem czego. Boli mnie kująco jak biorę wdech i jest mi niedobrze.
I zaczelam sie niepokoić bo takiego bólu jeszcze nie miałam.
Raz mnie zerwało do łazienki bo mi sie mokro zrobiło i nie wiem czy tk rozpychanie dziecka czy cos innego .
Brzuszek boli a ja wzięłam nospe pije wodę i leżę:/

Odnośnik do komentarza

Ja też od 17 już nie mogę nic napisać :/
Może teraz się uda.

Szkodę pokryliśmy z własnej kieszeni. Mąż nie chciał z ubezpieczenia bo stracił by zniżki. A poradził się jeszcze znajomego który pracuje w ubezpieczeniach i tak podobno wyszło korzystniej. Gościu ogólnie na tym zarobił, choć na biednego nie trafiło. Ale tak to bywa, że bogaty biednego nie zrozumie i jak ma okazję to zarobi...
Tak więc po dzisiejszych wydatkach zostało nam 220 zł do wypłaty o_O Na szczęście 10 już blisko :) a nie z takich kryzysowych finansowych sytuacji się wychodziło :) Na szczęście dla małej wszystko mam kupione, bak w samochodzie pełny, więc w razie jak urodzę przed 10 to do szpitala dojedziemy :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72290.png

Odnośnik do komentarza

Pani Leniwcu, węgla nosić już nie będę, ani skuwać lodu na podwórku, ale czy nie wsiądę za kierownicę to nie obiecuję ;)

Też chciałam stanik z Lidla kupić. Ale po tej stłuczce odechciało mi się zakupów. Zresztą u nas jest tak jak prawie wszędzie w Lidlu, kolejka przed otwarciem, a potem maraton do koszy i wyrywanie sobie rzeczy ;) Więc jak poszłabym tam koło 10 to i tak już by nic nie zostało.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72290.png

Odnośnik do komentarza
Gość - misiakowata30

Ambitnie chcialam sie wyspac,ba usnelam nawet ok 1 ale oczywiscie co? Wkur..jace swedzenie noc druga..bosh..wypilam drugie wapno,znow sie nasmarowalam,wywietrzylam pokoj..moze sie uda...moze to od goraca..w zyciu nie mialam tak cieplej sypialni a wogole nie grzejemy..ciekawe czy po ciazy tez bedzie mi tak goraco..w sumie dla Matiego dobrze bedzie to najwazniejsze..niech tylko po ciazy mi przejdzie..nigdy nienawidzilam balsamow,oliwek itp a teraz musze podwojnie sie smarowac...utrapienie dla mnie..tesknie za 5minutowym wprysznicem

Odnośnik do komentarza

Hej,rzucam się i rzucam,co godzinę się budze, spać nie idzie,łydki rwą,na siusiu to można co chwilę, wiatr piźdźi,no jak tu wypoczywać?no nie da się, oby do 6:45 wtedy budzik zadzwoni,mały na 8 do przedszkola, autem go podwioze,puki co problemu z wsiadaniem za kółko nie mam na szczęście:D
Magdalena współczucie stłóczki
Ten tekst o Agatce to czytała jak dobrą książkę:)serio
Renatka i misiakowata mi moja mama wczoraj,no ciekawe jak schudniesz jak nogi masz takie grube:D nie no umie kobieta pocieszyć nie ma co:D się Renatka do słonicy nie porównuje:D
Ja to się zastanawiam jak ty renia te kg chowasz?

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza
Gość - misiakowata30

Gdzie mogłam użyć pachnących kobieco żeli a balsam służył mi tylko do nóg w zimę albo w lecie po opalaniu...schyłku rozmarzyłam się hugo
Przynajmniej nie jestem sama.Nagiego pora na gimnastykę :)
Ciąża współczuje Ci tej pracy ..wiadomo potem dłużej z dzidzia itp ale ja bym nie dała tak rady...ja zrobiłam dziś.tylko obiad,posprzatalam trochu i wsio ,reszta odpoczynek :-) haneczka,Ja mam nadzieje ,ze Ci przeszło zmartwilam sie troche..
Forum exists,takze jak wstane bedzie a 20 stron.dobranoc

Odnośnik do komentarza

~- misiakowata30
Ambitnie chcialam sie wyspac,ba usnelam nawet ok 1 ale oczywiscie co? Wkur..jace swedzenie noc druga..bosh..wypilam drugie wapno,znow sie nasmarowalam,wywietrzylam pokoj..moze sie uda...moze to od goraca..w zyciu nie mialam tak cieplej sypialni a wogole nie grzejemy..ciekawe czy po ciazy tez bedzie mi tak goraco..w sumie dla Matiego dobrze bedzie to najwazniejsze..niech tylko po ciazy mi przejdzie..nigdy nienawidzilam balsamow,oliwek itp a teraz musze podwojnie sie smarowac...utrapienie dla mnie..tesknie za 5minutowym wprysznicem

W ciąży wybuchy goráca normalna,serio,jak teraz to drugi raz przechodze i masakra,mogłabym mieć non stop okno otwarte,innym zimno a mi ciągle duszno:)

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza
Gość - misiakowata30

Nie nagiego tylko Matiego..hehe
Ale w sumie on tam nagi siedzi hehe
Kasia mamusia to mama pocieszyla haha..moja to pod wrazeniem ze jeszcze 30 kilo nie mam,bo ona miala juz 30 w 30 tyg hehe a ja tylko 20 hihi
Zrzucisz kochana,ja tez i Renatka i wszystkie zrzucimy...
Chodakowska od nas bedzie inspiracje brala :-)
Marcoweczkowy workout he he

Odnośnik do komentarza

Spac nie mogę bo maly tak szaleje ze nie nadążam, bola juz mnie organy... Dodatkowo kolana mnie tak napieprzaja ze masakra..
Mi znów brzuch twardnieje, dzis ciut lepiej ale wczoraj kamień i skurcze. Jak sie powtórzy to znów chyba szpital.
Dziewczyny ślicznie dzieciaczki, niech szybciutko nabierają sily.
Kalae, Lilijka na rozmowę z anestezjologiem trzeba moiec skierowanie? Bo chce zapytać o to na wizycie zeby w razie czego byc spokojna.
Dzis oglądałam porody odc 16 k jeszcze 2 akurat tak się meczyly okropnie dziewczyny, ze nie mogłam na to patrzeć. Juz nie będę chyba oglądać.

Odnośnik do komentarza
Gość - misiakowata30

No ja wieczny zmarzlak a tu o :-)
W sumie Kasiamamusia nie dziwie sie..wszystko nam tam szybciej pracuje,ile krwi przeplywa itp
Mi bylo super w mrozy..a teraz jak tak leje i cieplo to kijowo sie spi..nie chce myslec co by bylo w lato...dobrze ze marcowki :-)
Wspolczuje tych lydek :-/

Jak ja zazdroszcze mojemu Miniowi..ze on tak spi sobie..ja laze,drapie sie a on spi..biedny za 1,5 h wstaje...chcialabym raz sie nie wybudzic i pospac z 12 h jak mi sie zdarzalo przed ciaza po dwoch nockach...

Odnośnik do komentarza

Jola a próbowałaś z nogami do góry leżeć?jak po tym dalej boli to jednak trzeba zbadać,nie ma co
U mnie cała trójka chrapie:D
W to o 4:15wstaje,i dobrze zwolni trochę miejsca do spania:D
Patrzę na Adasia jak głupia normalnie,ciekawe kiedy mi to minie?:D w listopadzie już 6l będzie miał
A rysunek córki śliczny jak na 5lat:) mój wczoraj wycinał po serkach i próbował zrobić ptaszka,nie wyszło mu,przykro mi bo zdolności nie mam i musi sam komponować,ale co tam grunt,że próbuje:D
A Nikola znowu nocny marek:D

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...