Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Ciaza316
niuska_aw
Ciąża, Moja Marta wszystko lubi robić sama, w wieku 3 lat już jeździła na rowerze, mając 4 już na dwóch kółkach nauczyła się sama w ciągu 20 minut, na rolkach też jeździ już od ponad roku. Agentka mała. A wczoraj to już wgl się uśmiałam. Przyjechał do nas do sąsiadów Irlandczyk i mówi tylko po angielsku, a moja córa do niego podchodzi i zagaduje po angielsku:) potem facet do mnie przez balkon krzyczy że Marta mówi po angielsku bardzo ładnie:)

No prosze jaka spryciula:-) brawo
A gdzie ona angielski podlapala?

W przedszkolu ma angielski, a poza tym to na yt filmiki tylko po angielsku ogląda.
Odnośnik do komentarza

Lilijka zależy jak te cwiczenia wygladaja :) bo skoro efekty sa to ja sie pisze :)
Rednails ja juz to kiedys pisalam, ze rodzina Twojego meza to jakas nawiedzona jest. Współczuję Wam :/
Jola pamietam o Twojej tesciowej. Tez pobija podium :)
ja jak kiedys Misia napisalas o jedzeniu na stojaco to sobie mysle ze troche dziwne, ale jak Mala sie szarpala przy piersi to zasięgnelam Twojej rady i super :)
Co do ludzi starszych to moj dziadek jest chyba jakimś wyjątkiem. Mam 79 lat ( nie napisze 80 bo by sie obrazil :D ) i on wlasnie i pilnuje umytych rak i nawet ostatnio mi opowiadal jak to ludzie kiedys sluchali znachorek bo nie bylo lekarzy i kazali noworodkowi dac mleko krowie. I mowil, ze caly tydzien dziecko plakalo i tak kopalo nogami,ze piety do krwi zdarlo. I ze kto by pomyslal w takich czasach dac takiemu maluszkowi mleko krowie. A jednak sa takie gwiazdy :D

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

olka135
Lilijka a jesz normalnie przy tym?
My z Michałem robimy sobie siłownię na strychu i może nim się zrobi to bym spróbowała :)
Ps. Pomyślałam o Tobie patrząc na ten obrazek:)

Madika a Ty nie możesz na weekend zostać w domu z Hania?


Hahaha dobre :) dzięki!
Sylwia w moim poprzednim poście jest link, to wyzwanie z mel b + Tiffany. Od poniedziałku do soboty się ćwiczy, niedziela jest na odpoczynek. Filmiki są na YouTube. Robisz ćwiczenia z mel, najpierw rozgrzewka, potem brzuch, pośladki i nogi, kończy się rozciąganiem. Co drugi dzień boczki z Tiffany. Każde ćwiczenia to po ok 10 minut. Także z rozgrzewką i rozciąganiem to trwa około 40 lub 50 minut.
Dalej dziewczyny! Dacie radę! Opona sama się nie wsyśnie! Próbowałam :p ruszać dupska!
Odnośnik do komentarza

Lilijka popatrze na to w wolnym czasie. Teraz cwiczymy z Martynka okolo 1 h dziennie. Wiec nie wiem czy znajde dla siebie czas. Ale kurcze slyszalam, ze MelB daje wycisk. Moze sie ogarnę. Od poniedziałku :D
Syrunka Twoja tesciowa, Madiki, Joli, Olki, Monimoni, KasiMamusi, przyjaznej, Ernesto nadaja sie na podium. Pominelam Ktoras?? I chyba Klaudii bo to ja chyba ta upiorna tesciowa po nocy straszyła...

Odnośnik do komentarza

olka135
Hej:)
Mama mi, W końcu się odezwałas! :) witaj :)

My po pobraniu krwi, obie, maja Tak płakała, w poczekalni było z 5 dzieci, jak Majka zaczęła płakać to trójka się wystraszyła jej donosnego głosu i też płakali, haha :D

Wstalam dziś o 6 żeby po raz enty dolać Mai picia do butelki ii Poszlam do kuchni, Trzymam butelkę w ręce, leje herbatke i... Leci mi po palcach, na brzuch i nogi, okazało się że butelka została w łóżeczku, a ja (robiąc gest jakbym trzymała butelkę) lałam sobie "w powietrze" :D eh :P

Ile wasze dzieci pija w ciągu dnia?


Biedna Majeczka-znowu kłucie ale dzielna z niej dziewczyna:)
Mateusz pije mało. Dzisiaj przez cały dzień wypił 40 ml. Czasami nawet 30 nie wypije-a daje mu butlę po kilka razy na dzień. W upały udawało się wyciągnąć ok. 60 ml i jak na niego to była zawrotna ilość.
Odnośnik do komentarza

Ja zaczęłam ćwiczyć z Ewą Chodakowską co 2 dzień bo mamy taki system z mężem, że raz ja usypiam małego a raz on, więc wtedy mam trochę czasu dla siebie. Ale tak jak pisałam, na wakacjach mam, o ironio, mniej czasu niż normalnie więc porzuciłam chwilowo ćwiczenia. Jutro wracamy więc od soboty spinam pośladki dosłownie i w przenośni i próbuję od nowa :)
Dawid pije mało wody, ale je co 2,5 godz. Jak jest gorąco to czasem przez cały dzień wypije 60 ml, ale to jest max. Czytałam gdzieś, że można dawać tyle wody dziennie ile wynosi jedno karmienie, ale nie wiem ile wynosi moje karmienie - nie mam podziałki na piersiach, źle to matka natura rozwiązała ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/8p3oflw1ihhgb5gn.png
http://www.suwaczki.com/tickers/qdkk3e5edd0lm1s2.png

Odnośnik do komentarza

u nas powtórka z rozrywki, najpierw jadła z piersi, potem puściła i nie mogła się dostawić, i w rezultacie bek i butelka, a śmieszne to jest bo jak widzi butelkę to już sama rękami łapie,otwiera buzie i prowadzi do buzi.

Odnośnik do komentarza

~Madikaa
Ciaza316
misiakowata30
Ciaza316
Jola88
I nadrobilam. :) Leniwiec i Misia super dzieciaki!:)
Moj ma 16 tyg i aż się boje co bedzie przy skoku bo Olis jest mega "dopalony". On jest tak aktywny ze nie wiem skąd ma tyle sily. Dzis byłam u kumpeli na wsi co juz Wam pisałam ma 2 tyg młodszego synka to mój jak trojaczki przy nim. Chociaż dzis miał najlepszy dzien od miesiąca. Ja kocham tą jego aktywność ale on jest max 30min dziennie na leżąco... Dzisiaj byl razem godz nie mogłam uwierzyć tak się śmiał na leżąco. Super! Skubany nóżki przez gondole przekłada boje sie czy nie wypadnie chociaż on w wózku na spacerze tylko jak uśnie. A dzisiaj mi usiadł w wózku koleżanka myslalam ze wyskoczy bo jej maly potrafi caly dzien sam sobie leżeć i nóżkami kopać w zabawki jeszcze jak sie do jej małego mówi to dziecka nie ma ja bylam w szoku ze dzieci takie spokojne sa:) moj na godzien od 2doby zycia na raczkach musial- taki jest co zrobię jeszcze jak ma zly dzien trzeba śpiewa i chodzić z nim. Moj dopaleniec. I uwielbia bawić sie stopami i swoim siusiakiem podczas przewijamnia. Wasi synowie tez? I jak słyszę czasem bo go tak nauczyłeś to scyzoryk mi sie otwiera bo moj skarb od urodzenia taki jest. Juz z niecierpliwością czekam aż zacznie taczkowac bo kręgosłup mi padnie chociaż nie wazy dużo. A i po tym basenie spal mi od 21 do 12 w dzien z przerwa 1.5 h na aktywność i karmienia ale dzis za to w dzień w ogóle nie spal o 21 poszedł na noc. No to się rozpisalam:)

Fajnie z tym basenem. Tez bym poszla ale jak mysle o tym calym przygotowywaniu sie itd to mi sie odechciewa:-) leniwa jestem
Synio naprawde tak doroslo wyglada:-) te spojrzenie zalotne
Moja kolezanka ma kilka tygodni starszego synka i co sie widzimy to on sobie lezy, malo sie rusza. Wtedy widac jakie dzieci sa rozne. Moja od zawsze przebiera nogami i rekoma, gada.
Zaczelam karmic na lezaco:-) jeju jakie to fajne. Kiedys nam nie wychodzilo i sie poddalam, az do teraz. A Mala taka zrelaksowana przy tym

Mati uwielbia tak jeść ;)oboje lubimy ta pozycje..ja odpoczywam,a niuniu przysypia słodko ;)


O wlasnie:-) ale wieczorem byla tak zmeczona ze tylko na siedzaco sie dala nakarmic bidulka. Madika cos mi sie wydaje ze mojej kapiel ok 19 i spanie ok 19:30-20 jest za pozno bo zmeczona ale potem sie budzi 4, 5, 6 i oczy jak 5zl. Troche wczesnie. Ty tak masz z tego co pamietam

Tak u nas jest tak jak mowisz :D Tylko ze ja nie moge juz Hanuli oduczyc kapieli o 19. No taka padnieta jest ze szok. Chociaz wczoraj poszla spac dopiero o 20:30 bo nie chciala usnac. I dzis po 6 sie obidzila :D Ale bylismy zdziwieni :D

Ale u nas tez jest skok... Wiecej zaczyna potrafic ale jest taka marudna ciagle placze... Jezu jak ja sie ciesze ze tego w szpitalu nie bylo. U nas niby 19 tż ale wsumie to 17 powinien byc.

Dzis to do takiej furii mnie doprowadzila bo spala malo a potem tylko placz na pczemian z ulewaniem i przebieraniem... Bylam taka zla... boze i to glownie na siebie ze nie mam cierpliwosci... Tak mi jest wstyd przed Hanula... bo czuje ze ja zawiodlam.

Jestem oczywiscie do tylu bo nie mam kiedy nadtobic. Ale u nas leje wiec moze nie pojedziemy na dzialke na ten weekend do tesciow (ale cos mi sie wydaje ze bedzie ladnie jutro juz...:( )

Lece czytac puki moge...


Wspolczuje. Jakbym czytala o sobie czasami. U nas te okropne ulewanie sie skonczylo ale wiadomo, cos jej sie tam zawsze uleje. Ma caly czas szyje pod broda zaogniona bo pewnie wiecznie mokre. Wycieram ile moge ale coz. Czy Hania tez ma jakas skore odparzona przez ulewanie?
Udanego weekendu ze Skurczykiem;-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

To i ja się wypowiem w sprawie skurczy, skurczów czy jak je kuzwa zwał.
Dla przypomnienia od pół roku mieszkam z teściami (how come?????)
No więc do wczoraj nie mogłam złego słowa o moim skurczu powiedzieć ale wiecie co - od trzech dni jestem chora, wczoraj miałam temperaturę 39,1 stopni a ta zamiast wziąć Szymonka i się nim zająć żeby jak najmniej przebywał ze mną, to kur*a mać od rana do 15:30 sobie paznokcie malowała!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9ci09klvyn2j4t.png

Odnośnik do komentarza

Chyba nadrobie jutro bo juz pozno. Glowa mi dzis peka...
Moja dzis czasami marudna i jak nie ona po tym wczorajszym szczepieniu. Miala nawet drzemke przed 18 i ledwo o 19 wstala! Nakarmilam, obmylam znowu nakarmilam ale nie chciala spac, chociaz ziewala. Dopero po jakiejs godzinie poszla i po wierceniu sie zasnela. U nas kapiel zalezy od tej ostatniej drzemki tzn ile pospi, o ktorej. Dzis zaczelam jej spiewac Panie Janie, ktoras tu pisala ze spiewa, bardzoo jej sie podobalo:-) lece spac. Jutro weekend sie zaczyna i tatus bedzie w domu!!! :-)
Kalae nie wiedzialam o co chodzilo z ta Lidokaina i poczytalam troche... hmm. Kupilam zel homeopatyczny, nie wiem czy lepszy... i gryzak zamowilam okragly.
Slodkich snow

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

niuska_aw
Ciaza316
niuska_aw
Ciąża, Moja Marta wszystko lubi robić sama, w wieku 3 lat już jeździła na rowerze, mając 4 już na dwóch kółkach nauczyła się sama w ciągu 20 minut, na rolkach też jeździ już od ponad roku. Agentka mała. A wczoraj to już wgl się uśmiałam. Przyjechał do nas do sąsiadów Irlandczyk i mówi tylko po angielsku, a moja córa do niego podchodzi i zagaduje po angielsku:) potem facet do mnie przez balkon krzyczy że Marta mówi po angielsku bardzo ładnie:)

No prosze jaka spryciula:-) brawo
A gdzie ona angielski podlapala?

W przedszkolu ma angielski, a poza tym to na yt filmiki tylko po angielsku ogląda.

Bardzo dobrze. Dzieci szybko lapia. Fajnie:-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Ciąża dzięki, nie mam litości dla flaczka, nie raz mi się nie chce ale mam motywację.
Mój post mam nadzieję, że zmotywuje i was :)

Ja musze miec jakis impuls i wtedy zaczne:-)
Lilijka czy to Ty walczylas z hemoroidami? Bo dzis mnie tak wywalilo za przeproszeniem ze nie wiem czy to normalne, tak juz bedzie co jakis czas czy lepiej isc pokazac do lekarza? Jezu jak to brzmi:-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...