Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość misiakowata

Mati dziś na przewijaku dziwnie się zachowywał..robił swoje moro..ostatni raz tak się bał jak był mniejszy...nie wiem..przebierałam go jak zawsze,pozycja jak zawsze..normalnie cały sie tak zrobił i płakał..az go nagiego musiałam przytulić..potem ok...chyba rzeczywiście ten skok leciutko przechodzimy,bo taki dziwny czasem...coraz więcej umie i chyba jeszcze coś się szykuje..

Żeby go uspokoic zaczęłam śpiewać :"kiedy noc nadchodzi cos tam"
właczam teraz a to Dody "Mam tylko Ciebie"
Mati jak się obudził zaczął płakać..dopoki nie wylaczyłam nie wlaczył Pawełkowego trancu to płakał..a teraz cisza,słucha :) Nie lubi Dody ehehehehe
Ech te moje dziecko :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Moro zaczyna się wygaszać po skończeniu 3 miesiąca. Do 6 już podobno nie powinno go być.

Jakie zaś kwiatki Renatki? Zaś fb?

Ja nie dopajam Ani, nie widzę potrzeby. A dietę rozszerzyć zamierzam w okolicach 6 miesiąca. W zależności czy będzie się interesować dorosłym jedzeniem. Jeśli sama nie wykaże zainteresowania to dostanie 18 września, w dniu w którym będzie mieć pół roku.

Kalae śniałaś mi się :) poschizowany sen. Byłyśmy z w

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Moro zaczyna się wygaszać po skończeniu 3 miesiąca. Do 6 już podobno nie powinno go być.

Jakie zaś kwiatki Renatki? Zaś fb?

Ja nie dopajam Ani, nie widzę potrzeby. A dietę rozszerzyć zamierzam w okolicach 6 miesiąca. W zależności czy będzie się interesować dorosłym jedzeniem. Jeśli sama nie wykaże zainteresowania to dostanie 18 września, w dniu w którym będzie mieć pół roku.

Kalae śniałaś mi się :) poschizowany sen. Byłyśmy z w

i w takim momencie przerwałaś ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

C.d.
Byłyśmy na spacerze z wózkami na jakimś torze przeszkód. Potem wylądowałyśmy w mojej starej pracy.

Na ciemieniuche stosuje przed kąpielą olejek że słodkich migdałów. Potem to wyczesuje i myję szamponem.

Moje rozstępy są już słabo widoczne przez ten olejek :) wcześniej ten że słodkich migdałów też nieco pomógł ale kneipp lepszy!

Co tu jeszcze miałam napisać hmm... C.d.n.

Odnośnik do komentarza

Jak ja uwielbiam takie słoneczkoooo :) cieplutko :) cala niedziele spedzilismy w ogrodzie u rodzicow, byly tez 3 moje siostry. Lody, kawka, ploteczki, spacer :D bosko :D
A Marysia juz nie bydzi sie na cycusia w nocy. Klade ja ok 21-22 i spi do 7. A pozniej dosypia kolo 9-10. Dzis zdazylam juz dom ogarnac, jeszcze obiad zrobie.

Kamila i bardzo dobrze napisalas. One czasem takie cuda wypisuja ze glowa mala :/ ostatnio tez przeczytalam komentarz panny ze to chore, ze ona widzi kobiety z malymi dziecmi, a do tego brzuch ciazowy. Ze to szczyt, bo pewnie robia to dla 500+...
A panna sama z 3 dzieci, juz 2 meza pogonila. I nie wstyd jej oceniac czyjes wybory w sposob wulgarny. Echhhh czasem powstrzymuje sie zeby tam czegos nie napisac bo :/

Renia pokaz zdjecie mistrzow 2 planu ;) tez swojemu pokazalam to szydził :D

Ja tez małą snaruje olejkiem ze słodkich migdałow.

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ntv73nvew76w4.png

Odnośnik do komentarza

~misiakowata
kamillla
pomine fakt, ze ta dziewczyna kompletnie chyba nie ma nic swojego zdania, o wszytko sie pyta, "jakich perfum uzywacie, pokazcie co macie w torebkach" to tez ta, która za czasów ciąży chciała sie z domu wyprowadzac bo tesc z mlekiem przyjezdzał i codziennie u nich bywal, a mąż ją wyzywa jego rodzina jej nie szanuje.

a to taaaaaa :D
Kamilla masz pamięć dziewczyno :D

Kojarze juz tez, o 4 nad ranem czytalam o tych akcjach z mlekiem :)
Kamila pamiec doskonala :) :)
Na kwiatki Reni dalam sie nabrac, dopiero za drugim podejsciem skumalam o co chodzi - no coz, dizel jestem :P
U mnie tez jeszcze moro i zacisniete piastki.
No i chyba kupie ta ziajke na ciemieniuche bo nic nie pomaga :/

Odnośnik do komentarza

Jola88
A pokarzciie ten plakat barcelony? Bo gdzies mi umknal. Ja od trzech dniu mam wysypkę, znika i pojawia sie w innym miejscu.

a nie ugryzł cię kleszcz?

Lilijka z wózkami przez tor przeszkód no ciekawe to.

Odnośnik do komentarza

tak ja mam pamiec do takich rzeczy, usmialam sie jak kon czytajac jej posty.. dlatego mi zapadaja w pamiec :D wczoraj jescze napisała, ze jest u mamy, chce załozyc konto w banku i pyta w jakim banku załozyc?? ma 2 tys w portfelu, zeby wplacic na to konto. (aa, pieniadze chyba z kosiniakowego?) no i zginela jej 100 z portfela, maatka jej ukradła. to nie pierwszy raz, ale nic nie powie. no i ten mąz co ja wyzywał i ponizał ją wspiera

:D

Odnośnik do komentarza

kamillla
tak ja mam pamiec do takich rzeczy, usmialam sie jak kon czytajac jej posty.. dlatego mi zapadaja w pamiec :D wczoraj jescze napisała, ze jest u mamy, chce załozyc konto w banku i pyta w jakim banku załozyc?? ma 2 tys w portfelu, zeby wplacic na to konto. (aa, pieniadze chyba z kosiniakowego?) no i zginela jej 100 z portfela, maatka jej ukradła. to nie pierwszy raz, ale nic nie powie. no i ten mąz co ja wyzywał i ponizał ją wspiera

:D

tam jakaś patologia jest bo i wnuczce kase zajumała babcia..

hm a co z ta co ją mąż kapnął co tam ja nie szanowal i ona uciekla z dzieckiem??odzywa się??

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Kilka dni w tyle byłam, ale przeczytałam wszystko tylko znów nie pamiętam co komu miałam odpisać. Mózg po ciążowy wcale nie lepszy od ciążowego.
Mój młody w dzień też różnie śpi za to w nocy jest kochany i daje mamie się wyspać.
Kolek już nie ma jak przeszłam na samą D3. Przeważnie o 21 zasypia.
Mnie też wkurza porównywanie dzieci. Przecież one nie są zaprogramowanymi robotami i każde rozwija się indywidualnie.
Pawełek czasami przekręca się z brzuszka na plecy i odwrotnie.

monthly_2016_05/marcoweczki-2016_48294.jpg

monthly_2016_05/marcoweczki-2016_48295.jpg

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Kalae tak też się domyślałam, że ty to Agata jesteś :) jak pisałam pierwszy raz o amatorce hulajnogi. A ty o Agatonie.

Kamila a co komu pojechałaś?
Monimoni zdrowia dla Zuzi życzę!
Ciąża, a ja myślałam, że Mya dużo płacze. Ania już mniej jest płaczliwa ale jeszcze jednak jest. I czasem wydaje się to bez powodu. Wtedy to i noszenie czasem nie pomaga.


Plakala duzo przez pierwsze 6 tyg. Teraz juz malo:-) bardzo sporadycznie ze dluzej. Ale wymaga ciaglej uwagi, chociaz jej sie nie dziwie. Mama nigdy spac w dzien nie umiala i tez usiedziec w jednym miejscu bylo mi ciezko i ona taka sama:P

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ja wlasnie zdalam sobie ostatnio sprawe po jednym z postow Kalae, ze to moga wszyscy czytac. A ja tu opisalam sytuacje ze starym i wg inne tez. Teraz niektore z Was znaja moj profil na fb i tez sobie moga myslec, ze z jakiej ja patologii pochodze. Dwa dni temu wyrzucilam meza z domu. I jak sie czuje podle!! Ale jak ma potem ktos opisywac na forach, ze ta se dziecko zrobila mieszka z ojcem alkoholikiem a meza wyrzucila z domu. Ja tego specjalnie nie zrobilam. To nie moja wina,że mi sie w zyciu nie chce udac chociaż bym bardzo chciala.
Wiec bede starala sie pisac tylko o Martynce. Przepraszam,że Wam zawracalam glowe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...