Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Taa sezon już otwarty! Agata pojawiła się na dworze. Ostatnio nawet mąż się skrzydło rano słysząc "Agataaaaaa"!

Nie pamiętam kto pytał o tusz twist up the volume ale ja używam najpierw w pozycji 1, a potem 2. W sumie trochę ma to sens :p wydaje mi się, że 1 pogrubienie, a 2 wydłuża.

Ani dziś w nocy pękł pęcherzyk z ropą po szczepieniu na gruźlicę. Sam pęcherzyk pojawił się wczoraj. Oczywiście wpadłam w lekką panikę ale już zostałam uspokojenia, że to normalne ;)

Moja też jest antysmoczkowa :( i tak jak syn Zuzi, od wielkiego dzwonu jedynie zassie porządnie. A szkoda bo ostatnio spacery kończą się po pół godzinie bo jest taki wrzask, że trzeba robić szybką ewakuację do domu :/ nie wiem czy jej się nudzi w gondoli czy co bo w domu to się uspokaja zaraz po wyciągnięciu.

Odnośnik do komentarza

u nas dokładnie tak samo jest ze spacerem, dlatego jak śpi jak mam wyjść z nią to biorę gondole, a jak nie śpi to biorę nosidełko i wtedy jest spokój ogląda sobie świat, oczywiście smoczek mam w zanadrzu, choć z nim różnie bywa, nie zawsze go trzyma, czasem co kawałek przystaje, żeby jej włożyć, albo jak się krzywi. Niemniej w nosidełku dużo lepiej

Odnośnik do komentarza

olka135
Zu2ia
~felcia89
Dziewczyny codziennie czytam Was przy karmieniu..z pisaniem gorzej

Ale dziś muszę wam napisać....
Snila mi się Zu2ia i jej 3 synów :) chyba było coś o tym na forum...... he he przyszla na pierogi do mnie ze swoim zelazkiem i prasowala na sobie ubranie bo pognieciona jeść nie będzie! !!:)
Zu2ia pozdrawiam:):)

Chyba mi mózg zwariował No mały spał dziś 6 godzin bez przerwy:) i takie oto cuda się dzieją :):)

POZDRAWIAMY WAS DZIEWCZYNKI O WASZE SZKRABY:)

To juz bardziej realne ;)
Ale żelazko???? ;)

Ale swoja droga, co wy tak o mnie śnicie? :)

Też mi się snilas ostatnio że bylysmy u misiakowatej na działce i tańczylysmy, jakiś pijak nas ścigał ;D

Zu2ia może jak mi zaczną Ząbki wychodzić to będzie chciał? Będą go może dziąsła swędzieć :)

oooooooo proszę..na działce ...jest gdzie tancowac ;)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Lilijka a 1 to ta prosta końcówka a 2 zakręcona??? Nasza spaceruje w gondoli dopóki jest w ruchu,czasem wystarczy uspokoić na rękach. Wczoraj poplakala i usnela wchodząc do galerii handlowej (prawdziwa kobieta) ale po pol h był płacz, potem usnela w wózku i rozwyla się już na maksa niedaleko domu, biedna tak wyla... Ale już 2,5h jeździła więc zglodniala

Odnośnik do komentarza

aniia
Dziewczyny pomocy!
Moja Zuza ma 9.6 hemoglobiny! Miesiąc temu miala 12.3 i mimo suplementacji żelazem spadla.
Karmiona piersią, ogólnie okaz zdrowia. Czy ktos mial taka sytuacje? Do lekarza dopiero po majówce :(

Ania ja konsultowałam wyniki mojego Mikołaja z jeszcze jednym lekarzem i dowiedziałam się że spory spadek hemoglobiny u 2-3 miesięcznych maluchów jest fizjologiczny i czasem trudno to opanować zwłaszcza gdy: Dziecko szybko rośnie, jest wcześniakiem, mama w ciąży miała słabą hemoglobinę, wystąpiło krwawienie w trakcie porodu. U nas udało się zahamować spadek i w ciągu 2 tygodni hemoglobina jak była 10,5 to teraz jest 10,6. Bierzemy 25 mg żelaza na dobę, Wit. B6, C i kwas foliowy.

Odnośnik do komentarza

Izabel dokładnie tak :) 1 jest prosta i jak zakręcisz w lewo, a 2 skręcona i zakręcić trzeba w prawo.

Ale jak w nosidełku na spacer? A nie boisz się o kręgosłup małej? Niby dwie godziny mogą siedzieć ale strasznie niewygodne to musi być takie skulenie. Kupię chustę, może będzie łatwiej jak ogarnę wiązanie.

Odnośnik do komentarza

Ernesto trzymam mocno kciuki za Paulinke!!! Bedzie dobrze!! Moze tak jak dziewczyny mowily zabierz ja do innego szpitala.

Olka Majka to juz duza dziewczyna:D Noi w gronie swietych dlatego ma oczka jak Aniolek :D

Tego srebra oczywoscie nigdzie nie znalazlam w aptece... Moze talkiem bede to troche smarowac...

Co do ciemieniichy jak jest duza to warto oliwka smarowac grubo zalozyc czapeczke np i po godzinie wyczesac.

Moja ma tez cos na ksztalt ciemieniuchy tylko na czole i brwiach...

A tak wogole to wiecie co chyba mam jakies bicia bo tak sie poce od wczoraj ze jakas masakra....

Zu2ia widze ze jestes jakims BOZYSZCZEM :D Bo kazda prawie o Tobie sni... noi taka matka polka z Ciebie :D Ale fakt lepiej brzmi 3 synow niz 5 :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Moja starsza córka jezdzila pierwsze 4 miesiące na spacer w foteliku montowanym ma ramie wózka. W gondoli byl ryk natychmiast. Nie bylo prawa wyjsc z gondola. Tez miałam komentarze i spojrzenia jak w ogóle moge tak robic. Stwierdziłam ze lepiej tak spacerować niz wcale. Po 4 miesiącach jak ręką odjąl. Pokochala gondole, wozek, spacery. Spala w wozku godzinami. Jeździła z wielką radoscia do 3r.z.
Czasem dzieci tak maja. Musza troszkę podrosc do długich i spokojnych spacerow.

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1rdnvc3liu.png

http://www.suwaczek.pl/cache/57f2833102.png

Odnośnik do komentarza

~arwena 89
aniia
Dziewczyny pomocy!
Moja Zuza ma 9.6 hemoglobiny! Miesiąc temu miala 12.3 i mimo suplementacji żelazem spadla.
Karmiona piersią, ogólnie okaz zdrowia. Czy ktos mial taka sytuacje? Do lekarza dopiero po majówce :(

Ania ja konsultowałam wyniki mojego Mikołaja z jeszcze jednym lekarzem i dowiedziałam się że spory spadek hemoglobiny u 2-3 miesięcznych maluchów jest fizjologiczny i czasem trudno to opanować zwłaszcza gdy: Dziecko szybko rośnie, jest wcześniakiem, mama w ciąży miała słabą hemoglobinę, wystąpiło krwawienie w trakcie porodu. U nas udało się zahamować spadek i w ciągu 2 tygodni hemoglobina jak była 10,5 to teraz jest 10,6. Bierzemy 25 mg żelaza na dobę, Wit. B6, C i kwas foliowy.


Dzieki! Własnie wyczytałam tez o tym, ze taki spadek jest fizjologiczny :)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeli2cuo5h.png

Odnośnik do komentarza

Madika
Hey dziewczyny :D Wczoraj mialam szalony dzien bo rano sie pakowalismy i jechaliamy na majowke na dzialke.

Nadrobie strony pozniej a teraz mam pytanie o prepaeat na tradzik.
Ktoras pisala o jakiejs wodzie czy czyms...

Nie wiem czy ktos juz napisal ..
Woda z ampułki apteczna przemywać i krem Latopic

Bo wczoraj Hanie wysypalo na buziaku i cos ma na brziszku. Prosze napiszcie szybko bo bede jechac do miasta to wejde do apteki :D

Odnośnik do komentarza

~przyjazna
Madika
Hey dziewczyny :D Wczoraj mialam szalony dzien bo rano sie pakowalismy i jechaliamy na majowke na dzialke.

Nadrobie strony pozniej a teraz mam pytanie o prepaeat na tradzik.
Ktoras pisala o jakiejs wodzie czy czyms...

Nie wiem czy ktos juz napisal ..
Woda z ampułki apteczna przemywać i krem Latopic

Bo wczoraj Hanie wysypalo na buziaku i cos ma na brziszku. Prosze napiszcie szybko bo bede jechac do miasta to wejde do apteki :D

Nie wiem czy ktos juz napisal ..
Woda z ampułki apteczna przemywać i krem Latopic

U nas jesli nie budzą malej bąki i ból brzucha to i jest po jedzeniu to śpi w wózku dwie godziny. A dzis 30 min bąki i ryk , musiałam wyjąć polulac zasnęła, za 10 min znów ..no i do domu i tak na rękach od 11 a kręgosłup odpadnie :-(

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Izabel dokładnie tak :) 1 jest prosta i jak zakręcisz w lewo, a 2 skręcona i zakręcić trzeba w prawo.

Ale jak w nosidełku na spacer? A nie boisz się o kręgosłup małej? Niby dwie godziny mogą siedzieć ale strasznie niewygodne to musi być takie skulenie. Kupię chustę, może będzie łatwiej jak ogarnę wiązanie.

akurat ta krzywizna w nosidełku jest fizjologiczna dla takich maluchow, i np jeśli chodzi o bujaczki to powinny imitować kąt z nosidełek.

Odnośnik do komentarza

Kalae ta masc nazywa sie neonycloum ona jest do oczu, ale kazala stosować do noska. Mala caly czas spi na brzuszku zeby jej to splywalo. A jak spi na pleckach to od razu kaszle :/ odciaga nam sie duzo tego katarku, takze mam nadzieje, ze wkoncu nam to przejdzie. Jeszcze jutro te chrzciny :/ polozna mowila zeby obserwowac bo jak będzie bez zmian lub lepiej to mozna isc a jak gorzej to do lekarza. Mowila wg, ze z jej rodziny teraz 2 miesieczne dziecko ma zapalenie pluc. 2 dni wczesniej na osluchaniu wszystko dobrze a potem szpital. I ze wg 2-3 tyg dzieci tez na plucka leza w szpialu. Straszne to :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...