Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

ania71250
Kurcze dziewczyny Wam też tak brzuchy ciążą że aż duszno? Normalnie ustać nie mogę.

Często tak mam,to normalne..a jeszcze jak objedzona jestem to już w ogóle :)

Mmmm to ta kicha musi być dobra,coś innego :)fajny pomysł z tą butelką :)
Nom,ja pozamiatałam całą chatę,starłam gdzieniegdzie kurz,ubrałam się i nawet umalowałam :)
Zaraz biorę się za obiad..Mój u mamy kąpie psa,wróci głodny :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Ja obiadu dziś nie robię. Teraz krótka przerwa w malowaniu. Pierniki najlepiej trzymać w szczelnym opakowaniu.
Misiakowata30 dzięki, te talenty to ja ciągle w sobie odkrywam. Chciałabym nauczyć się jeszcze czekoladę temperować i cudne dekoracje z niej robić.
Ania71250 ja przejdę kawałek i zaraz zadyszki dostaje. Brzuszek trochę ciężki ale to słodki ciężar :)

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
ania71250
Kurcze dziewczyny Wam też tak brzuchy ciążą że aż duszno? Normalnie ustać nie mogę.

Często tak mam,to normalne..a jeszcze jak objedzona jestem to już w ogóle :)

Mmmm to ta kicha musi być dobra,coś innego :)fajny pomysł z tą butelką :)
Nom,ja pozamiatałam całą chatę,starłam gdzieniegdzie kurz,ubrałam się i nawet umalowałam :)
Zaraz biorę się za obiad..Mój u mamy kąpie psa,wróci głodny :)

Ja tez tak mam a czasami jest tak ze jestem strasznie głodna, ale pewnej granicy nie mogę przekroczyć bo wiem ze mnie będzie aż zatykac. Mnie osobiście jest cały czas gorąco w stopy i dłonie. Cieżko mi sie przyzwyczaić bo zawsze było mi w nie zimno;)

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Ja pierniki, ciasteczka maślane, czekoladowe czy owsiane zawsze przechowuje w puszczce metalowej. A teraz są takie śliczne ze świątecznym motywem to pięknie się prezentuje :-)
A na obiad Kaszotto z Pęczaka z cukiną, pomidorami i kurkami :-) pychota! Z wczoraj zostało jeszcze po kawałku halibuta pieczonego w folii ( z pietruszka,cdbula, czosnkiem i cytryną) Ciekawe jaki cukier po tym będzie..

Odnośnik do komentarza
Gość - misiakowata30

A to ja taką czekoladę z kąpieli wodnej też zrobiłam ostatnio i taką gorącą polałam naleśniki z drżemem :-D mniam..mi to się chce tak bawić wzorkami i w pieczenie:)Może ten malutki człowiek jak będzie na świecie,mnie do tego zmobilizuje :-D
Psiapsiòłka dała mi pòł takiej wielkiej torby pierniczkòw toruńskich mmm oboje się rzuciliśmy :-) Mati też lubi :-)
Renatka chyba taki dzień,bo mòj synuś mi tylko kopniaczka dał przed śniadaniem,a teraz po cukierku delikatnie mnie pogłaskał.a tak to cisza :-)

Odnośnik do komentarza

~przyjazna
Ja pierniki, ciasteczka maślane, czekoladowe czy owsiane zawsze przechowuje w puszczce metalowej. A teraz są takie śliczne ze świątecznym motywem to pięknie się prezentuje :-)
A na obiad Kaszotto z Pęczaka z cukiną, pomidorami i kurkami :-) pychota! Z wczoraj zostało jeszcze po kawałku halibuta pieczonego w folii ( z pietruszka,cdbula, czosnkiem i cytryną) Ciekawe jaki cukier po tym będzie..

KIedy mierzysz cukier? Korzystam z glukometrów rodziców i na czczo mam 80-85. Podejrzewam, że wyniki z krzywej jest wiekszy bo nie zachowałam 12h postu.
Po posiłku w jakim odstępie trzeba zmierzyć? Po godzinie czy 2?
Co do diety to u mnie masakra, bo cukrzycowa wyklucza wątrobową. Tzn. to co w jednej dozwolone, zabronione jest w drugiej. Przy wątrobowej z pieczywa najlepiej jeść czerstwe bułki i nie można razowego chleba. W cukrzycowej nie można bułek, a można razowy chleb. W wątrobowej można gotowaną marchewkę, a w cukrzycowej gotowana ma większy IG. Więc jak widzisz połączyć te dwie diety to masakra.

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Ernesto
~przyjazna
Ja pierniki, ciasteczka maślane, czekoladowe czy owsiane zawsze przechowuje w puszczce metalowej. A teraz są takie śliczne ze świątecznym motywem to pięknie się prezentuje :-)
A na obiad Kaszotto z Pęczaka z cukiną, pomidorami i kurkami :-) pychota! Z wczoraj zostało jeszcze po kawałku halibuta pieczonego w folii ( z pietruszka,cdbula, czosnkiem i cytryną) Ciekawe jaki cukier po tym będzie..

KIedy mierzysz cukier? Korzystam z glukometrów rodziców i na czczo mam 80-85. Podejrzewam, że wyniki z krzywej jest wiekszy bo nie zachowałam 12h postu.
Po posiłku w jakim odstępie trzeba zmierzyć? Po godzinie czy 2?
Co do diety to u mnie masakra, bo cukrzycowa wyklucza wątrobową. Tzn. to co w jednej dozwolone, zabronione jest w drugiej. Przy wątrobowej z pieczywa najlepiej jeść czerstwe bułki i nie można razowego chleba. W cukrzycowej nie można bułek, a można razowy chleb. W wątrobowej można gotowaną marchewkę, a w cukrzycowej gotowana ma większy IG. Więc jak widzisz połączyć te dwie diety to masakra.

Spróbuj warzywa na parze. Ja kupuje mieszanki mrożone i na parę daje nie podnoszą cukru nawet marchewki i ziemniaki wtedy. Wiadomo ze smak nie ten,ale co zrobić.
Cukier na czczo masz b.dobry. Bo powinien być do 90. Ja mam zazwyczaj w okolicach 94,96 a dzis nawet 102. Po głównych posiłkach godzinę do 120. A kiedy masz wizytę? Sama jestem ciekawa co Ci powie lekarz. Niby zalecają nie jeść od 8 do 12 godzin przed krzywą.
Ja razowego chleba nie jem bo mam kwasy po nim. Jem graham najczęściej a czasem białe ale to musi wtedy być dwu dniowe żeby nie świeże.

Odnośnik do komentarza

Jak mnie moja matka wkurza to ja pierdole. Chodzi i non stop marudzi. A najbardziej mnie wkurza jak głupio gada do moich dzieci, jak mała zrobi bałagan w pokoju bo np. wycina albo farbami maluje to potrafi do niej powiedzieć ze jest beznadziejna a jak się na nią wydre to się obraża i mamra jeszcze bardziej. Oj zamieszkanie razem to nie był chyba dobry pomysł :-(

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3k9a7suot.png

Odnośnik do komentarza

No dzisiaj rzeczywiście cisza na forum. Akurat jak ja mam wiecej czasu. Zrobilam sobie dzien wolnego od meza. Cisza i spokoj :D
Miskowata nalesniki z dżemem i polane czekolada marzenie, które muszę jak najszybciej spełnić :) ale moze to we wtorek po glukozie :) tylko jeszcze dowale bitej śmietany :D
Ania71250,ale jak to Twoja mama mowi do malego dziecka ,ze jest beznadzieje?? Dlaczego?? Chyba,że ja cos zle zrozumialam ;/

Odnośnik do komentarza

A ja mam chwilę przerwy 80 pierników pomalowanych i teraz czekam na następną dostawe. Zaraz moja Asia z cukierni wraca i będę miała z kim pogadać. A teraz oglądam mój serial (skoki narciarskie) mam nadzieję że w końcu jakiś konkurs się odbędzie w całości :).
Jak robiłam krzywą cukrową to nie jadłam ok 10 godz.

Odnośnik do komentarza

Sylwia921125
No dzisiaj rzeczywiście cisza na forum. Akurat jak ja mam wiecej czasu. Zrobilam sobie dzien wolnego od meza. Cisza i spokoj :D
Miskowata nalesniki z dżemem i polane czekolada marzenie, które muszę jak najszybciej spełnić :) ale moze to we wtorek po glukozie :) itylko jeszcze dowale bitej śmietany :D
Ania71250,ale jak to Twoja mama mowi do malego dziecka ,ze jest beznadzieje?? Dlaczego?? Chyba,że ja cos zle zrozumialam ;/

No tak bo ona to tylko wszystkich krytykuje ideał piepszony wrrr i ciągle mnie prowokuje bo ja nie pozwolę głupio gadać do moich dzieci jakie by nie były

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3k9a7suot.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...