Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Co do miłości tez mam obawy jak to będzie później. Kiedy teraz patrze na moja córeczkę w myślach cały czas mam to że to juz ostatnie chwile kiedy mogę poświęcić jej cały swoj wolny czas, cała swoją miłość. Na pewno oba dzieciaczki będę kochać tak samo,mimo wszystko jakąś tam nutka niepewności we mnie siedzi cy podołam. Wstawiłam właśnie obiadek i lecę po moja królewne do przedszkola:)

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
Marcoweczka2016
Misiakowata30, dziękuję i wzajemnie! :) Wiesz, ze jesteśmy dokładnie w tym samym tygodniu i dniu ciąży? :)

hehe no popatrz,to we trzy z Ernesto miałyśmy udaną noc z mężami/narzeczonymi :-D


nie zapominajcie o mnie :)
Ja już od piątku w domku,całą sobote i niedzielę leżałam,a co,nie no musze a w domu to sprzatac czy obiad robie na raty inaczej sie nie da :) Mój M to wyrozumiały bo to rozumie i nie robi awantury o bałagan :)
Dużo sie działo u was przez weekend,ale po trochu was sobie czytam,na ile mi synuś pozwala.
Ja dopuki pracowałam rok i gdyby nie ciąża pracowałabym nadal,a tak to jestem na chorobowym i dużo tego nie jest bo niecałe 500zł a dobre i to,tak to żyjemy z pensji męża a i tak licze na ten 1000zł przez rok albo te 500zł do 18r.ż. i tak pewnie beda kryteria bo teraz to nawet rodzinnego nie dostajemy,na moje to każdej z nas sie nalezy a tym rodziną co by brali a i tak na dzieci nie przeznaczali?No ale my wpływu na to raczej nie mamy niestety,a denerwować się nie ma co :)
A teraz to ide was dalej czytac:)

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

Hej . Nie stety a moze stety nie robili mi tej krzywej cukrowej . Pojechalam do warszawy na 10 minut a co tam . Do 10 glodowalam a teraz mnie tak glowa boli ze nie wiem co mam z soba zrobic . Za to kupilam sobie kolejne leginsy do kompletu chyba juz 10 . No i staniki dwa bo z wszystkich mi juz cycki wyplywaja i az wsyd sie u lekarza pokazac . Bylam nastawiona na kupno jakis dzinsow ciazowych bo nie mam w ogole juz w ktore bym sie zmiescila ale w M1 nic nie ma no to kupilam sobie leginsy z wyprzedazy za 13 zl . A ta krzywa zrobie sobie juz po niedzieli bo dzis sie troche przestraszylam bo jak pobierali mi krew to pozniej krew nie chciala przestac leciec i ze 3 waciki mi wymienili

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87zbmhrylvm8oa.png
http://www.suwaczki.com/tickers/atdcx1hpk9yj3gom.png

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Aniia super wieści! Gratulejszyn!

Zu2ia skoro wiesz jakie jest ryzyko i już zdajesz sobie z tego sprawę to łatwiej będzie Ci z tym walczyć. Poza tym i tak uważam, że miłość przyjdzie, najpóźniej zaraz po porodzie jak go zobaczysz :)

Kalae, Jola zapisałam się do szkoły rodzenia przy Bonifratów. Nowa grupa zaczyna 1 grudnia (wtorek) chyba o 19-nie wiem czy dobrze zapamiętałam będę dzwonić przed spotkaniem się upewnić. Jest pięć spotkań kolejne będą już we wtorki, tak więc 28 grudnia ostatnie. I chyba trwają po 2h. Kolejna grupa rusza w styczniu, więc Pani położna stwierdziła, że może mi już być wtedy ciężko chodzić, także się zapisałam :)

a znasz koszt tej szkoły rodzenia?
ja mam w sumie bezpośredni autobus pod szpital.
to może się w 3 spotkamy ;) na tej szkole, a potem porodówce ;) (co prawda nie wiem czy się terminem pokrywamy)

Odnośnik do komentarza

Arwena i Misiakowata - tak, ta rwa kulszowa swoją droga, ale z dwa tygodnie temu zaczęło mnie kluc w prawym dolnym rogu brzucha, dziś nic nie mówiąc rodzinnej powiedziała że mnie jeszcze 'wymaca' hehe, no i powiedziałam kiedy mnie boli, a ona że woli to sprawdzić, a co do RWY to zapytam Gina jak będę tam za tydzień.
Zu2ia nie martw się moja siostra też miała takie obawy - oczywiście niepotrzebnie :) obu swoich synów kocha jednakowo mocno!
Ja się tak boje bo mam podobnie, ale dla mnie Księżniczką jest moja siostrzenica... I wiem że nie traktuje wszystkich dzieci równo, ale Ona jest taka jedyna, reszta to chłopcy, może to dlatego :(
Ja jestem strasznie za nią, a ona za mną :)
Misiakowata jeszcze co do tego żelu Feminum - pomógł, faktycznie lepiej to.. No, wchodziło hehe :))) a Michał w siódmym niebie był!
Jakaś osłabiona jestem, temperatura 35.4 :(
Nie wierze, dziś dostałam skierowanie do chirurga a jutro mam iść do przychodni i mnie przyjmie, szok.. :))))

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

No właśnie kalae wiedziałam, że o czymś zapomniałam napisać. Koszt niestety niemały :/ bo cztery stówy ale zależy mi by to były położne ze szpitala, w którym chcę rodzić. Program zajęć też jest interesujący, szczególnie pierwsza pomoc i metody aktywizacji rozwoju psychoruchowego.
Fajnie byłoby się spotkać na zajęciach :)

Odnośnik do komentarza

... i przebrnełam :) ale dziewczyny naprodukowałyście postów

Na początku dziękuję wszystkim za ciepłe słowa (nie będę wymieniała nicków bo jest was tyle ). To bardzo miłe, że są osoby ciepło myślące.

Olka ja też miesiąc temu miałam podejrzenie wyrostka. Na szczęscie to nie było to. Rozmawiałam w szpitalu i nie zawsze kończy się operacją. Jesli jest wystarczająco wcześnie to mozna poradzić farmakologicznie. A nawet jeśli trzeba usunąć to robią to laparoskopowo. Życze Ci zdrówka i trzymam kciuki, żeby to nie był wyrostek.

FabkowaMama w KIKu czasam można wyczaić fajne promocje. Zauważyłam, że u mnie w poniedziałki wynoszą nowe przecenione ciuszki. Niestety dziś mi się nie udało wyrwać. Podoba mi się też taki gruby kocyk i chyba kupię. Kosztuje 29,90 z jednej strony jest przyjemna misiowata tkanina a z drugiej mięciutka bawełna. Jeśli masz w okolicy TESCO to tam też są fajne ciuszki, mają często promocje, więc są dobre ceny.

Wczoraj pierwszy raz w ciązy dostałam slninotoku na widok śledzi. Potwierdzam śledziki na raz zostały wchłonięte na raz ;)
A teraz kończę obiadek, tyl mówiłyście o deVolayach, że zrobiłam zawijańce jedne nadziwane pieczarkami a drugie papryczką. Do tego surówka z kapusty pekińskiej.
Na jutro planuję gołąbki. Będę robiła pierwszy raz w życiu. Ogólnie nie znoszę żadnej potrawy z gotowaną kapustą, a teraz jakoś właśnie mam ochotę na gołąbki.

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, witam nowe Marcóweczki :)

Ja też pewnie dołączę do Was jako do spędzających Wielkanoc w szpitalu :D Mój termin z karty ciąży centralnie na Niedzielę Wielkanocną. I wiecie co, nawet mogłabym tak urodzić. U nas Święta raz tu raz tu, akurat wypadną u Teściowej 130km od nas,więc się nie wybierzemy. A na pewno nie ja. I nie wiem czy mój wspaniałomyślny mąż nie wpadnie na to, żeby ona przyjechala do nas. Mam takie dziwne przeczucia :P
Więc przeleżenie Wielkanocy w szpitalu z dala od wszystkich byłaby niegłupia :D Dobra, to wyleciałam w przyszłość, a i tak synek sam sobie zaplanuje kiedy wyjdzie.

Pogoda ostatnio nie sprzyja,także wszystkie przeziębione/chore dziewczyny, głowa do góry, kurować się i nie dać wirusom i bakteriom.

Moja krzywa zaplanowana na 8.12. na 7rano, już się zastanawiam jak ja wstanę,to dla mnie srodek nocy jeszcze.
Nie mówiąc o tym że boje sie wynikow,bo już raz przez cukrzyce ciążową przechodziłam.

Mnie za to ostatnio po położeniu spać zaczynają boleć boki pod żebrami,aż mi ciężko się przekręcić. Też już przez podobne coś przechodziłam, wtedy to było zapalenie nerek,zakończone pobytem w szpitalu i antybiotykiem. Profilaktycznie popijam żurawinę,ale czy to coś da.

Olka135 trzymam kciuki żeby to nie był wyrostek.

Dziewczyny, zazdroszczę Wam kompletowania wyprawek :) Ja mam dużo po synku, i jeszcze więcej po siostrzeńcu, więc nawet nie mam co kupować. No oprócz kosmetyków, ale to nie to samo ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/o148jw4zryx0935t.png

http://www.suwaczki.com/tickers/74dianliy9gjlbfs.png

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
No właśnie kalae wiedziałam, że o czymś zapomniałam napisać. Koszt niestety niemały :/ bo cztery stówy ale zależy mi by to były położne ze szpitala, w którym chcę rodzić. Program zajęć też jest interesujący, szczególnie pierwsza pomoc i metody aktywizacji rozwoju psychoruchowego.
Fajnie byłoby się spotkać na zajęciach :)

a z osobą towarzyszącą można? trzeba za nią dopłacać?
też właśnie z tego względu myślałam, że jak pójdę do szkoły rodzenia to przy szpitalu najlepiej.

Odnośnik do komentarza

Madika słodko wyglądasz:) Czy Ty coś projektujesz?Bo manekin za Tobą?
Kasiamamusia sorkam,oczywiście nie pomijamy :)
Olka cieszę się,że żel pomógł,tez muszę go kupić :-D
Trzymaj się tam jutro,ale na bank to nie wyrostek.Będzie dobrze :)
Renatka dobrze,że zakupami wynagrodziłaś sobie ten trud dnia..a z tym krwawieniem,musiała Ci pewnie żyłe rozwalić..mi tak raz zrobili,to leciało jak ze świniaka :-P

My dalej leniuchujemy :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

dziewczyny kurujcie się!!!
Ola oby to nie był wyrostek
U nas różnica będzie 5 lat, najpierw miało być 3 ale młody był wymagający i nie potrafiłam się zdecydować, potem na 4 ale poroniłam. martwi mnie logistyka, mieszkamy w małym mieszkaniu w wieżowcu ale damy radę :D
Listy do M 1 mnie nie porwały więc na 2 się nie wybiorę, w grudniu idziemy na Gwiezdne Wojny (mąż bardzo chce) ja bym chciała ostatniego Kosogłosa obejrzeć
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

a ja po wizycie, i powiem wam że moja krzywa cukrowa nie zachwyciła mojego lekarza, powiedział, że w normie, ale górnej granicy i mam ograniczyć węglowodany, ale nie tylko słodycze, również ziemniaki, białą mąką, gruszek, bananów też nie mogę itd.
oprócz tego okazało się, ze w lab mieli zrobic krzywą po godzinie i po dwóch, ale nie kazał mi powtarzać.

i jeszcze co do wczorajszego tematu swędzenia skory powiedziałam mu że swędzą mnie plecy i łydki, ale, że w sumie to zazwyczaj tak miewam w tym okresie jesienno-zimowym , ale powiedział, ze w ciąży musi uwzględniać inne rzeczy i mam zrobić te badania dziwne odnośnie tej holestazy, nawet kazal mi szybko zrobić te badania,

Odnośnik do komentarza

kalae czyli jednak jak by nie patrzał,mała dieta..Matko nie wyobrażam sobie teraz życia bez gruszek..codziennie musi być jedna,dzięki temu nie miewam zaparć..
Dobrze,że nie kazał Ci się znów kłuć :)

Ja wczoraj po kąpieli cała sie nabalsamowałam,skóra mnie swędziała,ale jakieś pół godziny,a potem przeszło..Dziś znów mnie swędziało,ale jak ubrałam na chwilę nową,nie wyprana bluzkę..
Zamierzam kupić sobie oliwkę z nivea baby i uzywam przy kąpieli..jak to nie pomoże,to zacznę się tym martwic z ginem.
Daj znać jakie to badania masz zrobić i co tam wyszło

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

~kalae
Lilijka87
No właśnie kalae wiedziałam, że o czymś zapomniałam napisać. Koszt niestety niemały :/ bo cztery stówy ale zależy mi by to były położne ze szpitala, w którym chcę rodzić. Program zajęć też jest interesujący, szczególnie pierwsza pomoc i metody aktywizacji rozwoju psychoruchowego.
Fajnie byłoby się spotkać na zajęciach :)

a z osobą towarzyszącą można? trzeba za nią dopłacać?
też właśnie z tego względu myślałam, że jak pójdę do szkoły rodzenia to przy szpitalu najlepiej.


O kurcze o tym nawet nie pomyślałam. Myślę, że za towarzystwo nie każą też płacić bo to byłaby już przesada. Poza tym chyba by mi powiedziała bo jednak w dzisiejszych czasach partnerzy towarzyszą przyszłym mamom. Będziesz się zapisywać na grudzień? A na porodówce czy już na oddziale możemy się spotkać bo nasze terminy to zaledwie pięć dni różnicy :)
Nie wiem na kiedy ma Jola bo nie ma jej w tabelce.

Odnośnik do komentarza

Madika brzuszek ładny, a reszta szczuplutka :)

Ola trzymam kciuki żeby nie wyrostek. Jutro masz lekarza, to będzie dobrze i Ci pomogą.

Listy do M. może nie porywają, ale i tak warto było pójść na randkę z małżowinem.

Klasę to kiepsko z tym ograniczeniem. Dla mnie najgorsze to owoce bo lubię bardzo. Chyba wszystkie.

Misiakowata też miałam leniuchować, a zrobiłam 2 prania, sprzątnęłam łazienkę, pozamiatałam, zrobiłam rybkę z ziemniakami i kiszoną kapustą na obiad i ugotowałam barszczyk na jutro :)

Aż mam wrażenie, że mi od tego brzuch urósł do gigantycznych rozmiarów...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s2n0accustsf9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...