Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co... Ja musE sobie ściągę robić z tego co mam napisać po całym dniu ;) w pracy moge podczytywać ale juz nie piać :/. Co do kupowania wczesniej rzeczy- jak któraś pisała kwestia indywidualna, ja w żadne zabobony nie wieże i równie dobrze moze sie wszystko stać końcem ciazy, podczas porodu a nawet autobus moze mnie potracić. Tak wiec jak kto uważa :) ja osobiście juz teraz kupuje żeby kasy na raz nie wydać. Co do pytania o rzeczy po pierwszym dziecku, poprzedni wózek sprzedałam i za kasę z niego kupiłam spacerówkę quinny zapp, łóżeczko mam ale bede potrzebować dwa, dla tego kupiłam używane. Tak naprawdę musze kupić/ pożyczyć laktator bo wiem ze pierwszej ciazy rzecz niezbędna jak dla mnie. No i ewentualnie ciuszki dla dziewczynki :). Sutki- mnie swędzą, łuszczą sie i bolą, i jak któraś napisała od spodu tez swędzą. Ja nosze stanik 24h bo jak go ściągam to jak bym miała dwa kamienie :/ rozmiar 75J...i maja strasznie dużo rozstępów bo szybko urosły jak byłam nastolatka.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmrus1pbao.png

Odnośnik do komentarza

W zasadzie to nie mam o co płakać... Caly dzień mnie baniak bolal. Tak ze aż szalu dostawałam. I tylko lód na glowie pomagal... Mój Kacper pojechał po proszki.. Mowie tylko nie bierz nic oprócz apapu... Zgadnijcie co przywiozl..... Aspirynę... Myślałam ze ze z siebie wyjde..ale sie powstrzymalam bo chcial dobrze...ale widział mojego wkurwa wiec pojechał po apap :)

Odnośnik do komentarza

Kamilla dobrze, że pojechał po ten apap, bo coś czuje , ze miałby facet przechlapane ;-)
Kinia jak w poradni? To pierwsza wizyta czy juz kolejna? Ja byłam się zarejestrować, ale tak jak mówiłaś musze dowieźć jeszcze skierowanie od lekarza rodzinnego i dopiero wtedy będą szukać dla mnie terminu. Lekarka w przychodni zdziwiła się, że z moimi wynikami chce iść do poradni cukrzycowej, ale jak jej powiedziałam, że starszy syn ważył 4200g, a młodszy 4700g, to wypisała skierowanie bez gadania :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/rolo3e5ezp5zik75.png

Odnośnik do komentarza

Miałby ale nie ze względu na to ze go potrzebuje bo unikam brania tabletek i wiedziałam ze w tym wypadku mi nie pomoze... Tylko fakt ze mnie nie słucha nigdy bo wyraźnie powiedziałam żeby tylko apap wziął, jesli nie będzie to nic nie chce innego:P

Odnośnik do komentarza

Mam napisane, że po 3 ciążach, w tym dwóch poronieniach, w 6 tyg plamienie, w 8 tyg krwawienie. Mam 34 lata, a z tego co wiem jakieś prenatalne robi się od 35 rż. Z Młodym nie miałam żadnych badań, ale on był 'pierwszy' i bez żadnych problemów. Stara jestem i nic się nie znam, wypadłam z obiegu już...
Czyli obstawiacie usg (ale mam przecież robione co wizytę) i badanie krwi? Żadnych igieł z brzuch?
12 tydzień 1 dzień dziś.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...