Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

~Olijaa
Kalae nie! Wlasnie nigdy nikogo nie ocenialas. I to jest w Tobie super. Wlasnie taki masz styl. A teraz dodatkowo jestes jeszcze bardziej otwarta niz pamietam np sprzed porodu takie moje nie wiwm czy trafne spostrzezenie. O to mi chodzilo tylko moze sie nieprecyzyjnie wyraziłam:)

Ja mam podobne spostrzezenia co Olija:D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Zu2ia
Znowu jestem do tylu :( ale juz nadrabiać chyba nie bede..

Chyba sie wypisze z tej grupy mamuśki luty/marzec 2016... Bo nie można normalnie zadać pytania bo sie wymądrzają.... I te dyskusje o chodnikach/rozszerzaniu diety....

A propos rozszerzania diety....mój Bartuś straaasznie się ślini do pieska w bujaczku, jak nic ma smaka na chińskie :)

Odnośnik do komentarza

Tangoya
Zu2ia
Znowu jestem do tylu :( ale juz nadrabiać chyba nie bede..

Chyba sie wypisze z tej grupy mamuśki luty/marzec 2016... Bo nie można normalnie zadać pytania bo sie wymądrzają.... I te dyskusje o chodnikach/rozszerzaniu diety....

A propos rozszerzania diety....mój Bartuś straaasznie się ślini do pieska w bujaczku, jak nic ma smaka na chińskie :)

Zdecydowanie tak! Haha :D
Moja Mania tez ostatnio jakos tak dziwnie patrzyla na naszego pieska...

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ntv73nvew76w4.png

Odnośnik do komentarza

~Olijaa
Kalae nie! Wlasnie nigdy nikogo nie ocenialas. I to jest w Tobie super. Wlasnie taki masz styl. A teraz dodatkowo jestes jeszcze bardziej otwarta niz pamietam np sprzed porodu takie moje nie wiwm czy trafne spostrzezenie. O to mi chodzilo tylko moze sie nieprecyzyjnie wyraziłam:)

tyle komplementów że aż nie wiem co napisac :D

Ernesto - fajny pomysł z tą koszulką, chyba odgapie, a z internetu zamawiasz? jaka strona?

Odnośnik do komentarza

Tangoya
niuska_aw
Marcin też przeciera oczy i się przeciąga.
Mnie kręgosłup też boli w miejscu wkłucia znieczulenia. No i od jakiegoś czasu bardzo kłuje mnie koło kręgosłupa w barku i ten ból jest taki promieniujący. Miała tak któraś?

A nie nosisz maluszka tylko na jednej ręce, tej pop stronie bolącego barku? Bo może własnie to regularne obciążanie jednej strony powoduje ból

No właśnie noszę tylko na jednej. Tylko kurczę na przeciwnej:)

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

Olija hellllooouuuuu maleńka :* :D

Kalae koniecznie sobie kup choc jedne spodnie i pare bluzek :)
Trzeba..ja tez chcialam zaczekac az schudne..ale to tak nie idzie szybko jakbysmy chcialy..tu tarczyca..tu woda..tu jeszcze pare kilo..kochana nie mecz sie,obkup sie a poczujesz sie lepiej :)
Obiecuje :D

To prawda...super sie czyta Twoje posty :)

Z tym luty,marzec to cos tam skomentuje..ale aktwnosc na naszej grupie i tu pochlania caly moj "wolny" czas :D

Wysprzatalismy chate :) pachnie prontem,lovella i czystoscia ..yeach :)

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

Tam fajne fotki dzieciaczkow sa i czasem fajne tematy..ale tych krzykow tam nie chce mi sie czytac :)

Sylwia to wpadam na pierogi :)
Podziwiam:) my dzis zamowilismy kebaba z kurczaczka :)

Olka niuniu moj tez trze oczka ale z czolem odrazu..zauwazylismy tez ze jak jest zmeczony to wyciera sie buzia o nasza klate :)

Mati na dzien ojca kupil ojcu perfumy :D i juz wreczyl :)

Odnośnik do komentarza

Gosia1001
Ernesto z ust mi to wyjelas... "Zdrady" albo "Trudne sprawy" :/ ja pisze zadko. Ale poziom jest zenujacy. Niektore to naprawde jakby ksiazki w zyciu na oczy nie widzialy.

Olija to nasze coreczki z 12.03. Moja tez perełeczka taka grzeczna :) dziekuje Ci ale poprostu sytuacja wymaga takiego zaangazowania. No i ja zawodowo daje sobie rade z dziecmi wiec 2 to nie problem :)

No to wszystko co piszecie o tym fb TYMBARDZIEJ mnie nie zacheca :D hehe

Gosia czyzbys byla przedszkolanka??? Jesli tak to masz z nas najwieksza wiedze jak radzic sobie z malolatami :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Madika
Gosia1001
Ernesto z ust mi to wyjelas... "Zdrady" albo "Trudne sprawy" :/ ja pisze zadko. Ale poziom jest zenujacy. Niektore to naprawde jakby ksiazki w zyciu na oczy nie widzialy.

Olija to nasze coreczki z 12.03. Moja tez perełeczka taka grzeczna :) dziekuje Ci ale poprostu sytuacja wymaga takiego zaangazowania. No i ja zawodowo daje sobie rade z dziecmi wiec 2 to nie problem :)

No to wszystko co piszecie o tym fb TYMBARDZIEJ mnie nie zacheca :D hehe

Gosia czyzbys byla przedszkolanka??? Jesli tak to masz z nas najwieksza wiedze jak radzic sobie z malolatami :D

Gosia, nie badz taka. Przyznaj się co do pracy z dziecmi. W jakiej formie? My tu chetnie skorzystamy z Twoich porad :D

Odnośnik do komentarza

Ciaza316][quotemaddalena82
Ciaza316
Madika
Ciaza316
Czesc kochane:) Wybaczcie, ale nie bylo mnie troche. Na pewno tesknilyscie :D taa, pewnie nikt nie zauwazyl mojej nieobecnosci
No wiec! Potrzebuje porade i gdzie najlepiej zapytac
Jakims cudem zainstalowal mi sie Windows 10. A ze ja od kilku lat noga jesli chodzi o komputery to teraz nie moge przerzucic filmikow z telefonu na komputer. Pokazuje blad. Zna sie ktos?

Uuu a jaki blad Ci wyskakuje? I jak przezucasz filmiki? Bo moze mailem sobie przeslij...


Sprawdze jutro bo juz kompa wylaczylam. Ale cos ze nie otwiera tego formatu chyba. Podlaczam kablem tel do kompa. Zawsze bylo ok, tylko teraz ten cholerny Win10. Mailem powiadasz? moze sprobuje[/quote
Może zmień program do odtwarzania w ustawieniach kompa. Bo w Windows 10 domyślnie ustawia się taki który wielu rzeczy nie chce oddtwarzać.

No wlasnie. Na zdjecia juz ustawilam i muzyke. A co polecasz do wideo i skad sciagnac? Bo ostatnio sciagalam chyba z dobreprogramy i zawirusowalam kompa...
A tel co jakis czas musze odlaczyc i podlaczyc znowu bo blad mi wyskakuje co jakis czas. Dziwne. Jakby tel cos knocil.
Jak widzicie ja daleko w tyle :P

Do plików wideo mam ustawiony Windows media player-sprawdza się do takiego codziennego odtwarzania. Zobacz czy nie masz zainstalowanego już w kompie a tylko po prostu nie jest ustawiony jako domyślny.
Odnośnik do komentarza

~kalae
Ciaza316
Sory za zawracanie gitary wczoraj z odtwarzaniem filmikow w komputerze. Dzisiaj sie pieknie kopiuja i odtwarzaja... Ale byl jakis update po wczorajszym wylaczeniu kompa wiec moze jednak cos sie naprawilo... Ale dziekuje za proby pomocy Marcoweczki :*
Ja w czarnej d***e z czytaniem. Bedzie co nadrabiac tylko nie wiem kiedy.
Mala nie chce spac w dzien. Jest zmeczona, ale juz nawet jazda autem nie pomaga. Nawet jak zasnie na chwile to byle co ja wybudza i wszedzie sie rozglada. Potem poplakuje bo jest zmeczona. Ostatnio plakala mi w domu 15 minut, nie wiedzialam juz jak ja uspokoic :(
Czytalam o roznych technikach, rytualach, co powinno sie robic, ale szczerze to ciezko mi wprowadzac jakies konkretne rzeczy i byc konsekwentna.
Uroki macierzynstwa ech
OK, dziecko nakarmione, spi u meza na ramieniu, moze dam rade Was poczytac :)

ja jak nie mogę jej uspokoić to w końcu przystawiam do piersi, wiem że to nie najlepszy sposób, rzadko się zdarza, ale już wolę tak niż jak się ona ma zanosić płaczek, a ja prawie z nia zaczynam beczeć już chyba z bezsilności.


Niestety ostatnio tylko raz przy placzu wziela piers. Tak to bee. I ostatnio kilka razy probowalam wieczorem chodzic z nia i karmic i dawala sie, tak jak niektore tu mowilyscie.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

strunka7777
Ciaza, nie dziwie sie, ze w aucie wam nie chce zasnac jak ciągle pod prąd jeździcie ;)

Tez mam problem z usypianiem. Nic nie pomaga. Jakos nic sie nie normuje, a za niedługo 3 miechy na karku. Witam w klubie! Teraz tez dala popis i nie wiedziałam o co chodzi :( w koncu przeszlo.
Najlepsze jest to, ze za dwa tyg wyjezdzamy na urlop i wieczornych spacerów z przyjaciółką nie będzie, bo mala jest nieprzewidywalna i bede musiała rezygnowac z wieczornych niekończących sie rozmów.
Zyje ta nadzieja, ze z czasem się zmieni. Ze naturalnie przyjdzie samo jak u starszaka.


Otoz to!

O matko! Naturalnie przyszlo? Jest nadzieja :D:D

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

~Olijaa
Kalae nie! Wlasnie nigdy nikogo nie ocenialas. I to jest w Tobie super. Wlasnie taki masz styl. A teraz dodatkowo jestes jeszcze bardziej otwarta niz pamietam np sprzed porodu takie moje nie wiwm czy trafne spostrzezenie. O to mi chodzilo tylko moze sie nieprecyzyjnie wyraziłam:)

Ja juz kiedys pisalam, ze musialam zobaczyc jeszcze raz czy to Kalae napisala post bo taki " nie jej byl " :) kiedys to bylo tak konkretnie na temat bez buziek i usmieszkow :) :p

Olija milo, ze jestes :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...