Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Haniutek
Buziaczki wieczorne kobietki;*
U mnie dzis sie dzialo a dzialo. 4 godz pod ktg bo zapis im sie nie podobal bo za plaski...potem powtorka usg z przeplywami i znow zapis wszystko wyszlo ok no Zosia dzis spala i tyle ;) Nie wiem czy Wam mowilam dwa dni mialam kolezanke tez z wirusem .36 tyg blizniaki miala miec ciecie 3 i...wstala z drzemki i wody jej odeszly wiec pojechala na cc.Ide do lazienki a tam..krew. Odszedl mi czop ale nic poza .Boli nadal dol brzucha zero rozwarcia wiekszego szyjka krotka eiec czekamy jak skończę antybiotyki a potem zobacza. Wgl 3 dziewczyny ok 25 tyg urodzily wiec ogolnie dzis byl szum na oddziale i porodowka pelna.
Barcelona ciesze sie ze bedzie Hania to juz 2 Hani trzeba cos uszyc noooo;) tylko daleko wyslac;) pochwale sie zaczelam na drutach robic tu bo bym oszalala;) kombinuje buciki wiec moze od razu 3 pary;)
Ola co do rodzenia cc- to ja dopiero jestem nic nie warta matka bo 4 cc mnie czeka.Skad Ci takie bzdury do glowy przeszly to tak jak bys powiedziala ze cos uprasowane zelazkiem nowoczesniejszym parowym jest gorsze od zwyklego starego. A dzieci z invitro? To nie dzieci bo ktos naturze pomogl?? Cc jest dla kobiety gorsze ale poswiecasz sie dla dziecka!! Pomysl tak jeszcze raz a znajde Cie pojade moim " motorem" i wpiore !! Nos do gory chcesz by i Majka byla smutna?
Netka co do cisnienia nie zawasze ma wplyw ja biore dopegyt 4 razy 2 a dziecko ponad 3500 w 34 tyg .
Misiakowata ja tez chrapkam i sie czasem slysze;)

O kurczę Ty to sie tam wymęczysz Haniutek ,biedaczko kochana :*

Bardzo dobrze Oli napisałaś..
Ola nie zadzieraj z panią DJ bo bedziesz miała ślad opon na twarzy :D Dobrze gada :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza
Gość mama77777

Aniołek_nocy
Witam wieczornie:-)
Antoś po kąpieli śpiocha ślicznie :-) zjada 45ml i na następne karmienie przygotowałam 50ml. Od poniedziałku rejestracja Tosia u lekarzy. W czwartek do okulisty już termin mamy :-) w poniedziałek muszę załatwić rodzinnego i wziąść od niego skierowanie na morfologie bo za tydzień mam sprawdzić kontrolnie.
Ola czy ty też podajesz Majce żelazo? Mu mamy zacząć podawać za tydzień jeden w saszetkach a drugi w kropelkach. Do tego 2x wit d i jeśli będzie na mm to jedną kapsułke wit k a jak kp to tylko wit d.

Aniołek a nie czasem odwrotnie z tą wit k... bardziej narażone na braki wit k są dzieci karmione piersią, te karmione mlekiem modyfikowanym maja zazwyczaj w mleku wit k i nie podaje się dodatkowo. A matki często mają niedobory dlatego przy karmieniu piersią podaje się dodatkowo wit k.

Nie wiem czy wcześniej doczytalas moje pytanie, czy zaszczepili Antka przeciwko gruźlicy w szpitalu po podaniu osocza czy odroczyli?

Odnośnik do komentarza

Haniutek
To ciesz sie ze to tylko rower bo ja to mam jakas terenowe 4×4;))

hehehe po tylu dzieciaczkach dobrze,że nie jak po wyścigach żużlowych :D
Mnie moje troche dołują,ale z drugiej strony pocieszam się tym,że Mati z mamy pisankę na wielkanoc robi :D
a Cycuszki bedzie miał zdobione i podejrzewam,że będą dla niego najpękniejsze na świecie..
Jak już są dla Pawła obecnie hhahaha

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Czytam i czytam, doczytałam do żartu Izabel "powieki oglądam".... Trzeba uprzedzać, że coś będzie śmieszne bo to mega ból śmiech z pozszywanym brzuchem.

Napiszę trochę co u mnie i czytam dalej...

Cc poszła jak z płatka, najgorsze było wsadzenie cewnika i dociskanie aż dzięki znieczuleniu przestanie się go czuć:/ (znieczulenia w ogóle nie poczułam), potem cięcię i raz dwa mała była z nami. Krzyczała już podobno z brzucha, wszyscy się śmiali,że taka waleczna, co mnie tu wciągajcie, no i rzeczywiście jest niezłym krzykaczem.
Zaskoczyło mnie, że dostałam małą od razu dokangurowania, taką brudną, przestraszoną, jak prosto z kosmosu... Oczywiście płakałam i byłam superszczęśliwa!!!!
Pierwszą dobę spędziłam na sali pooperacyjnej bo wczoraj był armagedon, 4 cc planowane z patologii, ja, 2 sn i potem jeszcze kilka cc, z 6 chyba do 3 w nocy. Plusy są takie że miałam bardzo wygodne łóżko. Dziś jestem na normalnej sali i już leże na szpitalnej pryczy;) ale jak nic się nie wydarzy, żółtaczka czy coś to jutro idziemy do domu!!!! Także Marcóweczki jest już tłok na porodówkach, zamawiajcie terminy;)

Zuzia jest maleńka, cudowna oczywiście, zdrowa, już miała wszystkie usg i echo, szczepienia, jutro jeszcze tylko obejrzą stawy biodrowe. Jestem przeszczęśliwa - już to chyba mówiłam:) tylko boli cholernie rana, macica iuż zaczyna się obkurczać i sutki - pamiętałam że bolało ale zapomniałam że to aż taki ból:/
Jedzenie znośne, na obiad dobry barszczyk i kotlet rybny, pieczone jabłko, rogalik, śniadania i kolacje ble, jakieś zupy mleczne i konserwowe szynki.
Mała chyba się wreszcie najadła, spróbuje wykorzystać chwilę i pospać bo nigdy nie wiadomo kiedy bedzie pobudka.
Trzymajcie się dziewczyny, może któraś już urodziła tylko ja jeszcze nie doczytałam, mam nadzieję że nic złego się nie dzieje i wszystkie czekacie do marca na swoje cuda!

http://www.suwaczki.com/tickers/lprkzbmhlydqtmyx.png
http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5e9sf8amqv.png

Odnośnik do komentarza

Oh, szkoda ze nie pomogl ten Alantan. Ja dzis nogi posmarowalam bo w nocy zaczynam drapac bo sie poce i swedzi. Zobaczymy.
Niezly film obejrzelismy Paranoja
Olka Ty widac sobie swietnie radzisz tylko masz mieszane uczucia. To normalne po urodzeniu. Nie badz dla siebie zbyt surowa. Pogadaj z Michalem o tym moze
Sylwia ale siostrzenca masz slodkiego:-) moj ostatnio pokazal mi jego drobne i mowi ze musimy pojechac do sklepu kupic cos dla Malej:-) ah te dzieciaczki
Felcia gratulacje i duzo zdrowka dla Was
Monimoni fajnie ze napisalas co i jak:-) szybkiego powrotu do domu zycze
Dobranoc:-*

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ciaza316
Oh, szkoda ze nie pomogl ten Alantan. Ja dzis nogi posmarowalam bo w nocy zaczynam drapac bo sie poce i swedzi. Zobaczymy.
Niezly film obejrzelismy Paranoja
Olka Ty widac sobie swietnie radzisz tylko masz mieszane uczucia. To normalne po urodzeniu. Nie badz dla siebie zbyt surowa. Pogadaj z Michalem o tym moze
Sylwia ale siostrzenca masz slodkiego:-) moj ostatnio pokazal mi jego drobne i mowi ze musimy pojechac do sklepu kupic cos dla Malej:-) ah te dzieciaczki
Felcia gratulacje i duzo zdrowka dla Was
Monimoni fajnie ze napisalas co i jak:-) szybkiego powrotu do domu zycze
Dobranoc:-*

Pomógł całkowicie na jedną no..ale ja już tak mam..w ciągu dnia już mnie swedzi to łaże i się ciagle smaruje...zwłaszcza rece do łokci..Może powtórze enzymy watrobowe,choć watpie żeby coś wykazały..
Mam nadzieje,ze Tobie pomoże :D

Jeju jak po ciązy przestanie mnie swedziec to zrobie sobie odwyk od tych smarowideł...Tydzień bez tego wszystkiego :D
Nasmarowałam sie chyba za te wszystkei lata gdzie nie musiałam :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Felcia Krzyś slodziutki!:)
Aniolek gratulacje wyjścia do domku!
Mam pytanie do Was czy Wasze maleństwa tez Wam tak gmeraja jakby w wzgórku lonowym? Bo mi od kilku dni tak wierci tam skybany ze o boli coraz bardziej.
I mam jeszcze pytanie robicie ten masaż krocza? Ja dzis pierwszy raz robiłam znaczy mąż mi robił ale myslalam ze za przeproszeniem sie zesram z bolu a on tylko delikatnie masowal. Nie wiem czy to normalne.

Odnośnik do komentarza

I znowu juz nie śpię :-(
Felcia grstulacje:-)
Jola jacyś nieraz czuje przy siedzeniu jakby przez udo chcieli wyjść.
Zastrzele się przez te hemoroidy, oprócz że cały czas bolą. Bo mam co jakiś czas takie parcia jak na dwójkę. To wczoraj po wypróżnieniu jeszcze je rozwalilam i tak krew zaczęła lecieć że się przestraszylam. Ale nalożyłam maść i lepiej. Chociaż ból został, ale sobie już powtarzam że tylko jeszcze tydzień.

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09piqvv3v7dr48.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Groszka zawsze będzie Groszką :)

Kalae dzięki za podkablowanie Leniwcowi!

Felcia gratuluję! Monimoni tobie również raz jeszcze. Też już chce przytulić małą! Czuję, że pierwszej nocy nie będę spać tylko się gapić na swój skarb :)

Jola też tak mam od tygodnia chyba. Bywa to nieprzyjemne ale zawsze mimo to się cieszę, że się rusza.

Ajka współczuję :( jedyne co ja mogę doradzić to dużo błonnika i wody. Choć nie wiem czy na tym etapie to coś da.

Odnośnik do komentarza

Dołączam do grona nieśpiących. Obudził mnie najpierw o 1 pozniej o 3 taki ból jednej strony głowy. Zmierzyłam ciśnienie. Lekko wyższe, al bez alarmu. Ból jakby zatoka czołowa ale i szczękowa i cmi i pulsuje i położyć sie nie moge. Obudziłam aż mojego. Wzięłam jeden proszek, a teraz po jakiejsc godz drugi i czekam aż przejdzie. Jeszcze troche i bede gryźć ściany.!ledwo sie trzymam bo juz nie mam siły z tym bólem. Na dodatek aż mniejszy pieką jej o co tu chodzi::

Odnośnik do komentarza

Monimoni, fantastycznie czytać, że jesteś przeszczęśliwa :-)
Mam nadzieję, że dolegliwości po cc szybko ustąpią a Zuzia troszkę się wyciszy, jak poczuje kojacą atmosferę domku :-)

Misiakowata
, biedna jesteś z tym drapaniem :-\
Może skoro teraz Mateuszek tak Ci dokucza to potem będzie super grzeczny :-)

Spokojnej soboty kobietki, czekajcie na marzec a te, które w szpitalach z maluszkami niech wyniki będą bdb i niech puszczają Was do domków :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9ci09klvyn2j4t.png

Odnośnik do komentarza

Haneczka a moze mamy tego samego wirusa? U mnie tez wlasnie tak napierniczaja zatoki az lzy same leca. 6 dzien antybiotyk a zatoki nadal...wspolczuje Ci bardzo;*
Cholercia z 8 porodow pojechalo na porodowke w nocy az pielegniarki mnie przepraszaly ze w nocy nie daly mi spac bo mam pokoj na wprost nich i obok zabiegowego.
Misiakowata u mnie to ocp wiec dopiero zaczynaja sie placze kontynuuja pewnie na porodowce;)) choc juz tu czsem slychac;) " pier..nie rodze" ;)))
Aniolku ciesze sie ze Twoj Skarbus juz taki dzielny mezczyzna i w domciu;** widzisz modlitwy pomogly

http://s5.suwaczek.com/201603091556.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...