Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Asiar my zamòwilismy taki materac (viscoelástico) chyba po polsku z pianki anatomicznej. Ma tez w skladzie jakies zabezpieczenie przed wilgocią i antybakteryjne. Nie jedt año za twardy año za miękki. A dzięki tej warstwie tej pianki anatomicznej tworzy tzw. efekt chmurki tak tu się go nazywa. Czyli jak sie kladziesz to sie dopasowywuje do ksztaltu twojego ciala. Z tym ze zazwyczaj se dosc drogie. Taki materac zazwyczaj u nas kosztuje od 800€ wzwyz. My kupilismy taniej bo skorzystalismy z fajnej promocji i z dostawą do domu wynioslo nas tyle co za wizyte u weterynarza naszej kotki
...

A zapomnialam Leniwiec! Tak jest mozliwosc wyslania kubeczkòw za granice kurierem :) trzeba wtedy oczywiscie opakowac je jak najwieksza iloscią folio bombelkowej i zwrocic uwage zeby w paczce nie bylo luzòw, zeby sie nie ruszaly. Ale da rade. Duzo osob wysyla ceramike przy zakupie online. Poza tym ja na kubeczki tez moge zamowic specjanie kalki ze zdjęciem, rysunkiem jaki sobie klient zamarzy. Co prawda drogie to strasznie bo jedna kartka A3 kosztuje 22€ no ale fauna sprawa. Teraz wlasnie moj klient sobie zazyczyl twarze czlonkòw swojej rodziny na kubkach, wiec wyslal mi zdjecia a ja tylko je obrobilam zeby nadawaly sie na kalke na kubek i wyslalam zlecenie na realizacje. Po tygodniu mi przyslą kartke z kalkami i bede mogla nakladac na kubeczki a potem do pieca na 8h na 850°C i się wtapia rysunek w szlkiwo i gotowe :)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

ortoda
Niuska to fajnie, chyba przyjazna tez ma ten termin. Także jeszcze nie czas niech siedzą w ciepelku. My mamy misję ze szpitali musimy wrócić z naszymi małymi kurczaczkami na Wielkanoc :D

Ja jestem tydzień przed Wami dzis mam 37t1d podobnie jak Sylwia. Dr.mi zle wyliczył dni od transferu na początku:)
Skurcze mi przeszły ok. 5 i zasnęłam tak ze ledwo do diabetologa na 11 zdążyłam. Przed chwilą miałam znów skurcz taki meeega. Będą mnie straszyły teraz te straszaki . Leżę plackiem przynajmniej do poniedziałkowej wizyty. A dzis na noc sana zostaje ..

Nadrabiam dalej ..

Odnośnik do komentarza

Monimoni ja chyba tez bym biegala z rekoma do gory. Jutro mama musi Ci zrobic nalesniki :D ale 25 to ladna data taka okrągła :D sama jestem z 25. Tylko innego miesiąca.
Barcelona bardzo mi szkoda Twojego kotka. Moja tez tylko lezy. Wg to zastanawiam sie skad ja sobie wmowilam, ze ona umiera( nie lubie okreslenia zdycha) moze przez wiek i przez to, ze nie chorowala wcześniej.
Ania bardzo mi przykro. Biedny maz. Mam nadzieje, ze szybko dojdzie do siebie. Tule Cie jeszcze mocniej niz wczoraj :*

Odnośnik do komentarza

~przyjazna
ortoda
Niuska to fajnie, chyba przyjazna tez ma ten termin. Także jeszcze nie czas niech siedzą w ciepelku. My mamy misję ze szpitali musimy wrócić z naszymi małymi kurczaczkami na Wielkanoc :D

Ja jestem tydzień przed Wami dzis mam 37t1d podobnie jak Sylwia. Dr.mi zle wyliczył dni od transferu na początku:)
Skurcze mi przeszły ok. 5 i zasnęłam tak ze ledwo do diabetologa na 11 zdążyłam. Przed chwilą miałam znów skurcz taki meeega. Będą mnie straszyły teraz te straszaki . Leżę plackiem przynajmniej do poniedziałkowej wizyty. A dzis na noc sana zostaje ..

Nadrabiam dalej ..

Przyjazna trzymaj sie. Mam nadzieje, ze w nocy sie nic nie zacznie. Jak będziesz sama.

Odnośnik do komentarza

Barcelona
Ah zapomnialam ... Ania! Wspolczuje ze ci się mąz rozchorowal na to paskudztwo! Najwazniejsze zeby szybko wyzdrowial zeby potem was nie pozarazal. Wiem ze to trudne jak nastawialas sie ze bedzie przy tobie te dni do porodu. Ale juz niewiele zostalo. Musisz byc dzielna. Dasz rade i bez meza u boku. Trzymaj sie mysli ze to ze nie jest z wami to dla sobra i zdrowia twojego i maluszka :* A my jestesmy caly czas z tobą duchem :) :*

Ale przeciez ani maz jest jest zdrowy, tylko jest lekarzem i na oddziale maja osobe chora, dlatego on jej nie odwiedzi.

Az sie musialam cofnac do wpisu ani, bo nie wiedzialam juz czy dobrze przeczytalam

Odnośnik do komentarza

RedNails89
Mi kurde nie było do śmiechu :P chociaż nie powiem, teraz może jakiś szacunek w bloku zyskam :D

Prawie jak nasza Madika postrach Łodzi :D

:D hehehe Jak masz duzo starszych osob to moze sie okaze ze jestes postrachem OSIEDLA :D hehe

Dobrze zrobilas!!!! Ja tez bym powiedziala ze chyba ochu.al ze chce mnie w 9 miesiacu ciazy zostawic z lozkiem na korytarzu :D

A potem sie dziwia ze ciezarne to takie zolzy :D hehhe

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

aniia
Niuska, chałwa mmm. Ja zjadlam sobie wczoraj pół i dzisiaj juz tez pó :D

W ogóle to smutam strasznie, bo mój mąż ma potwierdzona u nich na oddziale świńską grypę i żeby nas nie zarazić to przynajmniej do czwartku włącznie nie bedzie mnie odwiedzał :(( szlag by to trafił!!!

A cc mam w przyszlym tygodniu..

Prosze to wpis ani,

Ania tylko 2 dni, troszku sie za soba stesknicie, to dobrze

Odnośnik do komentarza

Monimoni
Już prawie biegałam z rękami do góry (ale ostatecznie się walnęłam na łóżko i leżę) - moja ginka ma nagły wyjazd w piątek i przełożyła mnie na czwartek.... Toż to jeden dzień wcześniej, nie spodziewałam się tego i tak się zestresowałam że już prawie zaczęłam te panikarskie biegi, ale ostatecznie położyłam synka spać i sama poległam. Co na być to będzie.

Ja mam materac z ikei, sprężynowy, twardy, oboje z mężem uwielbiamy go:) mamy go już kilka dobrych lat a nic się nie zmienił, ostatnio wlasnie przedstawialiśmy łóżko w sypialni (żeby kołyska się zmieściła) i chealiliśmy sobie ten materac że w takim idealnym stanie jest. No z ikeą to różnie: jedne rzeczy są jak z kartonu a inne bardzo dobrej jakości.

No Momimoni to mamusia musi zakasac rekawy wczesniej na NALESNIKI!!!!:D hehe

Trzymam kciuki zeby nie przelozyli kolejny raz !!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

kamillla
Dobry! Lilijka szlag to mój tekst!!

Wczoraj na wieczór standardowo złapał mnie kaszel. Oczywiście moba mala od 2-3dni, nie wiem czy to przez ta chorobe czy poprostu.. Jest bardzo ruchliwa. No i sobie wczoraj na noc wzięłam stetoskop i wiecie co, udalo mi sie usłyszeć bicie serduszka:) strasznie daje mi popalić nawet teraz jak siedzę, mam wrażenie ze sie tylkiem i plecami,wypycha w bok, prostjjac nogi w kolanach a stopy ma przy jajniki, i to tak pieruńsko boli :/

Cześć dziewczyny :D
Kamilla fajnie,że usłyszałaś serduszko :Dmi się raz tez udało,ale nie fajnie,że Cie tak boli rozpychanie...po wczorajszym dniu wiem cos o tym :)

Dzięki dziewczyny :D
Nie będę kupywała nowych kosmetyków,bo bez sensu już..skocze tylko po ten Alantan,bo wczorajszy benthanten mi załagodził..więc jestem zdecydowana :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Monimoni jejku toż to już pojutrze! Fajnie ci,zazdroszczę z jednej strony a z drugiej jak tak sobie leżę pół dnia sama w domu i nie muszę się na nic spieszyć to myślę " chwilo trwaj"!!

Właśnie kończy mi się gotować obiad: kasza z żeberkami i kiszona kapusta. Uwielbiam. A potem odpoczynek i wycieczka po córkę do przedszkola.

Dziewczyny 6 latków, puszczacie swoje maluchy do pierwszej klasy czy zostawiacie w przedszkolu?

Odnośnik do komentarza
Gość Leniwiecccc

Sylwia, super wiadomosc :)

Gdzie mozna kupic te papierki lakmusowe? Czulam straszne parcie na pecherz, mala sie poruszyla i biegiem do wc. A tam na bieliznie mokra plama. I teraz mam zagwostke czy to mocz czy wody... matko kochana... juz chce urodzic!!!!!
Teraz robie test-leze, pecherz, powiedzmy pusty i zobaczymy czy cos sie wyleje...oby nie :/

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Jola88
~przyjazna
Jola88
Kurde padlam o 19 i pospane....ale iczy mi tak leciały ze nie miałam sily walczyć...
Zu2ia gratulacje, to masz juz swoje malenstwo:)
Aniolek widzisz jak maly sobie dobrze radzi:)
Gronek maleństwo ogrzeją, troche pomogą zeby się nie meczylo i zobaczysz ze nabierze sil!:)
Współczuję śmierci babci sama ostatnio to przezylam...
Hmm co do zwierzaczków to strasznie mi przykro, oby im leczenie pomoglo i zeby nie cierpialy...
Misiakowata współczuję sswedzenia mnie czasem jak zasypia swędzą ręce i juz mam dość... Ale naprawdę juz niedługo...przytulam;)
Co do wyjścia na swiat naszych maleństw, ja mam termin na 23.03 a nie kiedy juz tak bardzo bym chciała żeby Oliwier byl z nami, przynajmniej widzialabym czy ma sie dobrze a tak moge tylko gdybać....mam nadzieje ze nabiera cialka i ma soe dobrze. Wierze w to bo jak dopuszczam inne myśli to zaraz się nakręcam...
Ja chyba podświadomie zaczelam więcej jeść zeby mu pomoc mysle sobie ze zawsze cos dostanie...
A dupa za przeproszeniem boli mnie od tych zastrzyków,ale czego sie nie robi...

Jola Ty masz te zastrzyki clexane ? Je sie robi w brzuch.


Tak clexabe. A Ty tez biezwsz? Ja je w pośladek biore

Ja biorę cala ciążę. To nie są zastrzyki domięśniowe..je się robi w brzuch (łapie sie fałdę ok.5cm od pępka i wstrzykuje..) ewentualnie w ramię. Lekarz kazał robic Ci w pośladek???

Odnośnik do komentarza

No Sylwia super :) psinka dostala leki i napewno szybko dojdzie do siebie :)
Barcelona kotek tez szybko wyzdrowije :)
Rednails hehe dobrze zrobilas :D
Monimoni faktycznie szybko, musisz jeszcze sie skusic na te pysznosci kulinarne-mame zmotywuj :D
Aniolek swietne wiadomosci!! Silny synek :)
A ja jak nie spie, to snuje sie po domu - jedynie obiad ogarniam i troche mieszkanie. Odliczam juz dni - zostalo 15 :D

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ntv73nvew76w4.png

Odnośnik do komentarza

~kalae
Barcelona
Ah zapomnialam ... Ania! Wspolczuje ze ci się mąz rozchorowal na to paskudztwo! Najwazniejsze zeby szybko wyzdrowial zeby potem was nie pozarazal. Wiem ze to trudne jak nastawialas sie ze bedzie przy tobie te dni do porodu. Ale juz niewiele zostalo. Musisz byc dzielna. Dasz rade i bez meza u boku. Trzymaj sie mysli ze to ze nie jest z wami to dla sobra i zdrowia twojego i maluszka :* A my jestesmy caly czas z tobą duchem :) :*

Ale przeciez ani maz jest jest zdrowy, tylko jest lekarzem i na oddziale maja osobe chora, dlatego on jej nie odwiedzi.

Az sie musialam cofnac do wpisu ani, bo nie wiedzialam juz czy dobrze przeczytalam

Hehehh ah tak? O kucze to chyba mi cos mòzg ciązowy pomieszal :p hehh tak ktps tu ma problemas z czytaniem ze zrozumieniem :p Dlatego w moim przypadku lepiej jak pisze odpowiedz tuz po przeczytaniu postura bo jak juz odpisuje po kilku stronach czytania to mi jakas mysl zakolacze i zamiast sprawdzic to pisze :D A to dobrze ze nie ma tej swińdkiej grypy! Uff ... :)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza

~kalae
aniia
Niuska, chałwa mmm. Ja zjadlam sobie wczoraj pół i dzisiaj juz tez pó :D

W ogóle to smutam strasznie, bo mój mąż ma potwierdzona u nich na oddziale świńską grypę i żeby nas nie zarazić to przynajmniej do czwartku włącznie nie bedzie mnie odwiedzał :(( szlag by to trafił!!!

A cc mam w przyszlym tygodniu..

Prosze to wpis ani,

Ania tylko 2 dni, troszku sie za soba stesknicie, to dobrze

Hehh juz widze czego sie moj ciązowy mòzg uwiesil w aniowym poscie... Tego ze nie chce ich zarazić i oczywiscie stąd kolizja i stwierdzenie ze jak moglby zarazic to chory :p

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza

~Leniwiecccc
Sylwia, super wiadomosc :)

Gdzie mozna kupic te papierki lakmusowe? Czulam straszne parcie na pecherz, mala sie poruszyla i biegiem do wc. A tam na bieliznie mokra plama. I teraz mam zagwostke czy to mocz czy wody... matko kochana... juz chce urodzic!!!!!
Teraz robie test-leze, pecherz, powiedzmy pusty i zobaczymy czy cos sie wyleje...oby nie :/

Leniwcze nam polozna na SR poeiedziala ze jak wody sie juz leja to sie leja caly czas vez przerwy. Takze jak jedynie plama to napewno siki :D

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza

~anorka
Chcialam wam podziekowac za to ze jesteście dziewczyny. Dajecie dużo wsparcia. Nie pisalam wczesniej, gdyz poprzednia ciążę poronilam w 12 tyg i ciagle zylam (w sumie caly czas zyje) w niepokoju o te dzidzie, ktora nosze teraz. Ja mam termin na 20 marca. Podobno bedzie kolejna corka. Na razie siedzi glowa w gore, bo czkawke czuje u gory. Chciałbym żeby się odwróciła, bo wole rodzic SN. Noce, jak i u Was ciężkie, bo zgage to nawet mam po wodzie. Pozdrawiam Was wszystkie.

Witaj :)
Ja po dwóch stratach,także wiem o czym mówisz mówiac o tym niepokoju o to maleństwo w brzuszku..Ja mam termin na 24 marca i dopóki nie urodze,chyba nie będe spokojna ..
Pozdrawiam :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Sylwia dobrze ze to tylko zapalenie uszka. Szybko z tengo wyjdzie napewno! ;)

Nasza wlasnie zwymiotowala ... Ale tak ze sobie swoje biale lapki pochlapala na zòlto i nawet nie miala sily sie po tym wyczyscic... Biedactwo. Wylozylismy ja na taras na sloneczko i tam sie rozlozyla pod stolikiem w cieniu... Oby jej sie jakos polepszylo bo nie moge patrzec jak sie tak męczy. Tak cięzko oddycha.. :(

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza

Leniwiec - w chemicznym lub na allegro. Ale tak na szybko to sobie przyuważ czy za jakieś 15 min będziesz mieć mokre, albo sobie wkładke daj, albo kawałek papieru toaletowego

misiakowata - to moze ten bepanthen skoro ci pomógł, albo porównaj skład, bo alantan krem jest tańszy niż bepanthen

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...