Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za odpowiedzi w sprawie buraków:-) nic mnie nie boli , dziecię się rusza, nic się nie sączy..
Pije wodę i będę sikać, najwyżej zadzwonie do lekarza. Narazie dwa razy sikałam..
Ile Wam sie utrzymywał ten różowy kolor ? Aga tylko raz sikalas na różowo potem juz normalnie ?
Mój mąż ma po burakach ze dwa dni tak. Dlatego mocno jeszcze nie panikuje..

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedź w spr.buraków. Nic mnie nie boli, nie sączy się. Pije wodę i będę obserwować. Zupę jadłam wczoraj ok.13 a dzis rano raz i później drugi miałam ten kolorowy mocz.Ciekawe ile może się tak utrzymać? Mąż twierdzi ze on po burakach ze dwa dni sika w tym kolorze..

Odnośnik do komentarza

natka88
Witam Wszystkiego marcowe mamusie. Udzielam się na forum po raz pierwszy ale podczytuje Was prawie od samego początku. Dziś jest właśnie ten dzień kiedy zdecydowałam się z Wami popisać :). Może teraz napiszę troszeczkę o sobie . Mam 28 lat.Termin porodu wyznaczony na 11 marca. To moja druga ciąża, mam już sześcioletnią córkę. Tym razem czekamy na synka :). Pewnie jak większości Was czas się zaczyna niezmiernie dłużyć w oczekiwaniu na maluszka :). Pozdrawiam Was gorąco i mam wielką nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona :).

Witamy natka88, to podobnie jak u mnie:) Tez mamy 6 letnią córkę i teraz czekamy na synka:D

Odnośnik do komentarza

Madika a mogłabyś napisać w którym sklepie kupujesz cała wyprawkę? Szukałam w necie i Dino mi się pokazał i chyba też tam wszystko mają. Zastanawiam się czy warto tam jechać bo boję się że na stronie duży wybór a już w sklepie jak to się mówi będą np 3 wózki na krzyż.
Co do porodu to ja się chyba jednak zdecyduje na gamęte. Pozdrawiam.

http://www.suwaczki.com/tickers/oar890bvzvloemag.png

Odnośnik do komentarza

Witam Wszystkiego marcowe mamusie. Udzielam się na forum po raz pierwszy ale podczytuje Was prawie od samego początku. Dziś jest właśnie ten dzień kiedy zdecydowałam się z Wami popisać :). Może teraz napiszę troszeczkę o sobie . Mam 28 lat.Termin porodu wyznaczony na 11 marca. To moja druga ciąża, mam już sześcioletnią córkę. Tym razem czekamy na synka :). Pewnie jak większości Was czas się zaczyna niezmiernie dłużyć w oczekiwaniu na maluszka :). Pozdrawiam Was gorąco i mam wielką nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona :).

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! My wstaliśmy rano o 6 i mój dostarczył koleżance zwolnienie..Jak wrócił to namówiłam go jeszcze na drzemkę i zerwalismy się chwilę przed 12 hehe co to do mojego Pawła nie podobne :)Mówię do niego,że pewnie był przemęczony i dobrze,że pospał..wypilismy kawę i poleciał po laktator,fryzjera i do pracy na 14 :D
Mnie cos gardło boli,wypiłam już herbatkę z miodem,później szczelę sobie jeszcze saszetke Prenalenu...
Jejku nawet nie wiecie jak się cieszę ,że przygotowałam ciuszków dla maleństwa do ok 2-3 miesięcy,że czekaja wyprane,poprasowane i z grubsza coniecoś mam..Normalnie od kilku dni nie mam siły..najlepiej wychodzi mi leżenie i Marcówki:D
Także Kalae nie dziwie Ci się..to normalne,że teraz takie jestesmy :D
Wg.poradnika J&J organizm świadomie stał się leniwy aby odpocząć przed nadchodzącym wielkim acz pięknym wysiłkiem życia :D Korzystajmy zatem :)

Ernesto dziekuję za pozwolenie :D Może jednak bujnę się do Netto potem i kupię po batonie za każdą słodką mamę i zjem w dwa dni:)No dobra jednym podzielę sie z Pawłem:D
Cieszę się,że odpoczywasz..bije od Ciebie radość a to bardzo dobry znak:)
Aniia trzymaj się tam:D Mam nadzieję,że szybko wypuszczą :)
Leniwiec hehe usmiałam się z tych książek :D ale lektura uch :D hehe

Ja tez boję sie porodu,ale staram sie nie mysleć :)
Wczoraj usnęłam ok 2(szok) i obudziły mnie takie kłucia w pochwie i w pupie..ja nie wiem..po dłuższym wsłuchaniu w siebie doszłam do wniosku,że boli mnie po prostu ta druga rzecz..wiecie...chyba jakiegoś hemoroidka mam..ech

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Natka88 :) Rozgość się :)
Renatka nie fair Ci troche mąż gada..ech..teraz jak potrzebujesz uwagi ten lata...zrób jakiś dobry posiłek na wieczór,wiesz cycka trochę wystaw..może to go ruszy..powiedz,co potrzebujesz..czasami to działa..nie z "ryjem" tylko sposobem ;)

współczuję tych zatok..głowa boli i w ogóle..chyba ciepłe okłady i łózko pomoga?Trzymam kciuki,żeby Wam pomogło :D
Olka masakra..Na Sr mówili nam,żeby uważać bo podczas upadku może łożysko się odkleić..masakra..ja bym spróbowała do gina podjechać...Jejku..może moim sposobem Ty siedz w domu co???Paweł to mi każe siedzieć w domu..wczoraj przed wyjściem do sklepu tez musiałam go przekonać,że nigdy sie nie wywróciłam i teraz tez tak będzie..no właśnie..ale to trzeba powoluńku chodzić..sama mam stracha i nigdzie sama nie łażę..
Dzis tylko po zakupy wyskoczę z mega wyostrzonymi zmysłami..
Trzymam kciuki za Ciebie..jakby nic nie przeszło jedź oki??

Przyjazna po buraczkach albo siuski czerwone albo jak w moim przypadku kupka..Kiedys robiąc dwójkę wystraszyłam się,że krwawię z odb**u masakra..

A jutro ruszaja mi zajęcia SR juhu idziemy..może bedzie cos o porodzie..mam nadzieje,że bez filmów obrazowych:) no i gimnastyka..człowiek sie ruszy z domu chociaż..
Ja chodze na zajęcia z Pawłem..myslę,że warto,bo zawsze się cos nauczy,a P.łatwiej chłonie wiedze to zapamietuje wiecej hehe

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Witaj Natka :-)
Wstalam przed 7, wyprawilam syna do szkoly i dalej do lozeczka - spalismy do 11 :D
Renatka to maz teraz powinien sie Toba opiekowac a nie jeszcze obwiniac... Mam nadzieje ze wszystko sie ulozy :)
Olka tez mi sie wydaje ze powinnas te bole skonsultowac z lekarzem, nigdy nic nie wiadomo.
Przyjazna ja nigdy tak po buraczkowej nie mialam, chociaz czesto jem :) kiedys krwawilam przy infekcji ale to byl straszny bol, goraczka, dreszcze :(
Ja nie chodze na sr ale codziennie w domu cwicze przez 40 min - troche rozciagania, fitnessu dla ciezarnych i cwicz. z pilka. Swietnie sie wtedy czuje :)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ntv73nvew76w4.png

Odnośnik do komentarza

~przyjazna
Olka jak jesteś sama w domu i w razie co to dzwon po karetkę. Żebyś sie autobusem nie tłukła z bólem brzucha.
A ja mm zagwozdkę bo mocz coraz bardziej czerwony ..ku... a jak nie urok ! Co myślicie ? Może być po buraczkowej chodź nigdy tak nie miałam ?

Ja po burakach mam tak czesto (ale nie zawsze!). Tez kiedys sie wystraszylam. I zazwyczaj najbardziej czerwona barwa pojawia sie na trzeci dzien po zjedzeniu buraczkow...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...