Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Pozatym, zalezy o jakich herbatach mowa..
Czy takie prawdziwe herbaty sypane czy takie w torebkach ze sklepu o smaku takim czy innym bo nawet jesli niby jest z hibiskusem to albo bardzo śladowe ilości sa albo sam aromat. Ale to pewnie wiecie wiec tylko przypominam

Odnośnik do komentarza

No oczywiście ta sytuacja z bębnem zdarzyla się tylko raz wiec zrobisz jak uważasz :) chociaż może te nowe dzisiejsze to jakies lepsze sa.. Moja psiapsiola tez miała taka sama i programator sie psul caly Czas. W ciagu miesiąca ze 4razy byla w naprawie, w końcu facet ustawil tylko jeden. Program pranie w 30stopniach i nie można bylo przestawić. No i oczywiście się wkurzyli i kupili zwykla. Ja ostatnio wsadzilam kurtkę do prania, sama żeby nie bylo, 2razy płukałam. I do tej pory proszek nie chce się wyplukac. Tak liczę ze to juz. Jej ostatnie podrygi :)

Odnośnik do komentarza
Gość -misiakowata30

No za jakieś 15 minut przesiadka z busa w autobus..jakieś deżawu mam..siedzimy tak samo z moim jak tydzien temu.tzn.on przy kierowcy a ja wcisnieta na koncu :-)
Ta melisa z biedry jest ok :-) zawiera dzika roze,ktora warto pic itp..zakazanych nie ma..przepyszna,ale na mnie nie dziala..usnelam o 3 a teb wiatr i deszcze co chwile mnie wybudzal...damy rade :-)moze to ostatni raz w tym szcz-e :-)

Odnośnik do komentarza

O matko jaka pogoda wstretna leje wieje mala ze mną w domu zostaje bo wszyscy na okolo chorzy i nie będzie miał kto jej odebrać.Ja podobnie jak Renia rozpakuje sie początkiem lutego jeśli wytrzymam takiego mam smaka na paczka i kakao a tu lipa nie można .Ernesto co tam u ciebie nic jux sie po wizycie w szpitalu nie odezwalas.A torbe szpitalna od październik mam bo juz dwa razy z niej korzystałam.

Odnośnik do komentarza

No a czasem z ta pralka bywa tak, ze niby nie duzo prania wsadzę a i tak 3razy piorę bo nie dopiera. Szlag mnie trafia wtedy. Moja mama jakiś czas temu kupila sobie pralkę jakas tania chyba za 1100zl i to juz z przedluzona gwarancja, amica chyba albo jakas inna zwykla ladowana od przodu. Z wyświetlaczem.,bardzo cichutka :)

Odnośnik do komentarza

Ja miałam pralkę Polar Eco.Green 1100 obr/minutr. Fajnie.prała, ale ... Do końca ciąży z niej prania nie wyciągałam ;-) nie schyliłam sie. Kosztuje ok 900 zl, programator w miare. Pierze ogromną ilość ciuchów roboczych i żadko kiedy świeci sie serwis. Jest u teściów już 5 lat, a opierała jakby nie było 3 rodziny czyli spokojnie 15 lat się użytkuje.
ALE jakby nie patrząc budżet jest spory. Siostra kupiła Samsung Eco Buble i jest bardzo zadowolona. Nie może się jej nachwalić. Można kupić te eco buble już za 1100 zl I jakbym kupowała.to wybrałabym właśnie tą ;-).

http://www.suwaczki.com/tickers/7v8rvfxmp0yccf5s.png
http://www.suwaczki.com/tickers/17u9anli0sqk28t0.png

Odnośnik do komentarza

Madika
Lece do pracy! Trzymajcie sie brzuchatki!!! I jak mozecie to siedzcie dzisiaj w donkach zeby Was wiatr nie porwal!!!:D Bo gdzie bede Was szukac potem :D

Hehe jak słodko to zabrzmialo :)

Co do pralek - teraz większość z chińskich produktów? Robione... Też będę kupować pralke ale taka zwykłą, pierdziele potem się schylac i to jeszcze po porodzie jakbym miała cesarke to watpie że dam radę. :)

Kurde znów mnie rozbiera choroba... Jeszcze wymiotuje, i bóle brzucha z twardnieniem :( aż do mamy przyjechałam jakby się coś działo to tu dom pełen ludzi to nie będę sama...

Pogoda okropna, jeśli nie musicie to nie wychodźcie z domu Bo masakra :/

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie :).Leniwiec jeśli chodzi o pralkę to przy kupnie weź pod uwagę ilość wsadu żeby była duża,tak samo według mnie ważna jest funkcja 90st bo nieraz trzeba oś wygotować np. ręczniki czy pieluszki tetrowe. I krótki program 15 min też się przydaje w razie jakiegoś zalania się czymś. Moja pralka ma jeszcze system aqua stop czyli że nie zaleje mi domu w przypadku awarii. A jeśli chodzi o termin porodu to ja mam według OM na 10.03 ale na każdym usg wychodzi mi 2-4 marzec i tak się z lekarzem sugerujemy.Moja córka jest z 2.03. może będę miała dwoje dzieci z jednego dnia :). 29,02 mogłabym urodzić, zabawne by to było byle nie 13-go nie wiem czemu ale nie chciałabym :). Piszcie tą wyprawkę do szpitala,chętnie skorzystam :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3k9a7suot.png

Odnośnik do komentarza

Ja 2 miesiące temu kupiłam samsunga eco buuble ale w wersji slim (też mała łazienka miałam taką ładowaną od góry) pojemność 7 kg i powiem że rewelacja odpiera wszystko, pojemna ma specjalny program dla ciuszków dziecięcych więc mega fajna :-) no i program szybki 15 min :-) też się sprawdza tylko że wtedy maksymalna ilość ubrań to 3.5 kg ale i tak fajna opcja jak trzeba wyprać coś na szybko:-) sygnały dźwiękowe spodobają się maluchom bo bardzo fajne melodyjki:-)
Dobrego dnia :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ew3p8xvbj.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...