Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

cześć dziewczyny :) ale wy produkujecie :) ja do was rzadko zaglądałam i nie dam rady wszystkiego nadrobić :/ ja krzywej cukrowej nie miałam jeszcze, w grudniu mnie to czeka niestety :P jak dla mnie najgorsze badanie w ciąży :P
co do golenia, to ja sobie jeszcze radzę :D chociaż już tylko raz tyg bo mi nie wygodnie, no i już coraz częściej na czuja ;)
ja wizytę mam 2 grudnia, a na poprzedniej dowiedziałam się że będzie córeczka :D wagi nam jeszcze nie podano, ale teraz pewnie już mi lekarz coś powie ;) moich dwóch urwisów już poinformowałam ze będą mieli siostrę :) brzuch mam duży, choć przytyłam tylko ok 6 kg :P muszę sobie jakieś foto zrobić i wam wrzucić :) miłego dnia dziewuszki :)

Odnośnik do komentarza

jakbym miała blisko,to bym wpadła na omleta :-D Ja na obiadek robie gulasz z karkówki z papryką cebulką:)
Omomomom (Olka lubię jak tak piszesz)
Co na libido hmm może potrzebujesz być nakręcana dłuższy czas..wiesz kolacja,świece itp ale wg.mnie jak naprawdę nie masz ochoty,to nie ma co się zmuszać..Jeszcze jak Cię tak boli od tej nerki to się nie dziwię wcale...

MamaMI1 wg.normalna piękna waga dzieciulka :) Brawo za cukier :)
Kamilla ja tez chcę taki zaszczyk kaski :)gdzie dają ? :D
Zjem posiedzę z moim i idę w kimkę :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

kasia-87
cześć dziewczyny :) ale wy produkujecie :) ja do was rzadko zaglądałam i nie dam rady wszystkiego nadrobić :/ ja krzywej cukrowej nie miałam jeszcze, w grudniu mnie to czeka niestety :P jak dla mnie najgorsze badanie w ciąży :P
co do golenia, to ja sobie jeszcze radzę :D chociaż już tylko raz tyg bo mi nie wygodnie, no i już coraz częściej na czuja ;)
ja wizytę mam 2 grudnia, a na poprzedniej dowiedziałam się że będzie córeczka :D wagi nam jeszcze nie podano, ale teraz pewnie już mi lekarz coś powie ;) moich dwóch urwisów już poinformowałam ze będą mieli siostrę :) brzuch mam duży, choć przytyłam tylko ok 6 kg :P muszę sobie jakieś foto zrobić i wam wrzucić :) miłego dnia dziewuszki :)

Gratuluję :) Czekamy na fotę :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

kamilla
buhaha misiakowata... w zusie daja. :D o ile nie beda robic zadnych problemow. xD

no to fajny zus :)
Mi gdzieś wpłynie ok 10go..ale nic dla mnie..całość na wynajem :/
Ja to będę musiała kurtkę kupić jakąś,bo cholerka już się nie zapinam w mojej,tylko na zatrzaski na klapie..jak to możliwe,że wracając w poniedziałek ze Szczecina tak spuchłam hehe
Moje jeszcze trzyma po frytkach z mcdonalda :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Misiakowata, ja to bym zjadla.... burger kinga :D ja kurde kupilam sobie uzywany plaszczyk za 40zl, strasznie w nim wygladam i ani razu go nie zalozylam. a specjalnie chcialam kupic taki wiec tylko guziki na cyckach reszta luzna. no na babce ktora go sprzedawala wygladal cudnie. ja w nim wygladam jak buka z muminkow. tez juz sie nie mieszcze w stara kurtke juz sama nie wiem co zrobić. musze sprawdzic bo jeszcze mam narciarska moze w nia sie zmieszcze... i buty musze kupic, i swieta po drodze, i kase siostrze oddac.. masakra :)

Odnośnik do komentarza

ania71250
Na grudnióweczkach już 4 mamy się rozpakowały-listopadowe grudniówki :).Ja dziś na obiad kapuśniaczek a na drugie pulpeciki w sosie pieczarkowym i kluski śląskie :)

i chyba wszystkie w jeden dzień:) haha
ja kurtkę kupiłam używaną na ciuchach, w sumie to dwie, ale jedna była za lekka wiec zaopatrzyłam się w drugą. Zapłaciłam 10 zł i 22 zł:) Nie są złe i regulowane na brzuchu:) Buty kupiłam zwykłe płaskie, choć takich nie lubię, blee

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy widziałyście, własnie przegladałam gazetki tesco online. jest tam ten magazyn tesco loves baby, w srodku jest kilka ćwiczen dla kobiet w ciązy i ze 2 kupony rabatowe, miedzy innymi na wysokochlonne podklady poporodowe 5zl taniej przy zakupie 2op. i na jakieś mleko hipp. ogolnie calkiem ciekawa gazetka

Odnośnik do komentarza

U nas jest taki olbrzymi lumpex..Wybiorę się chyba po wypłacie z Miniem :)Sama nienawidzę tam łazić,zwłaszcza w ciąży,bo to hala,gorąco..ostatnio szukałam tam spodni ciążowych to tylko na "słonie" były,ale inne w rozmiarach sprzed ciąży(38/40),markowe rureczki ech..wrócę tam z dzidziusiem :)
Zobaczę tam,może trafię na fajną kurteczkę :)
Mamy ,które kupywały tą kurtkę, co potem można boki zapiąć z bonprixa chyba..jak jeszcze macie,dajcie linka..może się szarpnę na taką?:)Bo tą co mam noszę już chyba 4 lata :)
Zmykam podrzemać może przed tv..do póżniej :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

kurde coś mnie kłuje od rana tak jakby od mostka do dolu brzucha. jak siedze to nie, ale jak chodze czy coś robie to az czasem bardzo zakłuje. wieszałam teraz firanki i az mi dech zaparlo.. kfc też bym zjadła a w sumie to zingera. w 1szym trymestrze mialam taka faze na kfc a jeszcze kupony byly zinger +frytki za 10zl :D ja musze pranie wstawić, zrobić obiad i posprzątać :)

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj przespałam całą noc z drobna pobudką na siusiu ;-)

Wszystkim mamom leżącym w szpitalu powrotu do zdrowia. Tym z bólami aby szybko przeszły.

Dzisiaj mam wizytę u ginekologa ale to dopiero za 8 godzin... Ale czuje moje maleństwo więc trochę spokojna jestem przed wizytą ;-).

U mnie ostatnio przytulance były w niedzielę. Nawet sama zainicjowałam aż się mąż zdziwił że nie musiał mnie prosić o chwilę przyjemności :-D

Gratuluję dużych maluszków i dobrych wyników ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgenypzflnq.png

Odnośnik do komentarza

MamaMi1
Ale piszecie dziewczyny, nadążyć nie można☺ Ja wczoraj mialam wizytę, z dzieciatkiem wszystko ok, siedzialo pupcia w dol i raczki mialo przy stopkach, pewnie sie bawilo paluszkami☺ wazy 450gram, wiec chyba nie bedzie jakims wielkoludem?
odebralam wyniki krzywej cukrowej i zaskoczenie: bardzo niski poziom cukru-hipoglikemia...
na czczo: 84mg/dl
po 1h: 113mg/dl
po 2h: 37mg/dl

Miala ktoras z was taki spadek? Narazie mam zalecenie jesc co 2-3h. Ale po tym badaniu to pamietam zanim kupilam jedzenie, to juz mi sie rece trzesly, slabo mi bylo, prawie odplywalam. Teraz juz wiem, czemu.

A jutro mamy prenatalne

Ja nie mialam az 37. Ale mialam spadek po godzinie:
82-69-80
Lekarz kazal mi powtorzyc za miesiac a do tej pory sie nie przejmowac, bo nie kazde odstepstwo od normy jest patologia :)
Mi slabo bylo zaraz po badaniu...i na to wskazywalby ten niski cukier po godzinie. Pozniej wrocil do wyjsciowego poziomu, i tez wtedy czulam sie spoko...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

Hej kobitki :)
U mnie już od 8 rano odwiedziny, mamuski ze szkoły się zwaliły :) na 8 dzieciaki zaprowadziły i do mnie na kawke. Miło że jeszcze o mnie pamiętają :)
Ja o dziwo od kilku tygodni nie wstaje w nocy na siku, na jedzenie ani na inne rzeczy :) Także wysypiam się.

Któras mamusia pisała o fajnych stanikach w Rossmanie. A po ile są? są bez drutów? i w jakich rozmiarach :) Już dawno planuje zakup miekkiego stanika bo niestety po 3 ciąży cycki już nie są idealne a chodzenie bez stanika im nie wróży poprawy :) Ale nie wychodze z domu więc nie mam jak kupić...do Rossmana moze kogos wysle. Chyba ze któras z was kupowała taki stanik przez internet i poleci jakąs strone?

Tez zazdroszcze przytulasów, my od wakacji nic. Zreszta ostatnio tak sie z moim pokłóciłam ze nie odzywamy się od niedzieli.
Pogoda u mnie super, -2 stopnie i wszystko oszronione. Czekam na śnieg, uwielbiam go :)

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwl6d878ytfrqp.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...