Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość olka123

Jakie macie sposoby na oszczędzanie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość glinka

A jakie są np. rabaty w tej aplikacji?  Często chodzę do Carrefoura ale aplikacji jeszcze nie mam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tamtam

Koniecznie zainstaluj. W weekendy jest -10% na zakupy, a dodatkowo też niektóre produkty mają z aplikacją niższe ceny, w gazetce widać zwykle które i za ile są z aplikacją

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bella
W dniu 31/7/2021 o 11:11 AM, Gość tamtam napisał:

Koniecznie zainstaluj. W weekendy jest -10% na zakupy, a dodatkowo też niektóre produkty mają z aplikacją niższe ceny, w gazetce widać zwykle które i za ile są z aplikacją

Czy ta aplikacja Carrefour jest darmowa do pobrania? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tamtam

W sierpniu ta promocja obowiązuje w dowolny dzień tygodnia, wystarczy aktywować kupon w aplikacji. A aplikacja owszem, jest darmowa, możesz ją pobrać ze sklepu google play albo app store

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nakrętka
W dniu 19/8/2021 o 3:58 PM, Gość tamtam napisał:

W sierpniu ta promocja obowiązuje w dowolny dzień tygodnia, wystarczy aktywować kupon w aplikacji. A aplikacja owszem, jest darmowa, możesz ją pobrać ze sklepu google play albo app store

Uuu nie wiedziałam, że jest taka promocja ale może teraz na wrzesień też w Carrefour jakieś będą. Chętnie skorzystam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Romina

Ja rozważam IKE w Banku Millennium. Oprocentowanie maja na poziomie 3%, wiec nie jest źle. Myślałam tez nad PPK, ale boje się po tym co ludzie mówią o OFE.

Porównywałam sobie propozycje oszczędzania w kontach i jednak millenium ma najlepsze:

https://www.tanie-konto.pl/millenium-bank/konto-360/

Jak widać na tej stronie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ogolnie to bardzo dobre pytanie. Duze oszczednosci mozna zapewnic sobie na pewno dzieki oszczedzaniu na swietle. Jak np przechodzimy z jednego pomieszczenia do drugiego to nie zapominajmy gasic swiatla. Niby wydaje sie, ze to niewiele, ale w skali roku to zaoszczedzona kwota robi sie spora. Szczegolnie teraz. Jak ceny za prad sa takie wysokie. Staram sie tez oszczedzac na jedzeniu, ale madrze. Kupuję dobre prpodukty, ale ich potem nie marnuję 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Andzia
W dniu 1/9/2021 o 9:51 PM, Gość Nakrętka napisał:

Uuu nie wiedziałam, że jest taka promocja ale może teraz na wrzesień też w Carrefour jakieś będą. Chętnie skorzystam. 

No ja też szczerze mówiąc nie wiedziałam, a dosyć często robię zakupy w Carrefour. Fajnie, że można jeszcze więcej zaoszczędzić, zresztą Carrefour ma i tak bardzo korzystne ceny w porównaniu z innymi marketami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mirra

Często robię zakupy w Carrefourze, zainstalujcie sobie aplikację, wtedy wychodzi jeszcze taniej, sporo produktów jest w jeszcze niższych cenach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niedawno znalazłam świetny sposób na oszczędzanie. Robię zakupy na platformie cashbackowej net-pocket. Wiecie, że tam jest ponad 1200 sklepów? Dostaje się tam punkty, które później można wymienić na gotówkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wiki
W dniu 10/9/2021 o 10:47 PM, Gość mirra napisał:

Często robię zakupy w Carrefourze, zainstalujcie sobie aplikację, wtedy wychodzi jeszcze taniej, sporo produktów jest w jeszcze niższych cenach. 

To Carrefour ma jakąś aplikację? Dosyć często robię tam zakupy, lubię te ich Ceny niskie jak dawniej, ale o aplikacji nie słyszałam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...