Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Katri, to mamy taki sam termin :) My jeszcze nikomu nie powiedzieliśmy. Wiem tylko ja i mąż. Chcemy powiedzieć dopiero po I trymestrze. A w pracy powiem też dopiero wtedy. Mam nadzieję,że do tego czasu będzie wszystko w porządku i nie będę musiała iść na l4. Wcześniej w pracy nie chcę mówić, bo wiem jakie u nas jest podejście do tego,tym bardziej, że jestem na umowie zastępstwo za inną dziewczynę. I też mam problem, bo ona wraca w grudniu, no i muszę coś pokombinować żeby mieć macierzyński. Kobietki orientujecie się ile kosztują prenatalne??

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3krvoy4i8d.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Carolajna32

Wczorajszy, który mnie przyjmował ....lepiej ominę temat. Dzisiaj jest mój lekarz prowadzący, niedługo zabierze mnie na badanie i powie co dalej. W nocy dostałam kroplówkę, musieli wezwać anestezjologa bo po 3 próbach nie dała położna rady. Dzisiaj pobrali krew na oznaczenie grupy i bhcg. Oczywiście po 5 razie pobierała krew pani anestezjolog

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie lutowe mamusie :) Jestem w ciąży po raz pierwszy, 15 czerwca w dniu moich urodzin zrobiłam sobie dwa testy ciążowe i oby dwa wyszły pozytywnie :) na drugi dzień mówie do trzech razy sztuka no i trzeci test też wyszedł pozytywny :) wieczorem pojechałam do szpitala zrobili mi betę ( 1303,9) i badanie usg było widać pęcherzyk, ale bardzo słabo. W środę 17.06 miałam wizytę u mojej ginekolog prowadzącej i wszystko dobrze się rozwija. Widziałam bardzo dobrze pęchezryk, a w nim moją fasolkę która mierzyłam wtedy 0,12 mm :) Termin porodu ustalono mi na 20 lutego :) To najwspanialszy prezent na urodziny jaki można dostać :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9io4pij9hw5qe.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...