Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też się zatrzymałam na 25 latach :-) jakoś wierzyć mi się nie chce, że trzydziestka dawno już przekroczona :-) żeby było śmieszniej, zdarza mi się czasem, że chcą ode mnie dowodu osobistego jak kupuję alkohol :-)
Ja teraz płaczę na każdej bajce, także wcale Ci się Joanna nie dziwię, że przepłakałaś cały dzień skoro przyjaciel ma problem i nie jesteś mu w stanie pomóc :'/

http://www.suwaczki.com/tickers/rolo3e5ezp5zik75.png

Odnośnik do komentarza

O tak, dzisiaj szaro, buro i ponuro. Przyzwyczaiłam się że mnie słońce rano budzi, a tu taka plucha. Już myślałam, że z wyra się nie zwlekę.

Dziewczyny, czy którejś z Was udało się wstawić na forum filmik lub link do niego? Ja korzystam z forum na służbowym laptopie, który ma masę zabezpieczeń i blokad i może to jest przyczyna, ze nie mogę nic wstawić. Jak to się robi?

http://fajnamama.pl/suwaczki/42dmq3o.png

Odnośnik do komentarza

Taka sesja to mega fajna pamiątka :-) sama bym taką chciała dla mojej kruszynki:-)
Ja cały czas biorę falvit mama, lekarz nie mówił że mam brać coś dodatkowo:/
U mnie pogoda straszna, znowu szaro buro, mgła, aż nie chce się z łóżka wstawać :/ a niestety muszę iść zapłacić za legginsy ciążowe i chustke pod szyjke minky która zamówiłam na allegro dla mojej gwiazdy;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsabii1kv.png

Odnośnik do komentarza

dzień dobry :)
wczoraj się nie odzywałam bo miałam jakiś słaby dzień. wszystkie najgorsze myśli jakie mogły mnie najść, nadeszły i przeryczałam cały dzień (z przerwami oczywiście). Ania za to cały czas dokazywała i na koniec dnia miałam cały brzuch pokopany :) dziś musi już być lepiej.
co do leków to ja na chwilę obecną biorę pregnę plus, magnez, luteinę ostatnio gin przepisała i żelazo raz dziennie profilaktyczne bo mam tendencję do tego że mi spada.
o ubrankach, zapięciach i metkach też czytałam i staram się kupować bawełniane, zapinane z przodu. potwierdzam, że bawełna organiczna z h&m bardzo fajna. już jakiś czas temu kupiłam bodu w dwupaku tylko wydaje mi się, że rozmiar jakiś zawyżony? propos znanych marek typu h&m, smyk itp czy któraś doświadczona mamusia mogłaby się wypowiedzieć na temat rozmiarów? kupiłam kilka par body w rozmiarach 56 i 62 ale jak je do siebie przykładam to wydają się być identyczne i już głupieje. ostatnio kupiłam śliczne pajacyki z f&f 56, a teraz tak sobie myślę, że może trzeba się nastawić na 62.... niestety nie wiem jak duża jest już nasza maleńka bo nie miałam USG na ostatniej wizycie ( w Bydgoszczy miałam na każdej, ale co lekarz to opinia). powiedziała mi, że kolejne USG po 31tc, więc jeszcze sobie poczekamy...
ale się rozpisałam :P jeszcze tylko jedno pytanie o czapeczki. chce kupić jakąś na zimę, ale kompletnie nie wiem jaki rozmiar :( doradźcie proszę


 

 

Odnośnik do komentarza

Dorota714 masz rację w sprawie rozmiarów - co firma to inne. H&M ma dużą rozmiarówkę, podobnie jak bodziaki z Cocodrillo. Ale w tym ostatnim możemy się natknąć na 2 różne firmy (pod marką Cocodrillo) - różnią się rozmiarem i jakością bawełny, więc trzeba każdą rzecz badać organoleptycznie :-)
Już wcześniej któraś Lutówka pisała, że nie ma sensu inwestować w za dużo rzeczy w rozmiarze 56, bo dzieciaczek i tak cały miesiąc przeleży w domu w rożku, więc tylko bielizna się przyda. A miesiąc życia dla takiego malucha oznacza wymianę garderoby na większy rozmiar. Poza tym, jak już mamy sprawdzone towary, np. z CocoClub lub H&M to można zamawiać wysyłkowo i nie trzeba się ruszać z maleństwem z domu.
Co do czapek - hmm, ja tam zawsze na oko kupowałam albo pytałam pań w sklepie - one mają rozeznanie.

http://fajnamama.pl/suwaczki/42dmq3o.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...