Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Nika32...poprawka....jutro zacznie ci się 31 tydzień bo skoro dziś masz 29tyg+6dni to 30 właśnie sie kończy... Czyli jutro bedziwsz miała pełne 30 tyg... To tak jak ja tyle że u mnie to bedzie w sobote... I nóżki zaciskamy obie do terminu :D co ja pisze "obie" .... WSZYSTKIE... grzecznie nosimy nasze dzidzie do końca :) no ewentualnie do 37 tygodnia... No bo wtedy zalicza się "poród w terminie"

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72106.png

Odnośnik do komentarza

Ja mam daleko do szpitala i tam spotykam się z położną przed wizytą.
Ciśnienie, waga, tętno maluszka i tyle.
O położną, taką po porodzie na spotkania u mnie w domu zapytam w przychodni. Mam nadzieję, że jest tam jakaś w miarę ;-)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, nie było mnie tu tydzień i tyle miałam do nadrobienia że szok:-)
Wczoraj byłam u lekarza, moja dziewczynka się w końcu obróciła i nie ma przeciwwskazań do SN :-) obecnie 34t3d i waga małej 2100g:-)
Następna wizyta 7.01:-) a wcześniej 4.01 ide do szpitala na ktg:-)
Dziewczyny ja z moja położna też się widze tylko przed wizyta ...
Już coraz bliżej do mojego rozwiązania :-) nie mogę się doczekać, a jeszcze łóżeczka nie mam i wózka :-)
U mnie pierniki już gotowe, pozostaje mi tylko je polukrować:-)
Buziaki !:-*

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsabii1kv.png

Odnośnik do komentarza

Tak tak wszystkie zaciskamy nóżki i czekamy grzecznie :-)

Dziewczyny z infekcjami trzymam kciuki żebyście szybko się ich pozbyly.

Kasiuleczka super wiadomość!
Anulka a co z twoim ciśnieniem? Długo cie trzymali. Unormowało się?

Ja dzis też jestem padnieta cały dzień na nogach brzuch ciągnie teraz leze. Ale mamy już meble w kuchni efekt jest niesamowity :-)

Kocham Cię Krolewno :*http://www.suwaczek.pl/cache/2b92a62998.png

Odnośnik do komentarza

Anulka dobrze, że szybko wykryto i odpowiednio zareagowano. Trochę Cię potrzymali w szpitalu.
Dziewczyny mam dwa pytania.
Jedno dotyczy spania maluchów. Dziś w sr mówili nam o tym i że dzieci nie powinny spać zupełnie płasko tylko np na poduszce klin. Co wy na to? Ma któraś doświadczenia?
Drugie to widziałam dziś śliczny kombinezon, ale taki jesienno-wiosenny i zastanawiam się nad rozmiarem. Myślicie, że 62 wystarczy? W końcu poużywam go pewnie koło marca/kwietnia pewnie to Ania nie urośnie chyba jeszcze aż tak bardzo. Doradźcie


 

 

Odnośnik do komentarza

Co do spania to wg mnie klin dobry jest jeśli dziecku się ulewa. Zawsze też można nim czy też poduszką podeprzeć jak małe śpi na boku. W tych "akwariach" na położniczym też leżą na płasko i raczej im dobrze;).
Kombinezonik mam kupiony niby na 56 ale to takie 62 raczej i też myślę, że wystarczy na całą chłodniejszą wiosnę.

Odnośnik do komentarza

Co do spania maluchow nam na sr tez mowili o pozycji zwyklej na plecach, aczkolwiek kolezanka ktora rodzila 3 lata temu mowila ze ona swojego synka kladla na boku bo tak kazali..zeby w razie ulewania dziecie sie nie zadlawilo..ale wydaje mi sie ze pozycja na plasko jest ok..bo raczej po jedzonku dziecku sie odbija po karmieniu..ale w sumie to jestem laikiem w tej sprawie:)

Dziewczyny ciagle pisalyscie o tej aptece gemini i w koncu po nieudanych zakupach w 3 dzieciecych sklepach tez tam zajrzalam...i jestem w szoku ze maja tam prawie wszystko co mialam na swojej liscie i na dodatek cenowo jest mega roznica w porownaniu do reszty..

Dzis bylam odwiedzic kolezanke w szpitalu ktora byla grudniowka i urodzila w poniedzialek..powtarza to co wiekszosc rodzacych..bol jest, byly krzyki ale jak zobaczyla synka to wszystko poszlo w niepamiec..:) takze pocieszyla mnie i nadal jestem dobrze nastawiona na porod, mam nadzieje ze sie nie rozczaruje:D

*Aniołek 19.03.2015
http://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoq6qvadbj.png

Odnośnik do komentarza

Hejka :-)
Jak dla mnie na początku najlepiej kłaść dziecko na płasko. Moi chłopcy dużo leżeli na brzuszku i teraz też będę Młodego tak kłaść. Klin tez jest dobry, ale trzeba go dać pod materac.
Anglia długo Cię trzymali - ale dobrze, za juz w normie i na Święta w domu :-) co bierzesz? Ja przy wysokim ciśnieniu brałam dopegyt .
Dorota kombinezon 62 spokojnie wystarczy na wiosnę. Porównaj sobie rozmiar 62 i 68 czy wielkościowo to duża różnica - może lepiej kupić 68 i od razu mieć też na jesień?
Ja mojemu starszemu synowi kombinezon zimowy kupiłam 68 - urodzony w grudniu- i dwie zimy w nim "przechodził", tylko druga już w butach, ale rozmiar był ok :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/rolo3e5ezp5zik75.png

Odnośnik do komentarza

Szok. Nie wyobrażam sobie tego, straszna tragedia:(. Mówiłam wczoraj o tym układaniu z mamą i też powiedziała, że najchetniej mnie i siostre na boku układała, a poźniej na brzuchu. Myślę, że to i tak wyjdzie w praniu...
Mam dziś kiepski dzień od rana:(. Pali mnie zgaga, brzuch ciągnie, kręgosłup chce wyjść drugą stroną... Nie znoszę takich dni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...