Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,pozdrawiam wszystkie lutowe mamusie,trzymam za wszystkie kciuki i prosze cieszcie sie kazda chwila...
A do rzeczy....
Na waszym forum pewnie jest pewna mamusia z pazdziernikowego forum,nick to 10 mamusia,odezwij sie kochana co u ciebie. Mysle czesto o Tobie,i wiem ze Ci sie juz udalo. Napisx cos,moze na fb. Monika janicka. My znowu próboealismy,czekamy na wynik ok 5 sierpnia.
Dziekuje ze moglam zapytac o kolezanke,juz uciekam,miłego ,najlepszego

Odnośnik do komentarza
Gość Carolajna32

Ramczi ja wczoraj wyszłam ze szpitala. Wizytę mam 03.08 a wcześniej prenatalne 28.07 ale nie u mojego lekarza.
Wzięłam nospe, zjadłam i spróbuję zasnąć.
Szpital w ostateczności, zwłaszcza , że u nas nikt nie odsyła do domu tylko od razu zostawiają, szczególnie z uwagi na moją historie :(

Odnośnik do komentarza

Zaliczyłam dziś usg :) maluszki moje są dwuowodniowe, fikaja i brykaja az milo !! :D między nólkami większego bąbelka nawet bylo "cos" widocznego , lekarka mówi ze będzie chłopak. .... jestem jak zahipnotyzowana :) maluchy się wierca , obkrecaja szok...
Jeden się pokazuje, drugi pleckami.... :D
5.6 i 4.8 cm :)))
Miłości mojego życia ♥♥♥♥ <3<br />
Za 3tyg mam prenatalne i juz nie mogę się doczekać jakie wtedy "olbrzymy" będą :)

Całuje was gorąco oo :*

http://www.suwaczek.pl/cache/387c6d7586.png

Odnośnik do komentarza
Gość Carolajna32

Metaforaa widać pięknie! Ale to ciąża chyba ciut większa niż z ostatniej miesiączki?
Na tym etapie narządy płciowe wyglądają tak samo męskie jak i żeńskie, jest możliwe rozpoznanie jakąś specjalną metodą co prawda ale nie na podstawie, że "coś tam jest" .
Gratuluję

Odnośnik do komentarza

Wow jakie super foto! Juz widac, ze zuczki ladnie sie rozwijaja:) mnie wczoraj przestalo bolec i dalam znac w pracy, ze bede dzisiaj na pewno... Przyjechalam, przesiedzialam, ale z bolem... Cale 8 h naparzal mnie brzuch jakby na miesiaczke ... I te 8 h w zgieciu, zero ruchu i non stop przy kompie... Zapisalam sie jutro na wizyte do gina i pytanie czy wziac zwolnienie czy tez nie? Mojego meza teraz nie ma, wraca dopiero w pon po 1,5 miecha nieobecnosci i ciezko mi podjac decyzje... :(

Odnośnik do komentarza

Carolajna dokladnie. ... dlatego ginka twierdzi - nic nie mowimy glosno, zobaczymy pozniej. Nastawiam sie jednak na chlopakow ;) jedno mnie zastanowilo, ze nie zgodzila sie ze jak juz jedno widac to drugie bedzie tej samej plci. Ale przeciez sa jednojajowe... chyba ze znow cos wyjdzie nowego za 3tyg :D dwuowodniowe sa, uff :)
Ginka liczy 10 +5 , zdjecie pokazuje 12 tydzień :)
najwazniejsze ze sa zdrowe fikaja i serdulka bija :)))
Klaudix na l4! Nie mecz sie... ciaza to nie choroba ale wyjatkowo na siebie uwazac trzeba! Wypoczynek Wypoczynek i jeszcze raz Wypoczynek :)))

http://www.suwaczek.pl/cache/387c6d7586.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...