Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam nowe grudnióweczki :-)
Natalia jak takie długie spacerki robisz to ściągnij sobie aplikacje na tel endomondo :-) przy okazji wspomożesz akcję "Pomoc mierzona kilometrami " :-)
Z wyprawką też jestem dalekoooooo w polu :-(
Z apteki nic nie mam. Łóżeczko,wanienkę, matę do wanienki,rożek,ręcznik z kapturkiem,pieluchy,pościel z wypełnieniem do wózka, poduszka klin, bulekla 150ml, szczotka do butelki, termometr do kąpieli,prześcieradło do łóżeczka, ceratka na materac, aspirator do noska zamawiam po 10tym. a resztę w listopadzie :-(
Cały czas czekamy na decyzję w sprawie kredytu na budowę. Jak będzie decyzja to jeszcze 700zł na operat wydamy :-( i tak już 350zl na operat poszło w innym banku :-( masakra z tymi bankami.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37gu1rcmv5lyjm.png

Odnośnik do komentarza

http://allegro.pl/klups-radek-lozeczko-z-szuflada-16elem-wyprawka-i5228544734.html my wybralismy takie lozeczko .w przyszlym miesiacu chce je zamowic teraz nawet nie mamy gdzie postawic zlozonego lozeczka nie wspominajac o rozlozonym i niestety moze to jeszcze dlugo potrwac :(
Niby jestesmy w trakcie zalatwiania wynajmu domu i za dwa tygodnie mielismy sie wprowadzac ale dzis wpadla do nas znajoma z oferta nie do odrzucenia...mega okazja bardzo ladne mieszkanko na parterze z ogrodem z rachunkami placilibysmy niecale 400f a za dom 625 plus jakies 200 za rachunki wiec roznica spora tylko jest jedno ale.wprowadzic sie tam mozna dopiero 1grudnia nosz ku... ale chyba sie zdecydujemy bo to naprawde swietna okazja .Termin mam na 24 wiec mam nadzieje ze Livcia grzecznie poczeka .teraz nie moge myslec o niczym innym aj:/chcialabym juz miec wszystko przygotowane a tu niestety wszystko odwleka sie w czasie :( z wyprawki brakuje tylko lozeczka wiec nawet jak sie zdecydujemy czekac na to mieszkanie to zamowie lozeczko i zostawie u siostry w razie wu chyba tam bym musiala zamieszkac z mala az mieszkanko sie nie zwolni.
Kurde wszystko takie trudne :(

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bzbmh6s7kp8sc.png
Livia ♡♡♡
Ur. 28.12.2015 godz.5.40
54 cm 3360gram

Odnośnik do komentarza

Witam nowe Mamuśki ,
Marla76, mamy ten sam termin mamy, ciekawe, która się pierwsza rozpakuje :)

DorisW-
faktycznie miałaś przeżycie z tym ciśnieniem i szpitalem :( :( grunt, że jesteś w domu i oszczędzaj się.
co do zus, to jak złożyłaś papierzyska, to powinno już pójść szybko. Powiem Ci, że ja się ostatnio wysterczałam tam złożyć deklarację za wrzesień. I jak już przyszła moja pora, babka przejrzała tę deklarację i mówi, żebym zapłaciła już samą składkę zdrowotną, bo jeśli jestem na L4, to jeżeli zapłacę cały zus, ten od wysokiej podstawy, to już nie zrobię korekty. A jak Ty płacisz?? wciąż cały zus, czy już pomniejszyłaś na zdrowotną? przejdę się do nich jeszcze przed 10 pazdz, bo już nie miałam siły sterczeć tam i dopytywać w innej kolejce.

Milak -
chacha , no oczywiście mam, ale to chyba rozgraniczę. Mam małą rodzinę i problem ze znalezieniem chrzestnych. Większość dobrych znajomych jest w uk i chyba tam będę szukać pomocy :) Ale muszę się do nich dostosować z przylotem. Przyznam szczerze, że Tymon sam poszedł do chrztu, miał półtora roku. Bardzo go interesowało kropidło :) Nawet sam chciał dokonać chrztu na sobie. Pierwszy termin jaki zakładaliśmy, nie wypalił, bo biedak jak miał 6 miesięcy dostał ospy. I to była jedyna choroba zakaźna jaka go złapała.

Aga - śliczny jest ten kombinezon. Ja kupiłam też z Cool Club i jest fajny tylko mój to używka, ale Twój to wymiata :)

Odnośnik do komentarza

No mieszkanko ogladalismy i jest ze tak powiem takie jakiego szukalam ...tylko to czekanie do 1grudnia .eh ale warto bo za czynsz tego domu moglabym wynajac dwa takie mieszkanka a w naszej okolicy bardzo ciezko cos takiego wynajac i to w dodatku za ta cene.oby tylko Livka grzecznie czekala do terminu

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bzbmh6s7kp8sc.png
Livia ♡♡♡
Ur. 28.12.2015 godz.5.40
54 cm 3360gram

Odnośnik do komentarza

megi tak patrzalam tez na to ze ma wyprawke w cenie.u nas ogladalam lozeczka to za takie zwykle z materacem chca 150f a to z allegro mi sie podoba w dodatku jest z szuflada wiec zawsze cos tam mozna wrzucic chociazby zapas pampeesow :) a kolor chcemy ciemny orzech bo takiego koloru mamy meble :)
Wlasnie zjedlismy kolejna kolacje .mojego daniela wzielo zeby zamowic cos od chinczyka z pobliskiej restauracji i teraz lezymy i wzdychamy z przejedzenia .oj zgrzeszylismy hehe ale lepsze to niz fast food

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bzbmh6s7kp8sc.png
Livia ♡♡♡
Ur. 28.12.2015 godz.5.40
54 cm 3360gram

Odnośnik do komentarza

IGNESEE jeszcze nie kupiłam wozka Quinny to jest mój typ i mam nadzieje,ze starczy mi kasy a kolor to chyba bym chciała ten różowy. Jeszcze ewentualnie mutsy biorę pod uwagę.
EWKA masz rację musze mierzyć te kilometry. Jakis pozytek ze mnie bedzie :D Nie wpadłam na to choć jak biegalam to używałam aplikacji ale innej.
Zaczynają mnie w nocy boleć biodra. Kurcze coś szybko... jak tu spać. Chyba jak nietoperz.
Ja zastanawiam się nad tym kombinezonem otulaczkiem http://sarenka.eu/rozek-spiworek-do-fotelika-wozka-i-nosidelka-ecru-smietankowy-gluck.html .

Odnośnik do komentarza

Annmm u mnie z organizacja tez będzie pod górkę - jedna ważna ciotka w USA, chrzestna Adama w Irlandii, chrzestny i moj ojciec w Monachium... o drugim zestawie chrzestnych jeszcze nie myślałam, nie jestem specjalnie religijna i np komunia syna to dla mnie raczej okolicznośc społeczna niż kwestia duchowa. Może jak im pół roku wczesniej powiem, to mam szanse ich zebrac, na dwie imprezy na pewno nie przyjadą

Z tym mieszkaniem to chyba warto poczekac ;) tylko jesli roznica w cenie taka istotna, to upewniłabym się, z czego wynika... grzyb? linia elektryczna nad ogródkiem? tory kolejowe? główna trasa tirów pod oknem? konieczny remont instalacji?? przepraszam, że czarno widze od rana, paskudny humor pewnie odreagowuje...

Odnośnik do komentarza

Witajcie mamusie poniedziałkowo
Ja wczoraj wcześnie się zawinęłam do spania i przypłaciłam to bezsennością w nocy od 1-3 bez spania ,za to z pyszną kanapka i sokiem:D
Ja z ciekawości zmierzyłam brzuszke w pasie na wysokości pępka ,tylko nie wiem ile było wcześniej ,teraz jest 117 to takie małe słoniątko.Jutro do lekarza zobaczymy ile na wadze przybrałam.
Chrzciny planujemy na Wielkanoc ,żeby właśnie połączyć dwa w jednym święta i chrzest.

http://s8.suwaczek.com/201512161565.png

Odnośnik do komentarza

Witam, witam :) Milak, to u Ciebie rzeczywiscie dobry czas na zebranie rodzinki :) u nas to chyba, zeby tradycji stalo sie zadosc, polaczymy te chrziny ze swietami bozon. 2016:Dczyli za rok. Hmm, my obydwoje nieco odstajemy od prawd kosciola katolickiego, a ostatnio ksiadz, ktory uslyszal, ze jestem jak najbardziej za zaplod. in vitro, powiedzial mi, ze w takiej sytuacji Jezus na sadzie ostatecznym powie mi - nie znam cie. :D zycze Wam sloneczka, usmiechu, zdrowka i tylko dobrego samopoczucia :D

Odnośnik do komentarza

cześć mamusie! widzę że pojawił się temat kościoła i jego zasad. ja osobiście nie wyobrażam sobie niedzieli bez pójścia do kościoła ale ja tam nie ide dla ludzi czy dla księdza ja po prostu idę się pomodlić bo oto chodzi. ja też nie zgadzam się z pewnymi kwestiami ale to dlatego ze my jesteśmy innym pokoleniem. ja nie mam problemu z in vitro chociaż wiem że niektórzy tego nie zrozumieją np. osoby starsze ja zawsze odpowiadam dla mnie ksiądz który ma dziecko i kobietę i kościół go utrzymuje też jest dziwne i nie zrozumiałe więc oczekuje tego samego wiem że są księża naprawdę z powołaniem. u mnie w parafii jak się nie ma ślubu kościelnego to ksiądz nie ochrzci dziecka - bo nie wolno żyć w grzechu ale parafia dalej nie ma problemu. ale u mnie jest proboszcz starej daty a tam jest młody proboszcz który rozumnie młodych ludzi.

moja mała obudziła mnie dziś takim bombardowaniem że aż sie wystraszyłam.

Odnośnik do komentarza

Aga - rozumiem Cię i dobrze, że chodzisz dla siebie.
Ja mam jakiś rozłam od śmierci mojej mamy i to już trwa dziesięć lat.
Ignesse-
wizja Boga starca z brodą i pastorałem nawet jako dziecko mnie nie do końca przekonywała:):):) My też się zastanawialiśmy, czy chrzcić, czy nie przy Tymonie. Ale w końcu tak jak pisałam, Tymon powędrował z nami na ten chrzest. Po pierwsze- moja babcia dostałaby zawału. Po drugie pomyślałam, ok, doprowadźmy go do bierzmowania. A potem niech sam zdecyduje. Najważniejsze to uczyć go, że nie wolno świadomie krzywdzić istot żyjących a jeśli nie świadomie to zrobi, ma zrobić wszystko, żeby to naprawić. I dodaję dalszą moją litanię, jak mnie naprawdę wkurzy już swoim zachowaniem ;) Dziewczyny, nawet nie wiedziałam, że rodzicielstwo to kawał ciężkiego chleba:)

Zmieniam temat i mam ogromną prośbę. Kochane, czy mamy na pokładzie mamuś brafitterkę ;) Za nic nie wiem, jaki mam kupić biustonosz do karmienia. Czytałam, jak teraz dobrać biustonosz do karmienia na parenting, ale kurna coś mnie to nie przekonuje. Miałam zawsze 75 C. Teraz obwód pod biustem 82 cm a obwód biustu 100 cm.
W ogóle te moje rozmiary wszędzie są bliskie setki, uśmiałam się - cycki 100, biodra 100 brzuch 98 -ale to też prawie sto.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...