Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość żoo z robo

Peonia
Właściwie to już skomentowałam.
Cała akcja była zbędna i tyle.
Mi się tu często dostawało za opinie a przecież nigdy nie chciałam nikogo obrazić tylko czasem ktoś coś błędnie odczytał. I myślę, że w tej sytuacji było podobnie.

Odnośnik do komentarza
Gość żoo z robo

Ja też przejrzałam jeszcze raz ofertę smyka ale już nic fajnego nie znalazłam.

Cały czas myślę nad zakupem super małej parasolki bo ta co mam razem z gondolą mi się nie zmieści do bagażnika.
Tylko te parasolki są takie liche.

Mokka
Ty szukałaś jakiejś takiej super małej?

Odnośnik do komentarza

Skakanka
Body jeszcze widziałam z krótkim rękawem 2 szt za 25 zł tylko nie było zatrzasków przy szyi i nie brałam - widzialam też komplety 3 częściowe po 35 zł body spodnie i spódniczka i takie tam i chyba to wszystko

Żoo
No mój mąż jeszcze pisma nie wysłał ot co już przestałam komentować - a nad meblami się zastanawia nie wie jakiej długosci chce biurko i takie tam no szkoda słów chyba mu ten upał mózg lansuje, albo przemęczenie sama nie wiem

Jakie macie wymiary półek w szafach ja nie lubię dużych półek, ale łamie się między 20 cm a 25 cm i szuflady myślałam 20cm

http://fajnamama.pl/suwaczki/6mr4ztx.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość żoo z robo

Oligatorka
To chyba taki czas, że panom odbija ;)
Niech wyśle to pismo. Ja bym osobiście wolała mieć kasę na wakacje a nie na sufit ;)
Przecież nie ma ryzyka, co najwyżej Wam odmówią.

Ja za to Cię lubię, ktoś inny by narzekał, że sufit spadł a Ty widzisz szansę na zmianę mebli :)

Odnośnik do komentarza
Gość żoo z robo

I ostatnio się przymierzałam do szuflad bo chciałam 30 cm. Ale potrzebowałam pod ścierki i takie tam... i w końcu zamówiłam 50 cm a potrzebowałam jak najpłytsze bo szafa mocno w przejściu.
Do 30 cm jeszcze da radę coś wrzucić, 20 cm sobie nie wyobrażam, chyba że tylko na bieliznę

Odnośnik do komentarza

Es_ze
Dziękuję za usunięcie tych niezbyt pochlebnych wpisów.

Dziewczyny
Nie chce się rozpisywać.
Proszę Was abyście uszanowały moją decyzję. Jest ona przemyślana. Krótko mówiac, nie chce uczestniczyć w czymś do czego w tej chwili nie jestem przekonana i co przestało sprawiać mi radość.

Żoo
A Ty akurat sama kiedyś przyznałaś, że sprawia Ci przyjemność droczenie się ze mną...

Jedyne o co chciałam Was prosić, to o nie komentowanie już całego zajścia.

Odnośnik do komentarza
Gość peonia z robo

a ja wcale do smyka jeszcze nie weszłam, brak mi czasu :(
Oligatorka, tez nie lubisz body na zakładki? kupuję tylko z zatrzaskami, bo denerwują mnie te wielkie dekolty zakładek :)

żoo
no fakt, skomentowałas :))

wyrażanie opinii w piśmie bywa skomplikowane, bo czasami zupełnie inaczej zostanie odczytane to, co w rzeczywistości chciałysmy żeby brzmiało inaczej.

Odnośnik do komentarza
Gość peonia z robo

Kaisuis, komentarze się pojawiają, bo sprawa dotyczy w sumie społeczności, nie tylko Ciebie.
Akurat ja osobiście prosiłam Cię, abyś nas nie opuszczała. Podjęłaś jednak autonomiczną decyzję.
Komentarze pojawiały się też autonomicznie :) No takie życie.

Co roku latem tu będzie zawierucha? Chyba, że nie przetrwamy już do kolejnego lata...
Zazdroszczę trochę Marcówkom 2016 :))

Odnośnik do komentarza
Gość peonia z robo

Skakanka,
a może Mokka po prostu ma ochotę sie odnieść do całej sprawy, w końcu jest członkinią naszej społeczności :)
Nic nie wspomniała przecież, ze zamierza sie tłumaczyć :) O ile sie nawzajem nie obrażamy, to zawsze z chęcią wysłucham, co kto tu mysli.

Marcówkom zazdroszczę, ze wciąż sa aktywne i trwają w dobrym humorze :)) u nas bywa róznie :)))

Inga, ja też nie rozumiem, po co wdajesz sie w te komentarze. Jak chcesz dołączyć, to zapraszamy, ale jednak bez tych osobistych wtrąceń, nie byłas z nami nigdy dotąd. Myslę, ze podkręcanie konfliktu koleżanek niczemu tu nie służy. A na pewno psuje atmosferę na forum. Mam nadzieję, ze nie to masz na celu.
Ja też bardzo lubię wpisy żoo ale to nie znaczy, ze Kaisuis nie lubię :)))

Odnośnik do komentarza

Skakanka
Jak coś to będę dawać cynk ;-)

Peonia
Nienawidzę zakładek w body tylko napy ;-)

Mokka
ja też myslę, że nie musisz się tłumaczyć ;-)

Zoo
toś mnie zaskoczyłaś 50cm ??? o rany to ja myślałam o 20 cm na bieliznę w sumie to tylko chciałam 5 szuflad ;-) a no i półki - ja nie lubię dużych - (wysokich) i w kupce wysoko poukładane wolę nisko i kilka sztuk np 3 pary spodni, ale chyba 20 cm to mało no nic pomyślę choć mam kilka półek 25 i mam wrażenie że za wysokie

Jeśli chodzi o sufit mówiłąm kilka razy co mu szkodzi, a ten sufit to z nieba spadł ;-) bo jak widać mojego to trudno namówić do zmiany ;-) teraz te meble- uuuuhuuu mam ciekawie, a co ;-) nie jest nudno ;-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/6mr4ztx.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość strunkaaaa

Laski, wybaczcie, że wcinam swoje 5 groszy i nie chcę tym postem nikogo urażać. Zwlaszcza, ze nie znam sedna sprawy i nie będę się zagłębiać.

Nie lubię sms, postów, forów itp właśnie ze względu na brak mowy pozawerbalnej, która tak naprawdę w mowie większość stanowi. W koncu nie słychać tonacji wypowiadanych słów i min z jednoczesną ekspresją ciała. Przez to niejednokrotnie sms czy post moze być calkowicie inaczej odebrany.
Dlatego... Mozna poprzez posty wyrazić sobie o kimś nietrafną opinię.
i jeszcze jedno. Jeśli widzę, ze gdzies jest nieciekawa atmosfera, to mnie to zniechęca, nawet stojąc z boku całej sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...