Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

U nas Viburcol działał i na starszaki i na najmłodszego. I krople i czopek, ale krople zawsze podawałam od razu całego minimsa wieczorem, nie bawiłam sie w dzielenie dawek.
Skakanka, po prostu spróbuj. Może nie pomoże, ale zaszkodzić chyba nie powinien.
C do butów, to Julka z czasem sie przyzwyczai. Szybciej, jak zacznie chodzić, bo buciki w raczkowaniu przeszkadzaja w sumie, to może wtedy się złościć.

żoo
tez właśnie zastanawiałam się, kiedy w pracy powiesz. I chyba wtedy nie mogą umowy rozwiązać?

Moje dziecko znosi fatalnie każdą goraczkę i kazy lek w syropie. Tylko max do jakichś 3 ml nie wywołuje sensacji...
Prawdziwy facet... Przy jakkolwiek podniesionej temperaturze jest po prostu nie do życia :((

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Peonia
Nawet w okresie wypowiedzenia jak poinformujesz o ciąży to mają obowiązek Cię przywrócić.

Koleżanka zrobiła taki numer. Zawnioskowała o macieżyński i dostała zgodę i tego samego dnia dostała wypowiedzenie bo na macieżyńskim można zwolnić w jakiś tam przypadkach. Więc się wkurzyła i stwierdziła, że i tak planowali kolejne dziecko to próbują. A że się udało to musieli ją przywróć.

Ja do 12 tygodnia nie chcę się jakoś bardzo nastawiać bo wszystko się może zdarzyć. Dlatego też nie spieszę się z tym usg i nikomu nie mówię z rodziny. A zwłaszcza rodzicom bo bym życia nie miała.
Wie szefowa bo mnie kryje, mąż i Wy.

A w pracy jakbym powiedziała i coś by się stało to szybko mnie na wszelki wypadek wywalą więc nie wiem kiedy powiem. Na pewno nie przed 12 tygodniem a pewnie równolegle ze zwolnieniem lekarskim.

MamoWczesniaka
A może idź na zwolnienie. Sama jeszcze nie chcę iść ale Ty masz dużo trudniej. Ja mam babcię do obsługi i póki co pracuję 3 dni w tygodniu. A Ty jednak masz więcej obowiązków. A i tak potem nikt nie pamięta Twojego poświęcenia.

Odnośnik do komentarza

Peonia
Wcale się nie dziwię młodemu, że wymiotuje po syropach. Od wczoraj masakrycznie boli mnie głowa pewnie w normalnych warunkach miałabym migrenę. Nie miałam w domu tabletki z paracetamolem więc wzięłam pedicetamol młodego. To jest tak słodkie, że aż mnie gardło zaczęło boleć i oczywiście odruch wymiotny.
Zaczęłam myśleć nad jakimś innym preparatem bo już wiem czemu nie chce go pić.

Odnośnik do komentarza

żoo
Dzisiaj chcę młodego przeinhalować na tężniach. Mam nadzieję, że nie będzie padać i nie ma za dużego smogu bo koło parku zdrojowego jest stacja pomiarowa i nie jest tam dobrze.
Ale dzisiaj wieje wiatr więc pewnie się przewiało a i deszcz spłukał pył.
Mapy świecą na zielono.

ale fajnie, masz w pobliżu tężnie? ja to musiałabym do Ciechocinka...

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Zakropkowana
A jest szansa, że objawy atopii się zmniejszą? Bo to co piszesz brzmi strasznie.

Obiecałam sobie, że tym razem nie dam się obrzarstwu. I co? U rodziców znalazłam świeży chleb i kaszankę.
Pochłonęłam trzy kromki i dwa kawałki. O głupia.
Ale nie mogę, z głodu mnie mdli aż prawie do zemdlenia. To samo miałam poprzednio. Trochę jak przy hipoglikemi. Nie miałam cukrzycy ale za to na krzywej bardzo szybko zmetabolizowałam cukier. Aż mi lekarka powiedziała, że to tak wygląda jakbym tej glukozy nie wypiła bo za szybko spadło. A ja tak mam od zawsze niskie ciśnienie, niski cukier.

Odnośnik do komentarza

żoo
Peonia
To pewnie po sumamedzie ten brak apetytu.
A wyjeżdżacie? Bo to chyba jutro?

tez stawiam na antybiotyk :( ale musiał go dostać, widzę, że by z tego nie wyszedł bez takich środków.
mamy wyjechac w niedziele nad ranem. no sama nie wiem. jezli nie przestanie gorączkować, to zupełnie nie wiem... bo z samym osłabieniem sobie babcia poradzi jakoś.

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Peonia
Faktycznie słabo z tym wyjazdem. Oby jutro było na tyle dobrze żebyście mogli spokojnie się pakować :-)
Żoo
Oj na lato, kupie Julci różowe sandałki :-) do skarpetek :-) puki co musi siě pogodzič z trampeczkami.

Jedz na zdrowie,ciąża to chyba jedyny czas kiedy można jeśč bez większych wyrzutów sumienia :-)

Momowcześniaka
Jak Twoje samopoczucie? Odnalazłaś się już w roli podwójnej mamy?:-)

Ja też tak rzygałam w ciąży jak kot:-( pamiętsm że jeździłam tylko prawym pasem, żeby móc szybko zjechać z z drogi w razie czego,a w torebce, samochodzie, kieszeniach, w szufladach w domu i w pracy, wszędzie miałam poupychane torebki foliowe... do dzisiaj czasem jeszcze jakąś znajduje.

http://fajnamama.pl/suwaczki/wlc5bpf.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/uek4z02.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...