Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Peoniu ,śpiworek jest solidny , ma wszytko magnesy żeby ładnie się układało to odgiecie na rączki. Folia ma rzepy (powyżej przednich kółek po bokach na ramie przy wózku tez są rzepy)dzięki temu wiatr nie ma szans zerwać. Użytkuje codziennie,Lubie chodzić a śladów użytkowania oprócz brudnych kółek poprostu nie ma,materiał w nienaruszonym stanie.Dwa loty tez za nami i plus za szybkość składania. Jesteśmy już zdrowi,odpukac, póki co.Chociaz wczoraj obsunęła mi się noga z krawężnika i nie dość że prawie przywaliłam nosem w asfalt to jeszcze uslyszałam chrupnięcie w części krzyżowej kręgosłupa. Póki co nie boli.Na mojej poprzedniej maści majerankowej pisało ze od trzeciego roku życia, na tej która mam teraz pisze ze od roku.Ja smaruje małemu .

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl20mmz58oswmm.png

Odnośnik do komentarza

Kobity, czy Was bezsenność grupowa wczoraj ogarnęła?:-)

U nas te zabezpieczenia Bluma są tylko w kuchni, a przydałyby mi się jeszcze w takich szybko otwierających się szufladach, w szafce pod tv. Muszę coś z tym zrobić, bo Julka nimi non stop trzaska, a ja za każdym razem mam wizję, że za chwile czeka nas wycieczka karetką, z odciętymi paluszkami w pudełeczku.

Janka
Na mojej maści jest że od pierwszego miesiąca:-) w składzie jest wazelina i wyciąg z majeranku. My się smarujemy :-)

Wrz
Zdrówka dla maleństwa, a dla Ciebie cierpliwości!

My dziś też chyba pójdziemy do lekaeza, mała mocno kaszlała całą noc, tak brzydko. Dziwne, bo zawsze po jedzdniu lub piciu, tak jakby się ksztusiła, tyle że to był mokry kaszel.

http://fajnamama.pl/suwaczki/wlc5bpf.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/uek4z02.png

Odnośnik do komentarza

Katary i inne choróbska atakują! Tak niedługo nazwą nasz wątek na forum :) ładnie wczoraj pobalowałyście tutaj;)
janka
My też używany maści majerankowej, ale wydaje mi się że efekty są marne. Lepiej się sprawdzała dosłownie kropelka olbasu na piżamke.

Odprowadziłam małego do żłobka, bo rano nie było gilów. Powiedziałam Pani żeby dzwoniła jakby się katar pojawił. Ciekawe czy za godzinę nie będę jechać po niego.

Dzisiaj ciąg dalszy akcji poszukiwania spacerówki. Muszę podzwonić po sklepach gdzie można obejrzeć.

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza

Ja sobie mogłam pobalować wieczorem bo po południu z młodym sobie chrapnęłam :))

O dziwo młody wstał sobie w nocy raz na mleko i spal u siebie do 7 jak starszaki wstawać zaczęły. Popil mleka i podrzemaliśmy do 8. Oj, jak to niefajnie będzie jak trzeba będzie do pracy wrócić...

Jagoda
no to mini spacerek :) ale dopiero na jesieni z tego co pamiętam :((

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

A jeszcze odnośnie specyfików katarowych - od początku tu polecam Olbas, bo u nas od zawsze najbardziej skutecznie odtyka katarowe noski.
Natomiast maść majerankowa to bardziej wspomagająca - też lekko odtyka, ale stosuję ją bardziej jako osłonę delikatnej skóry przed podrażnieniem gilami itp.

Z homeopatią to ja nie wiem jak jest. ale po Viburcolu młody spał o niebo lepiej....

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Peonia
Do pracy wracam od września, ale to nasze spotkanie to koniecznie musimy zorganizować jeszcze przed Twoim powrotem do pracy, jakiś spacerek z dzieciakami na początek :)

Ja też uważam, że Olbas jest bardzo dobry, opcjonalnie gdy nam go zabraknie kropię na piżamkę trochę Amolu lub czegoś podobnego. Efekt praktycznie ten sam. U nas maść majerankowa słabo działa.

http://www.suwaczki.com/tickers/1usat5od4qknx2m7.png

Odnośnik do komentarza

Peonia
Kot ma teraz zerwane wszystkie więzadła w kolanie. Cały staw jest luźny.
Trzeba mu zrekonstruować więzadło krzyżowe i wzmocnić torebkę stawową.
W końcu wylądowałam na uczelni bo mój okoliczny ortopeda nie chciał się za to brać.

Alternatywą jest amputacja lub uśpienie bo z takim bólem żyć nie może.

Wcześniej udalo się nastawić zwichnięcie i szło w dobrym kierunku ale niestety niefortunnie skoczył i się wszystko posypało.

Więc właściwie to jak z dzieckiem ;)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny ☺ Ja się relaksuje u fryzjera, młody z tatą.Chyba pierwszy raz został z nim dłużej niż godzinę.Zdążyłam się wczoraj pochwalić spaniem Gabrysia a dziś w nocy obudził się po 3 i nie spał do 5,no ale to chyba po tym szczepieniu.Nawet nie płakał, chciał tylko poskakać po łóżku rodziców. Po przeciwbólowym zasnął w 10 minut.Tez zakupiłam Olbas (jakiś specjalny dla dzieci),u siebie Amol używam. Skakanka tez czasami mam jakieś wizje jak ty ,ze np.mały się czymś dusi.Ja sie stasznie boje ze znajdzie gdzieś coś na podłodze czy oderwie kawałek zabawki i się zadławi.Szuflad u mnie mało, a jak są to wysoko,zwykle szafki pozabezpieczane to chyba przez to ta wizja z duszeniem.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl20mmz58oswmm.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry

U nas jedna z lepszych nocek. Zoska budziła sie tylko na picie i o 5.00 na cycka. Spała do 8.30. Niestety mi katar nie daje spać.

Wszystkim małym chorowitkom życzę dużo zdrowia.

Peonia

No ja bym chętnie wpadła na serniczek ale dzieli nas prawie cała Polska. Jak będę kiedyś w odwiedzinach u cioci (mieszka na oś. Piaski) to na pewno wpadne;-)

Jagoda

Ja Ci moge polecić w sumie dwa sprawdzone kremy pod oczy:

Ten, to jest produkt z certyfikatem Ecocert. Na pewno nie uczuli, wszystkie składniki naturalne, ekologiczne.

http://kufereknatury.pl/produkt/pobudzajacy-krem-pod-oczy-z-kofeina-15ml-lilla-mai/

Ten drugi, to raczej dermokosmetyk, produkt apteczny. Można go też kupić w Superharm. Tyle, że tam z reguły jest drogo.

http://drogeriauholki.pl/Floslek-ReVita-C-Koncentrat-pod-oczy-15ml-p58616/?ref=Google+Merchant+Center

Oba te kremy dają rade.

Żoo

Z takich drogeryjnych olejkow, to ja obecnie używam Evree Multiils bomb. Jest dość wydajny skład też ok. Dodaje go do balsamu/masła do ciała. Jest w Rossmannie i chyba powinien być jeszcze w promocji;-)

Zielona

Korzystaj z wolnego i się relaksuj. A może później jeszcze jakieś zakupy?:-)

Odnośnik do komentarza

zielona
Ale Ci dobrze ;) ja miałam umówioną kosmetyczke na zeszły czwartek, ale młody miał katar i nie poszedł do żłobka. No i przepadło:(

Ze żłobka nie dzwonią, więc chyba jest ok. Dowiem się jak go odbiorę za godzinę.

Poświęciłam parę godzin na oglądanie i czytanie o spacerówkach. Aż dostałam oczopląsu i przestałam je odróżniać. Zrobiłam sobie nawet tabelkę w excelu na tą okoliczność. Wytypowałam pięć z czego w lublinie mogę obejrzeć 3. Teraz musimy jakoś podjechać z młodym żeby się do nich przymierzył.
Nie znalazłam niestety do obejrzenia espiro, o którym pisała Kaisuis. Szkoda, bo fajny i w dobrej cenie.

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza

Mokka
Byłam teraz w smyku i mają sporo promocji. Głównie na wózki marki smiki ale też różne inne.

Zamówiłam przez internet kamizelkę w rozmiarze 92. Przyszło opakowanie 92 i kamizelka 86 do tego pobrudzona.
Nie wiem czy mi się chce reklamować bo mogę ją odwieźć do sklepu albo czekać na kuriera a już nie mam na to czasu.
Już chyba ubrań w smyku przez internet nie będę zamawiać bo ciągle są jakieś kwiatki. A to dziura w polarze a to nie ten rozmiar.
Ubrania w sklepie stacjonarnym są w tej samej cenie a przynajmniej mogę obejrzeć.

Powinnam iść do fryzjera ale też już chyba przed pracą nie dam rady.
Ważniejszy kot, katar młodego i rekonesans żłobków. A zostały mi tylko 2 dni.

Odnośnik do komentarza

Żoo

Nie dołuj się, to wszystko co złe minie;-)
Ty to masz pecha do tego Smyka. My dużo kupyjemy ale na razie bez żadnej wpadki.

Też bym się musiała w sumie wybrać do fryzjera.
Póki co zdycham, od jakieś godziny nie mam prądu a nad moim miastem wisi chmura smogu. Co godzine sprawdzam stan pyłu zawieszonego i w sumie od 10.00 bez zmian. Normy przekroczone 5 krotnie. Wkurza mnie to bo muszę suszyć pranie w mieszkaniu i nie mam nawet jak wywietrzyć:-(

Odnośnik do komentarza

Kaisuis
Też niewesoło.

Mnie to chyba taki bardziej dół organizacyjny dopadł. Po roku kiedy niewiele się działo nagle się skumulowało i to akurat jak mam wracać do pracy.
A do tego nie mogę nigdzie iść z młodym bo ma katar.

A gdzie sprawdzasz te stężenia pyłów? Bo mojej miejscowości brak a też bym sprawdziła. Chociaż byłam dziś w Warszawie i faktycznie horyzont zadymiony a u mnie tak nie ma.

Odnośnik do komentarza

Mokka
Ty chyba się do pracy szykujesz :)) tabelka w Excelu, no, no....

Ja w wyborze wózka miałam w sumie minimalny udział, bo wtedy kiedy był kupowany uważałam, że jeszcze nie czas na lekką spacerówkę.
Jak pisałam, w sklepie spodobał mi sie któryś z Espiro, ale mąz tak sie sfokusował na tę Nunę, że nawet nie obejrzałam sie, jak kurier wózek dostarczył :)))

Jestem zadowolona jak na razie, może to sie okaże, że nie jest to wózek na 3 latka do spania, ale nie pamiętam żeby wózek u nas był uzywany dłużej niz do około 2,5 roku i to juz sporadycznie, więc nie martwię się na razie co będzie. Spania w wózku i tak nie było w tym wieku. Do żłobka i przedszkola i tak wozimy samochodem.

hehe, ja mam często jak żoo - pierwszy strzał i tak powraca, a masa czasu zmarnowana na poszukiwane czego innego :)))

żoo
a to bidny zwierzak. Sama nie wiem, co bym zrobiła...

No do Smyka masz rzeczywiście niefart. Mi nawet ten kupon zwrócili. Wpadek jakichs nie było wielkich.
Nie martw się, po dole nadchodzi lepszy nastrój, więc niedługo będzie lepiej :)) Ty wracasz do pracy, ale chyba i tak będziesz miała sporo czasu, co? dasz radę.

Kaisuis
to do mnie z Piasków niedaleko, koniecznie zaplanuj dłuższą wizyte u cioci :)) A wczesniej daj znac, co lubisz :P

ja tez mam wory. Ale chyba nie tylko zmeczenie, a starcza dolina łez się tworzy :(((
Naprawdę te kremy dają radę? Musze spróbowac, bo ja ostatnio tylko Rossmannem jadę....

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...