Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Mokka
u nas Nuna Pepp Lux.
Ogólnie jestem zadowolona, łatwo sie składa, mieści nawet w bagażniku VW Lupo, ma fajna przedłużaną osłone przeciwsłoneczną (praktycznie tylko nózki widać), kółka skrętne, dośc ciche, dobrze sie sprawdzają.
Fajnie, ze ma pełną raczkę, a nie te dwa "patyczki", ja takie rozwiązanie lubie, wysokość rączki jest regulowana, ma demontowalny pałąk.

Jest rozkładane siedzisko do pozycji prawie leżącej, za pomocą zamków - ciche to rozwiązanie.

Dla minusem jest trochę przymały koszyk u dołu i podstawa wózka jest dośc długa i czasami nogą tracam dół wózka o strony hamulca, jak energicznie idę - no raczej z nim biegnę....

Ale że ja wózek trzymam w garazu i nie musze dźwigac, to na co dzień wciąz uzywam spacerówki na duzych pompowanych kołach, takiej dużej z zestawu - a ten raczej na krótkie wypady.

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

żoo
Dzięki za odpowiedź. Poczytałam trochę o quatro fifi i niestety waży ponad 10 kg, to trochę mała różnica w porównaniu do tego który mamy. Druga sprawa, że ludzie piszą w opiniach, że podnóżek nie jest dostosowany do wyższych dzieci. Mikołaj zapowiada się na wysokiego, więc to może mieć znaczenie. Szkoda bo z wyglądu fajny i cena przystępna.
Natomiast city gt już wczoraj oglądałam i wydaje się bardzo fajny. Wersja czterokołowa, bo trójkołowej nie chcemy. Składa się w pół to duży plus. Niestety waży 11 kg i kosztuje majątek, więc raczej odpada.

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza

Peonia
To jak zamawiasz to taka uwaga. Kremy działają super ale nie zawsze nadają się pid makijaż tak samo żele hialuronowe. Makijaż na nich się roluje.
Jak do tej pory to pod makijaż wg. mnie nadaje się tylko to serum różane.

A i jeszcze super jest peeling z kwasu migdałowego 40% bo ostatnio testowałem. Nie rozcienczalam i dość długo trzymałam i nie podraznia.

Odnośnik do komentarza

Mokka
Ja ten wózek mam po bratanicy. Ona jest bardzo wysoka i jej rodzicom to nie przeszkadzało. Wagi nie zauważam bo ja podstawowy wózek mam emaljunga na metalowym stelażu, waży chyba z tonę ;)
Zresztą u mnie parasolka jeździ w samochodzie na stałe bo na codzień to używam ulubionego klamota.

Małżonek chyba zużył dziecku nasivin, mam mord w oczach bo nie pójdę z małym przez to na spacer bo ma cieknący katar, który by mu zamarzł. Faceci...nawet nie powiedział

Odnośnik do komentarza

peonia
Podoba mi się ten wózek :) trochę drogi, ale kusi :)
Jeśli pozwolisz to mam pytania: producent pisze, że wózek przeznaczony dla dzieci do 15 kg. Młody teraz waży 11. Jak myślisz kiedy on te 15 kg osiągnie?
Masz śpiworek na nogi do tego wózka? Bo nie znalazłam informacji, że można dokupić. I jak oceniasz solidność i wykonanie? Pytam, bo wózek jest drogi ale jeśli solidny to może bym tyle wydała z myślą, że zostawię dla drugiego dziecka.

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza

mm3
ja się nie pisze, chyba, że bdzicie miał planach czwarte to sie dołaczę :))) tylko wtedy to już tylko położnictwo geriatryczne....

co do kulinariów to wystarczy puścić wodze fantazji :)) u mnie mało co z przepisów powstaje, raczej z wymyslanek, bo pamięci do przepisów nie mam, a poza tym zawsze coś mnie pokusi zmienić :))

Mokka
moim zdaniem jakość i wykonanie tego wózka solidne, według mnie wózek warty swej ceny. Jako podstawowy wózek mam Mutsy, gdzie też solidność wysoka, więc mam raczej porównanie.

sama się zastanawiam nad tą waga 15 kg, ale nasze dzieci teraz juz mniej przybierają.
około 15 kg to powinien wazyć przeciętny 3-latek, a wózek wtedy to juz sporadycznie będziesz uzywać. nawet, jak bedzie maluch cięższy, to patrząc na solidność tego wózka powinien dac radę.

mam kolor sand, jest bardziej szary, niz piaskowy i każdy kolor do niego pasuje :) nie mam am okrycia na nózki, mają dodatkowo kupowany zestaw pogodowy, ale nie kupowałam.
w deszczu raczej nie chodzę, wystarczy uniwersalna folia p-deszcz. i moskitiera za kilka złotych, latem wystarczył bawełniany kocyk, teraz wkładam w razie W słynny śpiworek w niedźwiedzie :))

jedyne, czego nie przemyśleli, to, ze po złożeniu końcówka budki (zwłaszcza jasna końcówka osłonki p-słonecznej) czasem zabrudzi sie od kółek, ale my po prostu wkładamy tam stary ręcznik, jako zabezpieczenie.
mały koszyk rekompensuję sobie zwieszaniem torby, pełna raczka i stabilnośc konstrukcji to umozliwia.

Wózek dość lekki, nie mam problemów z noszeniem go w jednej ręce, czy składaniem i wkładaniem do bagażnika. składa i rozkłada sie bardzo sprawnie, składa sie w pół.

Chyba Zielona ma taki sam wózek, może cos dopisze od siebie. jakby co co jeszcze pytaj, bo moze o czyms nie napisałam.
Spróbuj gdzieś w sklepie obejrzec przed zakupem, to Ci da najlepszy obraz.

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Ok to teraz napiszę bo wcześniej odpisywałan na szybko.

U nas czwórkowy armagedon. Nie wiem czy mały spał cokolwiek bo ja chyba nie. Niby miał zamknięte oczy ale cały czas jęczał.
Wstał z wodnistym katarem, ręka cały czas w buzi i ślinotok.
Do tego zgubiłam krople i nie poszliśmy na spacer.

Za to byłam u doktora od d....strony i nie będę musiała robić zabiegu. Jednak dobrze, że poszłam do lekarza i rozprawiam się z hemoroidem pod jego okiem bo jest szansa, że dziadostwo się całkowicie wchłonie :)
A i dzięki temu, że chodzę teraz jeszcze na jakieś d...coś tam nie pamietam5 nazwy to w czwartek będę na zwolnieniu czyli w pracy melduję się w piątek 13 :)

Peonia
Dziś chciałam iść do najbliższych żłobków ale przez zęby nie udało się.
Póki będę pracować 3 dni w tygodniu to nie ma problemu ale od kwietnia już tak fajnie nie będzie.
Zresztą uważam, że dzieci lubią żłobek. Tam zawsze dzieje się coś ciekawego.
No i chcę wziąć udział w trwających teraz rekrutacjach. A nuż się dostaniemy od września do żłobka państwowego.

Mm3
Ja robiłam taki mix z serum na blizny i rozstępy, żelu hialuronowego, masła shea i chyba jakiegoś oleju. Rozstępów brak ale czy to dzięki temu to nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Żoo

U nas też zębowa masakra. Dziś kolejny dzień, kiedy Zoska spała w dzień tylko pół godz. Do tego jest mega marudna.
Jeszcze się przeziebiłam i kiepsko się czuje; -(

Nakarmiłam dziś Zoske zupą jarzynową ze wszystkimi przyprawami i zapiekanką z kaszy i dyni z beszamelem. Mam nadzieję, że jej nie zaszkodzi bo dość sporo tego zjadła.

Peonia

Wcale się nie dziwie, że goście byli zachwyceni. Sama bym się na taką wyżerke wybrała; -)
Kurde, tylko kiedy Ty te wszystkie smakołyki przyrzadziłaś?

Odnośnik do komentarza

Hej :)

MamaLeona
Gratulacje!!! Będzie dobrze :)

Mokka
Ja w końcu kupiłam Joie Litetrax 4. Jest zarąbisty! Nie składa się do jakichś małych rozmiarów, ale do naszego bagażnika wchodzi na płasko.


Jest jeszcze wersja AIR, i jest jeszcze fajniejsza bo ma pompowane koła, a w typowych spacerówkach ciężko o takie, o ale cena mnie trochę odstraszyła.
Jest też taki blog :) http://mamawozibardziej.blogspot.com/

http://fajnamama.pl/suwaczki/wlc5bpf.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/uek4z02.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...