Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,
Oligatorka, współczuję, dla mnie to byłby koszmar.
My małego od 2 tygodni przyciągaliśmy i wczoraj poszedł spać o 21 a wstał o 7.

Od dziś latam z kanapkami:))))

Kiedyś na lotnisku stałyśmy z koleżanką w kolejce po kawę i ona się mnie pyta "co chcesz" a ja po dłuższej chwili mówię "a właściwie to nic, tak tylko marudzę" na co ona "ja też właściwie nic, też marudzę" i wyszłyśmy z kolejki a za nami facet z tekstem "ja też marudzę" i potem jeszcze kilka osób:))

Życzę Wam dziś szybkiego znajdowania miejsc do zaparkowania:))

Odnośnik do komentarza

Witam!

U nas ze spaniem to jakaś katastrofa ostatnio! Mała zasypia tylko przy cycu, ale nie wiem co w tym moim mleku aktualnie się znajduje, bo jak tylko trochę pociągnie to dostaje takiego powera jakby wypiła sok z gumi jagód albo jakby ktoś jej wsadził bateryjki duracell w tyłek! - Skacze, raczkuje po całym łóżku. Nocne imprezki to teraz norma. Drzemki w ciągu dnia też bez rewelacji - pierwsza jakieś pół godziny a druga dopiero po g. 17, bo wtedy to już jest padnięta, więc wieczór imprezowy zapewniony. Zasypia grubo po 23.

Zdecydowałam, że też idę na wychowawczy. Zaległy urlop wybiorę do połowy lutego, potem bym chciała jeszcz dwa tygodnie za 2017r. żeby iść na wychowawczy od marca, nie wiem czy tak można...

http://www.suwaczki.com/tickers/1usat5od4qknx2m7.png

Odnośnik do komentarza

Witam,

U nas powróciły pobudki w nocy co godzine. Dodatkowo Zosia od 3 dni robi po 6 kup dziennie. Kupy są takie normalne, plastelinowe ale ich ilość mnie martwi. Dziś pierwsza z kup pojawiła się ok. 1.00 w nocy.
Pomimo, że przebieram ją od razu, to pupę ma tak odparzoną, że aż mnie serce boli.
Miałyście może podobnie?
Poza tym mam wrażenie, że wychodzi jej górna trójka...

Żoo,

Wiem, że się zarzekałam, że w sobotę mam wychodne i nic mnie nie powstrzyma. No ale choroba okazała się silniejsza i jednak zostałam w domu.
Ach...no trudno.

Oligatorka,

Ja wniosek złożyłam w piątek mailem, a w poniedziałek wysłałam pocztą. Wcześniej dzwoniłam do szefa i go tylko poinformowałam.

Jagoda,

Wg mnie możesz wybrać cały urlop za 2017 r. Ja bynajmniej złożyłam taki wniosek, przy czym tylko na 11 dni, bo umowa kończy mi się 31.05.17. Tym sposobem wychowawczy zaczynam 09.02.17. ☺

Odnośnik do komentarza

kaisuis
U nas też zderzało się 6 kup dziennie. Wydaje mi się, że może to być jeden z objawów wychodzących zębów. Na czerwoną pupę młodemu pomaga tylko maść tormentalum za całe 5 zł. Niestety nie można jej używać cały czas. Więc jak tylko zmieniam na inną to po paru dniach kończy się powrotem do tormentalum, bo pupa czerwona mimo przemywania przegotowaną wodą.
Szkoda, że wyjście się nie udało. A jak zdrowie? Choroba zwalczona?

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry,
U nas też jakoś więcej kup. I wczoraj też małego odparzyło bo zrobił kupę na cmentarzu a ja nie miałam pieluch że sobą i przesiedział w niej pewnie z godzinę.
Tyle wystarczyło żeby pupsko było czerwone.

Kaisuis
Szkoda, że wyjście nie wypaliło. Należało Ci się jak mało komu. Ale cóż życia nie przeskoczysz.
Mam nadzieję, że chociaż małżonek Cię wsparł i dał szansę chociaż się wyspać.

Mokka
A może pieluchy uczulają. Próbowałaś zmieniać?

Nic mi się dziś nie chce.

Odnośnik do komentarza

Dobry:)

Kaisius
Widać już koniec tego chorowania? Odstawiłaś w końcu Małą, przez ten zakichany antybiotyk?
Julka robi średnio po 3 kupki, ale zawsze jak ma jakąś infekcje, to ma jakieś wyjątkowe " żrące", bo zawsze ją wtedy odparza, mimo że w wyglądzie są normalne.
Żoo
W radio mówili, że jeżeli dzisiaj się komuś nic nie chce, to spokojnie można to zwalić na pogodę:)
Także jesteś usprawiedliwiona :)

U nas trochę lepiej, Julce został już tylko katar, mąż poszedł do pracy ( mam nadzieję, że nie wróci za godzinę z L4 w ręce). Gorzej bo mi laktator szlak trafił, i muszę na szybko nowy kupić ;/
Mam pytanie do mam karmiących butelką, ale średnio mleka wypijają Wasze dzieci? Julka ostatnio tylko 3 porcje po ok 100-120 ml, zastanawiam się czy to nie za mało.

http://fajnamama.pl/suwaczki/wlc5bpf.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/uek4z02.png

Odnośnik do komentarza

żoo
My mamy tego osiołka. Kiedyś pisałam, że szwagier się pomylił i dostaliśmy go jak mały miał miesiąc. Leży jeszcze nie rozpakowany, bo młody za mało mobilny do niego.
Kiedyś używaliśmy pampersów, teraz pieluch z rossmanna. Poza tym czerwone robi się w "przedziałku", a nie cała pupa. Więc to chyba nie kwestia pieluch.
Wczoraj znowu dostaliśmy kilka ubrań z ciucha od teściowej. Tym razem niektóre za małe:) dobrze, że jest komu przekazać.

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...