Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Ausia91 napewno bedzie dobrze. A nie wiem czy wiesz czy slyszalac ale polecam tobie zarejestrowac sie na stronie emmasdiary.co.uk tam bedziesz miala vouchery na 3 darmowe poczki dla przyszlych mamus a w szpitalu po skanie tez powinnas dostac mala paczuszke z bounty i w niej tez masz kupon na paczke z probkami. Ponoc bardzo fajna sprawa z tymi paczuszkami tutaj dla nas szkoda ze w polsce czegos takiego niema

http://www.suwaczki.com/tickers/7u22gzu3norlhze3.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jestesmy juz po usg :) okazuje sie ze jestem w ciszy tydzien dluzej niz odczytano po pierwszym usg.Dzidzia slodko fikala i machala raczkami i nozkami ale jestem niezadowolona z opieki jaka niby " zapewnia" anglia. O wszystko trzeba samemu dopytac bo polona sama od siebie powiedziala tylko ze dziecko ma glowe rece i nogi i ze serduszko bije. Musialam sama wypytac w ktorym tyg jestem na kiedy termin. Kiedy beda wyniki z badan genetycznych .za zdjecie z usg trzeba placic i najwieksza glupota to ze moja siostra nie movla wejsc ze mna do gabinetu na usg bo byl tam zbyt wielki tlok czyli ja polozna i moj facet. Paranoja moze to akurat u mnie w szpitalu tak jest ale mam szczerze coraz bardziej dosc angli.
a i poinformowalam polozna ze lece do polski od 4lipca do 10 sierpnia mnie nie bedzie a ona mi wizyte na 10 wpisala eh dobrze ze to zaowarzylam to z laska mi przelozyla na 11 oczywiscie fodala ze 11tego to pozno na scan ale ok. A co za roznica jefen dzien w ta czy w tamta
to tyle z wizyty w szpitalu oby nastepne byly mniej nerwowe.

monthly_2015_06/grudnioweczki-2015-czyli-ostatnie-dwupaczki-tego-roku_31130.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bzbmh6s7kp8sc.png
Livia ♡♡♡
Ur. 28.12.2015 godz.5.40
54 cm 3360gram

Odnośnik do komentarza
Gość magdula1000

to moja pierwsza bardzo upragniona ciąża :) od samego początku czuje się świetnie, jedynie na początku po powrocie z pracy koniecznie musiałam się położyć chociaż na chwilkę bo czułam ogromne zmęczenie. Pierwszy trymestr bardzo pozytywny, niestety ostatnie dwa tygodnie wiązały się z dość dużym stresem i teraz muszę trochę wyluzować, w końcu jest dla mnie teraz ktoś ważniejszy niż wszystkie inne sprawy razem wzięte :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o imona dla dzieci ja bym chciała dla dziewczynki Nela a dla chłopca Miłosz, ale niestety mojemu mężowi się nie podobają te imiona a mi się nie podobają jego typy :) dobrze że jest jeszcze sporo czasu żeby dojść do kompromisu.
Nie wiem czy któraś z Was tak ma ale ja od samego początku mam przeczucie co do płci i wydaje mi się że to jest synek. Ciekawe czy nie myli mnie moja intuicja.

Odnośnik do komentarza
Gość magdula1000

Ja również od samego początku mam przeczucie ze to będzie chlopiec:) wizytę mam 24 wiec moze juz bedzie coś widać :) chociaz wiadomo że jak dla każdej mamy najważniejsze żeby dzieciątko było zdrowe. My z mężem ustaliliśmy ze ja wybieram imię dla chłopca a on dla dziewczynki:) ja myślę ze będzie Jaś a nad imieniem dla dziewczynki nie myslalam:) niech się maz martwi:)

Odnośnik do komentarza

Oj tak! Kochane ważne żeby sprawiać sobie chociaż małe przyjemności fryzjer itp:) ja po wizycie dzisiejszej zdziwiłam się jak lekarz wyjął jakiś "wężyk " z dziwną końcówką.. okazało się że można było posłuchać jak bije serduszko :) fajna sprawa między jednym a drugim usg. Teraz w niecierpliwości czekam na usg za 5 tyg (akurat będzie 20tydzien) i będzie wiadomo jaka płeć choć mam przeczucie że dziewczynka.
A tak poza tym może to głupie bo teoretycznie wg lekarzy pierwsze ruchy dzidzi można poczuć od 17tyg ale wydaje mi się (jestem wręcz pewna) że wczoraj maleństwo "zapukało" dwa razy! Dziś obserwowałam ale nic, myślicie że to możliwe? Czula może juz któraś z Was pierwsze ruchy? (Teraz jest 15tydz+3d wiec teoretycznie wcześnie, nigdy nie byłam w ciąży wiec nie mam porównania ale ruchy jelit itp odczuwałam zawsze inaczej a to wczoraj było zupełnie inne)
Pozdrawiam

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kf5etu5l5.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość malgosia35

Cześć mamuśki ...Ja juz jestem po badaniu prenatalnym , i jestem przeszczesliwa , bo z dzidzia jest wszystko oki. Uffff .
Ale stresu było dużo.
Co do.płci to.lekarz powiedział , że on nie lubi mówić na tym.etapie o.płci , bo może być jeszcze mylne. Ale ja prosiłam lekarza , żeby zobaczyl czy coś tam widać. I powiedział że na te chwilkę pitolka nie widać. Wiec się ucieszyłam bardzo , bo ciągle mam.przeczucia ze będzie dziewczynka , i marzymy o kiteczkach. Wiec oby intuicja mnie.nie zawiodła...
Dzidzia pięknie się kręciła , fikała koziolki i pokazywała rączki i paluszki....coś niesamowitego. Coś cudownego.
Co do imion to dla chłopca nam się podoba Leo i Bartuś a dla.dziewczynki ;
Liliana
Dalia
Paula
Nadia
Lecz dla.dziewczynki wybiera mąż z synem , a ja.dla.chłopca.

Odnośnik do komentarza

Dużo osób w śród znajomych będzie miało dziecko w tym roku. Niby nikt się nie starał a tu nagle bum ;)
Ja mam termin na 7 grudnia i na 15, obstawiam z ukochanym, że jakoś 10-12 grudnia będzie. Z resztą CC więc będzie wiadomo, jak się umówimy w szpitalu ;)
Jak byłam w dzień dziecka, lekarz powiedział że to chyba dziewczynka będzie, ale żeby się nie sugerować jeszcze i poczekać do 26 czerwca do kolejnej wizyty. Doczekać się nie możemy, żeby poznać płeć, która jest nam obojętna ale tak z czystej ciekawości :) Dziś jeśli się nie pomyliłam, bo nadal tego nie ogarniam jest 14 tydz. 3 dzień albo 4. Myślimy z narzeczonym, że pomimo tego co niektórzy mówią, ciąża która ma fina w grudniu ma wiele plusów. Ładna pogoda, mnóstwo sezonowych warzyw i owoców, naturalna witamina ze słońca. Miłe wakacje niby we 2 a jednak w 3 ;) (odliczam dni do wyjazdu). I ja osobiście cieszę się, że nie rodzę w jakieś upały.
Pozdrawiam wszystkie grudniowe twixy :* zdróweczka

Odnośnik do komentarza

Hej Babeczki
Pora jak na mnie ekstremalna ale właśnie leżę sobie w łóżeczku w hotelu w Jastarni a na dworze co....burza i mega ulewa. Podobno jutro ma być 30 stopni...oby:)
Dojechaliśmy kolo 18 do Sopotu tam spotkanie ze znajomymi do 22.00 - siedzenie tyle godzin mnie wykończył o a potem jeszcze do Jastarni ja jechałam za kółkiem bo mężor korzysta teraz ze ma kierowcę prywatnego :)
Po przyjeździe do hotelu dzieci padły a ja musiałam zrobić krótka sesje jogi bo plecy i brzuch bolały. Ale to przez to siedzenie cały dzień . Od razu puscilo.
A o 7.30 rano jeszcze byłam na badaniach i m.in krzywa cukrowa musiałam robić. ....juz zapomniałam jakim koszmarem jest 75g glukozy do wypicia . Ohydne.
No i tam też bite dwie godz siedziałam. Ale teraz dwa dni luzu , spacerów, plaży.
Całuje i przesyłam morskiej energii dla Was.

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d3fd7e8a.gif
Szaymon 10 lat
Franio 5 lat

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...