Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aaaaaaaa

Dziękuję za odpowiedź.
A dodam jeszcze że robiłam testy ciążowe i wszystkie negatywne.

~Amino
Taki wynik wskazuje na to że coś się dzieje ale jest do powtórki po 48h koniecznie w tym samym labolatorium jeśli rośnie to pewnie owulacja się przesuneła i mamy bardzo wczesną ciążę której nie ma szans zobaczyć w usg dopiero za jakieś 2 tygodnie będzie to możliwe. Natomiast jeśli beta spadnie to czekamy na miesiaczke

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość 123456789

Okres spóźnia mi się 16 dni robiłam testy i negatywne. Pobolewanie mnie w dole brzucha i wogole tak dziwnie się czuję czy to może być ciąża ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie
Pytanie o wynik bety norma w laboratorium to 2,0 za pierwszym razem wyszedł 2,3 a po 48 godz już 4 a z testów wychodzi ze ciąży brak. Co o tym myślicie??????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ona 90

Witam tydz temu w piatek była wizyta u gin na iść widać było pecherzyk ciążowy Ale lekarz mówił że może być za wczesna ciąża bp nie widać zarodka dał badanie na betę we wtorek robiłam krew dziś odebralam wynik < 1.20 są normy Ale za nic nie umiem tego odczytac czy tak czy nie w piątek mam wizyte to się dowiem ale może ktoś mnie oświeci wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość xyza

Wynik mniej niz 1.2 to brak ciazy. Z tego co pamiętam a mogę sie mylić powyzej 5 to ciaza. Jednorazowe badanie i tak nic nie wnosi. Badanie nalezy powtórzyć po 48 lub 72 godz.w tym samym laboratorium i sprawdzic czy jest przyrost.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karia1905

Witam,
03.07 zrobiłam test ciążowy - wyszedł negatywnie
po tygodniu nadal nie miałam miesiączki,
więc 11.07 zrobiłam dwa testy - kreski wyszły bardzo blade... więc robiłam bete - wynik 69.00.
w pon 16.07 zajęłam plamić, więc biegiem do lekarza lekarz sptwierdził, że jest za wcześnie i nic jeszcze nie widać. w środę zrobiłam bete - wynik 350. Poszłam do innego lekarza 19. 07, ztego co mi powiedziała to widzi taką malutką "kropeczkę", ale jest zbyt wcześnie żeby cokolwiek stwierdzić. Bo licząc od miesiączki powinien to być 6 tydzień, jednak po wielkości zarodka stwierdziła, że 2 tydzien od zapłodnienia... tak więc dała mi receptę na dushopaston, i powiedziała, że mogą być dwie opcje;
1. zaprodnienie było w poprawnym czasie, zaczeło się rozwijać, ale coś poszło nie tak i będzie poronienie.
2. zaszłam w ciąże ostatnio, z powodu bardzo nie regularnych cykli i dopiero się dowiemy za 7 dni, czy zarodek rośnie. i czy beta nadal sie zwiększa.
?
Czy któraś z Was miała podobną sytuację

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Axxx

Ja miałam tak. Mega przesunięta owulacja. Powinnam być w 7 tygodniu z OM a tak naprawdę dopiero 4 tydzień. Przesunęła Ci się owu :) Myślałam że okres mi się spóźnia poszłam do gin a ona ze dopiero co miałam owulacje. Może i Ciebie też tak było :)
Trzymam kciuki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rikki22

Cześć, robiłam wczoraj betę i wyszedł mi wynik 16,12. Wiem, że powyżej 5 oznacza ciążę ale zastanawiam się czy ten poziom nie jest za niski. Miesiączka spóźnia mi się 6-ty dzień, cykle mam w miarę regularne (co 30-31 dni) i jest to nasz drugi miesiąc starań. Jutro oczywiście wybieram się na ponowne zbadanie czy ta wartość wzrosła prawidłowo. Na innych forach wyczytałam, że dziewczyny miały takie poziomy nawet jeszcze przed spodziewaną miesiączką dlatego mnie to zmartwiło. Myślicie, że taki wynik po terminie spodziewanej miesiączki jest realny? Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nisiak

Witajcie

Jestem po badaniu beta hcg. Zgodnie z wyliczeniami od pierwszego dnia miesiączki to 6 tydzien. Wynik 6 126, 52 mlU. Czy to dobry wynik? Wizytę mam dopiseo we czwartek choć pewnie i tak to za wcześnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zamyślona

Witam jak mam rozumiec beta ICD 9 ,L47. Wynik 28.95 mlu/ml.Dziękuję za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zamyślona

Wiem że od 5 ml jest ciąża tylko nie wiem czy to jest duży czy mały przyrost nie rozumiem tej skali ? A wizyte mam dopiero za tydzień

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robilam badania w innych laboratoriach wiem ze to byl błąd.Pierwszy wynik 162.7 IU/L a drugi wynik 28.95 mIu/ml sa inne jednostki nie wiem jak to interpretowac.Moze spadla beta ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ewelonka super gratulacje i koniecznie tak jak kolezanka wyzej pisze powtórz bete w tym samym laboratorium ja zrobilam 2 razy w jedyn i raz w drugim i do tej pory nie wiem o co chodzi jutro ide na powtórzenie betki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziekuje Wam bardzo dziewczyny ,czlowiek nie wie o co chodzi do konca z tymi wynikami i tylko w glowe zachodzi,dokladnie powtorze i dziekuje jeszcze raz:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rikki22

Moja beta kształtowała się następująco:
01.08 16,12
03.08 86,94
10.08 1647,43.
Myślicie, że to dobry przyrost?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gerarda

Witam a jak mój wynik Beta-HCG beta-HCG 0,8 mIU/ml czy to jest ciąża jak robiła w innym cyklu w tym samym labolatorium to było napisane gdy wynik był>0,2 ze ujemny a teraz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oto moje przyrosty:
5.08 - 266
7.08 - 416
9.08 - 497
13.08 - 681
Pęcherzyk w macicy około 4mm. Lekarz kazał powtórzyć bete dopiero 20.08. strasznie się denerwuje. Lekarz nie powiedzial mi jasno co mnie czeka... Dał Duphaston i kazał powtórzyć bete. Dziewczyny, Wasze doświadczenie co Wam podpowiada?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam ostatnia miesiączke miałam 25.czerwca cykle co 28 dni 15.08.zrobiłam betę wynik 848210.00 a wartość to 5.00 czy to ciąża i który tydzień.dziekuje za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Renata11

Renia, tak to ciąża - gratulacje.
Twoja ciąża wg OM ma 8 tygodni. Wynik bety jest bardzo wysoki. Byłaś u ginekologa? Może to bliźniaki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...