Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
adasaga3

Trampolina - warto ją kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się czy nie kupić dzieciom do ogrodu trampoliny. Problem w tym że ogród mały, a trampolina jak wiadomo swoje gabaryty ma. I tu pytanie do mam-czy warto ją kupić? Czy to nie jest tak że jest atrakcją dla dzieci gdy spotyka się ją w salach zabaw, na czyimś podwórku a u siebie będzie stała nieużywana lub rzadko? Ze względu na małą powierzchnię ogrodu nie chcę go zapychać czymś co nie będzie zbyt często używane, może lepiej wykorzystać to miejsce po prostu do biegania i innych zabaw? A Wy macie trampolinę? Sprawdza się u Was do wyładowania nadmiaru energii u Waszych dzieci?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My nie mamy,póki co jesteśmy za mali.Natomiast w naszej małej wiosce w co drugim domu niemal jest trampolina i...chyba służy tylko jako "grat" na świeżym powietrzu...baaardzo żadko widzę bawiące się w niej dzieci.Może to zalezy od dziecka itp,ale u nas tak to niestety wygląda...

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

my nie mamy bo też za mały ogród .. babcia kupiła u nas wszystkim wnuczkom na dzień dziecka kiedyś i u nich stoi .. ale atrakcyjna była przez pewien czas ..potem już tylko na chwilkę wskakiwały .. więc u nas by się raczej nie sprawdziła

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja marzę o trampolinie. Obiecałam sobie, że pierwsza zabawka jaka pojawi się ba podwórku, gdy tylko pojawi się dom, to będzie trampolina. Skakałabym z dzieciakami :p Na razie jest jedna w rodzinie i przez wakacje jest często używana. Byle tylko była pogoda bez deszczu, to fajnie się sprawdza. I jak bym wybierała, to nie najmniejszą, tylko tę średnią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno warto my mamy miejsce na ogródku,mały świetnie wyhasał by się,spalił swoją energie,a i mi by się to przydało ale niestety nie stać nas na ten bajer,ale sąsiedzi mają ,zapraszali nas ,ale smyk był jeszcze za malutki a w tym roku? skorzystamy na pewno!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja myślę, że trampolina to bardzo fajna forma zabawy i angażuje trochę ruchu dla dzieciaków, mogą się fajnie wyszaleć. Może warto pomyśleć nad używaną trampoliną?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U nas trampolina świetnie się sprawdziła. Kinia korzysta z niej na okrągło i chyba jej się nie znudzi ... Kupiliśmy ją rok temu (Kinia miała 3 latka) i muszę przyznać, że jest to pierwsze miejsce do którego idzie za każdym razem gdy wychodzi na podwórko. U nas też nie ma zbyt dużo miejsca, ale kupiliśmy tą troszkę mniejszą (kilka zdjęć tu).

Mama-AsiaLM - blog parentingowy. Znajdziecie tutaj opisy/recenzje książek, gier i zabawek dla dzieci. Czasami trafia się jakaś recenzja książki dla mamy, oraz twórczość mamy i córki - czyli propozycje zabaw, oraz różności tworzone z filcu rękami mamy. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście z powodu kontuzji kolana nie mogę z trampoliny korzystać a bardzo bym chciała poskakać z córcią, jednak wg. mnie trampolina to fajna sprawa ale co jakiś czas np. u sąsiadów bo tak jak widzę po znajomych to jest to kolejna zabawka która szybko się nudzi i stoi bezużyteczna

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja też mam na ogrodzie i nie ukrywam bardzo korzystamy z niej jednak mam problem z siatką która po 2 latach już się łatwo niszczy

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trampolina fajna rzecz, wiadomo ze najlepsza zabawa jest na początku. Teraz naszemu maluchowi zdarza sie poskakać raz na tydzień, takze nie jest zle.

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwl6d878ytfrqp.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dagamaga

Według mnie zdecydowanie warto. Ale jeśli ma korzystać z niej dziecko to powinna być to trampolina z dobrymi zabezpieczeniami- mocną siatką itp. wraz z mężem zainwestowaliśmy w porządną i mocną trampolinę od springfree i jesteśmy bardzo zadowoleni. Siatka jest mocna i dość wysoka, także dzieciaczki nic sobie nie zrobią podczas zabawy bo jest bezpiecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja sama korzystałabym z takiej trampoliny więc jak najbardziej, to świetna zabawa dla dzieciaków jak i dorosłych :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trampolina to świetny sposób na wyładowanie energii malucha i nie tylko. Dorosły też może poskakać. Ale moim zdaniem zdecydowanie warto kupić, ale dobrą by była bezpieczna. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bejka06

Z tymi trampolinami to trzeba uważać, u mojej koleżanki niestety ale pękła siatka i córka 2,5 roczna wypadła i miała wybity bark. Dziecko męczyło się w samo lato w gipsie i taki był finał, więc radzę dobrze się zastanowić nad jej zakupem. Przeciez jest tyle możliwości aby dzieci się wyhasały i dotleniły

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bejka06, to był incydentalny wypadek, strasznie przykre, że spotkało to dziecko znajomych, na szczęście takie wypadki są bardzo rzadkie.
Jeśli dziecko znajomych złamie nogę na rowerze, to będziesz odradzać zakup roweru? Wszystko z rozsądkiem... :)

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nadal nie jestem przekonana. Jak wyjeżdżam na rowery, to po okolicznych wioskach są piekne domy z trampolinami i basenami. Ale ani w tych basenach, ani na tych trampolinach nie widać dzieciaków...

J. 08.2002, K. 08.2014, o matko ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ubiegłym roku kupiliśmy z mężem na Dzień Dziecka, wykosztowaliśmy się niemało (ok 800zł), a trampolina była użyta kilka razy i przeleżała do jesieni. W tym roku trampolinę rozłożyliśmy ponownie i również leży (używana od czasu do czasu przeze mnie). Dzieci wolą jeździć rowerami, hulajnogą, samochodem na akumulator i bawić się w piasku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na trampolinie moża robić mnóstwo rzeczy i wymyślać wiele zabaw, więc może to zależy od kreatywności czy temperamentu dzieci, z resztą tak jak my dorośli nie wszystko lubimy, więc dzieci też nie muszą się zachwycać trampoliną

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U nas trampolina jest na placu zabaw. Wszystkie dzieciaki sa zachwycone. Nie wiem, czy tak samo by się nasz mały cieszył, gdyby miał na niej skakać sam w przydomowym ogródku. Jednak możliwość zabawy na trampolinie z innymi dzieciakami jest jednak dużą zaletą takiej ogólnodostępnej trampoliny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My zdecydowaliśmy się na trampolinę w ogrodzie i syn jest zachwycony. Co prawda musi uważać, bo na trampolinie można sobie szybko zrobić krzywdę. To raczej zabawa dla uważnych dzieci.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-61990.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moi synowie uwielbiają trampolinę, a najmłodszy jak ją widzi, to aż się trzęsie z radości, że będzie mógł na niej skakać :D

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...