Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Silvara

ja też nie mogę się doczekać kupowania wyprawki, przeglądam wstępnie sklepy internetowe i poradniki na youtube z serii co jest niezbędne, a co ułatwia życie świeżo upieczonym rodzicom. Wstępnie wybraliśmy wózek. Jeżeli chodzi o samopoczucie to już przeszły mdłości i senność, teraz mogłabym góry przenosić. Następne USG 15.05 mam nadzieję, że poznamy płeć. A jak u ciebie ?

oto on :

Odnośnik do komentarza

Shasane21, Niestety nie mogę wejść w ten filmik. Ale z tym forum tak to już jest, że dla komórek bywa bardzo okrojone... :-/
Może podaj mi model i firmę wózka to sobie znajdę na youtube.
Ja niestety jestem wymordowana i mam wieczorne (!) mdłości... Ale juz niedługo i tym się pocieszam :)
Dzisiaj zwykła wizyta u gin (pewnie też usg), więc czekam z niecierpliwością aż zobaczę co tam słychać w brzuszku :) I mam caly czas nadzieję, że dostanę dzisiaj skierowanie na genetyczne i pewnie z początkiem maja już mogłyby być.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny,

Ja najbliższą wizytę mam 06/05 więc jeszcze chwila.
W czwartek odebrałam wyniki badań i mogę robić za książkowy wzór. Nawet żelazo z którego brakiem borykałam się w pierwszej ciąży jest w normie.
Najbardziej jednak cieszą mnie wyniki pomiaru hormonów bo mam stwierdzoną Hashimoto :/

Ja się 11/03 wyprowadziłam z Warszawy ale taki już urok bycia kobietą żołnierza, że jesteś tam gdzie jego jednostka :)

Miłego dnia wszystkim i samych pozytywnych wieści z wizyt.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgg6h6685f.png]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/relgtv73keibhec4.png

Odnośnik do komentarza

Gdyby, któraś z was chciała dołączyć do naszej grupy na fb to prośba jest taka, by wysyłać do mnie zaproszenia do znajomych + wiadomość prywatną (bez wiadomości nie przyjmę do grupy) :)
Grupa jest TAJNA! więc NIKT oprócz osób należących do grupy jej nie widzi, ani nie wie o jej istnieniu..
+ Link do mojego konta:
https://www.facebook.com/velines19

Pozdrawiam wszystkie nowe Listopadówki :)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgx3e3k5eupxrkk.png

Odnośnik do komentarza

Wróciłam z usg gen - niestety maluch stale miał rączkę przy buzi i doktor nie mogła dokładnie ocenić kości nosowej, ale zrobi to za 3tyg. Z przeziernością też był problem, bo jak nie leżał przy moim kręgosłupie, to zaczął kozły fikać i na głowie stawać - niby w którymś tam momencie uchwyciła to, co powinna zmierzyć - mam nadzieję, że to wiarygodny pomiar. Tutaj wypis z badania, nie znam się na tym za bardzo, ale chyba w normie! Dzięki za dobre słowa Dziewczyny.

monthly_2015_04/listopad-2015_28703.jpg

Odnośnik do komentarza

darka ale ta pani doktor nie wytłumaczyła Tobie tych wykresów? Ja nigdy nie otrzymywałam opisu w postaci takiego wykresu więc nie bardzo mogę się do tego odnieść. Zawsze lekarz podczas badania dokładnie pokazywał, tłumaczył a następnie opisywał i dołączał zdjęcia z usg.
Uspokoilaś się trochę?

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ja też mam termin na listopada o ciąży wiem już od dwóch miesięcy. Jestem już mamą dwójki dzieci córa 14 , syn 11. Jestem po dwóch cesarkach i tym razem czeka mnie kolejna. Jestem 3 usg bo pierwszy lekarz o mało nie doprowadził mnie do depresji. Jutro mam kolejne genetyczne w 12 i pape w poprzednich ciążach nie robiłam tych badań teraz bo ję się że będzie coś nue tak. Odchodzę od zmysłów. Zachowuję się jak by to była moja pierwsza ciąża czy są tu może mamuśki w podobnej sytuacji?

Odnośnik do komentarza

Isa Bella

ja też się zaczęłam zastanawiać nad przeprowadzką jak z przeniesieniem na inną jednostkę nie wyjdzie .

Darka86 nic tylko się cieszyć :) Ginekolog na pewno by coś powiedziała gdyby było nie tak.

A mam jeszcze jedno pytanie do ciężarówek przed 35 rokiem życia czy idziecie na dodatkowe badania genetyczne te płatne ?
Mój gin mi powiedział, że badanie USG wyklucza choroby genetyczne w 80% jeżeli chcę mieć 90% pewności to dla dziewczyn w moim wieku są dodatkowe badania z tego co mi powiedział we Wrocławiu je robią za ok 500 zł, dla ciężarnych po 35 są już refundowane i się tak zastanawiam czy warto iść po te 10 % skoro na 80 jest wszystko ładnie plus badania krwi i moczu książkowe ?

Odnośnik do komentarza

Darka86, mam takie same wykresy:) tyle,że kość czołową było widać dokładnie...Też mi gin nie opisywał dokładnie tych wykresów,ale dokonując pomiarów mówił,że zaznacza obwód głowy,dane odległości od jednej części ciała do drugiej i maszyna zaraz nam wszystko ładnie wyliczy i narysuje,więc to chyba to :) także zero stresu i gratuluję :)

Odnośnik do komentarza

Issa Bell też przeżyłam przeprowadzkę za chłopakiem żołnierzem...Wyemigrowałam z Poznania do Gdyni ;) Już dwa lata mijają jak tu siedzę i nie żałuję. Gdynia jest piękna, ułożyłam sobie tutaj życie, tylko wiadomo, że tęskni się za rodziną, przyjaciółmi... Ale czego się nie robi z miłości ;P Na razie nie szykują się żadne przeniesienia, chcę tu zostać i mamy właśnie kupować mieszkanie.

Co do badan genetycznych to ja na razie o żadnych dodatkowych nie słyszałam. Moja gin mówiła mi tylko, że skoro nie chcę prenatalnych to i tak na tej wizycie będziemy robić genetyczne i wszystkiego się dowiem. Badanie dopiero 13 maja...Zwariuję do tego czasu chyba...Już chcę wiedzieć czy wszystko jest dobrze, bo teraz spać po nocach nie mogę...Śnią mi się jakieś koszmary...Bardzo chciałabym już kompletować wyprawkę, ale na razie nie chcę zapeszać...

http://fajnamama.pl/suwaczki/w09y2ey.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...