Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłam ja w sieci aptek DOZ z tym krzyżykiem i maja w miare te ceny. Mozna sprawdzic na stronie w katalogu aptek gdzie mamy najbliższa i zadzwonic czy jest u nich glukoza. Zawsze tak robię. Na początku tez miałam glukozę, ale tylko z krwi bez picia. Standardowo jak wszyscy. Ciekawe czemu innym każą robic tak wcześnie bo czytałam w necie , ze wtedy wynik moze nie wyjsć.

http://fajnamama.pl/suwaczki/a3x7fdv.png

Odnośnik do komentarza

Jak ja robiłam w labo z Laurą to normalnie wzięła cytrynę, wcisnęła pół i dała do wypicia. Potem pozwoliła żuć właśnie gumę bez cukru i łyczka wody się napić, bo taki klej mi się zrobił z gardle, że nie szło przełknąć :P Ale pamiętam też, że początek był najgorszy, potem spokojnie poszłam jeszcze na słodką kawę :) Teraz stracham się tą glukozą, bo nie ciągnie mnie do słodkiego bleeee

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, wracam do domu...cały dzień jeżdżę od lekarza,do lekarza...rano o 9 pani dr stwierdziła,że faktycznie coś nie tak z tymi zastawkami serduszka i wysłała mnie na konsultacje...drugi dr potwierdził,ale dla 100 % pewności od razu na ten sam dzień skierowano mnie do specjalistycznego centrum ginekologii do lekarza z certyfikatem badań serca i echokardiologii i kardiologii prenatalnej płodu...na godz.14...więc kilka godzin chodziłam po mieście...zajechałam na badanie...później dr badał mnie prawie godzinę...i z każdej strony to serduszko maleństwa i powiedział,że jeśli chodzi o prawidłowość zastawek to ciężko to mu wychwycić,bo dzidzia źle leży...tłumaczył mi coś o kartce papieru,że zależy jak na nią patrzysz...jak na wprost,to widać dokładnie ,jak z boku,to widać tylko kawałek...i tak z serduszkiem bąbelka...że nie jest w stanie tego dziś zobaczyć,mimo prób moich chodzenia,kucania,by się odwróciła mała...no i echo serca zrobił...jest ok. Ale mam jechać znowu...i już nie wiem co mam myśleć...trzech lekarzy coś widzi...Ale do końca nie rozumiem co widzą...każą mi znowu jechać...tylko po urlopie,jak dzidzia będzie większa...dowiedziałam się od wszystkich,że córeczka...i że za duża jest jak na swój wiek...że mogę mieć problem z pn,jak tak dalej będzie na masie przybierać....waży 506 g ...nie mam sił...później Was poczytam...sporo tego :) dziekuje,że Jesteście :)

Odnośnik do komentarza

Ja miałam robione tak jak wy najpierw z krwi, teraz do picia będę w 20 tygodniu. Tak myślałam czemu tak szybko lekarz mi kazał skoro piszecie że od 24 no i przypomniałam sobie ze mój lekarz idzie na urlop, a jak wróci to by było już za późno. Jakoś to przeżyje, zwłaszcza ze pielęgniarki mi zaproponowały ze mi otworzą inny gabinet gdzie będę mogła na kozetce się położyć.

http://s8.suwaczek.com/201511184965.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1ikadq00p.png

Odnośnik do komentarza

azsa no to pozostaje czekać na kolejne badanie - dziwne, że wszyscy lekarze niby coś widzą, ale nie potrafią w 100% powiedzieć, czy coś jest nie tak. Może to przez to, że Twoja córcia jest taka duża, to jakoś to serduszko inaczej wygląda? Jestem pewna,że wszystko będzie ok, a teraz tylko niepotrzebnie Cię denerwują! :*

Odnośnik do komentarza

jusiaaas, ja od początku ciąży biorę luteinę 100.

z tego, co mi wiadomo, to każda z nas będzie musiała pić tę glukozę, niezależnie od wyników, które miałyśmy z krwi.
Jedna z nas pisała o badania na przeciwciała w krwi - mnie też to czeka, ja mam -, mąż ma +.
Dziś przyszła moja poducha do spania :) taka duża C. Z tego co troszkę wypróbowałam to jest super. I nie szeleści :)

Wpadłam na chwilę do takiego większego ciuchlandu po sąsiedzku, okazało się, że jest nowy towar i za 20 zł (tyle wrzuciłam sobie w spodnie, żeby nie brać torebki) kupilam 8 różnych bardzo ładnych i niezniszczonych ciuszków. Średnio były po 3 zł, ale i nawet po 1 zł (nie wiem czemu, czyste i na prawdę niezmechacone).
Ale oczywiście, jak to bywa w takich momentach, miałam starcie :) Z jakąś wielką Panią, która chciałaby wziąć wszystko, albo myślała, że będę oglądać tylko te ubranka, które ona odłoży. Nie ze mną takie numery :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371k19ry261.png
18.11.2015

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...