Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za miłe powitanie. W pierwszej ciąży zaczęłam dopiero tyć w drugiej połowie. Teraz jakoś szybciej. Ale fakt ze człowiek starszy i bardziej się oszczędzam. A do tego też magnez biorę bo miałam skurcze macicy.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Przed ciążą raczej szczupła byłam. Teraz ważę 54 przy wzroście 155cm. Brzusio już się zaokrągliło. Piersi o dwa rozmiary urosły, ale w uda i tyłek też poszło. Ale najważniejsze że maleństwo zdrowo rośnie. Niedługo trzeba pomyśleć o wyprawce. Chociaż sporo ubranek po córce zostało, a wózek okazyjnie zakupiliśmy używany niedawno w bardzo dobrym stanie. Nie chcialam nowego bo z córką tylko 5 mies używałam, poźniej w zwykła spacerówkę się przesiadła, która posiadamy do tej pory, bo była bardzo fajna.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

~Mili 27
Część dziewczyny☺
Zaczęłam właśnie 21tydzień ciąży. Termin mam na 20października ☺ to moja pierwsza upragniona ciąża ☺ bardzo boję się porodu ,ale myślę,że dam rade☺

A będzie chłopiec czy dziewczynka?

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

witam nowe mamusie

Ja dzisiaj od rana na nogach bo bylam na badaniach krew i mocz troche wyniki zanizone ale to o troszke wiec zobacze co mi pani powie w srode na badaniu.

Od rana boli mnie glowa niedawno wzielam apap jedna tabletke bo mam pozwolenie od lekarza. I chyba powoli przechodzi ale musze sie jeszcze polozyc i przespac. Nie mam sily. CIeplutko u nas dzisiaj, pogoda przecudna ale juz nie dla mnie za goraca, dlatego musze siedziec w domu i sie oszczedzac :)

Pozdrawiam

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

nie miałam komputera przez weekend a tu takie zaległości :)
dziękuję wszystkim za wsparcie, miłe słowa i wszystkie rady, dziś udało mi się dostać do bardzo dobrego specjalisty genetyka i bardzo mnie uspokoił! usg trwało 45 minut, pokazał i zmierzył wszystko co można było, nie zauważył żadnych cech wskazujących na możliwość zespołu Downa, kość nosowa w normie. Jednym słowem nie mamy czym się martwić i nie muszę myśleć o kordocentezie!! Nareszcie zaczniemy cieszyć się dzieckiem :) nawet zdjęcie w 3d mamy :)
ten ból głowy związany może być z tą nagłą pozytywną zmianą pogody, bo też to odczuwam, chociaż bardziej cieszę się ze słońca:)

http://www.suwaczki.com/tickers/h84f20mmd8jhq88f.png

Odnośnik do komentarza

sheViolet
luiza570

Ja też byłam zadowolona, że mało tyłam, a teraz praktycznie jak Ty przybieram 1 kg w tydzień. Boję się tego co będzie po ciąży.

A jesz witaminy? Tak rozważam, czy by na tydzień moich nie odstawić, bo myślę, że to może od nich. Zaczął się sezon na warzywa i owoce, więc może to co przyjmuje wystarcza, a przez te tabletki teraz dochodzi. Kiedyś od magnezu tyłam, ale nie wiem czy akurat te witaminy mają coś wspólnego...

Biorę mamadha premium a tam jest DHA, jod, magnez, kwas foliowy i witamina D3, więc nie ma dużo tych witamin. Od magnezu można tyć? Wiesz wydaje mi się, że nie jest aż tak źle, ale nie wiem co będzie potem.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdckrhm9kp324op.png

Odnośnik do komentarza

luiza570

Biorę mamadha premium a tam jest DHA, jod, magnez, kwas foliowy i witamina D3, więc nie ma dużo tych witamin. Od magnezu można tyć? Wiesz wydaje mi się, że nie jest aż tak źle, ale nie wiem co będzie potem.

Od magnezu i ja i moja mama przytyłyśmy, ale to po jakimś miesiącu regularnego stosowania dlatego później odstawiłam. Zapytam się gina w środę co o tym myśli i może zacznę co 2 albo 3 dni łykać witaminy i tyle. W końcu owoców i warzyw ostatnio tyle pochłaniam, że powinnam być nawitaminowana :D

Odnośnik do komentarza

Cześć :)
Pochwalę się Wam, że z okazji Dnia Dziecka kupiłam pierwszą rzecz mojej dziewczynce: czapeczki i takie buciko-skarpetki w H&M! Wreszcie zaczynam kompletować wyprawkę bo tyle na to czekałam :)
Sobie i psiakom też coś zakupiłam z okazji tego święta ;) tylko mąż się nie załapał :)
Witajcie nowe Mamuśki!

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/22089

Odnośnik do komentarza

~Mili 27
Daga81 jeszcze nie wiemy co będzie ☺na ostatniej wizycie nie chciało pokazać kim będzie ☺ w środę mamy USG 3d i mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni ☺

W pierwszej ciąży też tak miałam, ale podobno jak nie widać to znaczy że dziewczynka. U mnie sie sprawdziło. A teraz już w 13 tyg pani dr powiedziała że dziewczynka i USG w 21 tyg to potwierdziło.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

OliWccia
Wlasnie jaka tabelka bo jeszcze nie bardzo tu ogarniam ;) ja zaczelam dzis 22 tydzien i moja mala jest bardzo zywotna ! Rusza sie kopie , wierci i bawi pepowina alez to cudowne uczucie ;) :*
a oto moja kruszynka w 17 tyg ciazy ;)

Ja również zaczynam 22 tydzień. Moja córcia też jest bardzo ruchliwa. Ale to wspaniałe uczucie czuć Ją.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

OliWccia, u mnie mała ma różne pory aktywności. Ale najczęściej jak spokojnie leżę to czuje jej brykanie. A tak z innej beczki to jak u Ciebie z wagą? U mnie 4,5 kg na plusie i ciągle głód czuje. Nie chce przytyć bardzo dużo. Tak do 12 kg byłoby najlepiej. Ale jeszcze 4 mies, zobaczymy jak będzie.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Sezon bobu rozpoczęty. Uwielbiam zapach gotujacego się bobu. Juz ślinka cieknie.

Witajcie nowe mamy.

Nie zgodzę się z poprzedniczka ze jak dziecko nie chce się pokazać to będzie dziewuszka. U mnie w 14 nic a w 17 juz siurek był. Także buuuu.

Ja nic nie tyje. Całe szczęście. Przez nadwagę która mam po porodzie 15 miesięcy temu. Może tam pół kilo....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...